Serie D,F Grubu
İtalya

Serie D,F Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone F
1 Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio 4 3 1 0 10:1 9 10 W
FC Aprilia FC Aprilia
27.09.20 0 : 3 Zafer
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
W
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
04.10.20 4 : 0 Zafer
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
D
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
W
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
18.10.20 2 : 0 Zafer
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
Cynthia
2 SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo 4 3 1 0 8:2 6 10 W
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
27.09.20 1 : 2 Zafer
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
D
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Rieti Rieti
W
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
11.10.20 0 : 3 Zafer
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
W
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
18.10.20 3 : 1 Zafer
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
FC Aprilia
3 U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D. 4 3 1 0 7:2 5 10 W
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
27.09.20 1 : 0 Zafer
Cynthia Cynthia
D
Tolentino Tolentino
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
W
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
11.10.20 0 : 1 Zafer
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
W
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
18.10.20 3 : 0 Zafer
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
Rieti
4 Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano 4 3 0 1 7:3 4 9 W
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
27.09.20 0 : 1 Zafer
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
L
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
W
FC Aprilia FC Aprilia
11.10.20 1 : 4 Zafer
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
W
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
18.10.20 2 : 1 Zafer
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
ASD Montegiorgio
5 Tolentino Tolentino 4 2 2 0 7:3 4 8 W
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
27.09.20 0 : 2 Zafer
Tolentino Tolentino
D
Tolentino Tolentino
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
W
Rieti Rieti
11.10.20 0 : 2 Zafer
Tolentino Tolentino
D
Tolentino Tolentino
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
A.S.D. Pineto Calcio
6 Vastese Vastese 4 2 1 1 4:1 3 7 D
Rieti Rieti
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Vastese Vastese
W
Vastese Vastese
04.10.20 3 : 0 Zafer
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
L
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Vastese Vastese
W
Vastese Vastese
18.10.20 1 : 0 Zafer
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
Olympia Agnonese
7 Vastogirardi Vastogirardi 4 2 1 1 6:4 2 7 W
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
27.09.20 0 : 2 Zafer
Vastogirardi Vastogirardi
D
Vastogirardi Vastogirardi
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
L
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Vastogirardi Vastogirardi
W
Vastogirardi Vastogirardi
18.10.20 1 : 0 Zafer
Rieti Rieti
Atletico Terme Fiuggi
8 Cynthia Cynthia 4 2 1 1 4:2 2 7 L
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Cynthia Cynthia
W
Cynthia Cynthia
04.10.20 3 : 1 Zafer
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
D
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cynthia Cynthia
W
Cynthia Cynthia
18.10.20 1 : 0 Zafer
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
9 ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio 4 2 0 2 5:5 2 6 W
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
27.09.20 2 : 0 Zafer
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
L
Cynthia Cynthia
04.10.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
W
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
11.10.20 2 : 0 Zafer
Matese Matese
L
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
Castelnuovo Vomano
10 A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio 4 2 0 2 4:4 1 6 L
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
W
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
04.10.20 0 : 1 Zafer
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
W
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
11.10.20 2 : 1 Zafer
Vastogirardi Vastogirardi
L
Vastese Vastese
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
A.S.D. Pineto Calcio A.S.D. Pineto Calcio
Tolentino
11 Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi 4 2 0 2 5:6 -1 6 L
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
W
Matese Matese
04.10.20 2 : 3 Zafer
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
W
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
11.10.20 1 : 0 Zafer
Vastese Vastese
L
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
18.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
Vastogirardi
12 Matese Matese 3 1 0 2 6:5 1 3 W
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
27.09.20 0 : 4 Zafer
Matese Matese
L
Matese Matese
04.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
L
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
11.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Matese Matese
GSD CASTELFIDARDO CALCIO
13 GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO 4 0 2 2 1:4 -3 2 L
ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
D
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia FC Aprilia
D
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
L
Cynthia Cynthia
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
Matese
14 Rieti Rieti 4 0 2 2 0:3 -3 2 D
Rieti Rieti
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Vastese Vastese
D
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Rieti Rieti
L
Rieti Rieti
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Tolentino Tolentino
L
Vastogirardi Vastogirardi
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Rieti Rieti
U.S. Recanatese A.S.D.
15 Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio 4 0 2 2 2:7 -5 2 L
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Tolentino Tolentino
D
Vastogirardi Vastogirardi
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
D
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cynthia Cynthia
L
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
18.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
Real Giulianova SSD
16 FC Aprilia FC Aprilia 3 0 1 2 1:7 -6 1 L
FC Aprilia FC Aprilia
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
D
GSD CASTELFIDARDO CALCIO GSD CASTELFIDARDO CALCIO
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia FC Aprilia
L
FC Aprilia FC Aprilia
11.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
SSD San Nicolò Calcio Teramo
17 Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD 4 0 1 3 1:7 -6 1 L
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Vastogirardi Vastogirardi
L
Vastese Vastese
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
L
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
U.S. Recanatese A.S.D. U.S. Recanatese A.S.D.
D
Tolentino Tolentino
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Real Giulianova SSD Real Giulianova SSD
Atletico Porto Santelpidio
18 Olympia Agnonese Olympia Agnonese 4 0 0 4 1:13 -12 0 L
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
27.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Matese Matese
L
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
L
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
11.10.20 0 : 3 Kaybetmek
SSD San Nicolò Calcio Teramo SSD San Nicolò Calcio Teramo
L
Castelnuovo Vomano Castelnuovo Vomano
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
Vastese
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,F Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Katılan lig 18 katılımcılar. Bu sezonda en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio - 10 puan, yengi 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
SSD San Nicolò Calcio Teramo - 10 puan, kazanılan yarışmalar 3, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 1.
U.S. Recanatese A.S.D. - 10 kabul edilen puan, parlak başarılar 3, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,F Grubu (İtalya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Serie D,F Grubu (İtalya):
Atletico Porto Santelpidio - Real Giulianova SSD (01.11.2020 08:30)
Cynthia - Polisportiva Nuovo Campobasso Calcio (01.11.2020 08:30)
Castelnuovo Vomano - ASD Montegiorgio (01.11.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,F Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.