Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Serie D,F Grubu
İtalya

Serie D,F Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone F
1 SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD 26 16 7 3 49:17 32 55 W
Chieti Chieti
01.02.20 1 : 3 Zafer
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
D
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
W
Sangiustese Sangiustese
16.02.20 0 : 2 Zafer
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
W
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
23.02.20 3 : 0 Zafer
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
W
Vastogirardi Vastogirardi
01.03.20 0 : 1 Zafer
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
2 Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio 26 15 7 4 47:24 23 52 D
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
W
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
16.02.20 3 : 0 Zafer
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
W
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
23.02.20 0 : 1 Zafer
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
W
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
01.03.20 4 : 0 Zafer
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
D
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
San Morina San Morina
3 SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO 26 16 4 6 43:30 13 52 L
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
D
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Tolentino US Tolentino
L
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
L
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
D
San Morina San Morina
29.03.20 0 : 0 Beraberlik
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
4 USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923 26 14 6 6 48:42 6 48 D
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
D
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
W
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
09.02.20 3 : 2 Zafer
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
D
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
W
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
23.02.20 3 : 2 Zafer
Chieti Chieti
5 Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio 26 11 10 5 35:30 5 43 W
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
09.02.20 2 : 1 Zafer
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
D
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
D
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Tolentino US Tolentino
W
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
01.03.20 0 : 1 Zafer
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
D
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
San Morina San Morina
6 Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902 26 12 6 8 40:33 7 42 W
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
09.02.20 2 : 1 Zafer
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
L
Vastogirardi Vastogirardi
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
W
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
23.02.20 2 : 0 Zafer
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
W
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
01.03.20 0 : 1 Zafer
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
D
San Morina San Morina
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
7 Olympia Agnonese Olympia Agnonese 26 11 7 8 40:34 6 40 W
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
02.02.20 0 : 1 Zafer
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
W
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
09.02.20 3 : 0 Zafer
Sangiustese Sangiustese
L
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
D
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vastogirardi Vastogirardi
L
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
8 ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio 26 10 8 8 32:27 5 38 D
San Morina San Morina
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
L
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
W
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
09.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
D
Chieti Chieti
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
L
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
9 US Tolentino US Tolentino 26 9 9 8 33:37 -4 36 W
Vastogirardi Vastogirardi
02.02.20 1 : 3 Zafer
US Tolentino US Tolentino
W
US Tolentino US Tolentino
09.02.20 2 : 1 Zafer
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
D
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Tolentino US Tolentino
D
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Tolentino US Tolentino
D
San Morina San Morina
09.04.20 0 : 0 Beraberlik
US Tolentino US Tolentino
10 Vastogirardi Vastogirardi 26 8 10 8 42:45 -3 34 D
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Vastogirardi Vastogirardi
W
Vastogirardi Vastogirardi
16.02.20 2 : 1 Zafer
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
D
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vastogirardi Vastogirardi
L
Vastogirardi Vastogirardi
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
D
San Morina San Morina
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Vastogirardi Vastogirardi
11 Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi 26 8 9 9 37:38 -1 33 D
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
L
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
W
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
16.02.20 1 : 0 Zafer
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
L
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
L
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
01.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
12 Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio 25 8 7 10 39:40 -1 31 D
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
D
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Vastogirardi Vastogirardi
L
Nuovo Campobasso Calcio Nuovo Campobasso Calcio
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
W
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
23.02.20 2 : 1 Zafer
SAN NICOLO NOTARESCO SAN NICOLO NOTARESCO
D
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
13 REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD 26 6 10 10 29:40 -11 28 L
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
L
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
D
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
W
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
23.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
W
Chieti Chieti
01.03.20 1 : 2 Zafer
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
14 Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM 26 6 10 10 31:36 -5 28 W
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
02.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
W
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
09.02.20 1 : 0 Zafer
Chieti Chieti
D
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
W
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
23.02.20 1 : 0 Zafer
Sangiustese Sangiustese
W
Atletico Terme Fiuggi Atletico Terme Fiuggi
01.03.20 0 : 4 Zafer
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
15 Sangiustese Sangiustese 26 4 8 14 27:39 -12 20 L
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Sangiustese Sangiustese
L
Sangiustese Sangiustese
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
L
Olympia Agnonese Olympia Agnonese
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Sangiustese Sangiustese
L
Sangiustese Sangiustese
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
L
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sangiustese Sangiustese
16 Avezzano Calcio Avezzano Calcio 26 4 8 14 16:33 -17 20 L
US Tolentino US Tolentino
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
D
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
L
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
L
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
D
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
San Morina San Morina
17 Chieti Chieti 26 4 6 16 26:51 -25 18 L
Chieti Chieti
01.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
L
Cattolica Calcio SM Cattolica Calcio SM
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Chieti Chieti
D
Chieti Chieti
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASD Montegiorgio Calcio ASD Montegiorgio Calcio
L
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Chieti Chieti
L
Chieti Chieti
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
REAL GIULIANOVA SSD REAL GIULIANOVA SSD
18 SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO 25 3 4 18 27:45 -18 13 L
Vastese Calcio 1902 Vastese Calcio 1902
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
D
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asd Pineto Calcio Asd Pineto Calcio
L
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
D
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio
D
SSD JESINA CALCIO SSD JESINA CALCIO
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
San Morina San Morina
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Serie D,F Grubu - turnuva, organize eden İtalya. Iştirak eden yarışma 18 takımlar. Şu anda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
SS Matelica Calcio ASD - 55 puan, yengi 16, yenilme 3, beraberlik 7.
Nuovo Campobasso Calcio - 52 sayı, kazanılan maçlar 15, skorsuz maçlar 4, beraberlik 7.
SAN NICOLO NOTARESCO - 52 puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,F Grubu (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,F Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.