Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
21
İtalya

Serie D,E Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone E
1 Grosseto 24 14 6 4 43:25 18 48 W
Grosseto
19.01.20 3 : 1 Zafer
AC Tuttocuoio 1957
W
FC Ponsacco 1920
26.01.20 0 : 2 Zafer
Grosseto
L
Grosseto
02.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SSD ALBALONGA CALCIO
W
AC BASTIA 1924
09.02.20 1 : 2 Zafer
Grosseto
W
Grosseto
16.02.20 1 : 0 Zafer
Monterosi FC
2 Monterosi FC 24 13 8 3 34:19 15 47 L
ASD Grassina
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Monterosi FC
D
Monterosi FC
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
W
Pomezia Calcio
02.02.20 0 : 1 Zafer
Monterosi FC
D
Monterosi FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aglianese
L
Grosseto
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Monterosi FC
3 ASD Grassina 24 13 6 5 36:27 9 45 W
ASD Grassina
19.01.20 2 : 1 Zafer
Monterosi FC
W
Asd Sangiovannese 1927
26.01.20 1 : 2 Zafer
ASD Grassina
W
ASD Grassina
02.02.20 1 : 0 Zafer
Scandicci
D
ASD Cannara
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Grassina
D
ASD Grassina
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
4 SSD ALBALONGA CALCIO 24 11 9 4 34:23 11 42 W
Pomezia Calcio
19.01.20 0 : 1 Zafer
SSD ALBALONGA CALCIO
D
SSD ALBALONGA CALCIO
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Aglianese
W
Grosseto
02.02.20 2 : 3 Zafer
SSD ALBALONGA CALCIO
D
SSD ALBALONGA CALCIO
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
L
Sporting Trestina
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SSD ALBALONGA CALCIO
5 Scandicci 24 11 5 8 45:29 16 38 L
US FOLLONICA GAVORRANO
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Scandicci
D
Scandicci
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
L
ASD Grassina
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Scandicci
W
Scandicci
09.02.20 1 : 0 Zafer
ASD CALCIO FLAMINIA
D
Pomezia Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Scandicci
6 AQUILA 1902 MONTEVARCHI 24 8 10 6 33:26 7 34 L
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
AC BASTIA 1924
D
AC Tuttocuoio 1957
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
D
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asd Sangiovannese 1927
D
SSD ALBALONGA CALCIO
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
D
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Cannara
7 Foligno 24 9 6 9 31:25 6 33 W
Foligno
19.01.20 3 : 1 Zafer
FC Ponsacco 1920
D
Sporting Trestina
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Foligno
D
Foligno
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC BASTIA 1924
D
AC Tuttocuoio 1957
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Foligno
D
Foligno
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Asd Sangiovannese 1927
8 Aglianese 24 7 11 6 32:27 5 32 W
Aglianese
19.01.20 2 : 0 Zafer
Asd Sangiovannese 1927
D
SSD ALBALONGA CALCIO
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Aglianese
D
Aglianese
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
D
Monterosi FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aglianese
W
Aglianese
16.02.20 2 : 0 Zafer
US FOLLONICA GAVORRANO
9 ASD CALCIO FLAMINIA 24 7 11 6 30:28 2 32 D
ASD CALCIO FLAMINIA
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
D
Monterosi FC
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
D
ASD CALCIO FLAMINIA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
L
Scandicci
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD CALCIO FLAMINIA
D
ASD Grassina
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
10 US FOLLONICA GAVORRANO 24 7 10 7 31:30 1 31 W
US FOLLONICA GAVORRANO
19.01.20 1 : 0 Zafer
Scandicci
D
ASD Cannara
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
D
ASD CALCIO FLAMINIA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
D
US FOLLONICA GAVORRANO
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
L
Aglianese
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
US FOLLONICA GAVORRANO
11 Sporting Trestina 24 7 10 7 33:33 -1 31 D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Trestina
D
Sporting Trestina
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Foligno
W
Sporting Trestina
02.02.20 3 : 1 Zafer
AC Tuttocuoio 1957
D
FC Ponsacco 1920
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Trestina
W
Sporting Trestina
16.02.20 1 : 0 Zafer
SSD ALBALONGA CALCIO
12 ASD Cannara 24 5 13 6 26:28 -2 28 D
ASD CALCIO FLAMINIA
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
D
ASD Cannara
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
D
Aglianese
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
D
ASD Cannara
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Grassina
D
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Cannara
13 Asd Sangiovannese 1927 24 8 4 12 24:37 -13 28 L
Aglianese
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Asd Sangiovannese 1927
L
Asd Sangiovannese 1927
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD Grassina
D
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asd Sangiovannese 1927
W
Asd Sangiovannese 1927
09.02.20 1 : 0 Zafer
Pomezia Calcio
D
Foligno
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Asd Sangiovannese 1927
14 ASD SAN DONATO-TAVARNELLE 24 6 9 9 27:31 -4 27 D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Trestina
D
Scandicci
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
W
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
02.02.20 3 : 1 Zafer
FC Ponsacco 1920
D
US FOLLONICA GAVORRANO
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957
15 Pomezia Calcio 24 6 7 11 22:31 -9 25 L
Pomezia Calcio
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
SSD ALBALONGA CALCIO
D
AC BASTIA 1924
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Pomezia Calcio
L
Pomezia Calcio
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Monterosi FC
L
Asd Sangiovannese 1927
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Pomezia Calcio
D
Pomezia Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Scandicci
16 AC BASTIA 1924 24 5 8 11 21:34 -13 23 W
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
19.01.20 0 : 1 Zafer
AC BASTIA 1924
D
AC BASTIA 1924
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Pomezia Calcio
D
Foligno
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC BASTIA 1924
L
AC BASTIA 1924
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Grosseto
D
FC Ponsacco 1920
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
AC BASTIA 1924
17 FC Ponsacco 1920 24 4 5 15 20:44 -24 17 L
Foligno
19.01.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Ponsacco 1920
L
FC Ponsacco 1920
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Grosseto
L
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Ponsacco 1920
D
FC Ponsacco 1920
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Trestina
D
FC Ponsacco 1920
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
AC BASTIA 1924
18 AC Tuttocuoio 1957 24 1 10 13 18:43 -25 13 L
Grosseto
19.01.20 3 : 1 Kaybetmek
AC Tuttocuoio 1957
D
AC Tuttocuoio 1957
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
L
Sporting Trestina
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
AC Tuttocuoio 1957
D
AC Tuttocuoio 1957
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Foligno
D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,E Grubu - turnuva, organize eden İtalya. Katılan yarışma 18 kulüpler. Bu sezonda liderler lig. Bunlar:
Grosseto - 48 puan, kazanılan maçlar 14, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 6.
Monterosi FC - 47 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 13, skorsuz maçlar 3, beraberlik 8.
ASD Grassina - 45 madde, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,E Grubu (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Serie D,E Grubu (İtalya):
Scandicci - Aglianese (23.02.2020 08:30)
Monterosi FC - AQUILA 1902 MONTEVARCHI (23.02.2020 08:30)
SSD ALBALONGA CALCIO - Foligno (23.02.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,E Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.