Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
İtalya

Serie D,E Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone E
1 Grosseto 26 15 7 4 45:25 20 52 D
Asd Sangiovannese 1927
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Grosseto
W
Grosseto
01.03.20 2 : 0 Zafer
Scandicci
D
Grosseto
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Pomezia Calcio
D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Grosseto
D
Grosseto
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
2 Monterosi FC 26 14 8 4 35:20 15 50 L
Monterosi FC
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
W
Sporting Trestina
01.03.20 0 : 1 Zafer
Monterosi FC
D
Asd Sangiovannese 1927
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Monterosi FC
D
ASD Cannara
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Monterosi FC
D
Monterosi FC
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
3 ASD Grassina 26 13 7 6 39:32 7 46 L
US FOLLONICA GAVORRANO
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Grassina
D
Aglianese
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Grassina
D
Sporting Trestina
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Grassina
D
ASD Grassina
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957
D
FC Ponsacco 1920
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Grassina
4 SSD ALBALONGA CALCIO 26 12 9 5 36:24 12 45 L
SSD ALBALONGA CALCIO
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Foligno
W
AC Tuttocuoio 1957
01.03.20 0 : 2 Zafer
SSD ALBALONGA CALCIO
D
SSD ALBALONGA CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
D
US FOLLONICA GAVORRANO
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
SSD ALBALONGA CALCIO
D
SSD ALBALONGA CALCIO
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Scandicci
5 AQUILA 1902 MONTEVARCHI 26 10 10 6 35:26 9 40 W
Monterosi FC
23.02.20 0 : 1 Zafer
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
W
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
01.03.20 1 : 0 Zafer
US FOLLONICA GAVORRANO
D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
D
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Foligno
D
Grosseto
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
6 Scandicci 26 11 6 9 45:31 14 39 D
Scandicci
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Aglianese
L
Grosseto
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Scandicci
D
AC BASTIA 1924
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Scandicci
D
Scandicci
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Asd Sangiovannese 1927
D
SSD ALBALONGA CALCIO
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Scandicci
7 Foligno 26 10 6 10 33:27 6 36 W
SSD ALBALONGA CALCIO
23.02.20 0 : 1 Zafer
Foligno
L
Foligno
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD Cannara
D
Foligno
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Aglianese
D
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Foligno
D
Foligno
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pomezia Calcio
8 Aglianese 26 7 13 6 35:30 5 34 D
Scandicci
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Aglianese
D
Aglianese
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Grassina
D
Foligno
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Aglianese
D
Aglianese
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Ponsacco 1920
D
Sporting Trestina
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Aglianese
9 US FOLLONICA GAVORRANO 26 8 10 8 33:31 2 34 W
US FOLLONICA GAVORRANO
23.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Grassina
L
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
US FOLLONICA GAVORRANO
D
AC Tuttocuoio 1957
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
D
US FOLLONICA GAVORRANO
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
SSD ALBALONGA CALCIO
D
AC BASTIA 1924
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
10 ASD Cannara 26 7 13 6 31:30 1 34 W
ASD Cannara
23.02.20 3 : 1 Zafer
Pomezia Calcio
W
Foligno
01.03.20 1 : 2 Zafer
ASD Cannara
D
SSD ALBALONGA CALCIO
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
D
ASD Cannara
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Monterosi FC
D
Asd Sangiovannese 1927
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
11 ASD CALCIO FLAMINIA 26 7 13 6 31:29 2 34 D
ASD CALCIO FLAMINIA
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
D
Pomezia Calcio
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
D
FC Ponsacco 1920
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
D
ASD CALCIO FLAMINIA
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
AC BASTIA 1924
D
AC Tuttocuoio 1957
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
12 Asd Sangiovannese 1927 26 9 5 12 25:37 -12 32 D
Asd Sangiovannese 1927
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Grosseto
W
FC Ponsacco 1920
01.03.20 0 : 1 Zafer
Asd Sangiovannese 1927
D
Asd Sangiovannese 1927
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Monterosi FC
D
Scandicci
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Asd Sangiovannese 1927
D
Asd Sangiovannese 1927
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cannara
13 Sporting Trestina 26 7 10 9 33:35 -2 31 L
AC BASTIA 1924
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Trestina
L
Sporting Trestina
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Monterosi FC
D
Sporting Trestina
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Grassina
D
Pomezia Calcio
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Trestina
D
Sporting Trestina
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Aglianese
14 ASD SAN DONATO-TAVARNELLE 26 7 10 9 30:32 -2 31 D
ASD CALCIO FLAMINIA
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
W
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
01.03.20 2 : 0 Zafer
AC BASTIA 1924
D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
AQUILA 1902 MONTEVARCHI
D
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Grosseto
D
Monterosi FC
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
15 Pomezia Calcio 26 6 8 12 23:34 -11 26 L
ASD Cannara
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Pomezia Calcio
D
Pomezia Calcio
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
D
Grosseto
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Pomezia Calcio
D
Pomezia Calcio
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Trestina
D
Foligno
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pomezia Calcio
16 AC BASTIA 1924 26 6 8 12 22:36 -14 26 W
AC BASTIA 1924
22.02.20 1 : 0 Zafer
Sporting Trestina
L
ASD SAN DONATO-TAVARNELLE
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
AC BASTIA 1924
D
AC BASTIA 1924
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Scandicci
D
ASD CALCIO FLAMINIA
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
AC BASTIA 1924
D
AC BASTIA 1924
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
17 FC Ponsacco 1920 26 4 5 17 20:46 -26 17 L
AC Tuttocuoio 1957
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Ponsacco 1920
L
FC Ponsacco 1920
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Asd Sangiovannese 1927
D
FC Ponsacco 1920
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
D
Aglianese
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Ponsacco 1920
D
FC Ponsacco 1920
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Grassina
18 AC Tuttocuoio 1957 26 2 10 14 19:45 -26 16 W
AC Tuttocuoio 1957
23.02.20 1 : 0 Zafer
FC Ponsacco 1920
L
AC Tuttocuoio 1957
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
SSD ALBALONGA CALCIO
D
AC Tuttocuoio 1957
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
US FOLLONICA GAVORRANO
D
ASD Grassina
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957
D
AC Tuttocuoio 1957
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
ASD CALCIO FLAMINIA
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,E Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Kayıt yaptıran yarışma 18 katılımcılar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Grosseto - 52 puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 7.
Monterosi FC - 50 madde, parlak başarılar 14, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
ASD Grassina - 46 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, yenilmeler 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,E Grubu (İtalya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Serie D,E Grubu (İtalya):
Grosseto - Aglianese (05.04.2020 09:00)
AC Tuttocuoio 1957 - Scandicci (05.04.2020 09:00)
Sporting Trestina - ASD CALCIO FLAMINIA (05.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,E Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.