Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
İtalya

Serie D,D Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone D
1 Mantova 1911 24 14 9 1 60:31 29 51 D
Lentigione Calcio
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Mantova 1911
D
Mantova 1911
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD VIGOR CARPANETO 1922
D
ASD SASSO MARCONI 1924
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mantova 1911
W
Mantova 1911
09.02.20 1 : 0 Zafer
FORLI FC
L
SPORTING FRANCIACORTA
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Mantova 1911
2 US Fiorenzuola 1922 24 13 5 6 36:27 9 44 W
Sammaurese Calcio
19.01.20 1 : 2 Zafer
US Fiorenzuola 1922
W
US Fiorenzuola 1922
26.01.20 2 : 1 Zafer
Ciliverghe Mazzano
L
USD VIGOR CARPANETO 1922
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
US Fiorenzuola 1922
L
US Fiorenzuola 1922
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AC CALVINA SPORT
L
FORLI FC
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Fiorenzuola 1922
3 Correggese 25 11 8 6 42:31 11 41 W
Correggese
26.01.20 1 : 0 Zafer
Alfonsine
D
Sammaurese Calcio
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Correggese
D
Correggese
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ciliverghe Mazzano
L
USD VIGOR CARPANETO 1922
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Correggese
L
Correggese
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AC CALVINA SPORT
4 AC CALVINA SPORT 25 13 2 10 40:32 8 41 W
MEZZOLARA CALCIO
26.01.20 0 : 2 Zafer
AC CALVINA SPORT
W
AC CALVINA SPORT
02.02.20 5 : 0 Zafer
SCD Progresso Calcio
W
US Fiorenzuola 1922
09.02.20 0 : 1 Zafer
AC CALVINA SPORT
W
AC CALVINA SPORT
16.02.20 3 : 0 Zafer
ASD SAVIGNANESE 1932
W
Correggese
23.02.20 0 : 1 Zafer
AC CALVINA SPORT
5 ASD Fanfulla 24 11 7 6 38:32 6 40 W
FORLI FC
19.01.20 0 : 1 Zafer
ASD Fanfulla
W
ASD Fanfulla
26.01.20 4 : 0 Zafer
Lentigione Calcio
L
SPORTING FRANCIACORTA
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD Fanfulla
W
ASD Fanfulla
09.02.20 2 : 1 Zafer
ASD SASSO MARCONI 1924
D
ASD Fanfulla
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
MEZZOLARA CALCIO
6 Lentigione Calcio 24 11 7 6 39:31 8 40 D
Lentigione Calcio
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Mantova 1911
L
ASD Fanfulla
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Lentigione Calcio
W
Lentigione Calcio
02.02.20 2 : 1 Zafer
AC Crema 1908
W
MEZZOLARA CALCIO
09.02.20 2 : 4 Zafer
Lentigione Calcio
W
Lentigione Calcio
16.02.20 2 : 1 Zafer
SCD Progresso Calcio
7 MEZZOLARA CALCIO 25 9 9 7 34:33 1 36 L
MEZZOLARA CALCIO
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
AC CALVINA SPORT
D
FORLI FC
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
MEZZOLARA CALCIO
L
MEZZOLARA CALCIO
09.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Lentigione Calcio
D
ASD Fanfulla
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
MEZZOLARA CALCIO
D
MEZZOLARA CALCIO
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASD SASSO MARCONI 1924
8 FORLI FC 24 8 8 8 26:26 -1 32 L
FORLI FC
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
ASD Fanfulla
L
ASD SASSO MARCONI 1924
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
FORLI FC
D
FORLI FC
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
MEZZOLARA CALCIO
L
Mantova 1911
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FORLI FC
W
FORLI FC
16.02.20 1 : 0 Zafer
US Fiorenzuola 1922
9 SPORTING FRANCIACORTA 24 8 7 9 41:44 -3 31 L
SPORTING FRANCIACORTA
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD SASSO MARCONI 1924
D
ASD SAVIGNANESE 1932
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
SPORTING FRANCIACORTA
W
SPORTING FRANCIACORTA
02.02.20 3 : 1 Zafer
ASD Fanfulla
L
Alfonsine
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SPORTING FRANCIACORTA
W
SPORTING FRANCIACORTA
16.02.20 2 : 1 Zafer
Mantova 1911
10 US Breno 24 8 6 10 32:28 4 30 L
US Breno
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Correggese
L
SCD Progresso Calcio
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
US Breno
W
US Breno
02.02.20 2 : 0 Zafer
Alfonsine
L
ASD SAVIGNANESE 1932
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Breno
D
Ciliverghe Mazzano
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
US Breno
11 SCD Progresso Calcio 24 7 8 9 24:33 -9 29 W
Ciliverghe Mazzano
19.01.20 0 : 1 Zafer
SCD Progresso Calcio
W
SCD Progresso Calcio
26.01.20 1 : 0 Zafer
US Breno
L
AC CALVINA SPORT
02.02.20 5 : 0 Kaybetmek
SCD Progresso Calcio
L
SCD Progresso Calcio
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sammaurese Calcio
L
Lentigione Calcio
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SCD Progresso Calcio
12 ASD SASSO MARCONI 1924 25 6 11 8 41:43 -2 29 W
ASD SASSO MARCONI 1924
26.01.20 3 : 1 Zafer
FORLI FC
D
ASD SASSO MARCONI 1924
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mantova 1911
L
ASD Fanfulla
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD SASSO MARCONI 1924
L
ASD SASSO MARCONI 1924
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Crema 1908
D
MEZZOLARA CALCIO
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASD SASSO MARCONI 1924
13 USD VIGOR CARPANETO 1922 24 7 8 9 33:38 -5 29 D
USD VIGOR CARPANETO 1922
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
MEZZOLARA CALCIO
D
Mantova 1911
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD VIGOR CARPANETO 1922
W
USD VIGOR CARPANETO 1922
02.02.20 2 : 1 Zafer
US Fiorenzuola 1922
W
AC Crema 1908
09.02.20 1 : 2 Zafer
USD VIGOR CARPANETO 1922
W
USD VIGOR CARPANETO 1922
16.02.20 2 : 1 Zafer
Correggese
14 Sammaurese Calcio 25 5 11 9 33:38 -5 26 D
AC Crema 1908
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sammaurese Calcio
D
Sammaurese Calcio
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Correggese
W
SCD Progresso Calcio
09.02.20 0 : 1 Zafer
Sammaurese Calcio
D
Sammaurese Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alfonsine
D
ASD SAVIGNANESE 1932
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sammaurese Calcio
15 AC Crema 1908 23 6 7 10 26:32 -6 25 D
AC CALVINA SPORT
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
AC Crema 1908
D
AC Crema 1908
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sammaurese Calcio
L
Lentigione Calcio
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Crema 1908
L
AC Crema 1908
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
USD VIGOR CARPANETO 1922
W
ASD SASSO MARCONI 1924
16.02.20 1 : 2 Zafer
AC Crema 1908
16 Ciliverghe Mazzano 24 5 7 12 26:40 -14 22 L
US Fiorenzuola 1922
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ciliverghe Mazzano
W
Ciliverghe Mazzano
02.02.20 3 : 2 Zafer
ASD SAVIGNANESE 1932
D
Correggese
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ciliverghe Mazzano
D
Ciliverghe Mazzano
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
US Breno
W
Alfonsine
23.02.20 0 : 1 Zafer
Ciliverghe Mazzano
17 Alfonsine 25 5 7 13 15:33 -18 22 L
Correggese
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Alfonsine
L
US Breno
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Alfonsine
W
Alfonsine
09.02.20 1 : 0 Zafer
SPORTING FRANCIACORTA
D
Sammaurese Calcio
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alfonsine
L
Alfonsine
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ciliverghe Mazzano
18 ASD SAVIGNANESE 1932 25 4 9 12 24:38 -14 21 D
ASD SAVIGNANESE 1932
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
SPORTING FRANCIACORTA
L
Ciliverghe Mazzano
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
ASD SAVIGNANESE 1932
W
ASD SAVIGNANESE 1932
09.02.20 1 : 0 Zafer
US Breno
L
AC CALVINA SPORT
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
ASD SAVIGNANESE 1932
D
ASD SAVIGNANESE 1932
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sammaurese Calcio
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,D Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Katılan yarışma 18 futbol kulüpleri. Bugün en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
Mantova 1911 - 51 madde, parlak başarılar 14, skorsuz maçlar 1, beraberlik 9.
US Fiorenzuola 1922 - 44 madde, parlak başarılar 13, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Correggese - 41 puan, kazanılan yarışmalar 11, yenilmeler 6, beraberlik 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,D Grubu (İtalya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Serie D,D Grubu (İtalya):
US Fiorenzuola 1922 - AC Crema 1908 (09.04.2020 09:00)
ASD SAVIGNANESE 1932 - ASD Fanfulla (09.04.2020 09:00)
US Breno - FORLI FC (09.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,D Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.