Serie D,C Grubu
İtalya

Serie D,C Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone C
1 ASD Campodarsego ASD Campodarsego 27 15 9 3 44:25 19 54 D
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Este AC Este
W
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
26.01.20 1 : 2 Zafer
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
W
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
L
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
2 FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD 28 13 10 5 43:32 11 49 W
AC Este AC Este
26.01.20 0 : 3 Zafer
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
D
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
W
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
09.02.20 0 : 2 Zafer
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
D
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
L
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
3 GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana 28 14 6 8 47:31 16 48 W
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
26.01.20 5 : 1 Zafer
Luparense FC Luparense FC
D
Clodiense Clodiense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
W
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
09.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
L
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
W
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
22.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
4 Clodiense Clodiense 27 12 11 4 44:32 12 47 D
Clodiense Clodiense
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
W
Vigasio Vigasio
26.01.20 1 : 3 Zafer
Clodiense Clodiense
D
Clodiense Clodiense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
W
Clodiense Clodiense
09.02.20 1 : 0 Zafer
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
W
Luparense FC Luparense FC
16.02.20 2 : 3 Zafer
Clodiense Clodiense
5 AC Mestre AC Mestre 27 13 6 8 37:28 9 45 D
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
AC Mestre AC Mestre
W
AC Mestre AC Mestre
26.01.20 3 : 1 Zafer
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
W
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
02.02.20 0 : 1 Zafer
AC Mestre AC Mestre
W
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
09.02.20 0 : 2 Zafer
AC Mestre AC Mestre
D
AC Mestre AC Mestre
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vigasio Vigasio
6 USD Adriese 1906 USD Adriese 1906 27 13 5 9 53:36 17 44 W
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
19.01.20 1 : 0 Zafer
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
L
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
W
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
02.02.20 3 : 1 Zafer
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
D
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
W
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
16.02.20 4 : 1 Zafer
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
7 Union Feltre ASD Union Feltre ASD 27 12 8 7 38:25 13 44 L
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
W
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
26.01.20 1 : 0 Zafer
APDC Chions APDC Chions
D
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
W
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
09.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
W
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
16.02.20 0 : 2 Zafer
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
8 ASD Cartigliano ASD Cartigliano 28 11 9 8 46:37 9 42 W
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
26.01.20 0 : 2 Zafer
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
L
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Este AC Este
D
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
L
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
9 ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane 28 12 6 10 44:47 -3 42 D
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
W
Luparense FC Luparense FC
02.02.20 0 : 3 Zafer
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
D
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
W
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
16.02.20 0 : 2 Zafer
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
W
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
23.02.20 1 : 0 Zafer
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
10 Luparense FC Luparense FC 27 10 7 10 49:45 4 37 W
Luparense FC Luparense FC
19.01.20 1 : 0 Zafer
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
26.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Luparense FC Luparense FC
L
Luparense FC Luparense FC
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
L
Vigasio Vigasio
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Luparense FC Luparense FC
L
Luparense FC Luparense FC
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Clodiense Clodiense
11 Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme 27 10 7 10 25:28 -3 37 W
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
19.01.20 2 : 1 Zafer
Vigasio Vigasio
W
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
26.01.20 0 : 3 Zafer
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
L
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AC Mestre AC Mestre
W
AC Este AC Este
09.02.20 0 : 2 Zafer
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
L
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
12 AC Este AC Este 27 9 9 9 37:35 2 36 D
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Este AC Este
L
AC Este AC Este
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
W
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
02.02.20 1 : 2 Zafer
AC Este AC Este
L
AC Este AC Este
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
D
APDC Chions APDC Chions
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Este AC Este
13 APDC Chions APDC Chions 28 9 8 11 39:41 -2 35 L
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
APDC Chions APDC Chions
D
APDC Chions APDC Chions
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
W
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
09.02.20 0 : 1 Zafer
APDC Chions APDC Chions
D
APDC Chions APDC Chions
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Este AC Este
L
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
APDC Chions APDC Chions
14 AC Belluno 1905 AC Belluno 1905 27 10 4 13 33:38 -5 34 L
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
D
ASD CJarlins Muzane ASD CJarlins Muzane
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
W
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
L
Clodiense Clodiense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
W
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
16.02.20 1 : 0 Zafer
GSD Ambrosiana GSD Ambrosiana
15 A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle 27 8 7 12 31:38 -7 31 W
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
19.01.20 1 : 2 Zafer
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
L
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
L
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
L
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
APDC Chions APDC Chions
D
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
A.C. Delta Porto Tolle A.C. Delta Porto Tolle
16 Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919 27 6 12 9 26:35 -9 30 D
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
L
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
D
APDC Chions APDC Chions
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
L
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AC Mestre AC Mestre
W
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
16.02.20 0 : 1 Zafer
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
17 Vigasio Vigasio 27 9 3 15 28:42 -14 30 L
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Vigasio Vigasio
L
Vigasio Vigasio
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Clodiense Clodiense
W
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
02.02.20 1 : 2 Zafer
Vigasio Vigasio
W
Vigasio Vigasio
09.02.20 1 : 0 Zafer
Luparense FC Luparense FC
D
AC Mestre AC Mestre
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vigasio Vigasio
18 ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai 27 6 4 17 22:45 -23 22 L
Luparense FC Luparense FC
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
W
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
26.01.20 1 : 0 Zafer
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
L
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
L
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
W
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
16.02.20 1 : 2 Zafer
ASD Polisportiva Tamai ASD Polisportiva Tamai
19 ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio 28 5 6 17 36:64 -28 21 L
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD Campodarsego ASD Campodarsego
L
AC Belluno 1905 AC Belluno 1905
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
D
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Cartigliano ASD Cartigliano
L
USD Adriese 1906 USD Adriese 1906
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
W
ASD San Luigi Calcio ASD San Luigi Calcio
23.02.20 3 : 1 Zafer
APDC Chions APDC Chions
20 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese 27 2 11 14 25:43 -18 17 D
APDC Chions APDC Chions
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
L
AC Mestre AC Mestre
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
L
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Vigasio Vigasio
L
Union Feltre ASD Union Feltre ASD
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
L
ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca Veronese
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Serie D,C Grubu - turnuva, düzenleyen İtalya. Katılmak için başvuru veren turnuva 20 katılan takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
ASD Campodarsego - 54 puan, yengi 15, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 9.
FC Legnago Salus SSD - 49 kabul edilen puan, yengi 13, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 10.
GSD Ambrosiana - 48 madde, parlak başarılar 14, kaybedilen oyunlar 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,C Grubu (İtalya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,C Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.