Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
İtalya

Serie D,C Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone C
1 ACD Campodarsego Calcio 27 15 9 3 44:25 19 54 D
ACD Campodarsego Calcio
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Este
W
ASD San Luigi Calcio
26.01.20 1 : 2 Zafer
ACD Campodarsego Calcio
W
ACD Campodarsego Calcio
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ACD Campodarsego Calcio
L
ACD Campodarsego Calcio
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
ASD CJarlins Muzane
2 FC Legnago Salus SSD 28 13 10 5 43:32 11 49 D
FC Legnago Salus SSD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Union Feltre ASD
W
ASD Polisportiva Tamai
09.02.20 0 : 2 Zafer
FC Legnago Salus SSD
D
FC Legnago Salus SSD
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
AC DELTA PORTO TOLLE
L
ASD CJarlins Muzane
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD
D
FC Legnago Salus SSD
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
AC Vigasio
3 GSD Ambrosiana 28 14 6 8 47:31 16 48 W
GSD Ambrosiana
19.01.20 3 : 0 Zafer
ASD CJarlins Muzane
W
GSD Ambrosiana
26.01.20 5 : 1 Zafer
Luparense FC
D
Clodiense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
GSD Ambrosiana
W
GSD Ambrosiana
09.02.20 1 : 0 Zafer
ACD Campodarsego Calcio
L
AC Belluno 1905
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
GSD Ambrosiana
4 Clodiense 27 12 11 4 44:32 12 47 W
AC Vigasio
26.01.20 1 : 3 Zafer
Clodiense
D
Clodiense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
GSD Ambrosiana
W
Clodiense
09.02.20 1 : 0 Zafer
AC Belluno 1905
W
Luparense FC
16.02.20 2 : 3 Zafer
Clodiense
D
Clodiense
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Union Feltre ASD
5 A.C. Mestre 27 13 6 8 37:28 9 45 D
FC Legnago Salus SSD
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
A.C. Mestre
W
A.C. Mestre
26.01.20 3 : 1 Zafer
ASD Villafranca Veronese
W
Calcio Caldiero Terme
02.02.20 0 : 1 Zafer
A.C. Mestre
W
Calcio Montebelluna 1919
09.02.20 0 : 2 Zafer
A.C. Mestre
D
A.C. Mestre
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Vigasio
6 USD Adriese 1906 27 13 5 9 53:36 17 44 L
ASD Polisportiva Tamai
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
USD Adriese 1906
W
USD Adriese 1906
02.02.20 3 : 1 Zafer
AC DELTA PORTO TOLLE
D
ASD CJarlins Muzane
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Adriese 1906
W
USD Adriese 1906
16.02.20 4 : 1 Zafer
ASD San Luigi Calcio
D
ASD Villafranca Veronese
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
USD Adriese 1906
7 Union Feltre ASD 27 12 8 7 38:25 13 44 W
Union Feltre ASD
26.01.20 1 : 0 Zafer
Chions 1972
D
FC Legnago Salus SSD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Union Feltre ASD
W
Union Feltre ASD
09.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Villafranca Veronese
W
Calcio Caldiero Terme
16.02.20 0 : 2 Zafer
Union Feltre ASD
D
Clodiense
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Union Feltre ASD
8 ASD Cartigliano 28 11 9 8 46:37 9 42 D
ASD Cartigliano
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
W
AC DELTA PORTO TOLLE
26.01.20 0 : 2 Zafer
ASD Cartigliano
L
ASD Cartigliano
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Este
D
ASD San Luigi Calcio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Cartigliano
L
ASD Cartigliano
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai
9 ASD CJarlins Muzane 28 12 6 10 44:47 -3 42 D
ASD CJarlins Muzane
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Belluno 1905
W
Luparense FC
02.02.20 0 : 3 Zafer
ASD CJarlins Muzane
D
ASD CJarlins Muzane
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Adriese 1906
W
ACD Campodarsego Calcio
16.02.20 0 : 2 Zafer
ASD CJarlins Muzane
W
ASD CJarlins Muzane
23.02.20 1 : 0 Zafer
FC Legnago Salus SSD
10 Luparense FC 27 10 7 10 49:45 4 37 W
Luparense FC
19.01.20 1 : 0 Zafer
ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana
26.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Luparense FC
L
Luparense FC
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
ASD CJarlins Muzane
L
AC Vigasio
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Luparense FC
L
Luparense FC
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Clodiense
11 Calcio Caldiero Terme 27 10 7 10 25:28 -3 37 W
Calcio Caldiero Terme
19.01.20 2 : 1 Zafer
AC Vigasio
W
Calcio Montebelluna 1919
26.01.20 0 : 3 Zafer
Calcio Caldiero Terme
L
Calcio Caldiero Terme
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
A.C. Mestre
W
AC Este
09.02.20 0 : 2 Zafer
Calcio Caldiero Terme
L
Calcio Caldiero Terme
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Union Feltre ASD
12 AC Este 27 9 9 9 37:35 2 36 D
ACD Campodarsego Calcio
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Este
L
AC Este
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD
W
ASD Cartigliano
02.02.20 1 : 2 Zafer
AC Este
L
AC Este
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Calcio Caldiero Terme
D
Chions 1972
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Este
13 Chions 1972 28 9 8 11 39:41 -2 35 L
Union Feltre ASD
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Chions 1972
D
Chions 1972
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
W
AC DELTA PORTO TOLLE
09.02.20 0 : 1 Zafer
Chions 1972
D
Chions 1972
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Este
L
ASD San Luigi Calcio
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Chions 1972
14 AC Belluno 1905 27 10 4 13 33:38 -5 34 L
AC Belluno 1905
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
AC DELTA PORTO TOLLE
D
ASD CJarlins Muzane
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Belluno 1905
W
AC Belluno 1905
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD San Luigi Calcio
L
Clodiense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Belluno 1905
W
AC Belluno 1905
16.02.20 1 : 0 Zafer
GSD Ambrosiana
15 AC DELTA PORTO TOLLE 27 8 7 12 31:38 -7 31 W
AC Belluno 1905
19.01.20 1 : 2 Zafer
AC DELTA PORTO TOLLE
L
AC DELTA PORTO TOLLE
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
ASD Cartigliano
L
USD Adriese 1906
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
AC DELTA PORTO TOLLE
L
AC DELTA PORTO TOLLE
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Chions 1972
D
FC Legnago Salus SSD
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
AC DELTA PORTO TOLLE
16 Calcio Montebelluna 1919 27 6 12 9 26:35 -9 30 D
ASD Cartigliano
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
L
Calcio Montebelluna 1919
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Calcio Caldiero Terme
D
Chions 1972
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
L
Calcio Montebelluna 1919
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
A.C. Mestre
W
ASD Villafranca Veronese
16.02.20 0 : 1 Zafer
Calcio Montebelluna 1919
17 AC Vigasio 27 9 3 15 28:42 -14 30 L
AC Vigasio
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Clodiense
W
ASD Villafranca Veronese
02.02.20 1 : 2 Zafer
AC Vigasio
W
AC Vigasio
09.02.20 1 : 0 Zafer
Luparense FC
D
A.C. Mestre
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Vigasio
D
FC Legnago Salus SSD
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
AC Vigasio
18 ASD Polisportiva Tamai 27 6 4 17 22:45 -23 22 L
Luparense FC
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai
W
ASD Polisportiva Tamai
26.01.20 1 : 0 Zafer
USD Adriese 1906
L
ACD Campodarsego Calcio
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai
L
ASD Polisportiva Tamai
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD
W
ASD Cartigliano
16.02.20 1 : 2 Zafer
ASD Polisportiva Tamai
19 ASD San Luigi Calcio 28 5 6 17 36:64 -28 21 L
ASD San Luigi Calcio
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
ACD Campodarsego Calcio
L
AC Belluno 1905
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD San Luigi Calcio
D
ASD San Luigi Calcio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Cartigliano
L
USD Adriese 1906
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
ASD San Luigi Calcio
W
ASD San Luigi Calcio
23.02.20 3 : 1 Zafer
Chions 1972
20 ASD Villafranca Veronese 27 2 11 14 25:43 -18 17 L
A.C. Mestre
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD Villafranca Veronese
L
ASD Villafranca Veronese
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Vigasio
L
Union Feltre ASD
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Villafranca Veronese
L
ASD Villafranca Veronese
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Calcio Montebelluna 1919
D
ASD Villafranca Veronese
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
USD Adriese 1906
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,C Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Katılan şampiyona 20 katılan takımlar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
ACD Campodarsego Calcio - 54 puan, yengi 15, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
FC Legnago Salus SSD - 49 madde, kazanılan yarışmalar 13, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
GSD Ambrosiana - 48 madde, kazanılan yarışmalar 14, yenilme 8, beraberlik 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,C Grubu (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Serie D,C Grubu (İtalya):
Union Feltre ASD - ASD San Luigi Calcio (09.04.2020 09:00)
AC Este - ASD Polisportiva Tamai (09.04.2020 09:00)
ASD Villafranca Veronese - Clodiense (09.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,C Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.