Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İtalya

Serie D,C Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone C
1 ACD Campodarsego Calcio 26 15 9 2 44:23 21 54 W
AC DELTA PORTO TOLLE
15.01.20 0 : 1 Zafer
ACD Campodarsego Calcio
D
ACD Campodarsego Calcio
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Este
W
ASD San Luigi Calcio
26.01.20 1 : 2 Zafer
ACD Campodarsego Calcio
W
ACD Campodarsego Calcio
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ACD Campodarsego Calcio
2 FC Legnago Salus SSD 26 13 9 4 41:29 12 48 W
Calcio Montebelluna 1919
15.01.20 3 : 4 Zafer
FC Legnago Salus SSD
D
FC Legnago Salus SSD
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
A.C. Mestre
W
AC Este
26.01.20 0 : 3 Zafer
FC Legnago Salus SSD
D
FC Legnago Salus SSD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Union Feltre ASD
W
ASD Polisportiva Tamai
09.02.20 0 : 2 Zafer
FC Legnago Salus SSD
3 GSD Ambrosiana 26 13 6 7 46:30 16 45 L
AC Vigasio
15.01.20 3 : 0 Kaybetmek
GSD Ambrosiana
W
GSD Ambrosiana
19.01.20 3 : 0 Zafer
ASD CJarlins Muzane
W
GSD Ambrosiana
26.01.20 5 : 1 Zafer
Luparense FC
D
Clodiense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
GSD Ambrosiana
W
GSD Ambrosiana
09.02.20 1 : 0 Zafer
ACD Campodarsego Calcio
4 A.C. Mestre 26 13 5 8 37:28 9 44 L
A.C. Mestre
15.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Chions 1972
D
FC Legnago Salus SSD
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
A.C. Mestre
W
A.C. Mestre
26.01.20 3 : 1 Zafer
ASD Villafranca Veronese
W
Calcio Caldiero Terme
02.02.20 0 : 1 Zafer
A.C. Mestre
W
Calcio Montebelluna 1919
09.02.20 0 : 2 Zafer
A.C. Mestre
5 Clodiense 26 11 11 4 41:30 11 44 D
ASD CJarlins Muzane
15.01.20 2 : 2 Beraberlik
Clodiense
D
Clodiense
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
ASD San Luigi Calcio
W
AC Vigasio
26.01.20 1 : 3 Zafer
Clodiense
D
Clodiense
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
GSD Ambrosiana
W
Clodiense
09.02.20 1 : 0 Zafer
AC Belluno 1905
6 ASD Cartigliano 26 11 9 6 45:34 11 42 D
Union Feltre ASD
15.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cartigliano
D
ASD Cartigliano
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
W
AC DELTA PORTO TOLLE
26.01.20 0 : 2 Zafer
ASD Cartigliano
L
ASD Cartigliano
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Este
D
ASD San Luigi Calcio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Cartigliano
7 USD Adriese 1906 26 12 5 9 49:35 14 41 L
AC Este
15.01.20 2 : 0 Kaybetmek
USD Adriese 1906
W
USD Adriese 1906
19.01.20 1 : 0 Zafer
Union Feltre ASD
L
ASD Polisportiva Tamai
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
USD Adriese 1906
W
USD Adriese 1906
02.02.20 3 : 1 Zafer
AC DELTA PORTO TOLLE
D
ASD CJarlins Muzane
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Adriese 1906
8 Union Feltre ASD 26 11 8 7 36:25 11 41 D
Union Feltre ASD
15.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Cartigliano
L
USD Adriese 1906
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Union Feltre ASD
W
Union Feltre ASD
26.01.20 1 : 0 Zafer
Chions 1972
D
FC Legnago Salus SSD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Union Feltre ASD
W
Union Feltre ASD
09.02.20 1 : 0 Zafer
ASD Villafranca Veronese
9 Luparense FC 26 10 7 9 47:42 5 37 W
ASD San Luigi Calcio
15.01.20 1 : 3 Zafer
Luparense FC
W
Luparense FC
19.01.20 1 : 0 Zafer
ASD Polisportiva Tamai
L
GSD Ambrosiana
26.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Luparense FC
L
Luparense FC
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
ASD CJarlins Muzane
L
AC Vigasio
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Luparense FC
10 Calcio Caldiero Terme 26 10 7 9 25:26 -1 37 D
ASD Villafranca Veronese
15.01.20 0 : 0 Beraberlik
Calcio Caldiero Terme
W
Calcio Caldiero Terme
19.01.20 2 : 1 Zafer
AC Vigasio
W
Calcio Montebelluna 1919
26.01.20 0 : 3 Zafer
Calcio Caldiero Terme
L
Calcio Caldiero Terme
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
A.C. Mestre
W
AC Este
09.02.20 0 : 2 Zafer
Calcio Caldiero Terme
11 ASD CJarlins Muzane 26 10 6 10 41:47 -6 36 D
ASD CJarlins Muzane
15.01.20 2 : 2 Beraberlik
Clodiense
L
GSD Ambrosiana
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
ASD CJarlins Muzane
D
ASD CJarlins Muzane
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Belluno 1905
W
Luparense FC
02.02.20 0 : 3 Zafer
ASD CJarlins Muzane
D
ASD CJarlins Muzane
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Adriese 1906
12 AC Este 26 9 8 9 36:34 2 35 W
AC Este
15.01.20 2 : 0 Zafer
USD Adriese 1906
D
ACD Campodarsego Calcio
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Este
L
AC Este
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD
W
ASD Cartigliano
02.02.20 1 : 2 Zafer
AC Este
L
AC Este
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Calcio Caldiero Terme
13 Chions 1972 26 9 7 10 37:37 -1 34 W
A.C. Mestre
15.01.20 1 : 2 Zafer
Chions 1972
D
Chions 1972
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Villafranca Veronese
L
Union Feltre ASD
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Chions 1972
D
Chions 1972
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
W
AC DELTA PORTO TOLLE
09.02.20 0 : 1 Zafer
Chions 1972
14 AC Belluno 1905 26 9 4 13 32:38 -6 31 L
ASD Polisportiva Tamai
15.01.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Belluno 1905
L
AC Belluno 1905
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
AC DELTA PORTO TOLLE
D
ASD CJarlins Muzane
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
AC Belluno 1905
W
AC Belluno 1905
02.02.20 2 : 0 Zafer
ASD San Luigi Calcio
L
Clodiense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Belluno 1905
15 AC DELTA PORTO TOLLE 26 8 6 12 29:36 -7 30 L
AC DELTA PORTO TOLLE
15.01.20 0 : 1 Kaybetmek
ACD Campodarsego Calcio
W
AC Belluno 1905
19.01.20 1 : 2 Zafer
AC DELTA PORTO TOLLE
L
AC DELTA PORTO TOLLE
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
ASD Cartigliano
L
USD Adriese 1906
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
AC DELTA PORTO TOLLE
L
AC DELTA PORTO TOLLE
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Chions 1972
16 AC Vigasio 26 9 2 15 28:42 -14 29 W
AC Vigasio
15.01.20 3 : 0 Zafer
GSD Ambrosiana
L
Calcio Caldiero Terme
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Vigasio
L
AC Vigasio
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Clodiense
W
ASD Villafranca Veronese
02.02.20 1 : 2 Zafer
AC Vigasio
W
AC Vigasio
09.02.20 1 : 0 Zafer
Luparense FC
17 Calcio Montebelluna 1919 26 5 12 9 25:35 -10 27 L
Calcio Montebelluna 1919
15.01.20 3 : 4 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD
D
ASD Cartigliano
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
L
Calcio Montebelluna 1919
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Calcio Caldiero Terme
D
Chions 1972
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Montebelluna 1919
L
Calcio Montebelluna 1919
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
A.C. Mestre
18 ASD Polisportiva Tamai 26 5 4 17 20:44 -24 19 W
ASD Polisportiva Tamai
15.01.20 2 : 1 Zafer
AC Belluno 1905
L
Luparense FC
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai
W
ASD Polisportiva Tamai
26.01.20 1 : 0 Zafer
USD Adriese 1906
L
ACD Campodarsego Calcio
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD Polisportiva Tamai
L
ASD Polisportiva Tamai
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Legnago Salus SSD
19 ASD San Luigi Calcio 26 4 6 16 32:59 -27 18 L
ASD San Luigi Calcio
15.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Luparense FC
D
Clodiense
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
ASD San Luigi Calcio
L
ASD San Luigi Calcio
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
ACD Campodarsego Calcio
L
AC Belluno 1905
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
ASD San Luigi Calcio
D
ASD San Luigi Calcio
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
ASD Cartigliano
20 ASD Villafranca Veronese 26 2 11 13 25:42 -17 17 D
ASD Villafranca Veronese
15.01.20 0 : 0 Beraberlik
Calcio Caldiero Terme
D
Chions 1972
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD Villafranca Veronese
L
A.C. Mestre
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD Villafranca Veronese
L
ASD Villafranca Veronese
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Vigasio
L
Union Feltre ASD
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
ASD Villafranca Veronese
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,C Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Kayıt yaptıran lig 20 katılımcılar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
ACD Campodarsego Calcio - 54 puan, yengi 15, yenilmeler 2, beraberlik 9.
FC Legnago Salus SSD - 48 madde, kazanılan yarışmalar 13, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 9.
GSD Ambrosiana - 45 sayı, kazanılan yarışmalar 13, yenilme 7, beraberlik 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,C Grubu (İtalya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Serie D,C Grubu (İtalya):
Clodiense - USD Adriese 1906 (23.02.2020 08:30)
AC Vigasio - AC Belluno 1905 (23.02.2020 08:30)
ASD Polisportiva Tamai - Calcio Caldiero Terme (23.02.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,C Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.