Serie D,B Grubu
İtalya

Serie D,B Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone B
1 SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto 27 16 6 5 43:28 15 54 W
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
19.01.20 1 : 0 Zafer
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
26.01.20 1 : 2 Zafer
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
D
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
L
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
W
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
16.02.20 3 : 2 Zafer
Legnano Legnano
2 Legnano Legnano 27 15 5 7 38:25 13 50 W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
19.01.20 0 : 3 Zafer
Legnano Legnano
L
Legnano Legnano
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Legnano Legnano
W
Legnano Legnano
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
L
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Legnano Legnano
3 USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio 27 12 10 5 32:21 11 46 W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
19.01.20 3 : 0 Zafer
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
L
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
02.02.20 2 : 0 Zafer
Legnano Legnano
D
Levico Terme Levico Terme
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
4 Arconatese Arconatese 27 13 5 9 42:36 6 44 W
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
19.01.20 0 : 3 Zafer
Arconatese Arconatese
W
Arconatese Arconatese
26.01.20 3 : 0 Zafer
U.S. Dro U.S. Dro
L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Arconatese Arconatese
L
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Arconatese Arconatese
L
Arconatese Arconatese
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
5 Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D. 27 11 10 6 31:24 7 43 L
Levico Terme Levico Terme
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
L
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
26.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Caravaggio Caravaggio
L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
W
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
09.02.20 2 : 0 Zafer
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
16.02.20 0 : 1 Zafer
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
6 Nibionnoggiono Nibionnoggiono 27 11 9 7 38:24 14 42 W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
19.01.20 0 : 1 Zafer
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
W
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
26.01.20 3 : 1 Zafer
Milano City FC Milano City FC
W
U.S. Dro U.S. Dro
02.02.20 0 : 1 Zafer
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
D
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
W
Arconatese Arconatese
16.02.20 1 : 4 Zafer
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
7 Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908 27 11 9 7 38:32 6 42 W
Caravaggio Caravaggio
19.01.20 1 : 2 Zafer
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
L
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
L
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
W
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
09.02.20 2 : 0 Zafer
Seregno Calcio Seregno Calcio
D
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
8 Sondrio Calcio Sondrio Calcio 27 11 8 8 31:29 2 41 L
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Arconatese Arconatese
D
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
W
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
02.02.20 2 : 1 Zafer
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
L
Legnano Legnano
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
D
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
9 Seregno Calcio Seregno Calcio 27 9 12 6 32:25 7 39 W
Seregno Calcio Seregno Calcio
19.01.20 2 : 0 Zafer
U.S. Dro U.S. Dro
L
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Seregno Calcio Seregno Calcio
D
Seregno Calcio Seregno Calcio
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
L
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Seregno Calcio Seregno Calcio
W
Seregno Calcio Seregno Calcio
16.02.20 2 : 1 Zafer
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
10 ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto 27 11 6 10 27:24 3 39 D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
W
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
26.01.20 1 : 0 Zafer
Seregno Calcio Seregno Calcio
L
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
D
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Dro U.S. Dro
L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
11 USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921 27 9 8 10 39:41 -2 35 D
Milano City FC Milano City FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
26.01.20 2 : 1 Zafer
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
W
Caravaggio Caravaggio
02.02.20 0 : 2 Zafer
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
09.02.20 2 : 1 Zafer
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
12 Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909 27 8 11 8 34:35 -1 35 L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
D
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
D
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
W
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
09.02.20 2 : 1 Zafer
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
L
Seregno Calcio Seregno Calcio
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
13 AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano 27 9 7 11 35:34 1 34 L
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
26.01.20 3 : 2 Zafer
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
D
Seregno Calcio Seregno Calcio
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
09.02.20 2 : 1 Zafer
Arconatese Arconatese
W
U.S. Dro U.S. Dro
16.02.20 0 : 3 Zafer
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
14 AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola 27 8 9 10 29:31 -2 33 D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
W
Legnano Legnano
26.01.20 0 : 1 Zafer
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
W
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
02.02.20 2 : 0 Zafer
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
L
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
15 Caravaggio Caravaggio 27 7 11 9 41:43 -2 32 L
Caravaggio Caravaggio
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
W
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
26.01.20 0 : 4 Zafer
Caravaggio Caravaggio
L
Caravaggio Caravaggio
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
Milano City FC Milano City FC
09.02.20 1 : 2 Zafer
Caravaggio Caravaggio
D
Caravaggio Caravaggio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Levico Terme Levico Terme
16 Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana 27 6 11 10 33:43 -10 29 L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
L
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
26.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
02.02.20 3 : 2 Zafer
Arconatese Arconatese
L
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16.02.20 2 : 1 Zafer
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
17 Levico Terme Levico Terme 27 6 10 11 31:40 -9 28 W
Levico Terme Levico Terme
19.01.20 1 : 0 Zafer
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
W
Levico Terme Levico Terme
26.01.20 1 : 0 Zafer
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
L
Milano City FC Milano City FC
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Levico Terme Levico Terme
D
Levico Terme Levico Terme
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
D
Caravaggio Caravaggio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Levico Terme Levico Terme
18 Milano City FC Milano City FC 27 4 11 12 21:34 -13 22 D
Milano City FC Milano City FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
L
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Milano City FC Milano City FC
W
Milano City FC Milano City FC
02.02.20 2 : 1 Zafer
Levico Terme Levico Terme
L
Milano City FC Milano City FC
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Caravaggio Caravaggio
W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
16.02.20 1 : 2 Zafer
Milano City FC Milano City FC
19 U.S. Dro U.S. Dro 27 2 11 14 17:37 -20 17 L
Seregno Calcio Seregno Calcio
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
U.S. Dro U.S. Dro
L
Arconatese Arconatese
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
U.S. Dro U.S. Dro
L
U.S. Dro U.S. Dro
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
D
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Dro U.S. Dro
L
U.S. Dro U.S. Dro
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
20 US Inveruno 1945 US Inveruno 1945 27 4 5 18 31:57 -26 17 L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Legnano Legnano
L
Levico Terme Levico Terme
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
02.02.20 2 : 1 Zafer
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
D
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Milano City FC Milano City FC
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie D,B Grubu - turnuva, organize eden İtalya. Kayıt yaptıran şampiyona 20 katılan takımlar. Bugün en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
SSD Pro Sesto - 54 puan, parlak başarılar 16, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Legnano - 50 sayı, yengi 15, skorsuz yarışmalar 7, beraberlik 5.
USD Scanzorosciate Calcio - 46 madde, yengi 12, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,B Grubu (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - Serie D,B Grubu (İtalya):
AC Calvina Sport - Sona Calcio (25.10.2020 09:30)
ASD Calcio Brusaporto - ASD Fanfulla (25.10.2020 09:30)
US Breno - Tritium Calcio 1908 (25.10.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,B Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.