Serie D,B Grubu
İtalya

Serie D,B Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone B
1 SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto 27 16 6 5 43:28 15 54 W
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
19.01.20 1 : 0 Zafer
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
26.01.20 1 : 2 Zafer
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
D
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
L
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
W
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
16.02.20 3 : 2 Zafer
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
2 F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D 27 15 5 7 38:25 13 50 W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
19.01.20 0 : 3 Zafer
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
L
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
W
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
L
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
3 USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio 27 12 10 5 32:21 11 46 W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
19.01.20 3 : 0 Zafer
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
L
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
02.02.20 2 : 0 Zafer
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
D
Levico Terme Levico Terme
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
4 Arconatese Arconatese 27 13 5 9 42:36 6 44 W
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
19.01.20 0 : 3 Zafer
Arconatese Arconatese
W
Arconatese Arconatese
26.01.20 3 : 0 Zafer
U.S. Dro U.S. Dro
L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Arconatese Arconatese
L
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Arconatese Arconatese
L
Arconatese Arconatese
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
5 Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D. 27 11 10 6 31:24 7 43 L
Levico Terme Levico Terme
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
L
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
26.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Caravaggio Caravaggio
L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
W
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
09.02.20 2 : 0 Zafer
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
16.02.20 0 : 1 Zafer
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
6 Nibionnoggiono Nibionnoggiono 27 11 9 7 38:24 14 42 W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
19.01.20 0 : 1 Zafer
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
W
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
26.01.20 3 : 1 Zafer
Milano City FC Milano City FC
W
U.S. Dro U.S. Dro
02.02.20 0 : 1 Zafer
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
D
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
W
Arconatese Arconatese
16.02.20 1 : 4 Zafer
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
7 Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908 27 11 9 7 38:32 6 42 W
Caravaggio Caravaggio
19.01.20 1 : 2 Zafer
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
L
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
L
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
W
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
09.02.20 2 : 0 Zafer
Seregno Calcio Seregno Calcio
D
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
8 Sondrio Calcio Sondrio Calcio 27 11 8 8 31:29 2 41 L
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Arconatese Arconatese
D
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
W
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
02.02.20 2 : 1 Zafer
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
L
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
D
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
9 Seregno Calcio Seregno Calcio 27 9 12 6 32:25 7 39 W
Seregno Calcio Seregno Calcio
19.01.20 2 : 0 Zafer
U.S. Dro U.S. Dro
L
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Seregno Calcio Seregno Calcio
D
Seregno Calcio Seregno Calcio
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
L
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Seregno Calcio Seregno Calcio
W
Seregno Calcio Seregno Calcio
16.02.20 2 : 1 Zafer
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
10 ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto 27 11 6 10 27:24 3 39 D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
W
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
26.01.20 1 : 0 Zafer
Seregno Calcio Seregno Calcio
L
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
D
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Dro U.S. Dro
L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
11 USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921 27 9 8 10 39:41 -2 35 D
Milano City FC Milano City FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
26.01.20 2 : 1 Zafer
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
W
Caravaggio Caravaggio
02.02.20 0 : 2 Zafer
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
09.02.20 2 : 1 Zafer
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
12 Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909 27 8 11 8 34:35 -1 35 L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
D
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
D
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
W
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
09.02.20 2 : 1 Zafer
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
L
Seregno Calcio Seregno Calcio
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
13 AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano 27 9 7 11 35:34 1 34 L
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
26.01.20 3 : 2 Zafer
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
D
Seregno Calcio Seregno Calcio
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
09.02.20 2 : 1 Zafer
Arconatese Arconatese
W
U.S. Dro U.S. Dro
16.02.20 0 : 3 Zafer
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
14 AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola 27 8 9 10 29:31 -2 33 D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
W
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
26.01.20 0 : 1 Zafer
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
W
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
02.02.20 2 : 0 Zafer
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
L
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
15 Caravaggio Caravaggio 27 7 11 9 41:43 -2 32 L
Caravaggio Caravaggio
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Tritium Calcio 1908 Tritium Calcio 1908
W
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
26.01.20 0 : 4 Zafer
Caravaggio Caravaggio
L
Caravaggio Caravaggio
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
Milano City FC Milano City FC
09.02.20 1 : 2 Zafer
Caravaggio Caravaggio
D
Caravaggio Caravaggio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Levico Terme Levico Terme
16 Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana 27 6 11 10 33:43 -10 29 L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
L
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
26.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
02.02.20 3 : 2 Zafer
Arconatese Arconatese
L
Virtus Bergamo 1909 Virtus Bergamo 1909
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16.02.20 2 : 1 Zafer
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
17 Levico Terme Levico Terme 27 6 10 11 31:40 -9 28 W
Levico Terme Levico Terme
19.01.20 1 : 0 Zafer
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
W
Levico Terme Levico Terme
26.01.20 1 : 0 Zafer
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
L
Milano City FC Milano City FC
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Levico Terme Levico Terme
D
Levico Terme Levico Terme
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
D
Caravaggio Caravaggio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Levico Terme Levico Terme
18 Milano City FC Milano City FC 27 4 11 12 21:34 -13 22 D
Milano City FC Milano City FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
L
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Milano City FC Milano City FC
W
Milano City FC Milano City FC
02.02.20 2 : 1 Zafer
Levico Terme Levico Terme
L
Milano City FC Milano City FC
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Caravaggio Caravaggio
W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
16.02.20 1 : 2 Zafer
Milano City FC Milano City FC
19 U.S. Dro U.S. Dro 27 2 11 14 17:37 -20 17 L
Seregno Calcio Seregno Calcio
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
U.S. Dro U.S. Dro
L
Arconatese Arconatese
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
U.S. Dro U.S. Dro
L
U.S. Dro U.S. Dro
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
D
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Dro U.S. Dro
L
U.S. Dro U.S. Dro
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
20 US Inveruno 1945 US Inveruno 1945 27 4 5 18 31:57 -26 17 L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
F.C. Legnago Salus S.S.D F.C. Legnago Salus S.S.D
L
Levico Terme Levico Terme
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
02.02.20 2 : 1 Zafer
Folgore Caratese A.S.D. Folgore Caratese A.S.D.
D
Nibionnoggiono Nibionnoggiono
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Milano City FC Milano City FC
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Serie D,B Grubu - şampiyona, organize eden İtalya. Kayıt yaptıran lig 20 takımlar. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
SSD Pro Sesto - 54 sayı, kazanılan maçlar 16, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
F.C. Legnago Salus S.S.D - 50 sayı, yengi 15, yenilmeler 7, beraberlik 5.
USD Scanzorosciate Calcio - 46 sayı, yengi 12, skorsuz maçlar 5, beraberlik 10.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,B Grubu (İtalya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,B Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.