Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Serie D,B Grubu
İtalya

Serie D,B Grubu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie D, Girone B
1 SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto 27 16 6 5 43:28 15 54 W
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
19.01.20 1 : 0 Zafer
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
Tritium Tritium
26.01.20 1 : 2 Zafer
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
D
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alzano V. Alzano V.
L
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
W
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
16.02.20 3 : 2 Zafer
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
2 AC Legnano 1913 AC Legnano 1913 27 15 5 7 38:25 13 50 W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
19.01.20 0 : 3 Zafer
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
L
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
W
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
L
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
3 USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio 27 12 10 5 32:21 11 46 W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
19.01.20 3 : 0 Zafer
Alzano V. Alzano V.
L
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
02.02.20 2 : 0 Zafer
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
D
US Levico Terme US Levico Terme
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
4 GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926 27 13 5 9 42:36 6 44 W
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
19.01.20 0 : 3 Zafer
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
W
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
26.01.20 3 : 0 Zafer
Dro Calcio Dro Calcio
L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
L
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
L
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
5 US Folgore Caratese US Folgore Caratese 27 11 10 6 31:24 7 43 L
US Levico Terme US Levico Terme
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
L
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
26.01.20 0 : 4 Kaybetmek
USD Caravaggio USD Caravaggio
L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
W
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
09.02.20 2 : 0 Zafer
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
W
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
16.02.20 0 : 1 Zafer
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
6 Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono 27 11 9 7 38:24 14 42 W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
19.01.20 0 : 1 Zafer
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
W
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
26.01.20 3 : 1 Zafer
Milano City FC Milano City FC
W
Dro Calcio Dro Calcio
02.02.20 0 : 1 Zafer
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
D
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
W
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
16.02.20 1 : 4 Zafer
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
7 Tritium Tritium 27 11 9 7 38:32 6 42 W
USD Caravaggio USD Caravaggio
19.01.20 1 : 2 Zafer
Tritium Tritium
L
Tritium Tritium
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
L
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Tritium Tritium
W
Tritium Tritium
09.02.20 2 : 0 Zafer
Seregno Calcio Seregno Calcio
D
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tritium Tritium
8 Sondrio Calcio Sondrio Calcio 27 11 8 8 31:29 2 41 L
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
D
Alzano V. Alzano V.
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
W
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
02.02.20 2 : 1 Zafer
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
L
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
D
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tritium Tritium
9 Seregno Calcio Seregno Calcio 27 9 12 6 32:25 7 39 W
Seregno Calcio Seregno Calcio
19.01.20 2 : 0 Zafer
Dro Calcio Dro Calcio
L
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Seregno Calcio Seregno Calcio
D
Seregno Calcio Seregno Calcio
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
L
Tritium Tritium
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Seregno Calcio Seregno Calcio
W
Seregno Calcio Seregno Calcio
16.02.20 2 : 1 Zafer
Alzano V. Alzano V.
10 ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto 27 11 6 10 27:24 3 39 D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
W
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
26.01.20 1 : 0 Zafer
Seregno Calcio Seregno Calcio
L
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
D
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dro Calcio Dro Calcio
L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
11 USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921 27 9 8 10 39:41 -2 35 D
Milano City FC Milano City FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
26.01.20 2 : 1 Zafer
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
W
USD Caravaggio USD Caravaggio
02.02.20 0 : 2 Zafer
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
09.02.20 2 : 1 Zafer
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
12 Alzano V. Alzano V. 27 8 11 8 34:35 -1 35 L
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Alzano V. Alzano V.
D
Alzano V. Alzano V.
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sondrio Calcio Sondrio Calcio
D
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alzano V. Alzano V.
W
Alzano V. Alzano V.
09.02.20 2 : 1 Zafer
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
L
Seregno Calcio Seregno Calcio
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Alzano V. Alzano V.
13 AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano 27 9 7 11 35:34 1 34 L
SSD Pro Sesto SSD Pro Sesto
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
26.01.20 3 : 2 Zafer
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
D
Seregno Calcio Seregno Calcio
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
W
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
09.02.20 2 : 1 Zafer
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
W
Dro Calcio Dro Calcio
16.02.20 0 : 3 Zafer
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
14 AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola 27 8 9 10 29:31 -2 33 D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
W
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
26.01.20 0 : 1 Zafer
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
W
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
02.02.20 2 : 0 Zafer
Tritium Tritium
L
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
D
AC Ponte San Pietro-Isola AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
15 USD Caravaggio USD Caravaggio 27 7 11 9 41:43 -2 32 L
USD Caravaggio USD Caravaggio
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Tritium Tritium
W
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
26.01.20 0 : 4 Zafer
USD Caravaggio USD Caravaggio
L
USD Caravaggio USD Caravaggio
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
W
Milano City FC Milano City FC
09.02.20 1 : 2 Zafer
USD Caravaggio USD Caravaggio
D
USD Caravaggio USD Caravaggio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Levico Terme US Levico Terme
16 Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana 27 6 11 10 33:43 -10 29 L
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
L
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
26.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
02.02.20 3 : 2 Zafer
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
L
Alzano V. Alzano V.
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
W
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16.02.20 2 : 1 Zafer
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
17 US Levico Terme US Levico Terme 27 6 10 11 31:40 -9 28 W
US Levico Terme US Levico Terme
19.01.20 1 : 0 Zafer
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
W
US Levico Terme US Levico Terme
26.01.20 1 : 0 Zafer
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
L
Milano City FC Milano City FC
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
US Levico Terme US Levico Terme
D
US Levico Terme US Levico Terme
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
USD Scanzorosciate Calcio USD Scanzorosciate Calcio
D
USD Caravaggio USD Caravaggio
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Levico Terme US Levico Terme
18 Milano City FC Milano City FC 27 4 11 12 21:34 -13 22 D
Milano City FC Milano City FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
USD Castellanzese 1921 USD Castellanzese 1921
L
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Milano City FC Milano City FC
W
Milano City FC Milano City FC
02.02.20 2 : 1 Zafer
US Levico Terme US Levico Terme
L
Milano City FC Milano City FC
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
USD Caravaggio USD Caravaggio
W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
16.02.20 1 : 2 Zafer
Milano City FC Milano City FC
19 Dro Calcio Dro Calcio 27 2 11 14 17:37 -20 17 L
Seregno Calcio Seregno Calcio
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Dro Calcio Dro Calcio
L
GS Arconatese 1926 GS Arconatese 1926
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Dro Calcio Dro Calcio
L
Dro Calcio Dro Calcio
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
D
ASD Calcio Brusaporto ASD Calcio Brusaporto
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dro Calcio Dro Calcio
L
Dro Calcio Dro Calcio
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
20 US Inveruno 1945 US Inveruno 1945 27 4 5 18 31:57 -26 17 L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
AC Legnano 1913 AC Legnano 1913
L
US Levico Terme US Levico Terme
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
W
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
02.02.20 2 : 1 Zafer
US Folgore Caratese US Folgore Caratese
D
Asd Nibionnoggiono Asd Nibionnoggiono
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
L
US Inveruno 1945 US Inveruno 1945
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Milano City FC Milano City FC
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Serie D,B Grubu - şampiyona, düzenleyen İtalya. Kayıt yaptıran şampiyona 20 katılımcılar. Şu anda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
SSD Pro Sesto - 54 puan, yengi 16, kaybedilen oyunlar 5, beraberlik 6.
AC Legnano 1913 - 50 puan, yengi 15, yenilmeler 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
USD Scanzorosciate Calcio - 46 sayı, kazanılan yarışmalar 12, yenilme 5, beraberlik 10.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie D,B Grubu (İtalya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie D,B Grubu (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.