Serie C, Group C
İtalya

Serie C, Group C

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group C
1 Ternana Calcio Ternana Calcio 7 4 3 0 14:4 10 15 D
Ternana Calcio Ternana Calcio
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
D
F.C. Casertana F.C. Casertana
11.10.20 3 : 3 Beraberlik
Ternana Calcio Ternana Calcio
W
Ternana Calcio Ternana Calcio
17.10.20 3 : 0 Zafer
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
W
Calcio Catania Calcio Catania
21.10.20 1 : 3 Zafer
Ternana Calcio Ternana Calcio
W
Ternana Calcio Ternana Calcio
25.10.20 2 : 0 Zafer
Foggia Calcio Foggia Calcio
U.S. Catanzaro 1929
2 A.S. Bari A.S. Bari 6 4 2 0 14:6 8 14 D
A.S. Bari A.S. Bari
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Teramo Teramo
W
Cavese 1919 Cavese 1919
07.10.20 2 : 3 Zafer
A.S. Bari A.S. Bari
W
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
11.10.20 0 : 3 Zafer
A.S. Bari A.S. Bari
D
Monopoli Monopoli
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
W
A.S. Bari A.S. Bari
26.10.20 4 : 1 Zafer
Calcio Catania Calcio Catania
Foggia Calcio
3 Teramo Teramo 6 4 2 0 9:2 7 14 D
A.S. Bari A.S. Bari
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Teramo Teramo
W
Monopoli Monopoli
11.10.20 0 : 2 Zafer
Teramo Teramo
W
Teramo Teramo
18.10.20 2 : 0 Zafer
F.C. Casertana F.C. Casertana
D
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
21.10.20 1 : 1 Beraberlik
Teramo Teramo
W
Teramo Teramo
25.10.20 1 : 0 Zafer
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
Paganese Calcio 1926
4 US Avellino 1912 US Avellino 1912 6 4 2 0 10:4 6 14 W
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
03.10.20 0 : 1 Zafer
US Avellino 1912 US Avellino 1912
W
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
11.10.20 0 : 2 Zafer
US Avellino 1912 US Avellino 1912
D
US Avellino 1912 US Avellino 1912
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
W
Foggia Calcio Foggia Calcio
22.10.20 1 : 2 Zafer
US Avellino 1912 US Avellino 1912
W
US Avellino 1912 US Avellino 1912
25.10.20 3 : 1 Zafer
F.C. Casertana F.C. Casertana
U.S. Catanzaro 1929
5 F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944 6 3 2 1 7:7 3 11 W
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
04.10.20 1 : 0 Zafer
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
W
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
07.10.20 2 : 1 Zafer
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
W
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
11.10.20 0 : 1 Zafer
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
D
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Monopoli Monopoli
L
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
25.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
F.C. Casertana
6 S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia 7 3 1 3 6:5 1 10 L
Calcio Catania Calcio Catania
07.10.20 1 : 0 Kaybetmek
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
W
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
11.10.20 2 : 1 Zafer
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
D
US Avellino 1912 US Avellino 1912
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
W
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
22.10.20 2 : 0 Zafer
Cavese 1919 Cavese 1919
L
Teramo Teramo
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
7 US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio 6 2 3 1 10:7 3 9 L
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
D
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
D
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
W
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
17.10.20 5 : 2 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
25.10.20 2 : 2 Beraberlik
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
Calcio Catania
8 U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929 5 2 2 1 4:3 1 8 L
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
W
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
07.10.20 1 : 0 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
W
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
18.10.20 2 : 1 Zafer
Foggia Calcio Foggia Calcio
D
F.C. Casertana F.C. Casertana
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
U.S. Città di Palermo
9 Monopoli Monopoli 6 2 2 2 4:5 -1 8 L
Monopoli Monopoli
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Calcio Catania Calcio Catania
L
Monopoli Monopoli
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Teramo Teramo
D
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Monopoli Monopoli
D
Monopoli Monopoli
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
W
Cavese 1919 Cavese 1919
25.10.20 0 : 1 Zafer
Monopoli Monopoli
Virtus Francavilla
10 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD 5 2 1 2 6:5 1 7 L
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
W
Foggia Calcio Foggia Calcio
14.10.20 1 : 3 Zafer
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
W
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
18.10.20 2 : 1 Zafer
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
D
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
21.10.20 1 : 1 Beraberlik
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
L
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
28.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Cavese 1919 Cavese 1919
S.S. Juve Stabia
11 Calcio Catania Calcio Catania 6 3 1 2 6:8 -2 6 W
Monopoli Monopoli
04.10.20 0 : 1 Zafer
Calcio Catania Calcio Catania
W
Calcio Catania Calcio Catania
07.10.20 1 : 0 Zafer
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
W
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
18.10.20 0 : 1 Zafer
Calcio Catania Calcio Catania
L
Calcio Catania Calcio Catania
21.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Ternana Calcio Ternana Calcio
L
A.S. Bari A.S. Bari
26.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Calcio Catania Calcio Catania
US Vibonese Calcio
12 Viterbese Castrense Viterbese Castrense 7 1 3 3 6:9 -3 6 L
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
07.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
L
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
11.10.20 0 : 3 Kaybetmek
A.S. Bari A.S. Bari
W
Cavese 1919 Cavese 1919
18.10.20 0 : 2 Zafer
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
D
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
21.10.20 1 : 1 Beraberlik
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
D
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
25.10.20 2 : 2 Beraberlik
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
Paganese Calcio 1926
13 Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926 7 1 3 3 6:10 -4 6 L
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
07.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cavese 1919 Cavese 1919
L
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
17.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
W
F.C. Turris Neapolis 1944 F.C. Turris Neapolis 1944
25.10.20 0 : 3 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
Teramo
14 Virtus Francavilla Virtus Francavilla 7 1 2 4 7:10 -3 5 D
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
L
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
L
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
18.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Calcio Catania Calcio Catania
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
W
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
24.10.20 2 : 1 Zafer
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
Monopoli
15 A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC 6 1 2 3 6:11 -5 5 D
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Casertana F.C. Casertana
L
Foggia Calcio Foggia Calcio
11.10.20 2 : 0 Kaybetmek
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
L
Ternana Calcio Ternana Calcio
17.10.20 3 : 0 Kaybetmek
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
D
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
21.10.20 1 : 1 Beraberlik
Teramo Teramo
L
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
Cavese 1919
16 Cavese 1919 Cavese 1919 7 1 1 5 3:9 -6 4 D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Cavese 1919 Cavese 1919
L
Cavese 1919 Cavese 1919
18.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
L
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
22.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Cavese 1919 Cavese 1919
L
Cavese 1919 Cavese 1919
25.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Monopoli Monopoli
W
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
28.10.20 0 : 1 Zafer
Cavese 1919 Cavese 1919
A.S.D. Potenza FC
17 F.C. Casertana F.C. Casertana 5 1 3 2 6:10 -4 3 D
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Casertana F.C. Casertana
D
F.C. Casertana F.C. Casertana
11.10.20 3 : 3 Beraberlik
Ternana Calcio Ternana Calcio
L
Teramo Teramo
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
F.C. Casertana F.C. Casertana
D
F.C. Casertana F.C. Casertana
21.10.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
L
US Avellino 1912 US Avellino 1912
25.10.20 3 : 1 Kaybetmek
F.C. Casertana F.C. Casertana
F.C. Turris Neapolis 1944
18 Foggia Calcio Foggia Calcio 5 1 0 4 5:9 -4 3 W
Foggia Calcio Foggia Calcio
11.10.20 2 : 0 Zafer
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
L
Foggia Calcio Foggia Calcio
14.10.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
L
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Foggia Calcio Foggia Calcio
L
Foggia Calcio Foggia Calcio
22.10.20 1 : 2 Kaybetmek
US Avellino 1912 US Avellino 1912
L
Ternana Calcio Ternana Calcio
25.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Foggia Calcio Foggia Calcio
A.S. Bari
19 U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo 4 0 1 3 1:6 -5 1 L
Teramo Teramo
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
D
Ternana Calcio Ternana Calcio
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
L
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
US Avellino 1912 US Avellino 1912
L
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
U.S. Città di Palermo U.S. Città di Palermo
U.S. Catanzaro 1929
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie C, Group C - şampiyona, düzenleyen İtalya. Katılan lig 19 katılımcılar. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Ternana Calcio - 15 sayı, kazanılan yarışmalar 4, yenilme 0, beraberlik 3.
A.S. Bari - 14 madde, kazanılan maçlar 4, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 2.
Teramo - 14 kabul edilen puan, yengi 4, skorsuz maçlar 0, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie C, Group C (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Serie C, Group C (İtalya):
U.S. Città di Palermo - A.S.D. Potenza FC (29.10.2020 09:00)
Paganese Calcio 1926 - Teramo (31.10.2020 09:00)
Trapani Calcio - US Avellino 1912 (01.11.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie C, Group C (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.