Serie C, Group C
İtalya

Serie C, Group C

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group C
1 Reggina Calcio Reggina Calcio 30 21 6 3 54:19 35 69 D
Calcio Catania Calcio Catania
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Reggina Calcio Reggina Calcio
W
Reggina Calcio Reggina Calcio
23.02.20 3 : 0 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
W
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
26.02.20 0 : 1 Zafer
Reggina Calcio Reggina Calcio
L
Reggina Calcio Reggina Calcio
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Monopoli Monopoli
W
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
08.03.20 0 : 2 Zafer
Reggina Calcio Reggina Calcio
2 A.S. Bari A.S. Bari 30 16 12 2 54:24 30 60 W
A.S. Bari A.S. Bari
16.02.20 3 : 0 Zafer
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
D
Cavese 1919 Cavese 1919
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
D
Ternana Calcio Ternana Calcio
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
W
A.S. Bari A.S. Bari
01.03.20 2 : 1 Zafer
US Avellino 1912 US Avellino 1912
D
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
3 Monopoli Monopoli 30 18 3 9 40:22 18 57 W
Teramo Teramo
15.02.20 0 : 3 Zafer
Monopoli Monopoli
L
Monopoli Monopoli
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
W
Monopoli Monopoli
26.02.20 1 : 0 Zafer
Rieti Rieti
W
Reggina Calcio Reggina Calcio
01.03.20 0 : 2 Zafer
Monopoli Monopoli
L
Monopoli Monopoli
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
F.C. Casertana F.C. Casertana
4 A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC 30 16 8 6 36:23 13 56 D
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Rende Rende
W
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
23.02.20 1 : 3 Zafer
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
W
Teramo Teramo
26.02.20 0 : 1 Zafer
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
W
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
01.03.20 2 : 0 Zafer
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
D
Cavese 1919 Cavese 1919
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
5 Ternana Calcio Ternana Calcio 30 14 9 7 38:29 9 51 L
Ternana Calcio Ternana Calcio
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
D
Calcio Catania Calcio Catania
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ternana Calcio Ternana Calcio
D
Ternana Calcio Ternana Calcio
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
D
Ternana Calcio Ternana Calcio
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
L
US Avellino 1912 US Avellino 1912
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Ternana Calcio Ternana Calcio
6 Calcio Catania Calcio Catania 30 13 8 9 39:38 1 47 D
Calcio Catania Calcio Catania
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Reggina Calcio Reggina Calcio
D
Calcio Catania Calcio Catania
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ternana Calcio Ternana Calcio
W
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
26.02.20 1 : 2 Zafer
Calcio Catania Calcio Catania
W
Calcio Catania Calcio Catania
01.03.20 2 : 1 Zafer
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
W
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
08.03.20 0 : 1 Zafer
Calcio Catania Calcio Catania
7 U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929 30 12 7 11 41:36 5 43 D
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
F.C. Casertana F.C. Casertana
L
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
L
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
26.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Reggina Calcio Reggina Calcio
L
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
D
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
8 Teramo Teramo 30 11 8 11 29:31 -2 41 L
Teramo Teramo
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Monopoli Monopoli
W
Rieti Rieti
22.02.20 0 : 2 Zafer
Teramo Teramo
L
Teramo Teramo
26.02.20 0 : 1 Kaybetmek
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Teramo Teramo
L
Teramo Teramo
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
9 Virtus Francavilla Virtus Francavilla 30 10 10 10 39:36 3 40 W
Ternana Calcio Ternana Calcio
16.02.20 0 : 2 Zafer
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
W
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
22.02.20 4 : 0 Zafer
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
L
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
26.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
L
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
W
Teramo Teramo
08.03.20 0 : 1 Zafer
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
10 US Avellino 1912 US Avellino 1912 30 11 7 12 34:38 -4 40 D
US Avellino 1912 US Avellino 1912
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cavese 1919 Cavese 1919
W
Rende Rende
23.02.20 0 : 1 Zafer
US Avellino 1912 US Avellino 1912
W
US Avellino 1912 US Avellino 1912
26.02.20 1 : 0 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
L
A.S. Bari A.S. Bari
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
US Avellino 1912 US Avellino 1912
W
US Avellino 1912 US Avellino 1912
08.03.20 2 : 0 Zafer
Ternana Calcio Ternana Calcio
11 US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio 30 9 12 9 48:37 11 39 W
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
16.02.20 3 : 2 Zafer
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
W
F.C. Casertana F.C. Casertana
23.02.20 1 : 2 Zafer
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
W
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
26.02.20 2 : 1 Zafer
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
L
Calcio Catania Calcio Catania
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
D
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
12 Viterbese Castrense Viterbese Castrense 30 11 6 13 37:38 -1 39 L
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
L
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
23.02.20 1 : 3 Kaybetmek
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
W
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
26.02.20 0 : 1 Zafer
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
D
Rende Rende
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
L
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Rieti Rieti
13 F.C. Casertana F.C. Casertana 30 8 14 8 37:35 2 38 D
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
F.C. Casertana F.C. Casertana
L
F.C. Casertana F.C. Casertana
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
D
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Casertana F.C. Casertana
W
F.C. Casertana F.C. Casertana
29.02.20 2 : 0 Zafer
Cavese 1919 Cavese 1919
W
Monopoli Monopoli
08.03.20 0 : 1 Zafer
F.C. Casertana F.C. Casertana
14 Cavese 1919 Cavese 1919 30 9 11 10 24:36 -12 38 D
US Avellino 1912 US Avellino 1912
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cavese 1919 Cavese 1919
D
Cavese 1919 Cavese 1919
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
A.S. Bari A.S. Bari
W
Cavese 1919 Cavese 1919
26.02.20 2 : 1 Zafer
Rende Rende
L
F.C. Casertana F.C. Casertana
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cavese 1919 Cavese 1919
D
Cavese 1919 Cavese 1919
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
15 Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926 30 8 12 10 35:34 1 36 W
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
16.02.20 3 : 1 Zafer
Rieti Rieti
L
Reggina Calcio Reggina Calcio
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
L
US Avellino 1912 US Avellino 1912
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Teramo Teramo
D
US Vibonese Calcio US Vibonese Calcio
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
16 AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD 30 8 8 14 29:38 -9 32 L
A.S. Bari A.S. Bari
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
W
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
23.02.20 1 : 0 Zafer
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
L
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
26.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Calcio Catania Calcio Catania
W
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
01.03.20 1 : 2 Zafer
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
L
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Reggina Calcio Reggina Calcio
17 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 30 7 8 15 31:46 -15 29 W
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
16.02.20 0 : 1 Zafer
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
W
Monopoli Monopoli
23.02.20 0 : 1 Zafer
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
D
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Casertana F.C. Casertana
W
Rieti Rieti
01.03.20 1 : 2 Zafer
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
W
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
08.03.20 1 : 0 Zafer
Rende Rende
18 AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD 30 3 11 16 21:40 -19 20 L
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
L
AZ Picerno ASD AZ Picerno ASD
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
L
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
26.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
D
Ternana Calcio Ternana Calcio
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
L
AS Bisceglie 1913 Don Uva APD AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Calcio Catania Calcio Catania
19 Rende Rende 30 3 9 18 19:50 -31 18 D
A.S.D. Potenza FC A.S.D. Potenza FC
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Rende Rende
L
Rende Rende
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
US Avellino 1912 US Avellino 1912
L
Cavese 1919 Cavese 1919
26.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rende Rende
D
Rende Rende
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
L
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Rende Rende
20 Rieti Rieti 30 5 5 20 29:64 -35 15 L
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Rieti Rieti
L
Rieti Rieti
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Teramo Teramo
L
Monopoli Monopoli
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Rieti Rieti
L
Rieti Rieti
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Sicula Leonzio Sicula Leonzio
W
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
08.03.20 0 : 1 Zafer
Rieti Rieti
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Serie C, Group C - şampiyona, organize eden İtalya. Katılan şampiyona 20 katılımcılar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar lig. Bunlar:
Reggina Calcio - 69 kabul edilen puan, parlak başarılar 21, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 6.
A.S. Bari - 60 puan, kazanılan maçlar 16, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 12.
Monopoli - 57 madde, kazanılan maçlar 18, kaybedilen oyunlar 9, beraberlik 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie C, Group C (İtalya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie C, Group C (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.