Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
İtalya

Serie C, Group B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 LR Vicenza Virtus 26 17 7 2 38:11 27 58 W
LR Vicenza Virtus
22.01.20 1 : 0 Zafer
Modena FC
W
Rimini FC 1912
26.01.20 1 : 3 Zafer
LR Vicenza Virtus
D
LR Vicenza Virtus
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
AS Gubbio 1910
D
SSD Vis Pesaro 1898
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
LR Vicenza Virtus
D
LR Vicenza Virtus
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Vecomp Verona
2 Reggio Audace FC 26 15 9 2 45:25 20 54 D
Feralpisalo
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Reggio Audace FC
W
Reggio Audace FC
27.01.20 1 : 0 Zafer
FC Sudtirol
W
Reggio Audace FC
02.02.20 2 : 1 Zafer
Fano
L
Carpi FC
09.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Reggio Audace FC
W
Reggio Audace FC
17.02.20 3 : 1 Zafer
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
3 Carpi FC 26 16 5 5 44:21 23 53 W
Cesena
22.01.20 0 : 1 Zafer
Carpi FC
D
Carpi FC
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Padova
D
Rimini FC 1912
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Carpi FC
W
Carpi FC
09.02.20 5 : 1 Zafer
Reggio Audace FC
W
Carpi FC
16.02.20 3 : 0 Zafer
Piacenza
4 FC Sudtirol 26 15 3 8 43:23 20 48 W
FC Sudtirol
22.01.20 2 : 0 Zafer
SSD Vis Pesaro 1898
L
Reggio Audace FC
27.01.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Sudtirol
W
FC Sudtirol
02.02.20 5 : 0 Zafer
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
L
Fermana FC
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Sudtirol
W
FC Sudtirol
16.02.20 2 : 0 Zafer
Fano
5 Feralpisalo 26 12 8 6 34:31 3 44 D
Feralpisalo
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Reggio Audace FC
W
Virtus Vecomp Verona
26.01.20 1 : 2 Zafer
Feralpisalo
W
Feralpisalo
02.02.20 2 : 1 Zafer
Modena FC
W
Fano
08.02.20 1 : 2 Zafer
Feralpisalo
D
Feralpisalo
16.02.20 3 : 3 Beraberlik
AS Gubbio 1910
6 Padova 26 13 5 8 35:19 16 44 W
Padova
22.01.20 3 : 2 Zafer
Virtus Vecomp Verona
D
Carpi FC
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Padova
W
Padova
02.02.20 4 : 0 Zafer
SSD Vis Pesaro 1898
D
Cesena
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Padova
L
Padova
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Fermana FC
7 Piacenza 26 10 11 5 32:24 8 41 D
Piacenza
23.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
D
Fermana FC
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Piacenza
D
Piacenza
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesena
W
Ravenna FC 1913
09.02.20 0 : 1 Zafer
Piacenza
L
Carpi FC
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Piacenza
8 Modena FC 26 10 7 9 28:25 3 37 L
LR Vicenza Virtus
22.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Modena FC
D
Modena FC
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Imolese Calcio
L
Feralpisalo
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Modena FC
W
Modena FC
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sanbenedettese
L
Rimini FC 1912
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Modena FC
9 US Triestina Calcio 1918 26 11 4 11 35:32 3 37 L
AS Gubbio 1910
23.01.20 2 : 0 Kaybetmek
US Triestina Calcio 1918
W
US Triestina Calcio 1918
26.01.20 4 : 1 Zafer
Cesena
D
US Triestina Calcio 1918
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Vecomp Verona
D
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
US Triestina Calcio 1918
W
US Triestina Calcio 1918
16.02.20 4 : 0 Zafer
SSD Vis Pesaro 1898
10 Sanbenedettese 26 9 6 11 31:31 1 33 D
Sanbenedettese
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Fano
D
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sanbenedettese
L
Sanbenedettese
03.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Fermana FC
L
Modena FC
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sanbenedettese
L
Sanbenedettese
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ravenna FC 1913
11 Fermana FC 26 8 8 10 21:32 -11 32 L
Ravenna FC 1913
22.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Fermana FC
D
Fermana FC
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Piacenza
W
Sanbenedettese
03.02.20 0 : 1 Zafer
Fermana FC
W
Fermana FC
09.02.20 2 : 1 Zafer
FC Sudtirol
W
Padova
16.02.20 0 : 1 Zafer
Fermana FC
12 Virtus Vecomp Verona 26 8 7 11 33:35 -2 31 L
Padova
22.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Virtus Vecomp Verona
L
Virtus Vecomp Verona
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Feralpisalo
D
US Triestina Calcio 1918
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Vecomp Verona
D
Virtus Vecomp Verona
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Imolese Calcio
D
LR Vicenza Virtus
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Virtus Vecomp Verona
13 Cesena 26 7 9 10 32:39 -7 30 L
Cesena
22.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Carpi FC
L
US Triestina Calcio 1918
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Cesena
D
Piacenza
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesena
D
Cesena
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Padova
W
Imolese Calcio
16.02.20 1 : 4 Zafer
Cesena
14 Ravenna FC 1913 26 7 6 13 25:40 -15 27 W
Ravenna FC 1913
22.01.20 1 : 0 Zafer
Fermana FC
D
SSD Vis Pesaro 1898
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Ravenna FC 1913
D
Imolese Calcio
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ravenna FC 1913
L
Ravenna FC 1913
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Piacenza
W
Sanbenedettese
16.02.20 1 : 2 Zafer
Ravenna FC 1913
15 AS Gubbio 1910 26 5 12 9 23:31 -8 27 W
AS Gubbio 1910
23.01.20 2 : 0 Zafer
US Triestina Calcio 1918
W
Fano
26.01.20 0 : 2 Zafer
AS Gubbio 1910
D
LR Vicenza Virtus
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
AS Gubbio 1910
D
AS Gubbio 1910
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rimini FC 1912
D
Feralpisalo
16.02.20 3 : 3 Beraberlik
AS Gubbio 1910
16 SSD Vis Pesaro 1898 26 7 6 13 21:36 -15 27 L
FC Sudtirol
22.01.20 2 : 0 Kaybetmek
SSD Vis Pesaro 1898
D
SSD Vis Pesaro 1898
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Ravenna FC 1913
L
Padova
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
SSD Vis Pesaro 1898
D
SSD Vis Pesaro 1898
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
LR Vicenza Virtus
L
US Triestina Calcio 1918
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
SSD Vis Pesaro 1898
17 Imolese Calcio 26 4 11 11 20:33 -13 23 W
Imolese Calcio
22.01.20 1 : 0 Zafer
Rimini FC 1912
D
Modena FC
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Imolese Calcio
D
Imolese Calcio
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ravenna FC 1913
D
Virtus Vecomp Verona
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Imolese Calcio
L
Imolese Calcio
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Cesena
18 ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO 26 4 10 12 18:32 -14 22 D
Piacenza
23.01.20 0 : 0 Beraberlik
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
D
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Sanbenedettese
L
FC Sudtirol
02.02.20 5 : 0 Kaybetmek
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
D
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
US Triestina Calcio 1918
L
Reggio Audace FC
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
ASD ARZIGNANO VALCHIAMPO
19 Rimini FC 1912 26 4 8 14 24:42 -18 20 L
Imolese Calcio
22.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Rimini FC 1912
L
Rimini FC 1912
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
LR Vicenza Virtus
D
Rimini FC 1912
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Carpi FC
D
AS Gubbio 1910
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rimini FC 1912
W
Rimini FC 1912
15.02.20 2 : 0 Zafer
Modena FC
20 Fano 26 4 6 16 22:42 -20 18 D
Sanbenedettese
22.01.20 1 : 1 Beraberlik
Fano
L
Fano
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
AS Gubbio 1910
L
Reggio Audace FC
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Fano
L
Fano
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Feralpisalo
L
FC Sudtirol
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Fano
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie C, Group B - turnuva, organize eden İtalya. Kayıt yaptıran turnuva 20 katılan takımlar. Bu sezonda favoriler şampiyona. Bunlar:
LR Vicenza Virtus - 58 sayı, parlak başarılar 17, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Reggio Audace FC - 54 puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Carpi FC - 53 kabul edilen puan, yengi 16, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie C, Group B (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Serie C, Group B (İtalya):
Virtus Vecomp Verona - Rimini FC 1912 (22.02.2020 09:00)
Modena FC - FC Sudtirol (22.02.2020 09:00)
Fermana FC - SSD Vis Pesaro 1898 (22.02.2020 12:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie C, Group B (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.