Serie C, Group B
İtalya

Serie C, Group B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 F.C. Südtirol F.C. Südtirol 5 3 2 0 9:2 7 11 W
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
27.09.20 0 : 3 Zafer
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
W
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
04.10.20 3 : 0 Zafer
Fermana F.C. Fermana F.C.
D
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
D
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
W
FeralpiSalò FeralpiSalò
17.10.20 0 : 1 Zafer
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
Carpi F.C. 1909
2 Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909 5 3 1 1 9:4 5 10 W
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
27.09.20 2 : 0 Zafer
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
W
Mantova 1911 Mantova 1911
04.10.20 1 : 2 Zafer
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
D
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
L
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
W
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
18.10.20 4 : 1 Zafer
SS Arezzo SS Arezzo
F.C. Südtirol
3 SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD 5 3 1 1 8:5 3 10 W
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
27.09.20 0 : 1 Zafer
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
W
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
03.10.20 3 : 1 Zafer
FeralpiSalò FeralpiSalò
D
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
L
Vis Pesaro Vis Pesaro
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
W
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
17.10.20 2 : 1 Zafer
Modena FC Modena FC
Mantova 1911
4 S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio 5 3 1 1 7:4 3 10 L
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
W
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
04.10.20 2 : 1 Zafer
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
D
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fermana F.C. Fermana F.C.
W
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
11.10.20 0 : 2 Zafer
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
W
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
18.10.20 2 : 0 Zafer
Mantova 1911 Mantova 1911
Imolese Calcio 1919
5 Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919 5 3 1 1 7:5 2 10 W
Calcio Padova Calcio Padova
27.09.20 0 : 1 Zafer
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
D
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
L
FeralpiSalò FeralpiSalò
07.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
W
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
11.10.20 2 : 1 Zafer
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
W
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
18.10.20 1 : 2 Zafer
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
S.S. Sambenedettese Calcio
6 Modena FC Modena FC 5 3 0 2 9:4 5 9 W
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
27.09.20 0 : 2 Zafer
Modena FC Modena FC
W
Modena FC Modena FC
04.10.20 3 : 1 Zafer
Vis Pesaro Vis Pesaro
L
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
07.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Modena FC Modena FC
W
Modena FC Modena FC
11.10.20 3 : 0 Zafer
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
L
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Modena FC Modena FC
FeralpiSalò
7 FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD 5 2 3 0 7:3 4 9 D
Vis Pesaro Vis Pesaro
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
W
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
04.10.20 1 : 0 Zafer
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
D
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
W
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
11.10.20 3 : 0 Zafer
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
D
Calcio Padova Calcio Padova
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
A.C. Perugia Calcio
8 FeralpiSalò FeralpiSalò 5 3 0 2 9:8 1 9 W
FeralpiSalò FeralpiSalò
27.09.20 2 : 1 Zafer
SS Arezzo SS Arezzo
L
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FeralpiSalò FeralpiSalò
W
FeralpiSalò FeralpiSalò
07.10.20 2 : 1 Zafer
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
W
A.C. Cesena A.C. Cesena
11.10.20 2 : 4 Zafer
FeralpiSalò FeralpiSalò
L
FeralpiSalò FeralpiSalò
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
Modena FC
9 US Triestina Calcio US Triestina Calcio 5 3 0 2 5:5 -1 9 L
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
W
A.C. Cesena A.C. Cesena
04.10.20 0 : 2 Zafer
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
W
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
07.10.20 1 : 0 Zafer
Modena FC Modena FC
L
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
W
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
17.10.20 2 : 1 Zafer
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
Vis Pesaro
10 Calcio Padova Calcio Padova 5 2 2 1 6:4 2 8 L
Calcio Padova Calcio Padova
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
D
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Padova Calcio Padova
W
Calcio Padova Calcio Padova
07.10.20 3 : 1 Zafer
Mantova 1911 Mantova 1911
W
Fermana F.C. Fermana F.C.
11.10.20 0 : 1 Zafer
Calcio Padova Calcio Padova
D
Calcio Padova Calcio Padova
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
SS Arezzo
11 U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona 5 1 4 0 5:2 3 7 D
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Cesena A.C. Cesena
D
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
D
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
W
SS Arezzo SS Arezzo
11.10.20 0 : 3 Zafer
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
D
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Vis Pesaro Vis Pesaro
Vis Pesaro
12 A.C. Cesena A.C. Cesena 5 2 1 2 7:9 -2 7 D
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Cesena A.C. Cesena
L
A.C. Cesena A.C. Cesena
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
08.10.20 1 : 2 Zafer
A.C. Cesena A.C. Cesena
L
A.C. Cesena A.C. Cesena
11.10.20 2 : 4 Kaybetmek
FeralpiSalò FeralpiSalò
W
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
18.10.20 1 : 2 Zafer
A.C. Cesena A.C. Cesena
Alma Juventus Fano 1906
13 A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio 5 2 1 2 7:9 -2 7 D
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
W
SS Arezzo SS Arezzo
05.10.20 0 : 1 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
L
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
08.10.20 1 : 2 Kaybetmek
A.C. Cesena A.C. Cesena
L
Mantova 1911 Mantova 1911
11.10.20 5 : 1 Kaybetmek
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
18.10.20 2 : 0 Zafer
Fermana F.C. Fermana F.C.
FC Legnago Salus SSD
14 Mantova 1911 Mantova 1911 5 2 0 3 8:8 2 6 W
Fermana F.C. Fermana F.C.
27.09.20 0 : 1 Zafer
Mantova 1911 Mantova 1911
L
Mantova 1911 Mantova 1911
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
L
Calcio Padova Calcio Padova
07.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Mantova 1911 Mantova 1911
W
Mantova 1911 Mantova 1911
11.10.20 5 : 1 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
L
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Mantova 1911 Mantova 1911
SS Matelica Calcio ASD
15 Vis Pesaro Vis Pesaro 5 1 2 2 6:8 -2 5 D
Vis Pesaro Vis Pesaro
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
L
Modena FC Modena FC
04.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Vis Pesaro Vis Pesaro
L
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
08.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Vis Pesaro Vis Pesaro
W
Vis Pesaro Vis Pesaro
11.10.20 2 : 1 Zafer
SS Matelica Calcio ASD SS Matelica Calcio ASD
D
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Vis Pesaro Vis Pesaro
U.S.D. Virtusvecomp Verona
16 Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906 5 0 3 2 4:7 -3 3 D
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
D
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Calcio Padova Calcio Padova
D
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
L
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
L
Alma Juventus Fano 1906 Alma Juventus Fano 1906
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Imolese Calcio 1919 Imolese Calcio 1919
A.C. Cesena
17 Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913 5 1 0 4 3:10 -7 3 L
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
L
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
W
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
08.10.20 2 : 1 Zafer
Vis Pesaro Vis Pesaro
L
Modena FC Modena FC
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
L
US Triestina Calcio US Triestina Calcio
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Ravenna FC 1913 Ravenna FC 1913
U.S.D. Virtusvecomp Verona
18 A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910 5 0 2 3 4:8 -4 2 L
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Modena FC Modena FC
L
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
D
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
08.10.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
D
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
L
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
A.C. Cesena A.C. Cesena
Fermana F.C.
19 Fermana F.C. Fermana F.C. 5 0 1 4 1:8 -7 1 L
Fermana F.C. Fermana F.C.
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Mantova 1911 Mantova 1911
L
F.C. Südtirol F.C. Südtirol
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Fermana F.C. Fermana F.C.
D
S.S. Sambenedettese Calcio S.S. Sambenedettese Calcio
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fermana F.C. Fermana F.C.
L
Fermana F.C. Fermana F.C.
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Calcio Padova Calcio Padova
L
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Fermana F.C. Fermana F.C.
A.S. Gubbio 1910
20 SS Arezzo SS Arezzo 5 0 1 4 3:11 -8 1 L
FeralpiSalò FeralpiSalò
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SS Arezzo SS Arezzo
L
SS Arezzo SS Arezzo
05.10.20 0 : 1 Kaybetmek
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
D
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
08.10.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
L
SS Arezzo SS Arezzo
11.10.20 0 : 3 Kaybetmek
U.S.D. Virtusvecomp Verona U.S.D. Virtusvecomp Verona
L
Carpi F.C. 1909 Carpi F.C. 1909
18.10.20 4 : 1 Kaybetmek
SS Arezzo SS Arezzo
Calcio Padova
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie C, Group B - şampiyona, düzenleyen İtalya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 20 katılan takımlar. Bugün en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
F.C. Südtirol - 11 puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Carpi F.C. 1909 - 10 puan, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
SS Matelica Calcio ASD - 10 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 3, skorsuz maçlar 1, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie C, Group B (İtalya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Serie C, Group B (İtalya):
F.C. Südtirol - Carpi F.C. 1909 (21.10.2020 09:00)
Mantova 1911 - SS Matelica Calcio ASD (21.10.2020 12:00)
SS Arezzo - Calcio Padova (21.10.2020 12:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie C, Group B (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.