Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İtalya

Serie C, Group A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 SS Monza 1912 26 18 6 2 52:17 35 60 W
SS Monza 1912
22.01.20 2 : 0 Zafer
Aurora Pro Patria 1919
W
FC Pro Vercelli 1892
26.01.20 1 : 2 Zafer
SS Monza 1912
W
SS Monza 1912
01.02.20 4 : 0 Zafer
Lecco
D
Siena
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
SS Monza 1912
L
SS Monza 1912
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Juventus U23
2 Renate 25 11 10 4 32:18 14 43 W
Renate
18.01.20 1 : 0 Zafer
US Alessandria Calcio 1912
W
Renate
22.01.20 2 : 1 Zafer
AS Giana Erminio
L
Como 1907
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Renate
D
Olbia Calcio 1905
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Renate
W
Renate
09.02.20 1 : 0 Zafer
Pistoiese
3 US Citta Di Pontedera 26 11 9 6 38:34 4 42 L
Carrarese Calcio 1908
22.01.20 2 : 1 Kaybetmek
US Citta Di Pontedera
D
Novara Calcio
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Pontedera
D
US Citta Di Pontedera
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Juventus U23
L
FC Pro Vercelli 1892
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
US Citta Di Pontedera
L
US Citta Di Pontedera
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AS Giana Erminio
4 Carrarese Calcio 1908 25 10 9 6 42:35 7 39 W
Carrarese Calcio 1908
19.01.20 3 : 1 Zafer
Siena
W
Carrarese Calcio 1908
22.01.20 2 : 1 Zafer
US Citta Di Pontedera
D
Pistoiese
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Carrarese Calcio 1908
L
Carrarese Calcio 1908
02.02.20 1 : 4 Kaybetmek
AS Giana Erminio
L
Olbia Calcio 1905
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Carrarese Calcio 1908
5 Siena 26 10 9 7 31:29 2 39 W
Olbia Calcio 1905
22.01.20 1 : 2 Zafer
Siena
D
Siena
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Lecco
D
Aurora Pro Patria 1919
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Siena
D
Siena
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
SS Monza 1912
D
Pistoiese
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Siena
6 Novara Calcio 26 10 8 8 35:29 6 38 D
Juventus U23
22.01.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio
D
Novara Calcio
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Pontedera
D
US Pergolettese 1932
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio
W
Novara Calcio
09.02.20 4 : 1 Zafer
AC Gozzano
L
Albinoleffe
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Novara Calcio
7 Albinoleffe 26 10 8 8 28:23 5 38 L
Albinoleffe
22.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Pistoiese
D
US PIANESE ASD
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Albinoleffe
D
Albinoleffe
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo
D
Juventus U23
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Albinoleffe
W
Albinoleffe
16.02.20 1 : 0 Zafer
Novara Calcio
8 US Alessandria Calcio 1912 26 9 10 7 33:30 3 37 W
AC Gozzano
22.01.20 0 : 1 Zafer
US Alessandria Calcio 1912
D
US Alessandria Calcio 1912
26.01.20 3 : 3 Beraberlik
Olbia Calcio 1905
D
US Alessandria Calcio 1912
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
US PIANESE ASD
L
AS Giana Erminio
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
US Alessandria Calcio 1912
W
US Alessandria Calcio 1912
16.02.20 2 : 1 Zafer
Lecco
9 SS Arezzo 26 8 12 6 32:27 5 36 D
Lecco
22.01.20 2 : 2 Beraberlik
SS Arezzo
W
SS Arezzo
26.01.20 3 : 0 Zafer
US Pergolettese 1932
D
Albinoleffe
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo
D
SS Arezzo
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Como 1907
W
Aurora Pro Patria 1919
16.02.20 0 : 1 Zafer
SS Arezzo
10 Pistoiese 26 6 15 5 24:21 3 33 W
Albinoleffe
22.01.20 0 : 1 Zafer
Pistoiese
D
Pistoiese
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Carrarese Calcio 1908
W
Como 1907
02.02.20 1 : 2 Zafer
Pistoiese
L
Renate
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Pistoiese
D
Pistoiese
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Siena
11 Juventus U23 26 7 12 7 29:34 -5 33 D
Juventus U23
22.01.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio
L
Aurora Pro Patria 1919
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Juventus U23
D
US Citta Di Pontedera
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Juventus U23
D
Juventus U23
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Albinoleffe
W
SS Monza 1912
16.02.20 1 : 2 Zafer
Juventus U23
12 Como 1907 26 7 11 8 28:25 3 32 D
US Pergolettese 1932
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Como 1907
W
Como 1907
26.01.20 2 : 0 Zafer
Renate
L
Como 1907
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Pistoiese
D
SS Arezzo
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Como 1907
L
Como 1907
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olbia Calcio 1905
13 Aurora Pro Patria 1919 26 7 11 8 32:30 2 32 L
SS Monza 1912
22.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Aurora Pro Patria 1919
W
Aurora Pro Patria 1919
25.01.20 3 : 2 Zafer
Juventus U23
D
Aurora Pro Patria 1919
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Siena
D
US PIANESE ASD
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aurora Pro Patria 1919
L
Aurora Pro Patria 1919
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SS Arezzo
14 FC Pro Vercelli 1892 26 7 10 9 27:28 -1 31 D
US PIANESE ASD
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Pro Vercelli 1892
L
FC Pro Vercelli 1892
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SS Monza 1912
W
AC Gozzano
02.02.20 0 : 1 Zafer
FC Pro Vercelli 1892
W
FC Pro Vercelli 1892
08.02.20 3 : 1 Zafer
US Citta Di Pontedera
L
US Pergolettese 1932
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Pro Vercelli 1892
15 Lecco 26 7 7 12 27:42 -15 28 D
Lecco
22.01.20 2 : 2 Beraberlik
SS Arezzo
D
Siena
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Lecco
L
SS Monza 1912
01.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Lecco
W
Lecco
09.02.20 3 : 1 Zafer
US Pergolettese 1932
L
US Alessandria Calcio 1912
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Lecco
16 AS Giana Erminio 26 6 8 12 28:44 -16 26 L
Renate
22.01.20 2 : 1 Kaybetmek
AS Giana Erminio
W
AS Giana Erminio
26.01.20 1 : 0 Zafer
AC Gozzano
W
Carrarese Calcio 1908
02.02.20 1 : 4 Zafer
AS Giana Erminio
W
AS Giana Erminio
09.02.20 2 : 1 Zafer
US Alessandria Calcio 1912
W
US Citta Di Pontedera
16.02.20 0 : 2 Zafer
AS Giana Erminio
17 US PIANESE ASD 26 4 12 10 23:29 -6 24 D
US PIANESE ASD
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Pro Vercelli 1892
D
US PIANESE ASD
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Albinoleffe
D
US Alessandria Calcio 1912
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
US PIANESE ASD
D
US PIANESE ASD
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aurora Pro Patria 1919
L
AC Gozzano
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US PIANESE ASD
18 US Pergolettese 1932 26 5 9 12 19:35 -16 24 D
US Pergolettese 1932
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Como 1907
L
SS Arezzo
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
US Pergolettese 1932
D
US Pergolettese 1932
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio
L
Lecco
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
US Pergolettese 1932
W
US Pergolettese 1932
16.02.20 2 : 1 Zafer
FC Pro Vercelli 1892
19 AC Gozzano 26 4 10 12 22:35 -13 22 L
AC Gozzano
22.01.20 0 : 1 Kaybetmek
US Alessandria Calcio 1912
L
AS Giana Erminio
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Gozzano
L
AC Gozzano
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Pro Vercelli 1892
L
Novara Calcio
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
AC Gozzano
W
AC Gozzano
15.02.20 1 : 0 Zafer
US PIANESE ASD
20 Olbia Calcio 1905 26 4 10 12 27:44 -17 22 L
Olbia Calcio 1905
22.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Siena
D
US Alessandria Calcio 1912
26.01.20 3 : 3 Beraberlik
Olbia Calcio 1905
D
Olbia Calcio 1905
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Renate
W
Olbia Calcio 1905
09.02.20 2 : 1 Zafer
Carrarese Calcio 1908
W
Como 1907
16.02.20 0 : 1 Zafer
Olbia Calcio 1905
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie C, Group A - turnuva, düzenleyen İtalya. Katılan lig 20 katılan takımlar. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
SS Monza 1912 - 60 madde, yengi 18, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 6.
Renate - 43 kabul edilen puan, parlak başarılar 11, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
US Citta Di Pontedera - 42 sayı, kazanılan maçlar 11, yenilmeler 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie C, Group A (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Serie C, Group A (İtalya):
Carrarese Calcio 1908 - Renate (17.02.2020 14:45)
Carrarese Calcio 1908 - AC Gozzano (22.02.2020 09:00)
Renate - US Pergolettese 1932 (22.02.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Serie C, Group A (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.