Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
08
Serie C, Group A
İtalya

Serie C, Group A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 SS Monza 1912 SS Monza 1912 27 18 7 2 53:18 35 61 W
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
26.01.20 1 : 2 Zafer
SS Monza 1912 SS Monza 1912
W
SS Monza 1912 SS Monza 1912
01.02.20 4 : 0 Zafer
Lecco Lecco
D
Siena Siena
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
SS Monza 1912 SS Monza 1912
L
SS Monza 1912 SS Monza 1912
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Juventus U23 Juventus U23
D
SS Monza 1912 SS Monza 1912
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
2 Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908 27 12 9 6 47:36 11 45 D
Pistoiese Pistoiese
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
L
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
02.02.20 1 : 4 Kaybetmek
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
L
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
W
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
17.02.20 2 : 1 Zafer
Renate Renate
W
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
22.02.20 3 : 0 Zafer
AC Gozzano AC Gozzano
3 Renate Renate 27 11 10 6 34:22 12 43 L
Como 1907 Como 1907
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Renate Renate
D
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Renate Renate
W
Renate Renate
09.02.20 1 : 0 Zafer
Pistoiese Pistoiese
L
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Renate Renate
L
Renate Renate
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
4 US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera 27 11 9 7 38:35 3 42 D
Novara Calcio Novara Calcio
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
D
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Juventus U23 Juventus U23
L
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
L
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
L
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
5 Siena Siena 27 10 10 7 32:30 2 40 D
Siena Siena
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Lecco Lecco
D
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Siena Siena
D
Siena Siena
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
SS Monza 1912 SS Monza 1912
D
Pistoiese Pistoiese
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Siena Siena
D
Siena Siena
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Albinoleffe Albinoleffe
6 US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912 27 10 10 7 34:30 4 40 D
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
26.01.20 3 : 3 Beraberlik
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
D
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
L
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
W
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
16.02.20 2 : 1 Zafer
Lecco Lecco
W
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
23.02.20 0 : 1 Zafer
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
7 Albinoleffe Albinoleffe 27 10 9 8 29:24 5 39 D
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Albinoleffe Albinoleffe
D
Albinoleffe Albinoleffe
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
D
Juventus U23 Juventus U23
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Albinoleffe Albinoleffe
W
Albinoleffe Albinoleffe
16.02.20 1 : 0 Zafer
Novara Calcio Novara Calcio
D
Siena Siena
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Albinoleffe Albinoleffe
8 Novara Calcio Novara Calcio 26 10 8 8 35:29 6 38 D
Juventus U23 Juventus U23
22.01.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio Novara Calcio
D
Novara Calcio Novara Calcio
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
D
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio Novara Calcio
W
Novara Calcio Novara Calcio
09.02.20 4 : 1 Zafer
AC Gozzano AC Gozzano
L
Albinoleffe Albinoleffe
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Novara Calcio Novara Calcio
9 SS Arezzo SS Arezzo 27 8 13 6 33:28 5 37 W
SS Arezzo SS Arezzo
26.01.20 3 : 0 Zafer
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
D
Albinoleffe Albinoleffe
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
D
SS Arezzo SS Arezzo
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Como 1907 Como 1907
W
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
16.02.20 0 : 1 Zafer
SS Arezzo SS Arezzo
D
SS Monza 1912 SS Monza 1912
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
10 Juventus U23 Juventus U23 27 8 12 7 30:34 -4 36 L
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Juventus U23 Juventus U23
D
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Juventus U23 Juventus U23
D
Juventus U23 Juventus U23
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Albinoleffe Albinoleffe
W
SS Monza 1912 SS Monza 1912
16.02.20 1 : 2 Zafer
Juventus U23 Juventus U23
W
Juventus U23 Juventus U23
23.02.20 1 : 0 Zafer
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
11 Pistoiese Pistoiese 27 6 15 6 24:22 2 33 D
Pistoiese Pistoiese
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
W
Como 1907 Como 1907
02.02.20 1 : 2 Zafer
Pistoiese Pistoiese
L
Renate Renate
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Pistoiese Pistoiese
D
Pistoiese Pistoiese
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Siena Siena
L
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Pistoiese Pistoiese
12 Como 1907 Como 1907 26 7 11 8 28:25 3 32 D
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
Como 1907 Como 1907
W
Como 1907 Como 1907
26.01.20 2 : 0 Zafer
Renate Renate
L
Como 1907 Como 1907
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Pistoiese Pistoiese
D
SS Arezzo SS Arezzo
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Como 1907 Como 1907
L
Como 1907 Como 1907
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
13 Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919 26 7 11 8 32:30 2 32 L
SS Monza 1912 SS Monza 1912
22.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
W
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
25.01.20 3 : 2 Zafer
Juventus U23 Juventus U23
D
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Siena Siena
D
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
L
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SS Arezzo SS Arezzo
14 FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892 26 7 10 9 27:28 -1 31 D
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
22.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
L
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SS Monza 1912 SS Monza 1912
W
AC Gozzano AC Gozzano
02.02.20 0 : 1 Zafer
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
W
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
08.02.20 3 : 1 Zafer
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
L
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
15 Lecco Lecco 26 7 7 12 27:42 -15 28 D
Lecco Lecco
22.01.20 2 : 2 Beraberlik
SS Arezzo SS Arezzo
D
Siena Siena
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Lecco Lecco
L
SS Monza 1912 SS Monza 1912
01.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Lecco Lecco
W
Lecco Lecco
09.02.20 3 : 1 Zafer
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
L
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Lecco Lecco
16 US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932 27 6 9 12 21:36 -15 27 L
SS Arezzo SS Arezzo
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
D
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Novara Calcio Novara Calcio
L
Lecco Lecco
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
W
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
16.02.20 2 : 1 Zafer
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
W
Renate Renate
22.02.20 1 : 2 Zafer
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
17 AS Giana Erminio AS Giana Erminio 26 6 8 12 28:44 -16 26 L
Renate Renate
22.01.20 2 : 1 Kaybetmek
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
W
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
26.01.20 1 : 0 Zafer
AC Gozzano AC Gozzano
W
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
02.02.20 1 : 4 Zafer
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
W
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
09.02.20 2 : 1 Zafer
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
W
US Citta Di Pontedera US Citta Di Pontedera
16.02.20 0 : 2 Zafer
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
18 Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905 27 5 10 12 28:44 -16 25 D
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
26.01.20 3 : 3 Beraberlik
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
D
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Renate Renate
W
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
09.02.20 2 : 1 Zafer
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
W
Como 1907 Como 1907
16.02.20 0 : 1 Zafer
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
W
Olbia Calcio 1905 Olbia Calcio 1905
23.02.20 1 : 0 Zafer
Pistoiese Pistoiese
19 US PIANESE ASD US PIANESE ASD 27 4 12 11 23:30 -7 24 D
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Albinoleffe Albinoleffe
D
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
D
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aurora Pro Patria 1919 Aurora Pro Patria 1919
L
AC Gozzano AC Gozzano
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
L
Juventus U23 Juventus U23
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
20 AC Gozzano AC Gozzano 27 4 10 13 22:38 -16 22 L
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Gozzano AC Gozzano
L
AC Gozzano AC Gozzano
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Pro Vercelli 1892 FC Pro Vercelli 1892
L
Novara Calcio Novara Calcio
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
AC Gozzano AC Gozzano
W
AC Gozzano AC Gozzano
15.02.20 1 : 0 Zafer
US PIANESE ASD US PIANESE ASD
L
Carrarese Calcio 1908 Carrarese Calcio 1908
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
AC Gozzano AC Gozzano
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Serie C, Group A - turnuva, düzenleyen İtalya. Kayıt yaptıran turnuva 20 takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
SS Monza 1912 - 61 madde, parlak başarılar 18, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Carrarese Calcio 1908 - 45 madde, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Renate - 43 madde, yengi 11, yenilme 6, beraberlik 10.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie C, Group A (İtalya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie C, Group A (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.