Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Serie B
İtalya

Serie B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie B
1 Benevento Benevento 28 21 6 1 54:15 39 69 W
Benevento Benevento
15.02.20 2 : 1 Zafer
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
W
Virtus Entella Virtus Entella
22.02.20 0 : 4 Zafer
Benevento Benevento
W
Benevento Benevento
29.02.20 3 : 1 Zafer
Spezia Spezia
W
Perugia Perugia
03.03.20 1 : 2 Zafer
Benevento Benevento
W
Benevento Benevento
08.03.20 4 : 0 Zafer
Delfino Pescara 1936
2 Crotone Crotone 28 15 4 9 47:33 14 49 L
Juve Stabia Juve Stabia
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Crotone Crotone
W
Crotone Crotone
23.02.20 4 : 1 Zafer
Delfino Pescara 1936
W
Virtus Entella Virtus Entella
28.02.20 1 : 2 Zafer
Crotone Crotone
W
Crotone Crotone
03.03.20 1 : 0 Zafer
Pisa Pisa
W
Venezia Venezia
07.03.20 1 : 3 Zafer
Crotone Crotone
3 Frosinone Frosinone 28 13 8 7 33:23 10 47 W
Frosinone Frosinone
16.02.20 1 : 0 Zafer
Perugia Perugia
W
Cosenza Cosenza
21.02.20 0 : 2 Zafer
Frosinone Frosinone
W
Frosinone Frosinone
29.02.20 1 : 0 Zafer
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
D
Livorno Livorno
03.03.20 2 : 2 Beraberlik
Frosinone Frosinone
L
Frosinone Frosinone
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Cremonese Cremonese
4 Pordenone Calcio Pordenone Calcio 28 13 6 9 37:34 3 45 L
Benevento Benevento
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
L
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
W
Empoli Empoli
29.02.20 0 : 1 Zafer
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
W
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
03.03.20 2 : 1 Zafer
Juve Stabia Juve Stabia
W
Cittadella Cittadella
07.03.20 0 : 2 Zafer
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
5 Spezia Spezia 28 12 8 8 40:32 8 44 W
Spezia Spezia
15.02.20 3 : 1 Zafer
Ascoli Ascoli
D
Trapani Calcio Trapani Calcio
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Spezia Spezia
L
Benevento Benevento
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Spezia Spezia
W
Spezia Spezia
04.03.20 2 : 0 Zafer
Delfino Pescara 1936
L
Juve Stabia Juve Stabia
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Spezia Spezia
6 Cittadella Cittadella 28 12 7 9 35:32 3 43 W
Delfino Pescara 1936
14.02.20 1 : 2 Zafer
Cittadella Cittadella
W
Cittadella Cittadella
22.02.20 3 : 0 Zafer
Juve Stabia Juve Stabia
D
Cittadella Cittadella
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cremonese Cremonese
W
Cosenza Cosenza
03.03.20 1 : 2 Zafer
Cittadella Cittadella
L
Cittadella Cittadella
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
7 Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919 28 12 6 10 36:32 4 42 L
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
17.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
W
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
23.02.20 1 : 0 Zafer
Livorno Livorno
L
Frosinone Frosinone
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
W
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
03.03.20 2 : 0 Zafer
Venezia Venezia
L
Perugia Perugia
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
8 AC Chievo Verona AC Chievo Verona 28 10 11 7 34:27 7 41 W
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
17.02.20 2 : 0 Zafer
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
W
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
23.02.20 0 : 1 Zafer
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
L
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Livorno Livorno
D
Ascoli Ascoli
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
W
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
09.03.20 2 : 0 Zafer
Cosenza Cosenza
9 Empoli Empoli 28 10 10 8 33:34 -1 40 W
Empoli Empoli
16.02.20 2 : 1 Zafer
Pisa Pisa
W
Perugia Perugia
24.02.20 0 : 1 Zafer
Empoli Empoli
L
Empoli Empoli
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
W
Cremonese Cremonese
03.03.20 2 : 3 Zafer
Empoli Empoli
D
Empoli Empoli
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Trapani Calcio Trapani Calcio
10 Virtus Entella Virtus Entella 28 10 8 10 35:36 -1 38 D
Venezia Venezia
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Virtus Entella Virtus Entella
L
Virtus Entella Virtus Entella
22.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Benevento Benevento
L
Virtus Entella Virtus Entella
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Crotone Crotone
L
Trapani Calcio Trapani Calcio
03.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Virtus Entella Virtus Entella
W
Virtus Entella Virtus Entella
08.03.20 3 : 0 Zafer
Ascoli Ascoli
11 Pisa Pisa 28 9 9 10 35:35 -1 36 L
Empoli Empoli
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Pisa Pisa
L
Pisa Pisa
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Venezia Venezia
W
Pisa Pisa
29.02.20 1 : 0 Zafer
Perugia Perugia
L
Crotone Crotone
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Pisa Pisa
W
Pisa Pisa
07.03.20 1 : 0 Zafer
Livorno Livorno
12 Perugia Perugia 28 10 6 12 29:36 -7 36 L
Frosinone Frosinone
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Perugia Perugia
L
Perugia Perugia
24.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Empoli Empoli
L
Pisa Pisa
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Perugia Perugia
L
Perugia Perugia
03.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Benevento Benevento
W
Perugia Perugia
07.03.20 1 : 0 Zafer
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
13 Juve Stabia Juve Stabia 28 10 6 12 35:43 -8 36 W
Juve Stabia Juve Stabia
15.02.20 3 : 2 Zafer
Crotone Crotone
L
Cittadella Cittadella
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Juve Stabia Juve Stabia
D
Juve Stabia Juve Stabia
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Trapani Calcio Trapani Calcio
L
Pordenone Calcio Pordenone Calcio
03.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Juve Stabia Juve Stabia
W
Juve Stabia Juve Stabia
08.03.20 3 : 1 Zafer
Spezia Spezia
14 Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936 28 10 5 13 38:44 -6 35 L
Delfino Pescara 1936
14.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Cittadella Cittadella
L
Crotone Crotone
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Delfino Pescara 1936
W
Delfino Pescara 1936
01.03.20 2 : 1 Zafer
Ascoli Ascoli
L
Spezia Spezia
04.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Delfino Pescara 1936
L
Benevento Benevento
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Delfino Pescara 1936
15 Ascoli Ascoli 27 9 5 13 36:41 -5 32 D
Ascoli Ascoli
07.02.20 2 : 2 Beraberlik
Juve Stabia Juve Stabia
L
Spezia Spezia
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Ascoli Ascoli
L
Delfino Pescara 1936
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Ascoli Ascoli
D
Ascoli Ascoli
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
L
Virtus Entella Virtus Entella
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Ascoli Ascoli
16 Venezia Venezia 28 7 11 10 26:33 -7 32 D
Venezia Venezia
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Virtus Entella Virtus Entella
W
Pisa Pisa
22.02.20 1 : 2 Zafer
Venezia Venezia
D
Venezia Venezia
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cosenza Cosenza
L
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
03.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Venezia Venezia
L
Venezia Venezia
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Crotone Crotone
17 Cremonese Cremonese 27 7 9 11 28:32 -4 30 L
Spezia Spezia
11.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Cremonese Cremonese
W
Cremonese Cremonese
16.02.20 5 : 0 Zafer
Trapani Calcio Trapani Calcio
D
Cittadella Cittadella
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cremonese Cremonese
L
Cremonese Cremonese
03.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Empoli Empoli
W
Frosinone Frosinone
07.03.20 0 : 2 Zafer
Cremonese Cremonese
18 Trapani Calcio Trapani Calcio 28 5 10 13 31:52 -21 25 L
Cremonese Cremonese
16.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Trapani Calcio Trapani Calcio
D
Trapani Calcio Trapani Calcio
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Spezia Spezia
D
Juve Stabia Juve Stabia
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Trapani Calcio Trapani Calcio
W
Trapani Calcio Trapani Calcio
03.03.20 4 : 1 Zafer
Virtus Entella Virtus Entella
D
Empoli Empoli
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Trapani Calcio Trapani Calcio
19 Cosenza Cosenza 28 5 9 14 29:35 -6 24 W
Livorno Livorno
15.02.20 0 : 3 Zafer
Cosenza Cosenza
L
Cosenza Cosenza
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Frosinone Frosinone
D
Venezia Venezia
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cosenza Cosenza
L
Cosenza Cosenza
03.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Cittadella Cittadella
L
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cosenza Cosenza
20 Livorno Livorno 28 4 6 18 23:45 -22 18 L
Livorno Livorno
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Cosenza Cosenza
L
Unione Sportiva Salernitana 1919 Unione Sportiva Salernitana 1919
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Livorno Livorno
W
AC Chievo Verona AC Chievo Verona
29.02.20 0 : 1 Zafer
Livorno Livorno
D
Livorno Livorno
03.03.20 2 : 2 Beraberlik
Frosinone Frosinone
L
Pisa Pisa
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Livorno Livorno
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Serie B - turnuva, düzenleyen İtalya. Kayıt yaptıran turnuva 20 katılan takımlar. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Benevento - 69 sayı, kazanılan yarışmalar 21, skorsuz maçlar 1, beraberlik 6.
Crotone - 49 madde, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 9, beraberlik 4.
Frosinone - 47 sayı, parlak başarılar 13, kaybedilen oyunlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie B (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Serie B (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.