Serie B
İtalya

Serie B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie B
1 Benevento Calcio Benevento Calcio 38 26 8 4 67:27 40 86 L
Trapani Calcio Trapani Calcio
13.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
W
Benevento Calcio Benevento Calcio
17.07.20 3 : 1 Zafer
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
W
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
24.07.20 2 : 3 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
L
Benevento Calcio Benevento Calcio
27.07.20 0 : 1 Kaybetmek
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
W
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
31.07.20 2 : 4 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
2 F.C. Krotone F.C. Krotone 38 20 8 10 63:40 23 68 W
F.C. Krotone F.C. Krotone
13.07.20 1 : 0 Zafer
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
D
F.C. Krotone F.C. Krotone
17.07.20 1 : 1 Beraberlik
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
W
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
24.07.20 1 : 5 Zafer
F.C. Krotone F.C. Krotone
W
F.C. Krotone F.C. Krotone
27.07.20 1 : 0 Zafer
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
L
Trapani Calcio Trapani Calcio
31.07.20 2 : 0 Kaybetmek
F.C. Krotone F.C. Krotone
3 Spezia Calcio Spezia Calcio 38 17 10 11 54:40 14 61 D
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
24.07.20 0 : 0 Beraberlik
Spezia Calcio Spezia Calcio
D
Spezia Calcio Spezia Calcio
27.07.20 0 : 0 Beraberlik
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
W
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
31.07.20 1 : 2 Zafer
Spezia Calcio Spezia Calcio
L
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Spezia Calcio Spezia Calcio
W
Spezia Calcio Spezia Calcio
11.08.20 3 : 1 Zafer
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
Frosinone Calcio
4 Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D. 38 16 10 12 48:46 2 58 D
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
24.07.20 2 : 2 Beraberlik
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
D
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
27.07.20 1 : 1 Beraberlik
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
D
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
31.07.20 2 : 2 Beraberlik
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
W
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
09.08.20 0 : 1 Zafer
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
L
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
12.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
5 A.S. Cittadella A.S. Cittadella 38 17 7 14 49:49 -1 58 L
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
17.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
L
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
24.07.20 4 : 1 Kaybetmek
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
W
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
27.07.20 1 : 0 Zafer
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
W
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
31.07.20 2 : 3 Zafer
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
L
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
05.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
6 A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona 38 14 14 10 48:38 10 56 W
Benevento Calcio Benevento Calcio
27.07.20 0 : 1 Zafer
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
W
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
31.07.20 1 : 0 Zafer
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
D
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
04.08.20 1 : 1 Beraberlik
Empoli F.K Empoli F.K
W
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
08.08.20 2 : 0 Zafer
Spezia Calcio Spezia Calcio
L
Spezia Calcio Spezia Calcio
11.08.20 3 : 1 Kaybetmek
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
7 Empoli F.K Empoli F.K 38 14 12 12 47:48 -1 54 L
Empoli F.K Empoli F.K
17.07.20 2 : 4 Kaybetmek
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
W
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
24.07.20 2 : 4 Zafer
Empoli F.K Empoli F.K
L
Empoli F.K Empoli F.K
27.07.20 1 : 5 Kaybetmek
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
W
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
31.07.20 0 : 2 Zafer
Empoli F.K Empoli F.K
D
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
04.08.20 1 : 1 Beraberlik
Empoli F.K Empoli F.K
8 Frosinone Calcio Frosinone Calcio 38 14 12 12 41:38 3 54 L
F.C. Krotone F.C. Krotone
27.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
D
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
31.07.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
W
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
05.08.20 2 : 3 Zafer
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
L
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
09.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
W
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
12.08.20 0 : 2 Zafer
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
Spezia Calcio
9 A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909 38 14 12 12 49:45 4 54 D
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
13.07.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
W
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
17.07.20 3 : 2 Zafer
Trapani Calcio Trapani Calcio
L
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
24.07.20 2 : 1 Kaybetmek
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
W
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
27.07.20 1 : 0 Zafer
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
D
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
31.07.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
10 U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919 38 14 10 14 53:50 3 52 W
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
13.07.20 4 : 1 Zafer
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
D
F.C. Krotone F.C. Krotone
17.07.20 1 : 1 Beraberlik
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
L
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
24.07.20 2 : 4 Kaybetmek
Empoli F.K Empoli F.K
D
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
27.07.20 1 : 1 Beraberlik
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
L
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
31.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Spezia Calcio Spezia Calcio
11 F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia 38 12 14 12 37:40 -3 50 D
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
13.07.20 1 : 1 Beraberlik
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
W
Spezia Calcio Spezia Calcio
17.07.20 0 : 1 Zafer
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
W
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
24.07.20 1 : 0 Zafer
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
L
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
27.07.20 1 : 0 Kaybetmek
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
W
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
31.07.20 3 : 1 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
12 U.S. Cremonese U.S. Cremonese 38 12 13 13 42:43 -1 49 W
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
13.07.20 1 : 0 Zafer
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
D
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
17.07.20 0 : 0 Beraberlik
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
D
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
24.07.20 0 : 0 Beraberlik
Spezia Calcio Spezia Calcio
W
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
27.07.20 1 : 2 Zafer
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
D
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
31.07.20 2 : 2 Beraberlik
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
13 ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella 38 12 12 14 46:50 -4 48 D
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
13.07.20 1 : 1 Beraberlik
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
W
Empoli F.K Empoli F.K
17.07.20 2 : 4 Zafer
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
L
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
24.07.20 0 : 2 Kaybetmek
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
D
Spezia Calcio Spezia Calcio
27.07.20 0 : 0 Beraberlik
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
L
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
31.07.20 2 : 3 Kaybetmek
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
14 Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898 38 13 7 18 50:58 -8 46 W
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
13.07.20 1 : 0 Zafer
Empoli F.K Empoli F.K
W
A.S. Cittadella A.S. Cittadella
17.07.20 1 : 2 Zafer
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
D
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
24.07.20 2 : 2 Beraberlik
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
L
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
27.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
L
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
31.07.20 2 : 4 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
15 Cosenza Calcio Cosenza Calcio 38 12 10 16 50:49 1 46 W
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
13.07.20 2 : 1 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
W
Pordenone Calcio S.S.D. Pordenone Calcio S.S.D.
17.07.20 1 : 2 Zafer
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
W
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
24.07.20 2 : 1 Zafer
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
W
Empoli F.K Empoli F.K
27.07.20 1 : 5 Zafer
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
W
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
31.07.20 3 : 1 Zafer
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
16 A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio 38 12 9 17 38:49 -11 45 W
ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella
24.07.20 0 : 2 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
L
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
27.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Trapani Calcio Trapani Calcio
L
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
31.07.20 3 : 1 Kaybetmek
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
L
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
10.08.20 2 : 1 Kaybetmek
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
14.08.20 2 : 1 Zafer
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
17 Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936 38 12 9 17 48:55 -7 45 L
Trapani Calcio Trapani Calcio
24.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
W
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
27.07.20 1 : 0 Zafer
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
L
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
31.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
W
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
10.08.20 2 : 1 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
L
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
14.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
18 Trapani Calcio Trapani Calcio 38 11 13 14 48:60 -12 44 W
Trapani Calcio Trapani Calcio
13.07.20 2 : 0 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
L
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
17.07.20 3 : 2 Kaybetmek
Trapani Calcio Trapani Calcio
W
Trapani Calcio Trapani Calcio
24.07.20 1 : 0 Zafer
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
27.07.20 1 : 2 Zafer
Trapani Calcio Trapani Calcio
W
Trapani Calcio Trapani Calcio
31.07.20 2 : 0 Zafer
F.C. Krotone F.C. Krotone
19 S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia 38 11 8 19 47:63 -16 41 D
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
13.07.20 2 : 2 Beraberlik
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
W
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
17.07.20 3 : 2 Zafer
A.C. ChievoVerona A.C. ChievoVerona
L
F.B.C. Unione Venezia F.B.C. Unione Venezia
24.07.20 1 : 0 Kaybetmek
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
L
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
27.07.20 1 : 2 Kaybetmek
U.S. Cremonese U.S. Cremonese
L
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
31.07.20 3 : 1 Kaybetmek
S.S. Juve Stabia S.S. Juve Stabia
20 A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio 38 5 6 27 30:67 -37 21 L
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
13.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Spezia Calcio Spezia Calcio
L
Benevento Calcio Benevento Calcio
17.07.20 3 : 1 Kaybetmek
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
L
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
24.07.20 1 : 5 Kaybetmek
F.C. Krotone F.C. Krotone
L
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
27.07.20 1 : 0 Kaybetmek
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
L
A.S. Livorno Calcio A.S. Livorno Calcio
31.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Empoli F.K Empoli F.K
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Serie B - turnuva, organize eden İtalya. Iştirak eden yarışma 20 katılımcılar. Bugünkü duruma göre favoriler yarışmalar. Bunlar:
Benevento Calcio - 86 sayı, parlak başarılar 26, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
F.C. Krotone - 68 kabul edilen puan, yengi 20, kaybedilen oyunlar 10, beraberlik 8.
Spezia Calcio - 61 puan, yengi 17, yenilme 11, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie B (İtalya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - Serie B (İtalya):
Frosinone Calcio - Spezia Calcio (16.08.2020 15:15)
Spezia Calcio - Frosinone Calcio (20.08.2020 15:15)

skorexpress.com internet sayfasında Serie B (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.