Serie A
İtalya

Serie A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Serie A
1 A.C. Milan A.C. Milan 5 4 1 0 12:4 8 13 W
A.C. Milan A.C. Milan
21.09.20 2 : 0 Zafer
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
W
F.C. Krotone F.C. Krotone
27.09.20 0 : 2 Zafer
A.C. Milan A.C. Milan
W
A.C. Milan A.C. Milan
04.10.20 3 : 0 Zafer
Spezia Calcio Spezia Calcio
W
Inter Inter
17.10.20 1 : 2 Zafer
A.C. Milan A.C. Milan
D
A.C. Milan A.C. Milan
26.10.20 3 : 3 Beraberlik
Roma Roma
Udinese Calcio
2 Napoli Napoli 5 4 0 1 14:5 9 11 W
Parma F.C. Parma F.C.
20.09.20 0 : 2 Zafer
Napoli Napoli
W
Napoli Napoli
27.09.20 6 : 0 Zafer
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
L
Juventus Juventus
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Napoli Napoli
W
Napoli Napoli
17.10.20 4 : 1 Zafer
Atalanta Atalanta
W
Benevento Calcio Benevento Calcio
25.10.20 1 : 2 Zafer
Napoli Napoli
U.S. Sassuolo Calcio
3 U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio 5 3 2 0 16:9 7 11 D
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
W
Spezia Calcio Spezia Calcio
27.09.20 1 : 4 Zafer
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
W
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
03.10.20 4 : 1 Zafer
F.C. Krotone F.C. Krotone
W
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
18.10.20 3 : 4 Zafer
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
D
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
23.10.20 3 : 3 Beraberlik
Torino F.C. Torino F.C.
Napoli
4 Inter Inter 5 3 1 1 13:8 5 10 W
Inter Inter
26.09.20 4 : 3 Zafer
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
W
Benevento Calcio Benevento Calcio
30.09.20 2 : 5 Zafer
Inter Inter
D
S.S. Lazio S.S. Lazio
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Inter Inter
L
Inter Inter
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
A.C. Milan A.C. Milan
W
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
24.10.20 0 : 2 Zafer
Inter Inter
Parma F.C.
5 Juventus Juventus 5 2 3 0 10:4 6 9 W
Juventus Juventus
20.09.20 3 : 0 Zafer
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
D
Roma Roma
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Juventus Juventus
W
Juventus Juventus
04.10.20 3 : 0 Zafer
Napoli Napoli
D
F.C. Krotone F.C. Krotone
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Juventus Juventus
D
Juventus Juventus
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
Spezia Calcio
6 Atalanta Atalanta 5 3 0 2 15:12 3 9 W
Torino F.C. Torino F.C.
26.09.20 2 : 4 Zafer
Atalanta Atalanta
W
S.S. Lazio S.S. Lazio
30.09.20 1 : 4 Zafer
Atalanta Atalanta
W
Atalanta Atalanta
04.10.20 5 : 2 Zafer
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
L
Napoli Napoli
17.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Atalanta Atalanta
L
Atalanta Atalanta
24.10.20 1 : 3 Kaybetmek
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
F.C. Krotone
7 U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria 5 3 0 2 10:8 2 9 L
Juventus Juventus
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
L
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
26.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
W
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
02.10.20 1 : 2 Zafer
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
W
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
17.10.20 3 : 0 Zafer
S.S. Lazio S.S. Lazio
W
Atalanta Atalanta
24.10.20 1 : 3 Zafer
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
Genoa C.F.C.
8 Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C. 5 2 2 1 5:2 3 8 W
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
19.09.20 3 : 0 Zafer
Roma Roma
W
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
27.09.20 1 : 0 Zafer
Udinese Calcio Udinese Calcio
L
Parma F.C. Parma F.C.
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
D
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
D
Juventus Juventus
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
Benevento Calcio
9 Roma Roma 5 2 2 1 11:10 1 8 L
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Roma Roma
D
Roma Roma
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Juventus Juventus
W
Udinese Calcio Udinese Calcio
03.10.20 0 : 1 Zafer
Roma Roma
W
Roma Roma
18.10.20 5 : 2 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
D
A.C. Milan A.C. Milan
26.10.20 3 : 3 Beraberlik
Roma Roma
ACF Fiorentina
10 ACF Fiorentina ACF Fiorentina 5 2 1 2 10:10 -1 7 W
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
19.09.20 1 : 0 Zafer
Torino F.C. Torino F.C.
L
Inter Inter
26.09.20 4 : 3 Kaybetmek
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
L
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
02.10.20 1 : 2 Kaybetmek
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
D
Spezia Calcio Spezia Calcio
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
W
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
25.10.20 3 : 2 Zafer
Udinese Calcio Udinese Calcio
Roma
11 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 5 2 1 2 10:12 -2 7 D
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
L
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
S.S. Lazio S.S. Lazio
L
Atalanta Atalanta
04.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
W
Torino F.C. Torino F.C.
18.10.20 2 : 3 Zafer
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
W
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
25.10.20 4 : 2 Zafer
F.C. Krotone F.C. Krotone
Bologna F.C. 1909
12 S.S. Lazio S.S. Lazio 5 2 1 2 6:9 -3 7 W
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
26.09.20 0 : 2 Zafer
S.S. Lazio S.S. Lazio
L
S.S. Lazio S.S. Lazio
30.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Atalanta Atalanta
D
S.S. Lazio S.S. Lazio
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Inter Inter
L
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
17.10.20 3 : 0 Kaybetmek
S.S. Lazio S.S. Lazio
W
S.S. Lazio S.S. Lazio
24.10.20 2 : 1 Zafer
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
Torino F.C.
13 Benevento Calcio Benevento Calcio 5 2 0 3 9:14 -5 6 W
U.C. Sampdoria U.C. Sampdoria
26.09.20 2 : 3 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
L
Benevento Calcio Benevento Calcio
30.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Inter Inter
W
Benevento Calcio Benevento Calcio
04.10.20 1 : 0 Zafer
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
L
Roma Roma
18.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
L
Benevento Calcio Benevento Calcio
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Napoli Napoli
Hellas Verona F.C.
14 Spezia Calcio Spezia Calcio 5 1 2 2 7:11 -4 5 L
Spezia Calcio Spezia Calcio
27.09.20 1 : 4 Kaybetmek
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
W
Udinese Calcio Udinese Calcio
30.09.20 0 : 2 Zafer
Spezia Calcio Spezia Calcio
L
A.C. Milan A.C. Milan
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Spezia Calcio Spezia Calcio
D
Spezia Calcio Spezia Calcio
18.10.20 2 : 2 Beraberlik
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
D
Parma F.C. Parma F.C.
25.10.20 2 : 2 Beraberlik
Spezia Calcio Spezia Calcio
Juventus
15 Genoa C.F.C. Genoa C.F.C. 4 1 1 2 4:9 -5 4 W
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
20.09.20 4 : 1 Zafer
F.C. Krotone F.C. Krotone
L
Napoli Napoli
27.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
D
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
L
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
24.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Inter Inter
U.C. Sampdoria
16 Parma F.C. Parma F.C. 5 1 1 3 6:11 -5 4 L
Parma F.C. Parma F.C.
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Napoli Napoli
L
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
28.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Parma F.C. Parma F.C.
W
Parma F.C. Parma F.C.
04.10.20 1 : 0 Zafer
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
L
Udinese Calcio Udinese Calcio
18.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Parma F.C. Parma F.C.
D
Parma F.C. Parma F.C.
25.10.20 2 : 2 Beraberlik
Spezia Calcio Spezia Calcio
Inter
17 Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909 5 1 0 4 8:10 -2 3 L
A.C. Milan A.C. Milan
21.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
W
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
28.09.20 4 : 1 Zafer
Parma F.C. Parma F.C.
L
Benevento Calcio Benevento Calcio
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
L
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
18.10.20 3 : 4 Kaybetmek
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
L
S.S. Lazio S.S. Lazio
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Bologna F.C. 1909 Bologna F.C. 1909
Cagliari Calcio
18 Udinese Calcio Udinese Calcio 5 1 0 4 5:9 -4 3 L
Hellas Verona F.C. Hellas Verona F.C.
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Udinese Calcio Udinese Calcio
L
Udinese Calcio Udinese Calcio
30.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Spezia Calcio Spezia Calcio
L
Udinese Calcio Udinese Calcio
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Roma Roma
W
Udinese Calcio Udinese Calcio
18.10.20 3 : 2 Zafer
Parma F.C. Parma F.C.
L
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
25.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Udinese Calcio Udinese Calcio
A.C. Milan
19 Torino F.C. Torino F.C. 4 0 1 3 7:11 -4 1 L
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Torino F.C. Torino F.C.
L
Torino F.C. Torino F.C.
26.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Atalanta Atalanta
L
Torino F.C. Torino F.C.
18.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
D
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
23.10.20 3 : 3 Beraberlik
Torino F.C. Torino F.C.
S.S. Lazio
20 F.C. Krotone F.C. Krotone 5 0 1 4 5:15 -10 1 L
Genoa C.F.C. Genoa C.F.C.
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
F.C. Krotone F.C. Krotone
L
F.C. Krotone F.C. Krotone
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
A.C. Milan A.C. Milan
L
U.S. Sassuolo Calcio U.S. Sassuolo Calcio
03.10.20 4 : 1 Kaybetmek
F.C. Krotone F.C. Krotone
D
F.C. Krotone F.C. Krotone
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Juventus Juventus
L
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
25.10.20 4 : 2 Kaybetmek
F.C. Krotone F.C. Krotone
Atalanta
Champions League
Europa League
Conference League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Serie A - turnuva, organize eden İtalya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 20 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar lig. Bunlar:
A.C. Milan - 13 sayı, kazanılan maçlar 4, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Napoli - 11 sayı, parlak başarılar 4, yenilmeler 1, beraberlik 0.
U.S. Sassuolo Calcio - 11 sayı, kazanılan yarışmalar 3, yenilmeler 0, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Serie A (İtalya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın oyunlar - Serie A (İtalya):
Inter - Parma F.C. (31.10.2020 13:00)
Bologna F.C. 1909 - Cagliari Calcio (31.10.2020 15:45)
Udinese Calcio - A.C. Milan (01.11.2020 06:30)

skorexpress.com internet sayfasında Serie A (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.