Lega Pro Sec Div, Gir B
İtalya

Lega Pro Sec Div, Gir B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 ACR Messina ACR Messina 34 15 12 7 43:33 10 57 W
ACR Messina ACR Messina
30.03.14 2 : 1 Zafer
F.C. Casertana F.C. Casertana
W
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
06.04.14 1 : 2 Zafer
ACR Messina ACR Messina
W
ACR Messina ACR Messina
13.04.14 1 : 0 Zafer
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
W
Teramo Teramo
27.04.14 0 : 1 Zafer
ACR Messina ACR Messina
W
ACR Messina ACR Messina
04.05.14 3 : 2 Zafer
Martina Franca Martina Franca
2 F.C. Casertana F.C. Casertana 34 15 12 7 38:28 10 57 L
ACR Messina ACR Messina
30.03.14 2 : 1 Kaybetmek
F.C. Casertana F.C. Casertana
D
F.C. Casertana F.C. Casertana
06.04.14 0 : 0 Beraberlik
Melfi Melfi
W
Aversa Normanna Aversa Normanna
13.04.14 1 : 2 Zafer
F.C. Casertana F.C. Casertana
W
F.C. Casertana F.C. Casertana
27.04.14 4 : 0 Zafer
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
L
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
04.05.14 3 : 0 Kaybetmek
F.C. Casertana F.C. Casertana
3 Teramo Teramo 34 15 10 9 48:34 14 55 W
Teramo Teramo
30.03.14 3 : 0 Zafer
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
L
Teramo Teramo
06.04.14 1 : 2 Kaybetmek
US Arzanese US Arzanese
W
Castel Rigone Castel Rigone
13.04.14 1 : 2 Zafer
Teramo Teramo
L
Teramo Teramo
27.04.14 0 : 1 Kaybetmek
ACR Messina ACR Messina
D
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
04.05.14 1 : 1 Beraberlik
Teramo Teramo
4 Cosenza Calcio Cosenza Calcio 34 15 10 9 38:29 9 55 W
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
30.03.14 1 : 0 Zafer
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
L
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
06.04.14 2 : 0 Kaybetmek
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
L
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
13.04.14 0 : 1 Kaybetmek
FC Aprilia FC Aprilia
L
Martina Franca Martina Franca
27.04.14 2 : 1 Kaybetmek
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
D
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
04.05.14 1 : 1 Beraberlik
Teramo Teramo
5 Foggia Calcio Foggia Calcio 34 13 12 9 50:40 10 51 W
Castel Rigone Castel Rigone
29.03.14 1 : 6 Zafer
Foggia Calcio Foggia Calcio
W
Foggia Calcio Foggia Calcio
06.04.14 1 : 0 Zafer
Poggibonsi Poggibonsi
L
US Arzanese US Arzanese
13.04.14 3 : 2 Kaybetmek
Foggia Calcio Foggia Calcio
L
Foggia Calcio Foggia Calcio
27.04.14 3 : 4 Kaybetmek
Aversa Normanna Aversa Normanna
D
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
04.05.14 4 : 4 Beraberlik
Foggia Calcio Foggia Calcio
6 Melfi Melfi 34 12 15 7 39:31 8 51 D
US Arzanese US Arzanese
30.03.14 1 : 1 Beraberlik
Melfi Melfi
D
F.C. Casertana F.C. Casertana
06.04.14 0 : 0 Beraberlik
Melfi Melfi
W
Melfi Melfi
13.04.14 1 : 0 Zafer
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
L
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
27.04.14 3 : 1 Kaybetmek
Melfi Melfi
W
Melfi Melfi
04.05.14 3 : 0 Zafer
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
7 Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde 34 11 15 8 33:29 4 48 L
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
30.03.14 1 : 0 Kaybetmek
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
W
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
06.04.14 2 : 0 Zafer
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
L
Melfi Melfi
13.04.14 1 : 0 Kaybetmek
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
L
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
27.04.14 0 : 1 Kaybetmek
US Arzanese US Arzanese
D
Poggibonsi Poggibonsi
04.05.14 5 : 5 Beraberlik
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
8 Vigor Lamezia Vigor Lamezia 34 12 10 12 37:39 -2 46 L
Teramo Teramo
30.03.14 3 : 0 Kaybetmek
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
L
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
06.04.14 1 : 2 Kaybetmek
ACR Messina ACR Messina
W
Poggibonsi Poggibonsi
13.04.14 0 : 2 Zafer
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
W
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
27.04.14 2 : 1 Zafer
Castel Rigone Castel Rigone
L
Melfi Melfi
04.05.14 3 : 0 Kaybetmek
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
9 Sorrento Calcio Sorrento Calcio 34 13 6 15 40:36 4 45 L
ACR Messina ACR Messina
13.04.14 1 : 0 Kaybetmek
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
W
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
27.04.14 3 : 1 Zafer
Melfi Melfi
W
Castel Rigone Castel Rigone
04.05.14 1 : 3 Zafer
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
L
US Arzanese US Arzanese
18.05.14 4 : 0 Kaybetmek
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
W
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
25.05.14 3 : 0 Zafer
US Arzanese US Arzanese
10 AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957 34 11 11 12 41:38 3 44 W
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
04.05.14 3 : 0 Zafer
F.C. Casertana F.C. Casertana
D
Aversa Normanna Aversa Normanna
18.05.14 1 : 1 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
W
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
25.05.14 2 : 0 Zafer
Aversa Normanna Aversa Normanna
D
US Arzanese US Arzanese
01.06.14 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
D
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
08.06.14 1 : 1 Beraberlik
US Arzanese US Arzanese
11 Aversa Normanna Aversa Normanna 34 11 10 13 36:40 -4 43 L
Aversa Normanna Aversa Normanna
13.04.14 1 : 2 Kaybetmek
F.C. Casertana F.C. Casertana
W
Foggia Calcio Foggia Calcio
27.04.14 3 : 4 Zafer
Aversa Normanna Aversa Normanna
W
Aversa Normanna Aversa Normanna
04.05.14 4 : 1 Zafer
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
D
Aversa Normanna Aversa Normanna
18.05.14 1 : 1 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
L
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
25.05.14 2 : 0 Kaybetmek
Aversa Normanna Aversa Normanna
12 US Arzanese US Arzanese 34 10 13 11 41:46 -5 43 W
US Arzanese US Arzanese
04.05.14 3 : 0 Zafer
FC Aprilia FC Aprilia
W
US Arzanese US Arzanese
18.05.14 4 : 0 Zafer
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
L
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
25.05.14 3 : 0 Kaybetmek
US Arzanese US Arzanese
D
US Arzanese US Arzanese
01.06.14 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
D
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
08.06.14 1 : 1 Beraberlik
US Arzanese US Arzanese
13 Martina Franca Martina Franca 34 10 12 12 36:36 0 42 W
Martina Franca Martina Franca
30.03.14 3 : 1 Zafer
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
D
Martina Franca Martina Franca
06.04.14 2 : 2 Beraberlik
Aversa Normanna Aversa Normanna
D
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
13.04.14 1 : 1 Beraberlik
Martina Franca Martina Franca
W
Martina Franca Martina Franca
27.04.14 2 : 1 Zafer
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
L
ACR Messina ACR Messina
04.05.14 3 : 2 Kaybetmek
Martina Franca Martina Franca
14 FC Aprilia FC Aprilia 34 10 11 13 41:50 -9 41 D
Aversa Normanna Aversa Normanna
30.03.14 0 : 0 Beraberlik
FC Aprilia FC Aprilia
W
FC Aprilia FC Aprilia
06.04.14 3 : 1 Zafer
Castel Rigone Castel Rigone
W
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
13.04.14 0 : 1 Zafer
FC Aprilia FC Aprilia
D
FC Aprilia FC Aprilia
27.04.14 0 : 0 Beraberlik
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
L
US Arzanese US Arzanese
04.05.14 3 : 0 Kaybetmek
FC Aprilia FC Aprilia
15 S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio 34 10 11 13 34:35 -1 40 D
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
30.03.14 0 : 0 Beraberlik
Poggibonsi Poggibonsi
D
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
06.04.14 2 : 2 Beraberlik
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
D
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
13.04.14 1 : 1 Beraberlik
Martina Franca Martina Franca
L
F.C. Casertana F.C. Casertana
27.04.14 4 : 0 Kaybetmek
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
D
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
04.05.14 4 : 4 Beraberlik
Foggia Calcio Foggia Calcio
16 Poggibonsi Poggibonsi 34 8 12 14 31:41 -10 36 D
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
30.03.14 0 : 0 Beraberlik
Poggibonsi Poggibonsi
L
Foggia Calcio Foggia Calcio
06.04.14 1 : 0 Kaybetmek
Poggibonsi Poggibonsi
L
Poggibonsi Poggibonsi
13.04.14 0 : 2 Kaybetmek
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
W
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
27.04.14 0 : 1 Zafer
Poggibonsi Poggibonsi
D
Poggibonsi Poggibonsi
04.05.14 5 : 5 Beraberlik
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
17 Castel Rigone Castel Rigone 34 10 4 20 39:56 -17 34 L
Castel Rigone Castel Rigone
29.03.14 1 : 6 Kaybetmek
Foggia Calcio Foggia Calcio
L
FC Aprilia FC Aprilia
06.04.14 3 : 1 Kaybetmek
Castel Rigone Castel Rigone
L
Castel Rigone Castel Rigone
13.04.14 1 : 2 Kaybetmek
Teramo Teramo
L
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
27.04.14 2 : 1 Kaybetmek
Castel Rigone Castel Rigone
L
Castel Rigone Castel Rigone
04.05.14 1 : 3 Kaybetmek
Sorrento Calcio Sorrento Calcio
18 U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano 34 6 12 16 24:48 -24 30 L
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
30.03.14 1 : 0 Kaybetmek
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
D
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
06.04.14 2 : 2 Beraberlik
S.S. Chieti Calcio S.S. Chieti Calcio
D
AC Tuttocuoio 1957 AC Tuttocuoio 1957
13.04.14 1 : 1 Beraberlik
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
L
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
27.04.14 0 : 1 Kaybetmek
Poggibonsi Poggibonsi
L
Aversa Normanna Aversa Normanna
04.05.14 4 : 1 Kaybetmek
U.S. Gavorrano U.S. Gavorrano
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Lega Pro Sec Div, Gir B - turnuva, düzenleyen İtalya. Katılmak için başvuru veren yarışma 18 futbol takımları. Şu anda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
ACR Messina - 57 kabul edilen puan, parlak başarılar 15, kaybedilen oyunlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 12.
F.C. Casertana - 57 madde, parlak başarılar 15, kaybedilen oyunlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 12.
Teramo - 55 sayı, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 9, beraberlik 10.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lega Pro Sec Div, Gir B (İtalya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Lega Pro Sec Div, Gir B (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.