Lega Pro, Girone B
İtalya

Lega Pro, Girone B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio 32 19 9 4 52:28 24 66 W
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
30.03.14 0 : 1 Zafer
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
06.04.14 2 : 1 Zafer
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
13.04.14 1 : 0 Zafer
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
D
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
27.04.14 2 : 2 Beraberlik
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
W
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
04.05.14 1 : 0 Zafer
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
2 Frosinone Calcio Frosinone Calcio 32 18 8 6 53:26 27 62 W
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
11.05.14 2 : 0 Zafer
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
D
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
18.05.14 0 : 0 Beraberlik
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
W
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
25.05.14 2 : 1 Zafer
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
D
U.S. Lecce U.S. Lecce
01.06.14 1 : 1 Beraberlik
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
W
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
07.06.14 3 : 1 Zafer
U.S. Lecce U.S. Lecce
3 U.S. Lecce U.S. Lecce 32 19 4 9 51:30 21 61 D
U.S. Lecce U.S. Lecce
11.05.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
D
Benevento Calcio Benevento Calcio
18.05.14 1 : 1 Beraberlik
U.S. Lecce U.S. Lecce
W
U.S. Lecce U.S. Lecce
25.05.14 2 : 0 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
D
U.S. Lecce U.S. Lecce
01.06.14 1 : 1 Beraberlik
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
L
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
07.06.14 3 : 1 Kaybetmek
U.S. Lecce U.S. Lecce
4 U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929 32 13 16 3 34:17 17 55 D
Benevento Calcio Benevento Calcio
06.04.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
W
Barletta Barletta
13.04.14 0 : 3 Zafer
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
W
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
27.04.14 3 : 0 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
Aquila Aquila
04.05.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
L
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
11.05.14 1 : 2 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
5 Aquila Aquila 32 15 8 9 43:28 15 53 W
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
06.04.14 0 : 4 Zafer
Aquila Aquila
W
Aquila Aquila
13.04.14 3 : 0 Zafer
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
L
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
27.04.14 3 : 0 Kaybetmek
Aquila Aquila
D
Aquila Aquila
04.05.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
L
Aquila Aquila
11.05.14 0 : 1 Kaybetmek
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
6 A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909 32 14 10 8 41:27 14 52 W
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
27.04.14 1 : 0 Zafer
U.S. Lecce U.S. Lecce
W
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
04.05.14 1 : 2 Zafer
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
W
Aquila Aquila
11.05.14 0 : 1 Zafer
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
D
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
18.05.14 0 : 0 Beraberlik
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
L
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
25.05.14 2 : 1 Kaybetmek
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
7 Benevento Calcio Benevento Calcio 32 13 12 7 58:36 22 51 W
Benevento Calcio Benevento Calcio
27.04.14 3 : 2 Zafer
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
D
AC Prato 1908 AC Prato 1908
04.05.14 3 : 3 Beraberlik
Benevento Calcio Benevento Calcio
W
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
11.05.14 1 : 2 Zafer
Benevento Calcio Benevento Calcio
D
Benevento Calcio Benevento Calcio
18.05.14 1 : 1 Beraberlik
U.S. Lecce U.S. Lecce
L
U.S. Lecce U.S. Lecce
25.05.14 2 : 0 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
8 U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera 32 13 10 9 53:46 7 49 W
Aquila Aquila
30.03.14 0 : 2 Zafer
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
W
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
06.04.14 3 : 1 Zafer
Barletta Barletta
L
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
13.04.14 1 : 0 Kaybetmek
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
W
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
04.05.14 3 : 1 Zafer
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
D
U.S. Lecce U.S. Lecce
11.05.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
9 U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919 32 12 10 10 44:33 11 46 W
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
06.04.14 1 : 0 Zafer
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
L
AC Prato 1908 AC Prato 1908
13.04.14 3 : 2 Kaybetmek
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
D
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
27.04.14 2 : 2 Beraberlik
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
L
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
04.05.14 1 : 0 Kaybetmek
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
L
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
11.05.14 2 : 0 Kaybetmek
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
10 AC Prato 1908 AC Prato 1908 32 10 13 9 38:40 -2 43 L
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
30.03.14 5 : 0 Kaybetmek
AC Prato 1908 AC Prato 1908
L
AC Prato 1908 AC Prato 1908
06.04.14 0 : 3 Kaybetmek
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
W
AC Prato 1908 AC Prato 1908
13.04.14 3 : 2 Zafer
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
W
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
27.04.14 1 : 3 Zafer
AC Prato 1908 AC Prato 1908
D
AC Prato 1908 AC Prato 1908
04.05.14 3 : 3 Beraberlik
Benevento Calcio Benevento Calcio
11 U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C. 32 11 9 12 34:36 -2 42 W
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
30.03.14 0 : 2 Zafer
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
L
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
06.04.14 0 : 1 Kaybetmek
U.S. Lecce U.S. Lecce
D
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
13.04.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
L
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
27.04.14 1 : 3 Kaybetmek
AC Prato 1908 AC Prato 1908
D
Barletta Barletta
04.05.14 1 : 1 Beraberlik
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
12 A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910 32 10 10 12 36:44 -8 40 D
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
30.03.14 1 : 1 Beraberlik
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
L
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
06.04.14 0 : 4 Kaybetmek
Aquila Aquila
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
13.04.14 2 : 2 Beraberlik
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
W
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
27.04.14 1 : 0 Zafer
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
L
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
04.05.14 3 : 1 Kaybetmek
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
13 SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014 32 6 10 16 28:47 -19 28 W
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
23.03.14 2 : 1 Zafer
Barletta Barletta
L
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
06.04.14 2 : 1 Kaybetmek
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
D
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
13.04.14 0 : 0 Beraberlik
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
L
Benevento Calcio Benevento Calcio
27.04.14 3 : 2 Kaybetmek
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
L
SSD Viareggio 2014 SSD Viareggio 2014
04.05.14 1 : 2 Kaybetmek
A.C. Pisa 1909 A.C. Pisa 1909
14 Barletta Barletta 32 5 10 17 22:51 -29 25 L
Barletta Barletta
30.03.14 1 : 6 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
L
U.S. Città di Pontedera U.S. Città di Pontedera
06.04.14 3 : 1 Kaybetmek
Barletta Barletta
L
Barletta Barletta
13.04.14 0 : 3 Kaybetmek
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
W
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
27.04.14 0 : 3 Zafer
Barletta Barletta
D
Barletta Barletta
04.05.14 1 : 1 Beraberlik
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
15 Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898 32 8 7 17 32:45 -13 24 L
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
30.03.14 0 : 1 Kaybetmek
A.C. Perugia Calcio A.C. Perugia Calcio
W
AC Prato 1908 AC Prato 1908
06.04.14 0 : 3 Zafer
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
L
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
13.04.14 0 : 3 Kaybetmek
Benevento Calcio Benevento Calcio
L
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
27.04.14 1 : 0 Kaybetmek
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
W
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
04.05.14 3 : 0 Zafer
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
16 Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926 32 5 5 22 26:53 -27 20 L
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
30.03.14 0 : 2 Kaybetmek
U.S. Grosseto F.C. U.S. Grosseto F.C.
W
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
06.04.14 0 : 3 Zafer
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
D
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
13.04.14 2 : 2 Beraberlik
A.S. Gubbio 1910 A.S. Gubbio 1910
L
U.S. Catanzaro 1929 U.S. Catanzaro 1929
27.04.14 3 : 0 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
W
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
04.05.14 1 : 0 Zafer
U.S. Salernitana 1919 U.S. Salernitana 1919
17 ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910 32 3 5 24 18:76 -58 12 L
U.S. Lecce U.S. Lecce
30.03.14 3 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
L
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
06.04.14 0 : 3 Kaybetmek
Paganese Calcio 1926 Paganese Calcio 1926
L
Aquila Aquila
13.04.14 3 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
L
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
27.04.14 0 : 3 Kaybetmek
Barletta Barletta
L
Ascoli Calcio 1898 Ascoli Calcio 1898
04.05.14 3 : 0 Kaybetmek
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
Daha fazla göster

Lega Pro, Girone B - şampiyona, organize eden İtalya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 17 kulüpler. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
A.C. Perugia Calcio - 66 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 19, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Frosinone Calcio - 62 madde, parlak başarılar 18, skorsuz yarışmalar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
U.S. Lecce - 61 kabul edilen puan, yengi 19, yenilme 9, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lega Pro, Girone B (İtalya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Lega Pro, Girone B (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.