Coppa Italia - Futbol -  İtalya

Coppa Italia

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
  • fixtures
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Round 4
    • 1/8
    team logoFeralpisalo
     
    team logoVirtus Francavilla
     
    29:07FER-VIRDetails
    team logoRobur Siena
     
    team logoSicula Leonzio/F.C. Casertana
     
    29:07ROB-SICDetails
    team logoRenate
     
    team logoRezzato
     
    29:07REN-REZDetails
    team logoPisa
     
    team logoTriestina
     
    29:07PIS-TRIDetails
    team logoCarrarese
     
    team logoImolese Calcio
     
    29:07CAR-IMODetails
    team logoMopoli
     
    team logoPiacenza
     
    29:07MOP-PIADetails
    team logoViterbese Castrense
     
    team logoRende
     
    29:07VIT-RENDetails
    team logoSanbenedettese
     
    team logoSanremese
     
    29:07SAN-SANDetails
    team logoTernana
     
    team logoUS Citta Di Pontedera
     
    29:07TER-US Details
    team logoCatania Calcio
     
    team logoComo
     
    29:07CAT-QPRDetails
    team logoJuve Stabia
     
    team logoPistoiese
     
    29:07JUV-PISDetails
    team logoTrapani Calcio
     
    team logoASD Campodarsego
     
    29:07TRA-QPRDetails
    team logoFC Sudtirol
     
    team logoSSD Albalonga Calcio
     
    29:07FC -QPRDetails
    team logoAlbinoleffe
     
    team logoPordenone
     
    29:07ALB-PORDetails
    team logoVicenza
     
    team logoA.S.D. Calcio Chieri 1955
     
    29:07VIC-A.SDetails
    team logoMonza
     
    team logoMatelica
     
    29:07QPR-MATDetails
    team logoUS Casertana 1908
     
    team logoAZ Picerno ASD
     
    28:07US -QPRDetails
    team logoAlessandria
     
    team logoGiana Erminio
     
    29:07ALE-GIADetails
    team logoLecce
    1
    team logoFeralpisalo
    0
    07:08LEC-FER1:0Details
    team logoVirtus Entella
    3
    team logoRobur Siena
    0
    05:08VIR-ROB3:0Details
    team logoUnione Sportiva Salernitana 1919
    6
    team logoRezzato
    1
    05:08UNI-REZ6:1Details
    team logoBrescia
    1
    team logoPro Vercelli
    0
    05:08BRE-PRO1:0Details
    team logoPerugia
    1
    team logoNovara
    3
    05:08PER-NOV1:3Details
    team logoCremonese
    1
    team logoPisa
    2
    05:08CRE-PIS1:2Details
    team logoBenevento
    3
    team logoImolese Calcio
    1
    05:08BEN-IMO3:1Details
    team logoCittadella
    1
    team logoMopoli
    0
    05:08CIT-MOP1:0Details
    team logoAscoli
    0
    team logoViterbese Castrense
    4
    04:08ASC-VIT0:4Details
    team logoSpezia
    2
    team logoSanbenedettese
    1
    04:08SPE-SAN2:1Details
    team logoCarpi FC
    0
    team logoTernana
    2
    04:08CAR-TER0:2Details
    team logoFoggia
    1
    team logoCatania Calcio
    3
    05:08FOG-CAT1:3Details
    team logoVerona
    4
    team logoJuve Stabia
    1
    05:08VER-JUV4:1Details
    team logoTrapani Calcio
    0
    team logoCosenza
    1
    04:08TRA-COS0:1Details
    team logoVenezia
    0
    team logoFC Sudtirol
    1
    05:08VEN-FC 0:1Details
    team logoPescara
    0
    team logoPordenone
    1
    05:08PES-POR0:1Details
    team logoUS Palermo
    1
    team logoVicenza
    2
    05:08US -VIC1:2Details
    team logoPadova
     
    team logoMonza
     
    05:08PAD-MONDetails
    team logoLivorno
    1
    team logoUS Casertana 1908
    0
    05:08LIV-US 1:0Details
    team logoCrotone
    4
    team logoGiana Erminio
    0
    05:08CRO-GIA4:0Details
    team logoGenoa FC
    4
    team logoLecce
    0
    11:08GEN-LEC4:0Details
    team logoVirtus Entella
    2
    team logoUnione Sportiva Salernitana 1919
    0
    12:08VIR-UNI2:0Details
    team logoBrescia
    0
    team logoNovara
    1
    12:08BRE-NOV0:1Details
    team logoParma F.C.
    0
    team logoPisa
    1
    12:08PAR-PIS0:1Details
    team logoUdinese Calcio
    0
    team logoBenevento
    1
    11:08UDI-BEN0:1Details
    team logoEmpoli
    0
    team logoCittadella
    3
    12:08EMP-CIT0:3Details
    team logoSampdoria Genoa
    1
    team logoViterbese Castrense
    0
    12:08SAM-VIT1:0Details
    team logoSpezia
    0
    team logoSpal 2013
    1
    12:08SPE-SPA0:1Details
    team logoSassuolo
    5
    team logoTernana
    1
    12:08SAS-TER5:1Details
    team logoCatania Calcio
    2
    team logoVerona
    0
    12:08CAT-VER2:0Details
    team logoTorino
    4
    team logoCosenza
    0
    12:08TOR-COS4:0Details
    team logoFrosinone
    0
    team logoFC Sudtirol
    2
    12:08FRO-FC 0:2Details
    team logoAC Chievo Verona
    1
    team logoPescara
    0
    12:08AC -PES1:0Details
    team logoCagliari Calcio
    2
    team logoUS Palermo
    1
    12:08CAG-US 2:1Details
    team logoBologna FC
    2
    team logoPadova
    0
    12:08BOL-PAD2:0Details
    team logoLivorno
    0
    team logoCrotone
    1
    12:08LIV-CRO0:1Details
    team logoGenoa FC
    1
    team logoVirtus Entella
    2
    06:12GEN-VIR1:2Details
    team logoNovara
    3
    team logoPisa
    2
    05:12NOV-PIS3:2Details
    team logoBenevento
    1
    team logoCittadella
    0
    04:12BEN-CIT1:0Details
    team logoSampdoria Genoa
    2
    team logoSpal 2013
    1
    04:12SAM-SPA2:1Details
    team logoSassuolo
    2
    team logoCatania Calcio
    1
    05:12SAS-CAT2:1Details
    team logoTorino
    2
    team logoFC Sudtirol
    0
    06:12TOR-FC 2:0Details
    team logoAC Chievo Verona
    1
    team logoCagliari Calcio
    2
    05:12AC -CAG1:2Details
    team logoBologna FC
    3
    team logoCrotone
    0
    04:12BOL-CRO3:0Details
    team logoAS Roma
     
    team logoVirtus Entella
     
    13:01AS -VIRDetails
    team logoLazio
     
    team logoNovara
     
    13:01LAZ-NOVDetails
    team logoInter Milan
     
    team logoBenevento
     
    13:01INT-BENDetails
    team logoAC Milan
     
    team logoSampdoria Genoa
     
    13:01AC -SAMDetails
    team logoSSC Napoli
    team logoSassuolo
    team logoFiorentina
     
    team logoTorino
     
    13:01FIO-TORDetails
    team logoAtalanta Bergamo
     
    team logoCagliari Calcio
     
    13:01ATA-CAGDetails
    team logoJuventus
     
    team logoBologna FC
     
    13:01JUV-BOLDetails
      
    Coppa Italia şampiyona organize eden İtalya.
    13.12.2018 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    1/8 - AS Roma, Virtus Entella

    1/8 - Lazio, Novara

    1/8 - Inter Milan, Benevento

    1/8 - AC Milan, Sampdoria Genoa

    1/8 - SSC Napoli, Sassuolo

    1/8 - Fiorentina, Torino

    1/8 - Atalanta Bergamo, Cagliari Calcio

    1/8 - Juventus, Bologna FC

    En verimli forvet yarışma Coppa Italia (İtalya). Bunlar:

    Riccardo Orsolini (Bologna FC) 2 gerçekleşen anlar sahiptir

    Francesco Lisi (Pisa) 1 gerçekleşen anlar sahiptir

    Matri, Alessandro (Sassuolo) 1 gol atışı sahiptir

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Coppa Italia (İtalya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz
    Program sonraki yarışmalar - Coppa Italia (İtalya):

    Sampdoria Genoa - AC Milan (12.01.2019 19:30)

    Bologna FC - Juventus (12.01.2019 19:30)

    Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio (13.01.2019 18:00)

    skorexpress.com internet sayfasında Coppa Italia (İtalya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.