Premier Lig
İsrail

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Maccabi Haifa F.C. Maccabi Haifa F.C. 2 2 0 0 5:2 3 6 W
Ironi Sport Hadera F.C. Ironi Sport Hadera F.C.
30.08.20 1 : 2 Zafer
Maccabi Haifa F.C. Maccabi Haifa F.C.
W
Maccabi Haifa F.C. Maccabi Haifa F.C.
13.09.20 3 : 1 Zafer
Hapoel Be'er Sheva F.C. Hapoel Be'er Sheva F.C.
Maccabi Tel Aviv F.C.
2 Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C. 3 2 0 1 4:2 2 6 W
Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv F.C.
30.08.20 1 : 2 Zafer
Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C.
W
Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C.
12.09.20 2 : 0 Zafer
Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C.
L
F.C. Ashdod F.C. Ashdod
21.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C.
Hapoel Haifa F.C.
3 Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C. 3 2 0 1 5:4 1 6 W
Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C.
29.08.20 2 : 1 Zafer
Hapoel Tel Aviv F.C. Hapoel Tel Aviv F.C.
L
Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C.
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C.
W
Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C.
21.09.20 3 : 1 Zafer
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
Maccabi Netanya F.C.
4 F.C. Ashdod F.C. Ashdod 3 2 0 1 3:2 1 6 L
F.C. Ashdod F.C. Ashdod
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
W
Hapoel Tel Aviv F.C. Hapoel Tel Aviv F.C.
13.09.20 0 : 2 Zafer
F.C. Ashdod F.C. Ashdod
W
F.C. Ashdod F.C. Ashdod
21.09.20 1 : 0 Zafer
Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C.
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
5 Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C 2 1 1 0 3:1 2 4 W
F.C. Ashdod F.C. Ashdod
29.08.20 0 : 2 Zafer
Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
D
Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Haifa F.C. Hapoel Haifa F.C.
Ironi Sport Hadera F.C.
6 Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. 3 1 1 1 6:5 1 4 W
Bnei Sakhnin F.C. Bnei Sakhnin F.C.
29.08.20 0 : 3 Zafer
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
D
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv F.C.
L
Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C.
21.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
F.C. Ashdod
7 Maccabi Netanya F.C. Maccabi Netanya F.C. 2 1 0 1 9:3 6 3 L
Hapoel Be'er Sheva F.C. Hapoel Be'er Sheva F.C.
30.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Maccabi Netanya F.C. Maccabi Netanya F.C.
W
Maccabi Netanya F.C. Maccabi Netanya F.C.
14.09.20 7 : 0 Zafer
Bnei Sakhnin F.C. Bnei Sakhnin F.C.
Maccabi Tel Aviv F.C.
8 Beitar Jerusalem F.C. Beitar Jerusalem F.C. 1 1 0 0 1:0 1 3 W
Hapoel Haifa F.C. Hapoel Haifa F.C.
30.08.20 0 : 1 Zafer
Beitar Jerusalem F.C. Beitar Jerusalem F.C.
Hapoel Tel Aviv F.C.
9 Hapoel Be'er Sheva F.C. Hapoel Be'er Sheva F.C. 2 1 0 1 4:5 -1 3 W
Hapoel Be'er Sheva F.C. Hapoel Be'er Sheva F.C.
30.08.20 3 : 2 Zafer
Maccabi Netanya F.C. Maccabi Netanya F.C.
L
Maccabi Haifa F.C. Maccabi Haifa F.C.
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Hapoel Be'er Sheva F.C. Hapoel Be'er Sheva F.C.
Bnei Sakhnin F.C.
10 Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv F.C. 2 0 1 1 3:4 -1 1 L
Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv F.C.
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Maccabi Petah Tikva F.C. Maccabi Petah Tikva F.C.
D
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Maccabi Tel Aviv F.C. Maccabi Tel Aviv F.C.
Maccabi Netanya F.C.
11 Hapoel Haifa F.C. Hapoel Haifa F.C. 2 0 1 1 1:2 -1 1 L
Hapoel Haifa F.C. Hapoel Haifa F.C.
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Beitar Jerusalem F.C. Beitar Jerusalem F.C.
D
Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Haifa F.C. Hapoel Haifa F.C.
Hapoel Tel Aviv F.C.
12 Ironi Sport Hadera F.C. Ironi Sport Hadera F.C. 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
Ironi Sport Hadera F.C. Ironi Sport Hadera F.C.
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Maccabi Haifa F.C. Maccabi Haifa F.C.
Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
13 Hapoel Tel Aviv F.C. Hapoel Tel Aviv F.C. 2 0 0 2 1:4 -3 0 L
Hapoel Kfar Saba F.C. Hapoel Kfar Saba F.C.
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Hapoel Tel Aviv F.C. Hapoel Tel Aviv F.C.
L
Hapoel Tel Aviv F.C. Hapoel Tel Aviv F.C.
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
F.C. Ashdod F.C. Ashdod
Hapoel Haifa F.C.
14 Bnei Sakhnin F.C. Bnei Sakhnin F.C. 2 0 0 2 0:10 -10 0 L
Bnei Sakhnin F.C. Bnei Sakhnin F.C.
29.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
L
Maccabi Netanya F.C. Maccabi Netanya F.C.
14.09.20 7 : 0 Kaybetmek
Bnei Sakhnin F.C. Bnei Sakhnin F.C.
Hapoel Be'er Sheva F.C.
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, organize eden İsrail. Katılmak için başvuru veren lig 14 katılımcılar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Maccabi Haifa F.C. - 6 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 2, yenilmeler 0, beraberlik 0.
Maccabi Petah Tikva F.C. - 6 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 2, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Hapoel Kfar Saba F.C. - 6 sayı, parlak başarılar 2, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (İsrail) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Premier Lig (İsrail):
Hapoel Haifa F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C. (26.09.2020 11:00)
Maccabi Tel Aviv F.C. - Maccabi Netanya F.C. (26.09.2020 14:00)
Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - F.C. Ashdod (03.10.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (İsrail) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.