Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
16
İsrail

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National League
1 Maccabi Petah Tikva FC 24 15 6 3 52:25 27 51 W
Beitar Tel Aviv Ramla FC
17.01.20 1 : 2 Zafer
Maccabi Petah Tikva FC
W
Maccabi Petah Tikva FC
27.01.20 4 : 1 Zafer
Hapoel Petah Tikva FC
L
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
03.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Maccabi Petah Tikva FC
D
Maccabi Petah Tikva FC
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Afula FC
W
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
14.02.20 0 : 4 Zafer
Maccabi Petah Tikva FC
2 Hapoel Rishon Lezion FC 24 14 4 6 37:24 13 46 W
Hapoel Rishon Lezion FC
17.01.20 5 : 1 Zafer
Hapoel Nof Hagalil FC
W
Hapoel Rishon Lezion FC
24.01.20 2 : 0 Zafer
Maccabi Achi Nazareth FC
L
Bnei Sakhnin FC
31.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Rishon Lezion FC
W
Hapoel Rishon Lezion FC
07.02.20 2 : 0 Zafer
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
L
Beitar Tel Aviv Ramla FC
13.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Hapoel Rishon Lezion FC
3 Bnei Sakhnin FC 24 11 7 6 36:25 11 40 D
Bnei Sakhnin FC
20.01.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Acre FC
W
Hapoel Nof Hagalil FC
24.01.20 0 : 3 Zafer
Bnei Sakhnin FC
W
Bnei Sakhnin FC
31.01.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Rishon Lezion FC
D
Bnei Sakhnin FC
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Maccabi Achi Nazareth FC
W
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
14.02.20 1 : 5 Zafer
Bnei Sakhnin FC
4 Hapoel Katamon Jerusalem 24 11 6 7 30:23 7 39 L
Hapoel Petah Tikva FC
17.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Hapoel Katamon Jerusalem
L
Hapoel Katamon Jerusalem
27.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
W
Hapoel Afula FC
31.01.20 0 : 2 Zafer
Hapoel Katamon Jerusalem
L
Hapoel Katamon Jerusalem
07.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
D
Hapoel Katamon Jerusalem
14.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hapoel Ashkelon FC
5 SC KFAR Qasem 24 10 7 7 33:30 3 37 W
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
20.01.20 0 : 1 Zafer
SC KFAR Qasem
W
SC KFAR Qasem
24.01.20 1 : 0 Zafer
Beitar Tel Aviv Ramla FC
W
Hapoel Petah Tikva FC
31.01.20 1 : 2 Zafer
SC KFAR Qasem
W
SC KFAR Qasem
10.02.20 2 : 0 Zafer
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
L
Hapoel Afula FC
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SC KFAR Qasem
6 Beitar Tel Aviv Ramla FC 24 10 6 8 32:32 -4 36 L
Beitar Tel Aviv Ramla FC
17.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Maccabi Petah Tikva FC
L
SC KFAR Qasem
24.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Beitar Tel Aviv Ramla FC
W
Beitar Tel Aviv Ramla FC
03.02.20 2 : 1 Zafer
Hapoel Acre FC
L
Hapoel Nof Hagalil FC
07.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Beitar Tel Aviv Ramla FC
W
Beitar Tel Aviv Ramla FC
13.02.20 4 : 0 Zafer
Hapoel Rishon Lezion FC
7 Hapoel Um El Fahem 24 10 5 9 32:31 1 35 L
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
17.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Hapoel Um El Fahem
W
Hapoel Um El Fahem
27.01.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Afula FC
W
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
03.02.20 1 : 3 Zafer
Hapoel Um El Fahem
L
Hapoel Um El Fahem
10.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Hapoel Ashkelon FC
D
Maccabi Achi Nazareth FC
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Um El Fahem
8 Hapoel Nir Ramat Hasharon FC 24 10 5 9 34:38 -4 35 L
Maccabi Achi Nazareth FC
17.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
W
Hapoel Ashkelon FC
24.01.20 0 : 1 Zafer
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
L
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Hapoel Um El Fahem
W
Hapoel Katamon Jerusalem
07.02.20 2 : 3 Zafer
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
L
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
14.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Maccabi Petah Tikva FC
9 Hapoel Nof Hagalil FC 24 8 8 8 29:28 1 32 L
Hapoel Rishon Lezion FC
17.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Hapoel Nof Hagalil FC
L
Hapoel Nof Hagalil FC
24.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Bnei Sakhnin FC
D
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
31.01.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Nof Hagalil FC
W
Hapoel Nof Hagalil FC
07.02.20 5 : 0 Zafer
Beitar Tel Aviv Ramla FC
D
Hapoel Petah Tikva FC
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Nof Hagalil FC
10 Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 24 8 7 9 28:26 2 31 L
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
20.01.20 0 : 1 Kaybetmek
SC KFAR Qasem
D
Hapoel Acre FC
24.01.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
D
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
31.01.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Nof Hagalil FC
L
Hapoel Rishon Lezion FC
07.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
L
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
14.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Bnei Sakhnin FC
11 Hapoel Acre FC 24 7 8 9 23:24 -1 29 D
Bnei Sakhnin FC
20.01.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Acre FC
D
Hapoel Acre FC
24.01.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
L
Beitar Tel Aviv Ramla FC
03.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hapoel Acre FC
W
Hapoel Acre FC
10.02.20 2 : 1 Zafer
Hapoel Petah Tikva FC
W
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
14.02.20 0 : 1 Zafer
Hapoel Acre FC
12 Hapoel Petah Tikva FC 24 7 8 9 33:35 -2 29 W
Hapoel Petah Tikva FC
17.01.20 2 : 0 Zafer
Hapoel Katamon Jerusalem
L
Maccabi Petah Tikva FC
27.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Hapoel Petah Tikva FC
L
Hapoel Petah Tikva FC
31.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SC KFAR Qasem
L
Hapoel Acre FC
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hapoel Petah Tikva FC
D
Hapoel Petah Tikva FC
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Nof Hagalil FC
13 Maccabi Achi Nazareth FC 24 5 8 11 23:32 -9 23 W
Maccabi Achi Nazareth FC
17.01.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
L
Hapoel Rishon Lezion FC
24.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Maccabi Achi Nazareth FC
W
Maccabi Achi Nazareth FC
31.01.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Ashkelon FC
D
Bnei Sakhnin FC
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Maccabi Achi Nazareth FC
D
Maccabi Achi Nazareth FC
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Um El Fahem
14 Hapoel Bnei Lod Rakevet FC 24 7 2 15 23:49 -26 23 W
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
17.01.20 2 : 0 Zafer
Hapoel Um El Fahem
W
Hapoel Katamon Jerusalem
27.01.20 0 : 1 Zafer
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
W
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
03.02.20 2 : 0 Zafer
Maccabi Petah Tikva FC
L
SC KFAR Qasem
10.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
L
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Hapoel Acre FC
15 Hapoel Ashkelon FC 24 7 4 13 27:33 -6 16 D
Hapoel Afula FC
20.01.20 2 : 2 Beraberlik
Hapoel Ashkelon FC
L
Hapoel Ashkelon FC
24.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
L
Maccabi Achi Nazareth FC
31.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Ashkelon FC
W
Hapoel Um El Fahem
10.02.20 0 : 3 Zafer
Hapoel Ashkelon FC
D
Hapoel Katamon Jerusalem
14.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hapoel Ashkelon FC
16 Hapoel Afula FC 24 2 9 13 16:33 -17 15 D
Hapoel Afula FC
20.01.20 2 : 2 Beraberlik
Hapoel Ashkelon FC
L
Hapoel Um El Fahem
27.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Afula FC
L
Hapoel Afula FC
31.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Hapoel Katamon Jerusalem
D
Maccabi Petah Tikva FC
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Afula FC
W
Hapoel Afula FC
14.02.20 1 : 0 Zafer
SC KFAR Qasem
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Lig - şampiyona, düzenleyen İsrail. Kayıt yaptıran lig 16 katılımcılar. Şu anda liderler futbol maratonu. Bunlar:
Maccabi Petah Tikva FC - 51 madde, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Hapoel Rishon Lezion FC - 46 puan, kazanılan maçlar 14, yenilme 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Bnei Sakhnin FC - 40 kabul edilen puan, yengi 11, yenilme 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (İsrail) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - Ulusal Lig (İsrail):
Bnei Sakhnin FC - Beitar Tel Aviv Ramla FC (18.02.2020 12:05)
Hapoel Rishon Lezion FC - Hapoel Petah Tikva FC (18.02.2020 12:05)
Hapoel Nof Hagalil FC - Hapoel Bnei Lod Rakevet FC (18.02.2020 12:05)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (İsrail) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.