Ulusal Lig
İsrail

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National League
1 FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon 3 3 0 0 6:0 6 9 W
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
27.08.20 0 : 3 Zafer
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
W
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
10.09.20 0 : 2 Zafer
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
W
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
17.09.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
Hapoel Kfar Shalem
2 Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC 4 3 0 1 7:5 2 9 W
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
31.08.20 2 : 1 Zafer
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
W
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
03.09.20 3 : 4 Zafer
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
W
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
14.09.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C.
L
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
17.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
Hapoel Katamon Jerusalem
3 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem 4 2 2 0 8:4 4 8 D
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
27.08.20 3 : 3 Beraberlik
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
D
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
07.09.20 0 : 0 Beraberlik
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
W
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem
10.09.20 0 : 2 Zafer
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
W
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
17.09.20 3 : 1 Zafer
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
Hapoel Nof Hagalil FC
4 Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. 4 2 1 1 7:2 5 7 D
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
27.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
W
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
07.09.20 3 : 0 Zafer
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
L
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
10.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
W
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
17.09.20 3 : 0 Zafer
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
Hapoel Kfar Shalem
5 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 4 2 1 1 4:4 2 7 W
Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C.
27.08.20 0 : 1 Zafer
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
W
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
03.09.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
L
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
10.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
D
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Rishon LeZion F.C.
6 Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C. 4 1 3 0 5:2 3 6 D
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
31.08.20 1 : 1 Beraberlik
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
D
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
03.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
D
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
14.09.20 1 : 1 Beraberlik
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
W
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
17.09.20 3 : 0 Zafer
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Petah Tikva F.C.
7 Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad 4 1 3 0 5:4 1 6 D
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
27.08.20 3 : 3 Beraberlik
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
D
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
03.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
W
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
10.09.20 1 : 0 Zafer
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
D
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
Hapoel Ironi Acre F.C.
8 Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C. 3 1 1 1 5:4 1 4 L
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
31.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
W
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
10.09.20 1 : 3 Zafer
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
D
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
Hapoel Ra'anana A.F.C.
9 Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C. 4 1 1 2 4:6 -2 4 D
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
31.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
W
Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C.
07.09.20 0 : 2 Zafer
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
L
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
10.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
L
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
17.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
Maccabi Ahi Nazareth F.C.
10 Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C. 4 0 3 1 6:7 -1 3 D
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
31.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
L
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
03.09.20 3 : 4 Kaybetmek
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
D
Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C.
14.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
D
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
11 Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C. 4 0 3 1 5:6 -1 3 D
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
27.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
L
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
03.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
D
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
10.09.20 3 : 3 Beraberlik
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
D
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
Hapoel Iksal Amad
12 Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C. 4 0 3 1 5:8 -3 3 D
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
31.08.20 1 : 1 Beraberlik
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
L
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
07.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
D
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
10.09.20 3 : 3 Beraberlik
Hapoel Ironi Acre F.C. Hapoel Ironi Acre F.C.
D
Sektzia Nes Tziona F.C. Sektzia Nes Tziona F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Iksal Amad Hapoel Iksal Amad
SC KFAR Qasem
13 Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C. 3 0 2 1 2:3 -1 2 L
Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C.
27.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
D
Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C.
14.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Afula F.C. Hapoel Afula F.C.
D
Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C.
Beitar Tel Aviv Ramla F.C.
14 SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem 4 0 2 2 1:7 -6 2 L
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
27.08.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
D
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
07.09.20 0 : 0 Beraberlik
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
D
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
14.09.20 1 : 1 Beraberlik
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
L
Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
17.09.20 3 : 0 Kaybetmek
SC KFAR Qasem SC KFAR Qasem
Sektzia Nes Tziona F.C.
15 Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C. 3 0 1 2 1:4 -3 1 L
Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C.
07.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Hapoel Petah Tikva F.C. Hapoel Petah Tikva F.C.
L
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
14.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C.
D
Hapoel Rishon LeZion F.C. Hapoel Rishon LeZion F.C.
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hapoel Ra'anana A.F.C. Hapoel Ra'anana A.F.C.
Hapoel Umm al-Fahm
16 Hapoel Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem 2 0 0 2 0:5 -5 0 L
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem
10.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
L
Maccabi Ahi Nazareth F.C. Maccabi Ahi Nazareth F.C.
17.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Kfar Shalem
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Lig - şampiyona, organize eden İsrail. Katılmak için başvuru veren lig 16 katılımcılar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon - 9 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 3, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Hapoel Nof Hagalil FC - 9 puan, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Hapoel Katamon Jerusalem - 8 puan, kazanılan maçlar 2, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (İsrail) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Ulusal Lig (İsrail):
Beitar Tel Aviv Ramla F.C. - Hapoel Ra'anana A.F.C. (21.09.2020 12:45)
FC Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Kfar Shalem (21.09.2020 12:45)
Hapoel Petah Tikva F.C. - Maccabi Ahi Nazareth F.C. (22.09.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (İsrail) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.