Birinci Lig
İrlanda

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Division
1 Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C. 12 8 2 2 22:9 13 26 D
Galway United Galway United
21.08.20 0 : 0 Beraberlik
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
W
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
04.09.20 3 : 0 Zafer
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
W
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
07.09.20 3 : 1 Zafer
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
W
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
11.09.20 1 : 3 Zafer
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
W
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
18.09.20 3 : 0 Zafer
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
Cobh Ramblers F.C.
2 Drogheda United F.C. Drogheda United F.C. 12 7 3 2 28:12 16 24 W
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
21.08.20 0 : 3 Zafer
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
L
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
04.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
W
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
07.09.20 5 : 1 Zafer
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
D
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
W
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
18.09.20 1 : 3 Zafer
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
Shamrock Rovers F.C. II
3 Cabinteely F.C. Cabinteely F.C. 12 7 2 3 18:16 2 23 L
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
21.08.20 0 : 3 Kaybetmek
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
L
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
04.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
L
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
07.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
D
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
W
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
18.09.20 0 : 2 Zafer
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
Galway United
4 University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C. 12 6 2 4 26:16 10 20 W
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
21.08.20 0 : 3 Zafer
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
W
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
04.09.20 8 : 0 Zafer
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
L
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
07.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Galway United Galway United
W
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
12.09.20 0 : 6 Zafer
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
L
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
18.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
Longford Town F.C.
5 Longford Town F.C. Longford Town F.C. 12 6 2 4 13:13 3 20 L
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
W
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
31.08.20 3 : 1 Zafer
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
W
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
04.09.20 1 : 2 Zafer
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
D
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
L
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
18.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
University College Dublin A.F.C.
6 Galway United Galway United 12 4 5 3 15:11 4 17 D
Galway United Galway United
21.08.20 0 : 0 Beraberlik
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
W
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
04.09.20 1 : 4 Zafer
Galway United Galway United
W
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
07.09.20 0 : 3 Zafer
Galway United Galway United
W
Galway United Galway United
11.09.20 2 : 1 Zafer
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
W
Galway United Galway United
18.09.20 1 : 0 Zafer
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
Cabinteely F.C.
7 Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C. 12 5 2 5 14:16 -2 17 W
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
22.08.20 2 : 0 Zafer
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
W
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
04.09.20 0 : 1 Zafer
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
W
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
07.09.20 0 : 1 Zafer
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
L
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
12.09.20 0 : 6 Kaybetmek
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
L
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
Bray Wanderers A.F.C.
8 Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II 12 2 2 8 12:17 -5 8 W
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
21.08.20 0 : 4 Zafer
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
L
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
04.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
L
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
07.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
L
Galway United Galway United
11.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
L
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
18.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
Drogheda United F.C.
9 Athlone Town F.C. Athlone Town F.C. 12 1 3 8 15:31 -16 6 L
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
21.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Shamrock Rovers F.C. II Shamrock Rovers F.C. II
L
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
04.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Galway United Galway United
L
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
07.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
D
Cabinteely F.C. Cabinteely F.C.
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
W
Athlone Town F.C. Athlone Town F.C.
18.09.20 2 : 1 Zafer
Cobh Ramblers F.C. Cobh Ramblers F.C.
Wexford Gençlers
10 Wexford Gençlers Wexford Gençlers 12 1 3 8 6:28 -22 6 L
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
21.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Drogheda United F.C. Drogheda United F.C.
L
Longford Town F.C. Longford Town F.C.
31.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
L
University College Dublin A.F.C. University College Dublin A.F.C.
04.09.20 8 : 0 Kaybetmek
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
L
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
11.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Bray Wanderers A.F.C. Bray Wanderers A.F.C.
L
Galway United Galway United
18.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Wexford Gençlers Wexford Gençlers
Athlone Town F.C.
Promotion
Promotion Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - şampiyona, organize eden İrlanda. Kayıt yaptıran şampiyona 10 futbol takımları. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Bray Wanderers A.F.C. - 26 kabul edilen puan, yengi 8, skorsuz maçlar 2, beraberlik 2.
Drogheda United F.C. - 24 sayı, kazanılan maçlar 7, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Cabinteely F.C. - 23 puan, kazanılan maçlar 7, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (İrlanda) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Birinci Lig (İrlanda):
Cobh Ramblers F.C. - Bray Wanderers A.F.C. (21.09.2020 14:45)
Longford Town F.C. - University College Dublin A.F.C. (21.09.2020 14:45)
Cabinteely F.C. - Galway United (21.09.2020 14:45)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (İrlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.