Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Azadegan League
İran

Azadegan League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Azadegan League
1 Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC 27 15 9 3 46:22 24 54 W
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
08.02.20 0 : 3 Zafer
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
W
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
15.02.20 3 : 1 Zafer
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
W
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
23.02.20 1 : 3 Zafer
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
D
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aluminium Arak Aluminium Arak
D
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
30.06.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
Rayka Babol FC
2 Aluminium Arak Aluminium Arak 27 12 12 3 31:15 16 48 D
Aluminium Arak Aluminium Arak
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
W
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
15.02.20 0 : 1 Zafer
Aluminium Arak Aluminium Arak
W
Aluminium Arak Aluminium Arak
23.02.20 1 : 0 Zafer
Baderan Tehran Baderan Tehran
D
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aluminium Arak Aluminium Arak
W
Aluminium Arak Aluminium Arak
30.06.20 7 : 0 Zafer
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
Ghasghaei Shiraz
3 Khosheh Talaei Khosheh Talaei 27 14 6 7 31:19 12 48 W
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
08.02.20 0 : 1 Zafer
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
L
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
D
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
W
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
28.02.20 1 : 0 Zafer
Oxin Alborz Oxin Alborz
W
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
30.06.20 0 : 1 Zafer
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
Fajr Sepasi FC
4 Mes Kerman FC Mes Kerman FC 27 12 11 4 33:20 13 47 D
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
W
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
14.02.20 0 : 1 Zafer
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
W
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Oxin Alborz Oxin Alborz
D
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
D
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
30.06.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
Baderan Tehran
5 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 27 11 11 5 20:12 8 44 D
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
W
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
15.02.20 2 : 0 Zafer
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
D
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
D
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
L
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
30.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Oxin Alborz
6 Oxin Alborz Oxin Alborz 27 10 13 4 27:17 10 43 L
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Oxin Alborz Oxin Alborz
D
Oxin Alborz Oxin Alborz
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
L
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Oxin Alborz Oxin Alborz
L
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Oxin Alborz Oxin Alborz
W
Oxin Alborz Oxin Alborz
30.06.20 2 : 0 Zafer
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
Navad Urmia FC
7 Baderan Tehran Baderan Tehran 27 12 5 10 38:31 7 41 L
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Baderan Tehran Baderan Tehran
W
Baderan Tehran Baderan Tehran
16.02.20 4 : 3 Zafer
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
L
Aluminium Arak Aluminium Arak
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Baderan Tehran Baderan Tehran
W
Baderan Tehran Baderan Tehran
28.02.20 2 : 1 Zafer
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
L
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
30.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Baderan Tehran Baderan Tehran
Mes Kerman FC
8 Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC 27 9 10 8 26:24 2 37 L
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
D
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
L
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
D
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
L
Oxin Alborz Oxin Alborz
30.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
Khosheh Talaei
9 Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht 27 8 12 7 31:29 2 36 W
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
08.02.20 2 : 1 Zafer
Baderan Tehran Baderan Tehran
W
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
23.02.20 2 : 1 Zafer
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
D
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
W
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
25.06.20 0 : 1 Zafer
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
L
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
30.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
Niroye Zamini Tehran
10 Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC 26 9 8 9 26:20 6 35 L
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aluminium Arak Aluminium Arak
W
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
08.02.20 0 : 1 Zafer
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
W
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
15.02.20 4 : 1 Zafer
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
W
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
23.02.20 0 : 1 Zafer
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
W
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
30.06.20 0 : 1 Zafer
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
Damash Gilan FC
11 Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz 27 8 8 11 26:28 -2 32 D
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
L
Baderan Tehran Baderan Tehran
16.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
L
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
D
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
W
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
30.06.20 1 : 0 Zafer
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
Aluminium Arak
12 Damash Gilan FC Damash Gilan FC 27 8 8 11 19:29 -10 32 W
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
08.02.20 2 : 1 Zafer
Oxin Alborz Oxin Alborz
L
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
L
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
23.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
L
Baderan Tehran Baderan Tehran
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
L
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
30.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
Esteghlal Khuzestan FC
13 Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan 27 7 10 10 32:37 -5 31 W
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
08.02.20 4 : 0 Zafer
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
L
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
D
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
L
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
W
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
30.06.20 2 : 0 Zafer
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Shahrdari Tabriz FC
14 Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran 27 7 7 13 25:35 -10 28 L
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
L
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aluminium Arak Aluminium Arak
W
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
23.02.20 0 : 3 Zafer
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
D
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
D
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
30.06.20 1 : 1 Beraberlik
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
Persepolis Pakdasht
15 Rayka Babol FC Rayka Babol FC 27 5 12 10 23:25 -2 27 L
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
D
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
W
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
23.02.20 3 : 2 Zafer
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
W
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
28.02.20 0 : 3 Zafer
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
D
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
30.06.20 1 : 1 Beraberlik
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
Mes Rafsanjan FC
16 Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC 26 6 9 11 22:32 -10 27 L
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
D
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
D
Oxin Alborz Oxin Alborz
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
D
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC Navad Urmia FC
W
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
30.06.20 2 : 0 Zafer
Baderan Tehran Baderan Tehran
Sepidrood Rasht SC
17 Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC 27 7 5 15 23:38 -15 26 D
Aluminium Arak Aluminium Arak
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
L
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
W
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
28.02.20 2 : 1 Zafer
Arman Gohar Sirjan Arman Gohar Sirjan
L
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
25.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Persepolis Pakdasht Persepolis Pakdasht
L
Ghasghaei Shiraz Ghasghaei Shiraz
30.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Sepidrood Rasht SC Sepidrood Rasht SC
Malavan Bandar Anzali FC
18 Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC 27 2 4 21 13:59 -46 10 L
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
L
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
L
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
23.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Niroye Zamini Tehran Niroye Zamini Tehran
L
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
28.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Rayka Babol FC Rayka Babol FC
L
Aluminium Arak Aluminium Arak
30.06.20 7 : 0 Kaybetmek
Shahrdari Tabriz FC Shahrdari Tabriz FC
Arman Gohar Sirjan
Promotion
Relegation
Daha fazla göster


Azadegan League - turnuva, düzenleyen İran. Kayıt yaptıran şampiyona 18 katılımcılar. Bugün en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Mes Rafsanjan FC - 54 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 15, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Aluminium Arak - 48 puan, kazanılan maçlar 12, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 12.
Khosheh Talaei - 48 sayı, kazanılan yarışmalar 14, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Azadegan League (İran) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Azadegan League (İran):
Mes Rafsanjan FC - Rayka Babol FC (06.07.2020 10:45)
Fajr Sepasi FC - Khosheh Talaei (06.07.2020 11:00)
Baderan Tehran - Mes Kerman FC (06.07.2020 11:20)

skorexpress.com internet sayfasında Azadegan League (İran) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.