Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
İran

Azadegan League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Azadegan League
1 Mes Rafsanjan FC 24 14 7 3 42:20 22 49 L
Mes Rafsanjan FC
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Ghasghaei Shiraz
W
Niroye Zamini Tehran
26.01.20 2 : 3 Zafer
Mes Rafsanjan FC
D
Mes Rafsanjan FC
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Persepolis Pakdasht
W
Shahrdari Tabriz FC
08.02.20 0 : 3 Zafer
Mes Rafsanjan FC
W
Mes Rafsanjan FC
15.02.20 3 : 1 Zafer
Arman Gohar
2 Mes Kerman FC 24 11 9 4 31:20 11 42 W
Mes Kerman FC
19.01.20 1 : 0 Zafer
Arman Gohar
D
Persepolis Pakdasht
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Mes Kerman FC
W
Mes Kerman FC
02.02.20 3 : 0 Zafer
Damash Gilan FC
D
Malavan Bandar Anzali FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Kerman FC
W
Khosheh Talaei
14.02.20 0 : 1 Zafer
Mes Kerman FC
3 Navad Urmia FC 24 11 9 4 20:10 10 42 D
Navad Urmia FC
20.01.20 1 : 1 Beraberlik
Aluminium Arak
D
Rayaka Babol FC
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC
D
Navad Urmia FC
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Niroye Zamini Tehran
D
Ghasghaei Shiraz
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC
W
Navad Urmia FC
15.02.20 2 : 0 Zafer
Damash Gilan FC
4 Khosheh Talaei 24 12 5 7 29:19 10 41 W
Khosheh Talaei
19.01.20 2 : 1 Zafer
Shahrdari Tabriz FC
L
Aluminium Arak
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Khosheh Talaei
W
Khosheh Talaei
02.02.20 1 : 0 Zafer
Malavan Bandar Anzali FC
W
Rayaka Babol FC
08.02.20 0 : 1 Zafer
Khosheh Talaei
L
Khosheh Talaei
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Mes Kerman FC
5 Aluminium Arak 24 10 11 3 22:14 8 41 D
Navad Urmia FC
20.01.20 1 : 1 Beraberlik
Aluminium Arak
W
Aluminium Arak
26.01.20 2 : 1 Zafer
Khosheh Talaei
W
Esteghlal Khuzestan FC
02.02.20 0 : 1 Zafer
Aluminium Arak
D
Aluminium Arak
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sepidrood Rasht SC
W
Niroye Zamini Tehran
15.02.20 0 : 1 Zafer
Aluminium Arak
6 Oxin Alborz 24 9 13 2 25:14 11 40 D
Oxin Alborz
20.01.20 0 : 0 Beraberlik
Persepolis Pakdasht
L
Ghasghaei Shiraz
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Oxin Alborz
D
Oxin Alborz
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rayaka Babol FC
L
Damash Gilan FC
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Oxin Alborz
D
Oxin Alborz
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Malavan Bandar Anzali FC
7 Baderan Tehran 24 11 5 8 36:27 9 38 D
Baderan Tehran
20.01.20 1 : 1 Beraberlik
Rayaka Babol FC
W
Shahrdari Tabriz FC
27.01.20 0 : 3 Zafer
Baderan Tehran
W
Baderan Tehran
02.02.20 4 : 0 Zafer
Arman Gohar
L
Persepolis Pakdasht
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Baderan Tehran
W
Baderan Tehran
16.02.20 4 : 3 Zafer
Ghasghaei Shiraz
8 Fajr Sepasi FC 24 9 9 6 25:20 5 36 D
Fajr Sepasi FC
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Esteghlal Khuzestan FC
L
Malavan Bandar Anzali FC
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Fajr Sepasi FC
D
Fajr Sepasi FC
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ghasghaei Shiraz
L
Arman Gohar
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Fajr Sepasi FC
D
Fajr Sepasi FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rayaka Babol FC
9 Damash Gilan FC 24 8 8 8 17:23 -6 32 D
Damash Gilan FC
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Malavan Bandar Anzali FC
L
Arman Gohar
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Damash Gilan FC
L
Mes Kerman FC
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Damash Gilan FC
W
Damash Gilan FC
08.02.20 2 : 1 Zafer
Oxin Alborz
L
Navad Urmia FC
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Damash Gilan FC
10 Esteghlal Khuzestan FC 24 7 8 9 24:20 4 29 D
Fajr Sepasi FC
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Esteghlal Khuzestan FC
W
Esteghlal Khuzestan FC
26.01.20 2 : 0 Zafer
Sepidrood Rasht SC
L
Esteghlal Khuzestan FC
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aluminium Arak
W
Niroye Zamini Tehran
08.02.20 0 : 1 Zafer
Esteghlal Khuzestan FC
W
Esteghlal Khuzestan FC
15.02.20 4 : 1 Zafer
Shahrdari Tabriz FC
11 Persepolis Pakdasht 23 6 11 6 28:27 1 29 W
Persepolis Pakdasht
13.01.20 1 : 0 Zafer
Damash Gilan FC
D
Oxin Alborz
20.01.20 0 : 0 Beraberlik
Persepolis Pakdasht
D
Persepolis Pakdasht
26.01.20 2 : 2 Beraberlik
Mes Kerman FC
D
Mes Rafsanjan FC
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Persepolis Pakdasht
W
Persepolis Pakdasht
08.02.20 2 : 1 Zafer
Baderan Tehran
12 Ghasghaei Shiraz 24 7 7 10 25:27 -2 28 W
Mes Rafsanjan FC
19.01.20 1 : 2 Zafer
Ghasghaei Shiraz
W
Ghasghaei Shiraz
26.01.20 1 : 0 Zafer
Oxin Alborz
D
Fajr Sepasi FC
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ghasghaei Shiraz
D
Ghasghaei Shiraz
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC
L
Baderan Tehran
16.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Ghasghaei Shiraz
13 Arman Gohar 24 6 9 9 29:35 -6 27 L
Mes Kerman FC
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Arman Gohar
W
Arman Gohar
26.01.20 3 : 0 Zafer
Damash Gilan FC
L
Baderan Tehran
02.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Arman Gohar
W
Arman Gohar
08.02.20 4 : 0 Zafer
Fajr Sepasi FC
L
Mes Rafsanjan FC
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Arman Gohar
14 Malavan Bandar Anzali FC 24 5 8 11 20:32 -12 23 D
Damash Gilan FC
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Malavan Bandar Anzali FC
W
Malavan Bandar Anzali FC
26.01.20 2 : 0 Zafer
Fajr Sepasi FC
L
Khosheh Talaei
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Malavan Bandar Anzali FC
D
Malavan Bandar Anzali FC
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mes Kerman FC
D
Oxin Alborz
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Malavan Bandar Anzali FC
15 Niroye Zamini Tehran 24 6 5 13 21:34 -13 23 D
Sepidrood Rasht SC
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Niroye Zamini Tehran
L
Niroye Zamini Tehran
26.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Mes Rafsanjan FC
D
Navad Urmia FC
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Niroye Zamini Tehran
L
Niroye Zamini Tehran
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Esteghlal Khuzestan FC
L
Niroye Zamini Tehran
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aluminium Arak
16 Sepidrood Rasht SC 23 6 5 12 19:32 -13 23 W
Sepidrood Rasht SC
13.01.20 1 : 0 Zafer
Navad Urmia FC
D
Sepidrood Rasht SC
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Niroye Zamini Tehran
L
Esteghlal Khuzestan FC
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Sepidrood Rasht SC
W
Sepidrood Rasht SC
02.02.20 1 : 0 Zafer
Shahrdari Tabriz FC
D
Aluminium Arak
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sepidrood Rasht SC
17 Rayaka Babol FC 24 3 11 10 16:22 -6 20 D
Baderan Tehran
20.01.20 1 : 1 Beraberlik
Rayaka Babol FC
D
Rayaka Babol FC
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Navad Urmia FC
D
Oxin Alborz
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rayaka Babol FC
L
Rayaka Babol FC
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Khosheh Talaei
D
Fajr Sepasi FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rayaka Babol FC
18 Shahrdari Tabriz FC 24 2 4 18 13:46 -33 10 L
Khosheh Talaei
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Shahrdari Tabriz FC
L
Shahrdari Tabriz FC
27.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Baderan Tehran
L
Sepidrood Rasht SC
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Shahrdari Tabriz FC
L
Shahrdari Tabriz FC
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Mes Rafsanjan FC
L
Esteghlal Khuzestan FC
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Shahrdari Tabriz FC
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Azadegan League - turnuva, organize eden İran. Katılmak için başvuru veren turnuva 18 takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Mes Rafsanjan FC - 49 puan, kazanılan maçlar 14, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 7.
Mes Kerman FC - 42 puan, kazanılan yarışmalar 11, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Navad Urmia FC - 42 madde, kazanılan maçlar 11, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Azadegan League (İran) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - Azadegan League (İran):
Sepidrood Rasht SC - Persepolis Pakdasht (18.02.2020 05:45)
Sepidrood Rasht SC - Sorkh Pooshan (18.02.2020 05:45)
Ghasghaei Shiraz - Esteghlal Khuzestan FC (23.02.2020 05:45)

skorexpress.com internet sayfasında Azadegan League (İran) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.