Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Uluslararası

Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
F
1 İspanya İspanya 10 8 2 0 31:5 26 26 W
İspanya İspanya
08.09.19 4 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
D
Norveç Norveç
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
D
İsveç İsveç
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
W
İspanya İspanya
15.11.19 7 : 0 Zafer
Malta Malta
W
İspanya İspanya
18.11.19 5 : 0 Zafer
Romanya Romanya
2 İsveç İsveç 10 6 3 1 23:9 14 21 D
İsveç İsveç
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
W
Malta Malta
12.10.19 0 : 4 Zafer
İsveç İsveç
D
İsveç İsveç
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
W
Romanya Romanya
15.11.19 0 : 2 Zafer
İsveç İsveç
W
İsveç İsveç
18.11.19 3 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
3 Norveç Norveç 10 4 5 1 19:11 8 17 D
İsveç İsveç
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
D
Norveç Norveç
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
D
Romanya Romanya
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
W
Norveç Norveç
15.11.19 4 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
W
Malta Malta
18.11.19 1 : 2 Zafer
Norveç Norveç
4 Romanya Romanya 10 4 2 4 17:15 2 14 W
Romanya Romanya
08.09.19 1 : 0 Zafer
Malta Malta
W
Faroe Adaları Faroe Adaları
12.10.19 0 : 3 Zafer
Romanya Romanya
D
Romanya Romanya
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
L
Romanya Romanya
15.11.19 0 : 2 Kaybetmek
İsveç İsveç
L
İspanya İspanya
18.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Romanya Romanya
5 Faroe Adaları Faroe Adaları 10 1 0 9 4:30 -26 3 L
İspanya İspanya
08.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
L
Faroe Adaları Faroe Adaları
12.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Romanya Romanya
W
Faroe Adaları Faroe Adaları
15.10.19 1 : 0 Zafer
Malta Malta
L
Norveç Norveç
15.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
L
İsveç İsveç
18.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
6 Malta Malta 10 1 0 9 3:27 -24 3 L
Romanya Romanya
08.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
Malta Malta
12.10.19 0 : 4 Kaybetmek
İsveç İsveç
L
Faroe Adaları Faroe Adaları
15.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
İspanya İspanya
15.11.19 7 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
Malta Malta
18.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Norveç Norveç
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
G
1 Polonya Polonya 10 8 1 1 18:5 13 25 D
Polonya Polonya
09.09.19 0 : 0 Beraberlik
Avusturya Avusturya
W
Letonya Letonya
10.10.19 0 : 3 Zafer
Polonya Polonya
W
Polonya Polonya
13.10.19 2 : 0 Zafer
Makedonya Makedonya
W
İsrail İsrail
16.11.19 1 : 2 Zafer
Polonya Polonya
W
Polonya Polonya
19.11.19 3 : 2 Zafer
Slovenya Slovenya
2 Avusturya Avusturya 10 6 1 3 19:9 10 19 D
Polonya Polonya
09.09.19 0 : 0 Beraberlik
Avusturya Avusturya
W
Avusturya Avusturya
10.10.19 3 : 1 Zafer
İsrail İsrail
W
Slovenya Slovenya
13.10.19 0 : 1 Zafer
Avusturya Avusturya
W
Avusturya Avusturya
16.11.19 2 : 1 Zafer
Makedonya Makedonya
L
Letonya Letonya
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Avusturya Avusturya
3 Makedonya Makedonya 10 4 2 4 12:13 -1 14 W
Letonya Letonya
09.09.19 0 : 2 Zafer
Makedonya Makedonya
W
Makedonya Makedonya
10.10.19 2 : 1 Zafer
Slovenya Slovenya
L
Polonya Polonya
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Makedonya Makedonya
L
Avusturya Avusturya
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Makedonya Makedonya
W
Makedonya Makedonya
19.11.19 1 : 0 Zafer
İsrail İsrail
4 Slovenya Slovenya 10 4 2 4 16:11 5 14 W
Slovenya Slovenya
09.09.19 3 : 2 Zafer
İsrail İsrail
L
Makedonya Makedonya
10.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Slovenya Slovenya
L
Slovenya Slovenya
13.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Avusturya Avusturya
W
Slovenya Slovenya
16.11.19 1 : 0 Zafer
Letonya Letonya
L
Polonya Polonya
19.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Slovenya Slovenya
5 İsrail İsrail 10 3 2 5 16:18 -2 11 L
Slovenya Slovenya
09.09.19 3 : 2 Kaybetmek
İsrail İsrail
L
Avusturya Avusturya
10.10.19 3 : 1 Kaybetmek
İsrail İsrail
W
İsrail İsrail
15.10.19 3 : 1 Zafer
Letonya Letonya
L
İsrail İsrail
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Polonya Polonya
L
Makedonya Makedonya
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
İsrail İsrail
6 Letonya Letonya 10 1 0 9 3:28 -25 3 L
Letonya Letonya
09.09.19 0 : 2 Kaybetmek
Makedonya Makedonya
L
Letonya Letonya
10.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Polonya Polonya
L
İsrail İsrail
15.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Letonya Letonya
L
Slovenya Slovenya
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Letonya Letonya
W
Letonya Letonya
19.11.19 1 : 0 Zafer
Avusturya Avusturya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
H
1 Fransa Fransa 10 8 1 1 25:6 19 25 W
Fransa Fransa
10.09.19 3 : 0 Zafer
Andorra Andorra
W
İzlanda İzlanda
11.10.19 0 : 1 Zafer
Fransa Fransa
D
Fransa Fransa
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Türkiye Türkiye
W
Fransa Fransa
14.11.19 2 : 1 Zafer
Moldova Moldova
W
Arnavutluk Arnavutluk
17.11.19 0 : 2 Zafer
Fransa Fransa
2 Türkiye Türkiye 10 7 2 1 18:3 15 23 W
Moldova Moldova
10.09.19 0 : 4 Zafer
Türkiye Türkiye
W
Türkiye Türkiye
11.10.19 1 : 0 Zafer
Arnavutluk Arnavutluk
D
Fransa Fransa
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Türkiye Türkiye
D
Türkiye Türkiye
14.11.19 0 : 0 Beraberlik
İzlanda İzlanda
W
Andorra Andorra
17.11.19 0 : 2 Zafer
Türkiye Türkiye
3 İzlanda İzlanda 10 6 1 3 14:11 3 19 L
Arnavutluk Arnavutluk
10.09.19 4 : 2 Kaybetmek
İzlanda İzlanda
L
İzlanda İzlanda
11.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Fransa Fransa
W
İzlanda İzlanda
14.10.19 2 : 0 Zafer
Andorra Andorra
D
Türkiye Türkiye
14.11.19 0 : 0 Beraberlik
İzlanda İzlanda
W
Moldova Moldova
17.11.19 1 : 2 Zafer
İzlanda İzlanda
4 Arnavutluk Arnavutluk 10 4 1 5 16:14 2 13 W
Arnavutluk Arnavutluk
10.09.19 4 : 2 Zafer
İzlanda İzlanda
L
Türkiye Türkiye
11.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Arnavutluk Arnavutluk
W
Moldova Moldova
14.10.19 0 : 4 Zafer
Arnavutluk Arnavutluk
D
Arnavutluk Arnavutluk
14.11.19 2 : 2 Beraberlik
Andorra Andorra
L
Arnavutluk Arnavutluk
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Fransa Fransa
5 Andorra Andorra 10 1 1 8 3:20 -17 4 L
Fransa Fransa
10.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
W
Andorra Andorra
11.10.19 1 : 0 Zafer
Moldova Moldova
L
İzlanda İzlanda
14.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
D
Arnavutluk Arnavutluk
14.11.19 2 : 2 Beraberlik
Andorra Andorra
L
Andorra Andorra
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Türkiye Türkiye
6 Moldova Moldova 10 1 0 9 4:26 -22 3 L
Moldova Moldova
10.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Türkiye Türkiye
L
Andorra Andorra
11.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Moldova Moldova
L
Moldova Moldova
14.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Arnavutluk Arnavutluk
L
Fransa Fransa
14.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Moldova Moldova
L
Moldova Moldova
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
İzlanda İzlanda
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
I
1 Belçika Belçika 10 10 0 0 40:3 37 30 W
İskoçya İskoçya
09.09.19 0 : 4 Zafer
Belçika Belçika
W
Belçika Belçika
10.10.19 9 : 0 Zafer
San Marino San Marino
W
Kazakistan Kazakistan
13.10.19 0 : 2 Zafer
Belçika Belçika
W
Rusya Rusya
16.11.19 1 : 4 Zafer
Belçika Belçika
W
Belçika Belçika
19.11.19 6 : 1 Zafer
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
2 Rusya Rusya 10 8 0 2 33:8 25 24 W
Rusya Rusya
09.09.19 1 : 0 Zafer
Kazakistan Kazakistan
W
Rusya Rusya
10.10.19 4 : 0 Zafer
İskoçya İskoçya
W
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
13.10.19 0 : 5 Zafer
Rusya Rusya
L
Rusya Rusya
16.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Belçika Belçika
W
San Marino San Marino
19.11.19 0 : 5 Zafer
Rusya Rusya
3 İskoçya İskoçya 10 5 0 5 16:19 -3 15 L
İskoçya İskoçya
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Belçika Belçika
L
Rusya Rusya
10.10.19 4 : 0 Kaybetmek
İskoçya İskoçya
W
İskoçya İskoçya
13.10.19 6 : 0 Zafer
San Marino San Marino
W
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
16.11.19 1 : 2 Zafer
İskoçya İskoçya
W
İskoçya İskoçya
19.11.19 3 : 1 Zafer
Kazakistan Kazakistan
4 Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi 10 3 1 6 15:20 -5 10 W
San Marino San Marino
09.09.19 0 : 4 Zafer
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
W
Kazakistan Kazakistan
10.10.19 1 : 2 Zafer
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
L
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
13.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Rusya Rusya
L
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
İskoçya İskoçya
L
Belçika Belçika
19.11.19 6 : 1 Kaybetmek
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
5 Kazakistan Kazakistan 10 3 1 6 13:17 -4 10 L
Rusya Rusya
09.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
L
Kazakistan Kazakistan
10.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
L
Kazakistan Kazakistan
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Belçika Belçika
W
San Marino San Marino
16.11.19 1 : 3 Zafer
Kazakistan Kazakistan
L
İskoçya İskoçya
19.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
6 San Marino San Marino 10 0 0 10 1:51 -50 0 L
San Marino San Marino
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
L
Belçika Belçika
10.10.19 9 : 0 Kaybetmek
San Marino San Marino
L
İskoçya İskoçya
13.10.19 6 : 0 Kaybetmek
San Marino San Marino
L
San Marino San Marino
16.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
L
San Marino San Marino
19.11.19 0 : 5 Kaybetmek
Rusya Rusya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
J
1 İtalya İtalya 10 10 0 0 37:4 33 30 W
Finlandiya Finlandiya
08.09.19 1 : 2 Zafer
İtalya İtalya
W
İtalya İtalya
12.10.19 2 : 0 Zafer
Yunanistan Yunanistan
W
Liechtenstein Liechtenstein
15.10.19 0 : 5 Zafer
İtalya İtalya
W
Bosna Hersek Bosna Hersek
15.11.19 0 : 3 Zafer
İtalya İtalya
W
İtalya İtalya
18.11.19 9 : 1 Zafer
Ermenistan Ermenistan
2 Finlandiya Finlandiya 10 6 0 4 16:10 6 18 L
Finlandiya Finlandiya
08.09.19 1 : 2 Kaybetmek
İtalya İtalya
L
Bosna Hersek Bosna Hersek
12.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Finlandiya Finlandiya
W
Finlandiya Finlandiya
15.10.19 3 : 0 Zafer
Ermenistan Ermenistan
W
Finlandiya Finlandiya
15.11.19 3 : 0 Zafer
Liechtenstein Liechtenstein
L
Yunanistan Yunanistan
18.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Finlandiya Finlandiya
3 Yunanistan Yunanistan 10 4 2 4 12:14 -2 14 D
Yunanistan Yunanistan
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Liechtenstein Liechtenstein
L
İtalya İtalya
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Yunanistan Yunanistan
W
Yunanistan Yunanistan
15.10.19 2 : 1 Zafer
Bosna Hersek Bosna Hersek
W
Ermenistan Ermenistan
15.11.19 0 : 1 Zafer
Yunanistan Yunanistan
W
Yunanistan Yunanistan
18.11.19 2 : 1 Zafer
Finlandiya Finlandiya
4 Bosna Hersek Bosna Hersek 10 4 1 5 20:17 3 13 L
Ermenistan Ermenistan
08.09.19 4 : 2 Kaybetmek
Bosna Hersek Bosna Hersek
W
Bosna Hersek Bosna Hersek
12.10.19 4 : 1 Zafer
Finlandiya Finlandiya
L
Yunanistan Yunanistan
15.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Bosna Hersek Bosna Hersek
L
Bosna Hersek Bosna Hersek
15.11.19 0 : 3 Kaybetmek
İtalya İtalya
W
Liechtenstein Liechtenstein
18.11.19 0 : 3 Zafer
Bosna Hersek Bosna Hersek
5 Ermenistan Ermenistan 10 3 1 6 14:25 -11 10 W
Ermenistan Ermenistan
08.09.19 4 : 2 Zafer
Bosna Hersek Bosna Hersek
D
Liechtenstein Liechtenstein
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ermenistan Ermenistan
L
Finlandiya Finlandiya
15.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Ermenistan Ermenistan
L
Ermenistan Ermenistan
15.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Yunanistan Yunanistan
L
İtalya İtalya
18.11.19 9 : 1 Kaybetmek
Ermenistan Ermenistan
6 Liechtenstein Liechtenstein 10 0 2 8 2:31 -29 2 D
Yunanistan Yunanistan
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Liechtenstein Liechtenstein
D
Liechtenstein Liechtenstein
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ermenistan Ermenistan
L
Liechtenstein Liechtenstein
15.10.19 0 : 5 Kaybetmek
İtalya İtalya
L
Finlandiya Finlandiya
15.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Liechtenstein Liechtenstein
L
Liechtenstein Liechtenstein
18.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Bosna Hersek Bosna Hersek
Qualified
Daha fazla göster

Avrupa Şampiyonası Elemeleri - turnuva, düzenleyen Uluslararası.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Avrupa Şampiyonası Elemeleri (Uluslararası) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Avrupa Şampiyonası Elemeleri (Uluslararası) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.