Copa Sudamericana - Futbol

Copa Sudamericana

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
  • fixtures
    • Round 1
    team logoDeportes Union La Calera
    01
    team logoChapecoense SC
    01
    05:02DEP-CHA0:0Details20:02CHA-DEP1:1Details
    team logoBotafogo RJ
    13
    team logoDefensa y Justicia
    00
    06:02BOT-DEF1:0Details21:02DEF-BOT0:3Details
    team logoBahia BA
    00
    team logoLiverpool Montevideo
    10
    07:02BAH-LIV0:1Details21:02LIV-BAH0:0Details
    team logoDeportivo Santaní
    12
    team logoOnce Caldas
    10
    07:02DEP-ONC1:1Details22:02ONC-DEP0:2Details
    team logoCA River Plate
    01
    team logoSantos SP
    01
    12:02CA -SAN0:0Details26:02SAN-CA 1:1Details
    team logoCSD Macara
    23
    team logoGUABIRA MONTERO
    10
    12:02CSD-GUA2:1Details01:03GUA-CSD0:3Details
    team logoFluminense RJ
    02
    team logoAntofagasta
    01
    27:02FLU-ANT0:0Details21:03ANT-FLU1:2Details
    team logoCorinthians SP
    16
    team logoRacing Club
    14
    14:02COR-RAC1:1Details28:02RAC-COR4:6Details
    team logoRoyal Pari
    25
    team logoMonagas SC
    12
    14:02ROY-MON2:1Details27:02MON-ROY2:5Details
    team logoUnion Espanola
    17
    team logoMushuc Runa
    17
    19:03QPR-MUS1:1Details19:04QPR-UNI5:7Details
    team logoDeportivo Municipal
    00
    team logoColon De Santa Fe
    32
    20:03DEP-COL0:3Details17:04COL-DEP2:0Details
    team logoCA NACIONAL POTOSI
    0 
    team logoZulia
    1 
    20:03CA -ZUL0:1Details16:04ZUL-CA Details
    team logoUnion De Santa Fe
    23
    team logoIndependiente Del Valle
    04
    21:03UNI-IND2:0Details18:04IND-UNI4:3Details
    team logoMontevideo Wanderers
    21
    team logoSport Huancayo
    01
    21:03MON-SPO2:0Details19:04SPO-MON1:1Details
    team logoRionegro Aguilas
    12
    team logoOriente Petrolero
    11
    22:03RIO-ORI1:1Details18:04ORI-RIO1:2Details
    team logoMineros Guayana
    1 
    team logoClub Sol de América
    0 
    02:04MIN-CLU1:0Details01:05CLU-MINDetails
    team logoUniversidad Catolica del Ecuador
    0 
    team logoColo Colo
    1 
    03:04UNI-COL0:1Details30:04COL-QPRDetails
    team logoUTC De Cajamarca
    1 
    team logoCa Cerro
    1 
    04:04UTC-CA 1:1Details30:04CA -UTCDetails
    team logoCA Independiente
    4 
    team logoEM Deportivo Binacional
    1 
    04:04CA -EM 4:1Details02:05EM -CA Details
    team logoArgentinos Juniors
    2 
    team logoEstudiantes Merida
    0 
    04:04ARG-EST2:0Details02:05EST-ARGDetails
    team logoDeportivo Cali
    1 
    team logoClub Guarani
    0 
    05:04DEP-CLU1:0Details03:05CLU-DEPDetails
    team logoIndependiente FBC
    00
    team logoD. La Equidad
    01
    21:03IND-D. 0:0Details17:04D. -IND1:0Details
      
    Copa Sudamericana şampiyona düzenleyen Uluslararası Kulüpler.
    25.04.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda takımlar aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Round 1 - Deportes Union La Calera, Chapecoense SC

    Round 1 - Botafogo RJ, Defensa y Justicia

    Round 1 - Bahia BA, Liverpool Montevideo

    Round 1 - Deportivo Santaní, Once Caldas

    Round 1 - CA River Plate, Santos SP

    Round 1 - CSD Macara, GUABIRA MONTERO

    Round 1 - Fluminense RJ, Antofagasta

    Round 1 - Corinthians SP, Racing Club

    Round 1 - Royal Pari, Monagas SC

    Round 1 - Union Espanola, Mushuc Runa

    Round 1 - Deportivo Municipal, Colon De Santa Fe

    Round 1 - CA NACIONAL POTOSI, Zulia

    Round 1 - Union De Santa Fe, Independiente Del Valle

    Round 1 - Montevideo Wanderers, Sport Huancayo

    Round 1 - Rionegro Aguilas, Oriente Petrolero

    Round 1 - Mineros Guayana, Club Sol de América

    Round 1 - Universidad Catolica del Ecuador, Colo Colo

    Round 1 - UTC De Cajamarca, Ca Cerro

    Round 1 - CA Independiente, EM Deportivo Binacional

    Round 1 - Argentinos Juniors, Estudiantes Merida

    Round 1 - Deportivo Cali, Club Guarani

    Round 1 - Independiente FBC, D. La Equidad

    En iyi sonuç getiren [golcü yarışma Copa Sudamericana (Uluslararası Kulüpler). Bunlar:

    Erik (Botafogo RJ) 3 gerçekleşen anlar sahiptir

    Michael Estrada (CSD Macara) 3 verimli atış sahiptir

    Tomas Sandoval (Colon De Santa Fe) 2 verimli atış sahiptir

    skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Copa Sudamericana (Uluslararası Kulüpler) maçları online bulabilirsiniz
    Program en yakın maçlar - Copa Sudamericana (Uluslararası Kulüpler):

    Ca Cerro - UTC De Cajamarca (30.04.2019 21:15)

    Colo Colo - QPR (30.04.2019 23:30)

    Club Sol de América - Mineros Guayana (01.05.2019 22:15)

    skorexpress.com internet sayfasında Copa Sudamericana (Uluslararası Kulüpler) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.