Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Liga 1
Endonezya

Liga 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 1
1 Persib Bandung Persib Bandung 3 3 0 0 7:2 5 9 W
Persib Bandung Persib Bandung
01.03.20 3 : 0 Zafer
Persela Lamongan Persela Lamongan
W
Arema Indonesia Arema Indonesia
08.03.20 1 : 2 Zafer
Persib Bandung Persib Bandung
W
Persib Bandung Persib Bandung
15.03.20 2 : 1 Zafer
PSS Sleman PSS Sleman
Psis Semarang
2 Bali United Pusam Bali United Pusam 3 2 1 0 5:2 3 7 D
Bali United Pusam Bali United Pusam
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Persita Tangerang Persita Tangerang
W
Barito Putera Barito Putera
06.03.20 1 : 2 Zafer
Bali United Pusam Bali United Pusam
W
Bali United Pusam Bali United Pusam
15.03.20 3 : 1 Zafer
Madura United Madura United
Bhayangkara United FC
3 Pusamania Borneo Pusamania Borneo 3 2 0 1 6:4 2 6 L
Persija Jakarta (ISL) Persija Jakarta (ISL)
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Pusamania Borneo Pusamania Borneo
W
Pusamania Borneo Pusamania Borneo
07.03.20 2 : 0 Zafer
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
W
Pusamania Borneo Pusamania Borneo
13.03.20 2 : 1 Zafer
Persela Lamongan Persela Lamongan
PS Tira
4 Persipura Jayapura Persipura Jayapura 3 2 0 1 6:5 1 6 W
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
01.03.20 2 : 0 Zafer
Psis Semarang Psis Semarang
L
Pusamania Borneo Pusamania Borneo
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
W
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
13.03.20 3 : 4 Zafer
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
Persita Tangerang
5 Psis Semarang Psis Semarang 3 2 0 1 5:4 1 6 L
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Psis Semarang Psis Semarang
W
Persela Lamongan Persela Lamongan
07.03.20 2 : 3 Zafer
Psis Semarang Psis Semarang
W
Psis Semarang Psis Semarang
14.03.20 2 : 0 Zafer
Arema Indonesia Arema Indonesia
Persib Bandung
6 PSM Makassar PSM Makassar 3 1 2 0 4:3 1 5 W
PSM Makassar PSM Makassar
01.03.20 2 : 1 Zafer
PSS Sleman PSS Sleman
D
Persita Tangerang Persita Tangerang
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
PSM Makassar PSM Makassar
D
PSM Makassar PSM Makassar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Barito Putera Barito Putera
Persebaya Surabaya
7 Persiraja Banda Persiraja Banda 3 1 2 0 1:0 1 5 D
Persiraja Banda Persiraja Banda
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC
D
Madura United Madura United
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
Persiraja Banda Persiraja Banda
W
Persik Kediri Persik Kediri
14.03.20 0 : 1 Zafer
Persiraja Banda Persiraja Banda
Arema Indonesia
8 Madura United Madura United 3 1 1 1 5:3 2 4 W
Madura United Madura United
29.02.20 4 : 0 Zafer
Barito Putera Barito Putera
D
Madura United Madura United
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
Persiraja Banda Persiraja Banda
L
Bali United Pusam Bali United Pusam
15.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Madura United Madura United
Persik Kediri
9 Persija Jakarta (ISL) Persija Jakarta (ISL) 2 1 1 0 5:4 1 4 W
Persija Jakarta (ISL) Persija Jakarta (ISL)
01.03.20 3 : 2 Zafer
Pusamania Borneo Pusamania Borneo
D
Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Persija Jakarta (ISL) Persija Jakarta (ISL)
Barito Putera
10 PS Tira PS Tira 3 1 1 1 3:3 -2 4 L
PS Tira PS Tira
02.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Arema Indonesia Arema Indonesia
D
PSS Sleman PSS Sleman
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
PS Tira PS Tira
W
PS Tira PS Tira
15.03.20 3 : 1 Zafer
Persita Tangerang Persita Tangerang
Pusamania Borneo
11 Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC 3 0 3 0 3:3 0 3 D
Persiraja Banda Persiraja Banda
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC
D
Persik Kediri Persik Kediri
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC
D
Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Persija Jakarta (ISL) Persija Jakarta (ISL)
Bali United Pusam
12 Arema Indonesia Arema Indonesia 3 1 0 2 3:4 -1 3 W
PS Tira PS Tira
02.03.20 0 : 2 Zafer
Arema Indonesia Arema Indonesia
L
Arema Indonesia Arema Indonesia
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Persib Bandung Persib Bandung
L
Psis Semarang Psis Semarang
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Arema Indonesia Arema Indonesia
Persiraja Banda
13 Persik Kediri Persik Kediri 3 0 2 1 2:3 -1 2 D
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Persik Kediri Persik Kediri
D
Persik Kediri Persik Kediri
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bhayangkara United FC Bhayangkara United FC
L
Persik Kediri Persik Kediri
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Persiraja Banda Persiraja Banda
Madura United
14 Persita Tangerang Persita Tangerang 3 0 2 1 2:4 -2 2 D
Bali United Pusam Bali United Pusam
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Persita Tangerang Persita Tangerang
D
Persita Tangerang Persita Tangerang
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
PSM Makassar PSM Makassar
L
PS Tira PS Tira
15.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Persita Tangerang Persita Tangerang
Persipura Jayapura
15 Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 2 0 1 1 4:5 -1 1 D
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Persik Kediri Persik Kediri
L
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
13.03.20 3 : 4 Kaybetmek
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
PSM Makassar
16 PSS Sleman PSS Sleman 3 0 1 2 2:4 -2 1 L
PSM Makassar PSM Makassar
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
PSS Sleman PSS Sleman
D
PSS Sleman PSS Sleman
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
PS Tira PS Tira
L
Persib Bandung Persib Bandung
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
PSS Sleman PSS Sleman
Persela Lamongan
17 Barito Putera Barito Putera 3 0 1 2 2:7 -5 1 L
Madura United Madura United
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Barito Putera Barito Putera
L
Barito Putera Barito Putera
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Bali United Pusam Bali United Pusam
D
PSM Makassar PSM Makassar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Barito Putera Barito Putera
Persija Jakarta (ISL)
18 Persela Lamongan Persela Lamongan 3 0 0 3 3:8 -5 0 L
Persib Bandung Persib Bandung
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Persela Lamongan Persela Lamongan
L
Persela Lamongan Persela Lamongan
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Psis Semarang Psis Semarang
L
Pusamania Borneo Pusamania Borneo
13.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Persela Lamongan Persela Lamongan
PSS Sleman
AFC Cup
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Liga 1 - turnuva, düzenleyen Endonezya. Iştirak eden yarışma 18 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Persib Bandung - 9 puan, kazanılan yarışmalar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Bali United Pusam - 7 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 2, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Pusamania Borneo - 6 sayı, parlak başarılar 2, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga 1 (Endonezya) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Liga 1 (Endonezya):
Bhayangkara United FC - Bali United Pusam (12.06.2020 04:30)
Persebaya Surabaya - PSM Makassar (12.06.2020 07:30)
Persela Lamongan - PSS Sleman (13.06.2020 04:30)

skorexpress.com internet sayfasında Liga 1 (Endonezya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.