Urvalsdeild
İzlanda

Urvalsdeild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Urvalsdeild
1 Valur FutbolClub Valur FutbolClub 17 13 2 2 44:17 27 41 W
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
13.09.20 2 : 0 Zafer
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
W
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
17.09.20 2 : 4 Zafer
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
W
Stjarnan Stjarnan
21.09.20 1 : 5 Zafer
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
W
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
24.09.20 1 : 4 Zafer
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
D
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
Fylkir
2 Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar 16 10 2 4 32:22 10 32 W
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
17.09.20 1 : 0 Zafer
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
W
Fylkir Fylkir
21.09.20 1 : 4 Zafer
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
L
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
24.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
W
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
27.09.20 1 : 0 Zafer
FC Fjölnir FC Fjölnir
D
Stjarnan Stjarnan
01.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
Knattspyrnufélag Akureyrar
3 Fylkir Fylkir 17 9 1 7 26:26 -1 28 W
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
30.08.20 0 : 2 Zafer
Fylkir Fylkir
L
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Fylkir Fylkir
L
Fylkir Fylkir
21.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
W
Fylkir Fylkir
24.09.20 2 : 1 Zafer
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
W
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
27.09.20 1 : 2 Zafer
Fylkir Fylkir
Valur FutbolClub
4 Breiðablik UBK Breiðablik UBK 16 8 3 5 32:25 7 27 L
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
L
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
21.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
W
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
24.09.20 2 : 1 Zafer
Stjarnan Stjarnan
D
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
D
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
01.10.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
HK Kópavogur
5 Stjarnan Stjarnan 15 7 6 2 25:19 6 27 W
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
13.09.20 1 : 2 Zafer
Stjarnan Stjarnan
L
Stjarnan Stjarnan
21.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
L
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
24.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Stjarnan Stjarnan
W
HK Kópavogur HK Kópavogur
27.09.20 2 : 3 Zafer
Stjarnan Stjarnan
D
Stjarnan Stjarnan
01.10.20 1 : 1 Beraberlik
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
Íþróttabandalag Akraness
6 Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur 15 7 3 5 27:20 7 24 L
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Stjarnan Stjarnan
W
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
21.09.20 0 : 2 Zafer
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
D
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
L
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Fylkir Fylkir
W
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
01.10.20 0 : 2 Zafer
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
FC Fjölnir
7 Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness 17 6 3 8 39:39 -2 21 L
HK Kópavogur HK Kópavogur
13.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
L
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
17.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
W
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
21.09.20 3 : 0 Zafer
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
W
FC Fjölnir FC Fjölnir
24.09.20 1 : 3 Zafer
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
D
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
Stjarnan
8 Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar 16 3 10 3 17:18 -1 19 W
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
13.09.20 2 : 0 Zafer
Fylkir Fylkir
D
FC Fjölnir FC Fjölnir
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
D
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
HK Kópavogur HK Kópavogur
W
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
27.09.20 2 : 4 Zafer
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
D
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
01.10.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
Fimleikafélag Hafnarfjarðar
9 HK Kópavogur HK Kópavogur 17 5 4 8 28:35 -7 19 L
Valur FutbolClub Valur FutbolClub
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
HK Kópavogur HK Kópavogur
W
HK Kópavogur HK Kópavogur
13.09.20 3 : 2 Zafer
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
D
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
HK Kópavogur HK Kópavogur
D
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
HK Kópavogur HK Kópavogur
L
HK Kópavogur HK Kópavogur
27.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Stjarnan Stjarnan
Breiðablik UBK
10 Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur 16 3 7 6 23:26 -3 16 L
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
17.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
D
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
HK Kópavogur HK Kópavogur
L
Fylkir Fylkir
24.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
D
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
L
Knattspyrnufélagið Víkingur Knattspyrnufélagið Víkingur
01.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
Íþróttafélagið Grótta
11 Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta 17 1 5 11 15:37 -22 8 L
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Fylkir Fylkir
D
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Fjölnir FC Fjölnir
L
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
21.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
D
Knattspyrnufélag Reykjavíkur Knattspyrnufélag Reykjavíkur
24.09.20 1 : 1 Beraberlik
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
L
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
27.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
Knattspyrnufélagið Víkingur
12 FC Fjölnir FC Fjölnir 17 0 6 11 15:39 -24 6 L
FC Fjölnir FC Fjölnir
05.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Breiðablik UBK Breiðablik UBK
D
Íþróttafélagið Grótta Íþróttafélagið Grótta
14.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Fjölnir FC Fjölnir
D
FC Fjölnir FC Fjölnir
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélag Akureyrar Knattspyrnufélag Akureyrar
L
FC Fjölnir FC Fjölnir
24.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Íþróttabandalag Akraness Íþróttabandalag Akraness
L
Fimleikafélag Hafnarfjarðar Fimleikafélag Hafnarfjarðar
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fjölnir FC Fjölnir
Knattspyrnufélag Reykjavíkur
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Urvalsdeild - turnuva, organize eden İzlanda. Katılan yarışma 12 katılan takımlar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Valur FutbolClub - 41 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 13, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Fimleikafélag Hafnarfjarðar - 32 puan, parlak başarılar 10, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 2.
Fylkir - 28 kabul edilen puan, yengi 9, kaybedilen oyunlar 7, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Urvalsdeild (İzlanda) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - Urvalsdeild (İzlanda):
Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélag Akureyrar (04.10.2020 10:00)
Íþróttabandalag Akraness - Fimleikafélag Hafnarfjarðar (04.10.2020 10:00)
Stjarnan - FC Fjölnir (04.10.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Urvalsdeild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.