Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
Urvalsdeild
İzlanda

Urvalsdeild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Urvalsdeild
1 B. Kopavogur B. Kopavogur 5 3 2 0 12:6 6 11 W
B. Kopavogur B. Kopavogur
14.06.20 3 : 0 Zafer
Grotta Grotta
W
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
21.06.20 0 : 1 Zafer
B. Kopavogur B. Kopavogur
W
B. Kopavogur B. Kopavogur
29.06.20 3 : 1 Zafer
Fjölnir Fjölnir
D
KA Akureyri KA Akureyri
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
B. Kopavogur B. Kopavogur
D
B. Kopavogur B. Kopavogur
08.07.20 3 : 3 Beraberlik
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
Reykjavik
2 Valur Reykjavik Valur Reykjavik 5 3 0 2 13:6 7 9 L
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
13.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Reykjavik Reykjavik
W
Grotta Grotta
20.06.20 0 : 3 Zafer
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
W
Kopavogur Kopavogur
28.06.20 0 : 4 Zafer
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
L
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
03.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Akranes Akranes
W
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
08.07.20 1 : 5 Zafer
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Stjarnan Gardabae
3 Reykjavik Reykjavik 4 3 0 1 5:4 1 9 W
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
13.06.20 0 : 1 Zafer
Reykjavik Reykjavik
L
Reykjavik Reykjavik
20.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Kopavogur Kopavogur
W
Akranes Akranes
28.06.20 1 : 2 Zafer
Reykjavik Reykjavik
W
Reykjavik Reykjavik
04.07.20 2 : 0 Zafer
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
B. Kopavogur
4 Akranes Akranes 5 2 1 2 11:8 3 7 W
Akranes Akranes
14.06.20 3 : 1 Zafer
KA Akureyri KA Akureyri
L
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
21.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Akranes Akranes
L
Akranes Akranes
28.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Reykjavik Reykjavik
W
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
03.07.20 1 : 4 Zafer
Akranes Akranes
D
Akranes Akranes
08.07.20 2 : 2 Beraberlik
Kopavogur Kopavogur
Grotta
5 FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 4 2 1 1 9:10 -1 7 W
Kopavogur Kopavogur
14.06.20 2 : 3 Zafer
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
W
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
21.06.20 2 : 1 Zafer
Akranes Akranes
L
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
29.06.20 4 : 1 Kaybetmek
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
D
B. Kopavogur B. Kopavogur
08.07.20 3 : 3 Beraberlik
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
Fylkir Reykjavik
6 Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae 2 2 0 0 6:2 4 6 W
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
15.06.20 2 : 1 Zafer
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
W
Fjölnir Fjölnir
21.06.20 1 : 4 Zafer
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
Valur Reykjavik
7 Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik 4 2 0 2 5:4 1 6 L
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
15.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
L
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
21.06.20 0 : 1 Kaybetmek
B. Kopavogur B. Kopavogur
W
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
29.06.20 2 : 0 Zafer
Grotta Grotta
W
Fjölnir Fjölnir
04.07.20 1 : 2 Zafer
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
KA Akureyri
8 Kopavogur Kopavogur 5 1 2 2 11:13 -2 5 L
Kopavogur Kopavogur
14.06.20 2 : 3 Kaybetmek
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
W
Reykjavik Reykjavik
20.06.20 0 : 3 Zafer
Kopavogur Kopavogur
L
Kopavogur Kopavogur
28.06.20 0 : 4 Kaybetmek
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
D
Grotta Grotta
04.07.20 4 : 4 Beraberlik
Kopavogur Kopavogur
D
Akranes Akranes
08.07.20 2 : 2 Beraberlik
Kopavogur Kopavogur
Vigingur Reykjavik
9 Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik 5 1 2 2 6:9 -3 5 D
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
15.06.20 1 : 1 Beraberlik
Fjölnir Fjölnir
D
KA Akureyri KA Akureyri
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
W
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
29.06.20 4 : 1 Zafer
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
L
Reykjavik Reykjavik
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
L
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
08.07.20 1 : 5 Kaybetmek
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Kopavogur
10 Grotta Grotta 5 1 1 3 7:12 -5 4 L
B. Kopavogur B. Kopavogur
14.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Grotta Grotta
L
Grotta Grotta
20.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
L
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
29.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Grotta Grotta
D
Grotta Grotta
04.07.20 4 : 4 Beraberlik
Kopavogur Kopavogur
W
Fjölnir Fjölnir
08.07.20 0 : 3 Zafer
Grotta Grotta
Akranes
11 KA Akureyri KA Akureyri 3 0 2 1 3:5 -2 2 L
Akranes Akranes
14.06.20 3 : 1 Kaybetmek
KA Akureyri KA Akureyri
D
KA Akureyri KA Akureyri
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
D
KA Akureyri KA Akureyri
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
B. Kopavogur B. Kopavogur
Fylkir Reykjavik
12 Fjölnir Fjölnir 5 0 1 4 4:13 -9 1 D
Vigingur Reykjavik Vigingur Reykjavik
15.06.20 1 : 1 Beraberlik
Fjölnir Fjölnir
L
Fjölnir Fjölnir
21.06.20 1 : 4 Kaybetmek
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
L
B. Kopavogur B. Kopavogur
29.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Fjölnir Fjölnir
L
Fjölnir Fjölnir
04.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
L
Fjölnir Fjölnir
08.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Grotta Grotta
KA Akureyri
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Urvalsdeild - şampiyona, düzenleyen İzlanda. Katılan yarışma 12 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
B. Kopavogur - 11 kabul edilen puan, parlak başarılar 3, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Valur Reykjavik - 9 puan, kazanılan maçlar 3, yenilmeler 2, beraberlik 0.
Reykjavik - 9 puan, kazanılan maçlar 3, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Urvalsdeild (İzlanda) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın oyunlar - Urvalsdeild (İzlanda):
Fylkir Reykjavik - KA Akureyri (09.07.2020 14:00)
Grotta - Akranes (12.07.2020 13:00)
Kopavogur - Vigingur Reykjavik (12.07.2020 15:15)

skorexpress.com internet sayfasında Urvalsdeild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.