Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
İzlanda

Lig Kupası A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 B. Kopavogur 4 4 0 0 17:4 13 12 W
B. Kopavogur
07.02.20 3 : 1 Zafer
Leiknir Reykjavik
W
Afturelding
21.02.20 1 : 3 Zafer
B. Kopavogur
W
B. Kopavogur
28.02.20 7 : 1 Zafer
Akranes
W
Leiknir Faskruosfiroi
08.03.20 1 : 4 Zafer
B. Kopavogur
2 Reykjavik 4 4 0 0 18:8 10 12 W
Akranes
12.02.20 2 : 4 Zafer
Reykjavik
W
Leiknir Faskruosfiroi
01.03.20 2 : 7 Zafer
Reykjavik
W
Afturelding
06.03.20 1 : 3 Zafer
Reykjavik
W
Reykjavik
10.03.20 4 : 3 Zafer
Leiknir Reykjavik
3 Akranes 5 3 0 2 12:13 -1 9 L
Akranes
12.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Reykjavik
W
Akranes
23.02.20 3 : 0 Zafer
Leiknir Faskruosfiroi
L
B. Kopavogur
28.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Akranes
W
Akranes
05.03.20 4 : 1 Zafer
Leiknir Reykjavik
W
Afturelding
11.03.20 1 : 2 Zafer
Akranes
4 Leiknir Reykjavik 4 1 0 3 7:12 -5 3 L
B. Kopavogur
07.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Leiknir Reykjavik
W
Leiknir Reykjavik
28.02.20 2 : 1 Zafer
Afturelding
L
Akranes
05.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Leiknir Reykjavik
L
Reykjavik
10.03.20 4 : 3 Kaybetmek
Leiknir Reykjavik
5 Afturelding 5 0 1 4 6:12 -6 1 D
Leiknir Faskruosfiroi
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Afturelding
L
Afturelding
21.02.20 1 : 3 Kaybetmek
B. Kopavogur
L
Leiknir Reykjavik
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Afturelding
L
Afturelding
06.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Reykjavik
L
Afturelding
11.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Akranes
6 Leiknir Faskruosfiroi 4 0 1 3 5:16 -11 1 D
Leiknir Faskruosfiroi
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Afturelding
L
Akranes
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Leiknir Faskruosfiroi
L
Leiknir Faskruosfiroi
01.03.20 2 : 7 Kaybetmek
Reykjavik
L
Leiknir Faskruosfiroi
08.03.20 1 : 4 Kaybetmek
B. Kopavogur
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Kopavogur 4 3 0 1 5:2 3 9 W
Kopavogur
07.02.20 1 : 0 Zafer
FH Hafnarfjördur
L
Kopavogur
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Grindavik
W
Kopavogur
22.02.20 2 : 0 Zafer
Throttur Reykjavik
D
Throttur Reykjavik
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kopavogur
W
Kopavogur
07.03.20 1 : 0 Zafer
Thor Akureyri
2 FH Hafnarfjördur 4 2 1 1 6:4 2 7 L
Kopavogur
07.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FH Hafnarfjördur
W
FH Hafnarfjördur
14.02.20 3 : 1 Zafer
Throttur Reykjavik
D
FH Hafnarfjördur
19.02.20 1 : 1 Beraberlik
Grotta
W
FH Hafnarfjördur
06.03.20 2 : 1 Zafer
Grindavik
3 Thor Akureyri 4 2 0 2 9:4 5 6 L
Thor Akureyri
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Grotta
W
Grindavik
23.02.20 0 : 5 Zafer
Thor Akureyri
W
Thor Akureyri
01.03.20 3 : 1 Zafer
Throttur Reykjavik
L
Kopavogur
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Thor Akureyri
4 Grotta 4 1 2 1 6:6 1 5 W
Thor Akureyri
08.02.20 1 : 2 Zafer
Grotta
D
FH Hafnarfjördur
19.02.20 1 : 1 Beraberlik
Grotta
D
Grotta
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Grindavik
L
Throttur Reykjavik
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Grotta
5 Grindavik 4 1 1 2 5:10 -5 4 W
Kopavogur
15.02.20 1 : 2 Zafer
Grindavik
L
Grindavik
23.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Thor Akureyri
D
Grotta
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Grindavik
L
FH Hafnarfjördur
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Grindavik
6 Throttur Reykjavik 4 1 0 3 4:9 -5 3 L
FH Hafnarfjördur
14.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Throttur Reykjavik
L
Kopavogur
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Throttur Reykjavik
D
Throttur Reykjavik
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kopavogur
L
Thor Akureyri
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Throttur Reykjavik
W
Throttur Reykjavik
06.03.20 2 : 1 Zafer
Grotta
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 IBV Vestmannaeyjar 4 3 0 1 11:7 4 9 W
IBV Vestmannaeyjar
16.02.20 5 : 0 Zafer
Vikingur Olafsvik
W
Stjarnan Gardabae
22.02.20 1 : 2 Zafer
IBV Vestmannaeyjar
L
Valur Reykjavik
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
IBV Vestmannaeyjar
W
IBV Vestmannaeyjar
08.03.20 3 : 2 Zafer
IF Vestri
2 Valur Reykjavik 4 2 1 1 13:6 7 7 W
Valur Reykjavik
16.02.20 5 : 0 Zafer
IF Vestri
L
Valur Reykjavik
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Fjölnir
W
Valur Reykjavik
29.02.20 4 : 1 Zafer
IBV Vestmannaeyjar
D
Stjarnan Gardabae
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Valur Reykjavik
D
Vikingur Olafsvik
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Valur Reykjavik
3 Stjarnan Gardabae 4 2 1 1 12:5 7 7 W
Fjölnir
14.02.20 0 : 2 Zafer
Stjarnan Gardabae
L
Stjarnan Gardabae
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
IBV Vestmannaeyjar
D
Stjarnan Gardabae
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Valur Reykjavik
W
Vikingur Olafsvik
07.03.20 1 : 7 Zafer
Stjarnan Gardabae
4 Fjölnir 4 2 0 2 8:6 2 6 L
Fjölnir
14.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Stjarnan Gardabae
W
Valur Reykjavik
22.02.20 2 : 3 Zafer
Fjölnir
W
Vikingur Olafsvik
29.02.20 1 : 5 Zafer
Fjölnir
L
Fjölnir
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
IF Vestri
5 IF Vestri 4 2 0 2 6:8 -2 6 L
Valur Reykjavik
16.02.20 5 : 0 Kaybetmek
IF Vestri
W
IF Vestri
23.02.20 3 : 0 Zafer
Vikingur Olafsvik
W
Fjölnir
06.03.20 0 : 1 Zafer
IF Vestri
L
IBV Vestmannaeyjar
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
IF Vestri
6 Vikingur Olafsvik 4 0 0 4 2:20 -18 0 L
IBV Vestmannaeyjar
16.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Vikingur Olafsvik
L
IF Vestri
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Vikingur Olafsvik
L
Vikingur Olafsvik
29.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Fjölnir
L
Vikingur Olafsvik
07.03.20 1 : 7 Kaybetmek
Stjarnan Gardabae
D
Vikingur Olafsvik
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Valur Reykjavik
Playoffs
Daha fazla göster

Lig Kupası A - şampiyona, organize eden İzlanda.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lig Kupası A (İzlanda) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Lig Kupası A (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.