3. Deild
İzlanda

3. Deild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3. Deild
1 Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar 20 15 1 4 62:30 32 46 W
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
15.09.20 4 : 1 Zafer
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
L
UMF Einherji UMF Einherji
19.09.20 6 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
W
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
25.09.20 1 : 5 Zafer
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
W
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
30.09.20 5 : 1 Zafer
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
W
Ellidi FC Ellidi FC
03.10.20 0 : 3 Zafer
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
Augnablik Kópavogur
2 Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi 20 13 3 4 62:41 21 42 W
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
12.09.20 5 : 2 Zafer
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
W
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
15.09.20 2 : 3 Zafer
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
W
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
26.09.20 1 : 4 Zafer
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
W
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
30.09.20 3 : 1 Zafer
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
UMF Sindri UMF Sindri
03.10.20 5 : 1 Kaybetmek
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
UMF Tindastóll
3 KFG Gardabaer KFG Gardabaer 20 9 4 7 39:33 6 31 W
Ellidi FC Ellidi FC
15.09.20 0 : 1 Zafer
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
W
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
19.09.20 1 : 0 Zafer
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
26.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
L
Huginn Hottur Huginn Hottur
30.09.20 2 : 1 Kaybetmek
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
W
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
03.10.20 5 : 0 Zafer
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
UMF Álftanes
4 Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur 20 8 6 6 42:39 3 30 L
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
15.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
D
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
19.09.20 4 : 4 Beraberlik
Ellidi FC Ellidi FC
L
UMF Sindri UMF Sindri
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
D
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
W
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
03.10.20 1 : 2 Zafer
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
Ellidi FC
5 UMF Sindri UMF Sindri 19 8 4 7 37:42 -5 28 L
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
12.09.20 5 : 1 Kaybetmek
UMF Sindri UMF Sindri
W
UMF Sindri UMF Sindri
15.09.20 1 : 0 Zafer
Huginn Hottur Huginn Hottur
W
UMF Sindri UMF Sindri
26.09.20 2 : 1 Zafer
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
L
UMF Einherji UMF Einherji
30.09.20 3 : 1 Kaybetmek
UMF Sindri UMF Sindri
W
UMF Sindri UMF Sindri
03.10.20 5 : 1 Zafer
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
Huginn Hottur
6 Ellidi FC Ellidi FC 19 7 4 8 36:39 -3 25 L
Ellidi FC Ellidi FC
15.09.20 0 : 1 Kaybetmek
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
D
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
19.09.20 4 : 4 Beraberlik
Ellidi FC Ellidi FC
W
Ellidi FC Ellidi FC
25.09.20 3 : 1 Zafer
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
D
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ellidi FC Ellidi FC
L
Ellidi FC Ellidi FC
03.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
Augnablik Kópavogur
7 UMF Tindastóll UMF Tindastóll 20 6 7 7 39:46 -7 25 D
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
W
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
15.09.20 5 : 1 Zafer
UMF Einherji UMF Einherji
L
Ellidi FC Ellidi FC
25.09.20 3 : 1 Kaybetmek
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
L
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
30.09.20 5 : 1 Kaybetmek
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
L
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
Reynir Sandgerdi
8 KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn 20 6 6 8 34:39 -5 24 L
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
15.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
W
Huginn Hottur Huginn Hottur
19.09.20 2 : 4 Zafer
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
L
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
25.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
D
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
W
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
03.10.20 3 : 0 Zafer
UMF Einherji UMF Einherji
Huginn Hottur
9 UMF Einherji UMF Einherji 20 7 2 11 39:53 -14 23 L
UMF Tindastóll UMF Tindastóll
15.09.20 5 : 1 Kaybetmek
UMF Einherji UMF Einherji
W
UMF Einherji UMF Einherji
19.09.20 6 : 2 Zafer
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
L
UMF Álftanes UMF Álftanes
26.09.20 4 : 3 Kaybetmek
UMF Einherji UMF Einherji
W
UMF Einherji UMF Einherji
30.09.20 3 : 1 Zafer
UMF Sindri UMF Sindri
L
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
03.10.20 3 : 0 Kaybetmek
UMF Einherji UMF Einherji
UMF Tindastóll
10 Huginn Hottur Huginn Hottur 20 6 3 11 29:35 -6 21 L
UMF Sindri UMF Sindri
15.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Huginn Hottur Huginn Hottur
L
Huginn Hottur Huginn Hottur
19.09.20 2 : 4 Kaybetmek
KF Aegir Thorlakshofn KF Aegir Thorlakshofn
W
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
26.09.20 0 : 1 Zafer
Huginn Hottur Huginn Hottur
W
Huginn Hottur Huginn Hottur
30.09.20 2 : 1 Zafer
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
L
UMF Álftanes UMF Álftanes
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Huginn Hottur Huginn Hottur
KF Aegir Thorlakshofn
11 UMF Álftanes UMF Álftanes 20 5 4 11 32:41 -9 19 W
UMF Álftanes UMF Álftanes
15.09.20 1 : 0 Zafer
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
L
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
UMF Álftanes UMF Álftanes
W
UMF Álftanes UMF Álftanes
26.09.20 4 : 3 Zafer
UMF Einherji UMF Einherji
L
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
30.09.20 3 : 1 Kaybetmek
UMF Álftanes UMF Álftanes
W
UMF Álftanes UMF Álftanes
03.10.20 2 : 0 Zafer
Huginn Hottur Huginn Hottur
KFG Gardabaer
12 Vængir Júpíters Vængir Júpíters 18 4 4 10 23:36 -13 16 L
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
12.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
L
UMF Álftanes UMF Álftanes
15.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
L
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Huginn Hottur Huginn Hottur
D
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ellidi FC Ellidi FC
L
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
03.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
UMF Álftanes
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3. Deild - şampiyona, organize eden İzlanda. Iştirak eden yarışma 12 katılımcılar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Knattspyrnufélag Vesturbæjar - 46 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Reynir Sandgerdi - 42 madde, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 4, beraberlik 3.
KFG Gardabaer - 31 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz yarışmalar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3. Deild (İzlanda) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - 3. Deild (İzlanda):
Augnablik Kópavogur - Knattspyrnufélag Vesturbæjar (07.11.2020 06:00)
KFG Gardabaer - Ellidi FC (07.11.2020 06:00)
Reynir Sandgerdi - KF Aegir Thorlakshofn (07.11.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3. Deild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.