3. Deild
İzlanda

3. Deild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3. Deild
1 Kordrengir Kordrengir 22 17 3 2 63:27 36 54 W
Kordrengir Kordrengir
21.08.19 2 : 1 Zafer
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
W
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
31.08.19 1 : 2 Zafer
Kordrengir Kordrengir
W
Kordrengir Kordrengir
07.09.19 5 : 0 Zafer
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
W
UMF Sindri UMF Sindri
14.09.19 3 : 6 Zafer
Kordrengir Kordrengir
L
Kordrengir Kordrengir
21.09.19 3 : 4 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
2 Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar 22 16 3 3 58:26 32 51 W
Huginn Hottur Huginn Hottur
24.08.19 3 : 4 Zafer
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
L
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
31.08.19 1 : 2 Kaybetmek
Kordrengir Kordrengir
D
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
08.09.19 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
W
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
14.09.19 4 : 1 Zafer
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
W
UMF Einherji UMF Einherji
20.09.19 1 : 2 Zafer
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
3 Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar 22 14 2 6 56:29 27 44 W
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
23.08.19 8 : 1 Zafer
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
W
UMF Sindri UMF Sindri
31.08.19 0 : 4 Zafer
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
W
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
06.09.19 6 : 0 Zafer
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
L
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
14.09.19 0 : 1 Kaybetmek
Huginn Hottur Huginn Hottur
W
Kordrengir Kordrengir
21.09.19 3 : 4 Zafer
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
4 Vængir Júpíters Vængir Júpíters 22 14 2 6 41:28 13 44 W
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
22.08.19 2 : 1 Zafer
UMF Álftanes UMF Álftanes
W
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
03.09.19 0 : 2 Zafer
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
D
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
08.09.19 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
W
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
12.09.19 1 : 3 Zafer
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
W
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
21.09.19 1 : 0 Zafer
UMF Sindri UMF Sindri
5 Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi 22 11 5 6 44:39 5 38 W
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
24.08.19 3 : 2 Zafer
UMF Einherji UMF Einherji
W
UMF Álftanes UMF Álftanes
29.08.19 3 : 4 Zafer
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
L
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
07.09.19 1 : 3 Kaybetmek
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
L
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
14.09.19 4 : 1 Kaybetmek
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
W
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
21.09.19 5 : 0 Zafer
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
6 Huginn Hottur Huginn Hottur 22 8 6 8 40:33 7 30 L
Huginn Hottur Huginn Hottur
24.08.19 3 : 4 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
W
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
31.08.19 1 : 4 Zafer
Huginn Hottur Huginn Hottur
W
Huginn Hottur Huginn Hottur
08.09.19 3 : 1 Zafer
UMF Sindri UMF Sindri
W
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
14.09.19 0 : 1 Zafer
Huginn Hottur Huginn Hottur
W
Huginn Hottur Huginn Hottur
21.09.19 2 : 0 Zafer
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
7 UMF Einherji UMF Einherji 22 6 6 10 27:35 -8 24 L
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
24.08.19 3 : 2 Kaybetmek
UMF Einherji UMF Einherji
D
UMF Einherji UMF Einherji
31.08.19 1 : 1 Beraberlik
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
L
UMF Einherji UMF Einherji
07.09.19 2 : 3 Kaybetmek
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
14.09.19 6 : 0 Kaybetmek
UMF Einherji UMF Einherji
L
UMF Einherji UMF Einherji
20.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
8 UMF Álftanes UMF Álftanes 22 6 4 12 38:42 -4 22 L
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
22.08.19 2 : 1 Kaybetmek
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
UMF Álftanes UMF Álftanes
29.08.19 3 : 4 Kaybetmek
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
W
UMF Einherji UMF Einherji
07.09.19 2 : 3 Zafer
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
14.09.19 2 : 0 Kaybetmek
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
UMF Álftanes UMF Álftanes
21.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
9 Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur 22 6 4 12 34:43 -9 22 L
Kordrengir Kordrengir
21.08.19 2 : 1 Kaybetmek
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
L
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
03.09.19 0 : 2 Kaybetmek
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
W
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
07.09.19 1 : 3 Zafer
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
W
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
14.09.19 6 : 0 Zafer
UMF Einherji UMF Einherji
W
UMF Álftanes UMF Álftanes
21.09.19 1 : 2 Zafer
Augnablik Kópavogur Augnablik Kópavogur
10 UMF Sindri UMF Sindri 22 6 3 13 42:62 -20 21 L
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
24.08.19 4 : 0 Kaybetmek
UMF Sindri UMF Sindri
L
UMF Sindri UMF Sindri
31.08.19 0 : 4 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
L
Huginn Hottur Huginn Hottur
08.09.19 3 : 1 Kaybetmek
UMF Sindri UMF Sindri
L
UMF Sindri UMF Sindri
14.09.19 3 : 6 Kaybetmek
Kordrengir Kordrengir
L
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
21.09.19 1 : 0 Kaybetmek
UMF Sindri UMF Sindri
11 KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi 22 6 2 14 29:52 -23 20 W
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
24.08.19 4 : 0 Zafer
UMF Sindri UMF Sindri
D
UMF Einherji UMF Einherji
31.08.19 1 : 1 Beraberlik
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
L
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
06.09.19 6 : 0 Kaybetmek
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
W
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
14.09.19 2 : 0 Zafer
UMF Álftanes UMF Álftanes
L
Huginn Hottur Huginn Hottur
21.09.19 2 : 0 Kaybetmek
KH Hlíðarendi KH Hlíðarendi
12 Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes 22 2 0 20 23:79 -56 6 L
Knattspyrnufélag Vesturbæjar Knattspyrnufélag Vesturbæjar
23.08.19 8 : 1 Kaybetmek
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
L
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
31.08.19 1 : 4 Kaybetmek
Huginn Hottur Huginn Hottur
L
Kordrengir Kordrengir
07.09.19 5 : 0 Kaybetmek
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
L
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
12.09.19 1 : 3 Kaybetmek
Vængir Júpíters Vængir Júpíters
L
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
21.09.19 5 : 0 Kaybetmek
Skallagrimur Borgarnes Skallagrimur Borgarnes
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3. Deild - turnuva, düzenleyen İzlanda. Kayıt yaptıran turnuva 12 kulüpler. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Kordrengir - 54 sayı, yengi 17, yenilme 2, beraberlik 3.
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar - 51 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 3.
Knattspyrnufélag Vesturbæjar - 44 sayı, yengi 14, skorsuz maçlar 6, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3. Deild (İzlanda) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - 3. Deild (İzlanda):
UMF Tindastóll - UMF Einherji (12.08.2020 15:00)
UMF Álftanes - Vængir Júpíters (12.08.2020 15:00)
UMF Sindri - Huginn Hottur (12.08.2020 15:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3. Deild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.