2. Deild
İzlanda

2. Deild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2. Deild
1 Kordrengir Kordrengir 16 11 4 1 30:10 20 37 D
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
Kordrengir Kordrengir
D
Kordrengir Kordrengir
01.09.20 1 : 1 Beraberlik
Kári Akranes Kári Akranes
W
Kordrengir Kordrengir
06.09.20 2 : 1 Zafer
Haukar Haukar
W
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
09.09.20 0 : 1 Zafer
Kordrengir Kordrengir
W
Kordrengir Kordrengir
13.09.20 1 : 0 Zafer
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
UMF Selfoss
2 UMF Selfoss UMF Selfoss 16 12 1 3 29:15 14 37 W
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
29.08.20 0 : 1 Zafer
UMF Selfoss UMF Selfoss
W
UMF Selfoss UMF Selfoss
02.09.20 2 : 1 Zafer
Haukar Haukar
W
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
06.09.20 0 : 1 Zafer
UMF Selfoss UMF Selfoss
W
KF Vidir KF Vidir
09.09.20 1 : 4 Zafer
UMF Selfoss UMF Selfoss
W
UMF Selfoss UMF Selfoss
13.09.20 3 : 1 Zafer
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
KF Fjardabyggd
3 Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur 17 10 3 4 33:22 11 33 W
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
05.09.20 2 : 4 Zafer
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
D
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
W
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
09.09.20 2 : 1 Zafer
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
W
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
13.09.20 2 : 0 Zafer
Kári Akranes Kári Akranes
L
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
18.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
KF Vidir
4 Thróttur Vogar Thróttur Vogar 16 9 4 3 30:16 14 31 L
Haukar Haukar
28.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
L
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
01.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
W
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
05.09.20 3 : 0 Zafer
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
W
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
09.09.20 1 : 3 Zafer
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
W
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
13.09.20 4 : 0 Zafer
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
KF Fjardabyggd
5 Haukar Haukar 17 10 0 7 33:23 10 30 L
Kordrengir Kordrengir
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Haukar Haukar
W
Kári Akranes Kári Akranes
09.09.20 1 : 2 Zafer
Haukar Haukar
D
Haukar Haukar
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
W
Haukar Haukar
13.09.20 3 : 0 Zafer
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
L
Haukar Haukar
18.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
Íþróttafélag Reykjavíkur
6 Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar 17 8 1 8 29:33 -4 25 W
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
02.09.20 3 : 1 Zafer
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
L
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
05.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
L
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
09.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Kordrengir Kordrengir
L
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
13.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
W
Haukar Haukar
18.09.20 1 : 2 Zafer
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
Kári Akranes
7 KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd 16 6 3 7 23:21 2 21 D
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
L
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
D
Haukar Haukar
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
L
Kordrengir Kordrengir
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
D
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
UMF Selfoss
8 Kári Akranes Kári Akranes 16 5 4 7 23:22 1 19 D
Kári Akranes Kári Akranes
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
D
Kordrengir Kordrengir
01.09.20 1 : 1 Beraberlik
Kári Akranes Kári Akranes
W
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
06.09.20 1 : 2 Zafer
Kári Akranes Kári Akranes
L
Kári Akranes Kári Akranes
09.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Haukar Haukar
L
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Kári Akranes Kári Akranes
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
9 Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur 17 5 1 11 28:35 -7 16 W
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
02.09.20 2 : 1 Zafer
KF Vidir KF Vidir
L
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Kári Akranes Kári Akranes
L
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
09.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
L
UMF Selfoss UMF Selfoss
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
W
Ungmennafélag Njarðvíkur Ungmennafélag Njarðvíkur
18.09.20 2 : 3 Zafer
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
Haukar
10 KF Vidir KF Vidir 16 4 1 11 19:41 -22 13 L
Kordrengir Kordrengir
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
KF Vidir KF Vidir
W
KF Vidir KF Vidir
29.08.20 5 : 2 Zafer
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
L
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
KF Vidir KF Vidir
D
KF Vidir KF Vidir
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
L
KF Vidir KF Vidir
09.09.20 1 : 4 Kaybetmek
UMF Selfoss UMF Selfoss
Ungmennafélag Njarðvíkur
11 Dalvik Reynir Dalvik Reynir 16 2 4 10 20:37 -17 10 W
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
29.08.20 3 : 2 Zafer
Íþróttafélag Reykjavíkur Íþróttafélag Reykjavíkur
L
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
02.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
D
KF Vidir KF Vidir
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
D
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
09.09.20 3 : 3 Beraberlik
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
L
Haukar Haukar
13.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
Kári Akranes
12 Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur 16 2 2 12 20:42 -22 8 L
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
29.08.20 0 : 1 Kaybetmek
UMF Selfoss UMF Selfoss
W
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
02.09.20 0 : 1 Zafer
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
L
Thróttur Vogar Thróttur Vogar
05.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
D
Dalvik Reynir Dalvik Reynir
09.09.20 3 : 3 Beraberlik
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
D
KF Fjardabyggd KF Fjardabyggd
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Íþróttafélagið Völsungur Íþróttafélagið Völsungur
Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Deild - turnuva, organize eden İzlanda. Iştirak eden şampiyona 12 takımlar. Bu sezonda liderler yarışmalar. Bunlar:
Kordrengir - 37 madde, yengi 11, yenilmeler 1, beraberlik 4.
UMF Selfoss - 37 madde, kazanılan yarışmalar 12, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 1.
Ungmennafélag Njarðvíkur - 33 puan, kazanılan maçlar 10, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Deild (İzlanda) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - 2. Deild (İzlanda):
Íþróttafélag Reykjavíkur - Haukar (22.09.2020 12:15)
KF Fjardabyggd - Thróttur Vogar (23.09.2020 11:00)
Dalvik Reynir - Kári Akranes (23.09.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Deild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.