1st deild
İzlanda

1st deild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st deild
1 Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub 18 12 4 2 55:26 29 40 W
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
12.09.20 1 : 3 Zafer
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
D
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
W
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
21.09.20 4 : 2 Zafer
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
W
Vestri Vestri
25.09.20 1 : 3 Zafer
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
W
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
29.09.20 3 : 1 Zafer
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
UMF Leiknir Faskrudsfjordur
2 Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík 19 12 3 4 47:21 26 39 W
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
12.09.20 2 : 1 Zafer
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
D
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
W
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
20.09.20 0 : 1 Zafer
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
W
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
26.09.20 3 : 0 Zafer
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
W
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
29.09.20 0 : 7 Zafer
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
Ungmennafélagið Víkingur
3 Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram 19 11 6 2 40:24 16 39 D
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vestri Vestri
D
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
L
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
21.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
W
Þór Akureyri Þór Akureyri
26.09.20 0 : 2 Zafer
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
W
Vestri Vestri
29.09.20 1 : 2 Zafer
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
Knattspyrnufélagið Þróttur
4 Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG 18 8 8 2 38:28 10 32 D
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
D
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
17.09.20 1 : 1 Beraberlik
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
W
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
21.09.20 1 : 2 Zafer
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
W
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
26.09.20 3 : 1 Zafer
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
W
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
29.09.20 3 : 0 Zafer
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
Ungmennafélagið Afturelding
5 Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja 19 7 9 3 32:24 8 30 L
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
12.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
D
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
15.09.20 0 : 0 Beraberlik
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
D
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
Þór Akureyri Þór Akureyri
W
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
26.09.20 0 : 3 Zafer
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
L
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
29.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
Vestri
6 Þór Akureyri Þór Akureyri 19 8 4 7 33:32 1 28 W
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
12.09.20 2 : 3 Zafer
Þór Akureyri Þór Akureyri
W
Þór Akureyri Þór Akureyri
16.09.20 1 : 0 Zafer
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
D
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
Þór Akureyri Þór Akureyri
L
Þór Akureyri Þór Akureyri
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
D
Þór Akureyri Þór Akureyri
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
IF Magni Grenivik
7 Vestri Vestri 19 7 5 7 26:27 -1 26 D
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vestri Vestri
W
Vestri Vestri
15.09.20 2 : 1 Zafer
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
W
Vestri Vestri
20.09.20 2 : 0 Zafer
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
L
Vestri Vestri
25.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
L
Vestri Vestri
29.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélagið Fram Knattspyrnufélagið Fram
Íþróttabandalag Vestmannaeyja
8 Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding 19 6 4 9 34:31 3 22 L
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
12.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Þór Akureyri Þór Akureyri
W
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
16.09.20 1 : 2 Zafer
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
W
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
21.09.20 1 : 0 Zafer
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
L
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
26.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
D
Þór Akureyri Þór Akureyri
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
Knattspyrnudeild UMFG
9 Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur 19 5 4 10 25:41 -16 19 D
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
L
Þór Akureyri Þór Akureyri
16.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
L
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
21.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
W
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
26.09.20 2 : 4 Zafer
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
L
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
29.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
Leiknir Reykjavík
10 Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur 19 3 3 13 15:38 -23 12 D
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
L
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
16.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Ungmennafélagið Afturelding Ungmennafélagið Afturelding
L
Keflavík FutbolClub Keflavík FutbolClub
21.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
L
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
L
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
29.09.20 0 : 1 Kaybetmek
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
Knattspyrnufélagið Fram
11 IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik 19 3 3 13 19:43 -24 12 D
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
L
Vestri Vestri
15.09.20 2 : 1 Kaybetmek
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
L
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
L
Knattspyrnudeild UMFG Knattspyrnudeild UMFG
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
W
Knattspyrnufélagið Þróttur Knattspyrnufélagið Þróttur
29.09.20 0 : 1 Zafer
IF Magni Grenivik IF Magni Grenivik
Þór Akureyri
12 UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur 19 3 3 13 18:47 -29 12 L
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
D
Íþróttabandalag Vestmannaeyja Íþróttabandalag Vestmannaeyja
15.09.20 0 : 0 Beraberlik
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
L
Vestri Vestri
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
L
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
26.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Ungmennafélagið Víkingur Ungmennafélagið Víkingur
L
UMF Leiknir Faskrudsfjordur UMF Leiknir Faskrudsfjordur
29.09.20 0 : 7 Kaybetmek
Leiknir Reykjavík Leiknir Reykjavík
Keflavík FutbolClub
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1st deild - şampiyona, düzenleyen İzlanda. Katılan şampiyona 12 katılan takımlar. Bugün en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Keflavík FutbolClub - 40 puan, kazanılan yarışmalar 12, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Leiknir Reykjavík - 39 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 4, beraberlik 3.
Knattspyrnufélagið Fram - 39 puan, kazanılan yarışmalar 11, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st deild (İzlanda) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - 1st deild (İzlanda):
Ungmennafélagið Afturelding - Knattspyrnudeild UMFG (03.10.2020 10:00)
IF Magni Grenivik - Þór Akureyri (03.10.2020 10:00)
Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Vestri (03.10.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1st deild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.