Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
1st deild
İzlanda

1st deild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st deild
1 IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar 4 4 0 0 10:3 7 12 W
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
20.06.20 2 : 0 Zafer
Magni Magni
W
Afturelding Afturelding
28.06.20 1 : 2 Zafer
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
W
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
03.07.20 2 : 0 Zafer
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
W
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
07.07.20 2 : 4 Zafer
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
Grindavik
2 Fram Reykjavik Fram Reykjavik 4 4 0 0 8:2 6 12 W
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
20.06.20 3 : 0 Zafer
Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi
W
Magni Magni
28.06.20 1 : 2 Zafer
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
W
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
03.07.20 1 : 0 Zafer
Afturelding Afturelding
W
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
07.07.20 1 : 2 Zafer
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
Leiknir Reykjavik
3 Thor Akureyri Thor Akureyri 4 3 0 1 7:4 3 9 W
Thor Akureyri Thor Akureyri
19.06.20 2 : 1 Zafer
Grindavik Grindavik
W
Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi
28.06.20 2 : 3 Zafer
Thor Akureyri Thor Akureyri
W
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
02.07.20 0 : 2 Zafer
Thor Akureyri Thor Akureyri
Keflavik
4 Keflavik Keflavik 4 2 1 1 14:7 7 7 W
Keflavik Keflavik
19.06.20 5 : 1 Zafer
Afturelding Afturelding
W
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
28.06.20 0 : 4 Zafer
Keflavik Keflavik
L
Keflavik Keflavik
03.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
Thor Akureyri
5 Grindavik Grindavik 4 2 1 1 9:8 1 7 L
Thor Akureyri Thor Akureyri
19.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Grindavik Grindavik
W
Grindavik Grindavik
28.06.20 1 : 0 Zafer
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
W
IF Vestri IF Vestri
04.07.20 2 : 3 Zafer
Grindavik Grindavik
IBV Vestmannaeyjar
6 Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik 4 2 1 1 7:6 1 7 W
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
19.06.20 1 : 3 Zafer
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
D
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
IF Vestri IF Vestri
W
Keflavik Keflavik
03.07.20 1 : 2 Zafer
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
L
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
07.07.20 2 : 4 Kaybetmek
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
Fram Reykjavik
7 Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi 4 2 0 2 5:6 -1 6 L
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
20.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi
L
Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Thor Akureyri Thor Akureyri
W
Magni Magni
03.07.20 0 : 2 Zafer
Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi
Afturelding
8 IF Vestri IF Vestri 4 1 1 2 3:5 -2 4 L
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
IF Vestri IF Vestri
D
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
IF Vestri IF Vestri
L
IF Vestri IF Vestri
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Grindavik Grindavik
Throttur Reykjavik
9 Afturelding Afturelding 4 1 0 3 9:8 1 3 L
Keflavik Keflavik
19.06.20 5 : 1 Kaybetmek
Afturelding Afturelding
L
Afturelding Afturelding
28.06.20 1 : 2 Kaybetmek
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
L
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
03.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Afturelding Afturelding
W
Afturelding Afturelding
07.07.20 7 : 0 Zafer
Magni Magni
Leiknir Faskruosfiroi
10 Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik 4 1 0 3 3:8 -5 3 W
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
20.06.20 2 : 0 Zafer
IF Vestri IF Vestri
L
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
28.06.20 0 : 4 Kaybetmek
Keflavik Keflavik
L
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
03.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
L
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
07.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
Magni
11 Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik 4 0 0 4 1:7 -6 0 L
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
19.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
L
Grindavik Grindavik
28.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
L
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
02.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Thor Akureyri Thor Akureyri
IF Vestri
12 Magni Magni 4 0 0 4 1:13 -12 0 L
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Magni Magni
L
Magni Magni
28.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
L
Magni Magni
03.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Leiknir Faskruosfiroi Leiknir Faskruosfiroi
L
Afturelding Afturelding
07.07.20 7 : 0 Kaybetmek
Magni Magni
Vikingur Olafsvik
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1st deild - şampiyona, organize eden İzlanda. Iştirak eden turnuva 12 katılan takımlar. Şu anda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
IBV Vestmannaeyjar - 12 sayı, kazanılan yarışmalar 4, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
Fram Reykjavik - 12 puan, parlak başarılar 4, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Thor Akureyri - 9 puan, kazanılan maçlar 3, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st deild (İzlanda) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - 1st deild (İzlanda):
Afturelding - IF Vestri (10.07.2020 14:00)
Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri (10.07.2020 14:00)
Magni - Keflavik (10.07.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1st deild (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.