Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
1. Deild, Women
İzlanda

1. Deild, Women

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. Deild, Women
1 Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik 18 15 0 3 74:13 61 45 W
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
19.08.19 2 : 0 Zafer
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
W
IA Akranes IA Akranes
23.08.19 0 : 4 Zafer
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
W
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
06.09.19 2 : 0 Zafer
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
L
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
13.09.19 3 : 1 Kaybetmek
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
W
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
20.09.19 9 : 0 Zafer
Grindavik Grindavik
2 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur 18 12 3 3 48:24 24 39 W
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
19.08.19 0 : 1 Zafer
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
L
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
23.08.19 3 : 5 Kaybetmek
Haukar Haukar
L
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
06.09.19 2 : 0 Kaybetmek
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
D
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
13.09.19 2 : 2 Beraberlik
Augnablik Augnablik
W
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
20.09.19 0 : 1 Zafer
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
3 Tindastoll Tindastoll 18 12 1 5 48:34 14 37 W
Tindastoll Tindastoll
18.08.19 3 : 1 Zafer
Augnablik Augnablik
W
Grindavik Grindavik
24.08.19 0 : 3 Zafer
Tindastoll Tindastoll
W
Tindastoll Tindastoll
08.09.19 2 : 1 Zafer
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
W
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
13.09.19 0 : 4 Zafer
Tindastoll Tindastoll
W
Tindastoll Tindastoll
20.09.19 4 : 1 Zafer
IA Akranes IA Akranes
4 Haukar Haukar 18 12 1 6 35:21 14 36 W
Haukar Haukar
19.08.19 4 : 1 Zafer
IA Akranes IA Akranes
W
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
23.08.19 3 : 5 Zafer
Haukar Haukar
W
Haukar Haukar
06.09.19 2 : 0 Zafer
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
W
Grindavik Grindavik
13.09.19 0 : 2 Zafer
Haukar Haukar
W
Haukar Haukar
20.09.19 3 : 2 Zafer
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
5 Afturelding/Fram Afturelding/Fram 18 6 3 9 27:25 2 21 L
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
19.08.19 2 : 0 Kaybetmek
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
D
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
23.08.19 1 : 1 Beraberlik
Augnablik Augnablik
L
Tindastoll Tindastoll
08.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
L
IA Akranes IA Akranes
13.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
L
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
20.09.19 0 : 1 Kaybetmek
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
6 Augnablik Augnablik 18 5 5 8 16:26 -10 20 L
Tindastoll Tindastoll
18.08.19 3 : 1 Kaybetmek
Augnablik Augnablik
D
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
23.08.19 1 : 1 Beraberlik
Augnablik Augnablik
W
Augnablik Augnablik
06.09.19 2 : 0 Zafer
IA Akranes IA Akranes
D
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
13.09.19 2 : 2 Beraberlik
Augnablik Augnablik
D
Augnablik Augnablik
20.09.19 0 : 0 Beraberlik
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
7 Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik 18 5 5 8 21:34 -13 20 D
Grindavik Grindavik
19.08.19 1 : 1 Beraberlik
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
W
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
24.08.19 1 : 0 Zafer
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
L
Haukar Haukar
06.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
W
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
13.09.19 3 : 1 Zafer
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
D
Augnablik Augnablik
20.09.19 0 : 0 Beraberlik
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
8 IA Akranes IA Akranes 18 5 4 9 19:30 -11 19 L
Haukar Haukar
19.08.19 4 : 1 Kaybetmek
IA Akranes IA Akranes
L
IA Akranes IA Akranes
23.08.19 0 : 4 Kaybetmek
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
L
Augnablik Augnablik
06.09.19 2 : 0 Kaybetmek
IA Akranes IA Akranes
W
IA Akranes IA Akranes
13.09.19 2 : 0 Zafer
Afturelding/Fram Afturelding/Fram
L
Tindastoll Tindastoll
20.09.19 4 : 1 Kaybetmek
IA Akranes IA Akranes
9 Grindavik Grindavik 18 3 6 9 19:40 -21 15 D
Grindavik Grindavik
19.08.19 1 : 1 Beraberlik
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
L
Grindavik Grindavik
24.08.19 0 : 3 Kaybetmek
Tindastoll Tindastoll
L
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
06.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Grindavik Grindavik
L
Grindavik Grindavik
13.09.19 0 : 2 Kaybetmek
Haukar Haukar
L
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
20.09.19 9 : 0 Kaybetmek
Grindavik Grindavik
10 Ir Reykjavik Ir Reykjavik 18 1 1 16 6:66 -60 4 L
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
19.08.19 0 : 1 Kaybetmek
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
L
Fjolnir Reykjavik Fjolnir Reykjavik
24.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
W
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
06.09.19 1 : 0 Zafer
Grindavik Grindavik
L
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
13.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Tindastoll Tindastoll
L
Haukar Haukar
20.09.19 3 : 2 Kaybetmek
Ir Reykjavik Ir Reykjavik
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1. Deild, Women - turnuva, organize eden İzlanda. Katılan yarışma 10 futbol takımları. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Throttur Reykjavik - 45 madde, kazanılan maçlar 15, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FH Hafnarfjordur - 39 puan, kazanılan maçlar 12, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Tindastoll - 37 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1. Deild, Women (İzlanda) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - 1. Deild, Women (İzlanda):
IA Akranes - Volsungur (30.05.2020 11:00)
Grotta - Tindastoll (12.06.2020 14:00)
Augnablik - Fjolnir Reykjavik (12.06.2020 15:15)

skorexpress.com internet sayfasında 1. Deild, Women (İzlanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.