Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
NB II Nyugati
Macaristan

NB II Nyugati

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NB II Nyugati
1 Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC 30 21 7 2 57:18 39 70 D
Veszprem FC Veszprem FC
04.05.13 0 : 0 Beraberlik
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
W
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
11.05.13 2 : 0 Zafer
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
L
BKV Elore BKV Elore
19.05.13 2 : 1 Kaybetmek
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
L
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
24.05.13 0 : 1 Kaybetmek
Tatabanja Tatabanja
W
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
01.06.13 1 : 0 Zafer
Soproni VSE Soproni VSE
2 Kozarmisleny Kozarmisleny 30 18 6 6 55:28 27 60 W
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
05.05.13 0 : 3 Zafer
Kozarmisleny Kozarmisleny
W
Kozarmisleny Kozarmisleny
11.05.13 2 : 0 Zafer
FC Ajka FC Ajka
D
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
19.05.13 1 : 1 Beraberlik
Kozarmisleny Kozarmisleny
D
Kozarmisleny Kozarmisleny
25.05.13 1 : 1 Beraberlik
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
D
Veszprem FC Veszprem FC
01.06.13 1 : 1 Beraberlik
Kozarmisleny Kozarmisleny
3 Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor 30 17 5 8 57:39 18 56 L
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
05.05.13 0 : 3 Kaybetmek
Kozarmisleny Kozarmisleny
W
Szombathelyi II Szombathelyi II
12.05.13 0 : 2 Zafer
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
W
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
18.05.13 3 : 0 Zafer
Paksi FC II Paksi FC II
W
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
24.05.13 0 : 1 Zafer
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
L
Tatabanja Tatabanja
01.06.13 3 : 1 Kaybetmek
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
4 Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE 30 15 6 9 50:35 15 51 W
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
04.05.13 3 : 2 Zafer
Soproni VSE Soproni VSE
L
Bajai LSE Bajai LSE
11.05.13 2 : 1 Kaybetmek
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
W
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
18.05.13 4 : 0 Zafer
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
D
Kozarmisleny Kozarmisleny
25.05.13 1 : 1 Beraberlik
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
D
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
01.06.13 1 : 1 Beraberlik
Szombathelyi II Szombathelyi II
5 FC Ajka FC Ajka 30 14 9 7 36:27 9 51 D
FC Ajka FC Ajka
04.05.13 1 : 1 Beraberlik
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
L
Kozarmisleny Kozarmisleny
11.05.13 2 : 0 Kaybetmek
FC Ajka FC Ajka
W
FC Ajka FC Ajka
18.05.13 3 : 0 Zafer
Szombathelyi II Szombathelyi II
L
Paksi FC II Paksi FC II
26.05.13 1 : 0 Kaybetmek
FC Ajka FC Ajka
W
FC Ajka FC Ajka
01.06.13 3 : 1 Zafer
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
6 Tatabanja Tatabanja 30 14 8 8 46:32 14 50 W
Tatabanja Tatabanja
04.05.13 1 : 0 Zafer
Paksi FC II Paksi FC II
W
BKV Elore BKV Elore
12.05.13 0 : 5 Zafer
Tatabanja Tatabanja
W
Tatabanja Tatabanja
18.05.13 3 : 0 Zafer
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
W
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
24.05.13 0 : 1 Zafer
Tatabanja Tatabanja
W
Tatabanja Tatabanja
01.06.13 3 : 1 Zafer
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
7 Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos 30 14 4 12 50:43 7 46 W
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
05.05.13 2 : 0 Zafer
Bajai LSE Bajai LSE
L
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
10.05.13 1 : 0 Kaybetmek
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
D
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
19.05.13 1 : 1 Beraberlik
Kozarmisleny Kozarmisleny
D
Szombathelyi II Szombathelyi II
25.05.13 1 : 1 Beraberlik
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
W
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
01.06.13 2 : 0 Zafer
Paksi FC II Paksi FC II
8 Soproni VSE Soproni VSE 30 13 7 10 45:39 6 46 L
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
04.05.13 3 : 2 Kaybetmek
Soproni VSE Soproni VSE
W
Soproni VSE Soproni VSE
11.05.13 3 : 1 Zafer
Veszprem FC Veszprem FC
L
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
19.05.13 3 : 1 Kaybetmek
Soproni VSE Soproni VSE
W
Soproni VSE Soproni VSE
25.05.13 2 : 0 Zafer
BKV Elore BKV Elore
L
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
01.06.13 1 : 0 Kaybetmek
Soproni VSE Soproni VSE
9 Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar 30 13 5 12 41:40 1 44 D
FC Ajka FC Ajka
04.05.13 1 : 1 Beraberlik
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
W
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
10.05.13 1 : 0 Zafer
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
L
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
18.05.13 4 : 0 Kaybetmek
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
D
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
25.05.13 0 : 0 Beraberlik
Veszprem FC Veszprem FC
W
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
01.06.13 0 : 2 Zafer
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
10 Szombathelyi II Szombathelyi II 30 11 9 10 41:43 -2 42 L
Szombathelyi II Szombathelyi II
04.05.13 0 : 2 Kaybetmek
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
L
Szombathelyi II Szombathelyi II
12.05.13 0 : 2 Kaybetmek
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
L
FC Ajka FC Ajka
18.05.13 3 : 0 Kaybetmek
Szombathelyi II Szombathelyi II
D
Szombathelyi II Szombathelyi II
25.05.13 1 : 1 Beraberlik
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
D
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
01.06.13 1 : 1 Beraberlik
Szombathelyi II Szombathelyi II
11 Veszprem FC Veszprem FC 30 9 9 12 51:51 0 36 D
Veszprem FC Veszprem FC
04.05.13 0 : 0 Beraberlik
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
L
Soproni VSE Soproni VSE
11.05.13 3 : 1 Kaybetmek
Veszprem FC Veszprem FC
W
Veszprem FC Veszprem FC
18.05.13 3 : 0 Zafer
Bajai LSE Bajai LSE
D
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
25.05.13 0 : 0 Beraberlik
Veszprem FC Veszprem FC
D
Veszprem FC Veszprem FC
01.06.13 1 : 1 Beraberlik
Kozarmisleny Kozarmisleny
12 BKV Elore BKV Elore 30 9 6 15 36:54 -18 33 W
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
05.05.13 1 : 2 Zafer
BKV Elore BKV Elore
L
BKV Elore BKV Elore
12.05.13 0 : 5 Kaybetmek
Tatabanja Tatabanja
W
BKV Elore BKV Elore
19.05.13 2 : 1 Zafer
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
L
Soproni VSE Soproni VSE
25.05.13 2 : 0 Kaybetmek
BKV Elore BKV Elore
W
BKV Elore BKV Elore
01.06.13 2 : 1 Zafer
Bajai LSE Bajai LSE
13 Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II 30 6 8 16 29:50 -21 26 L
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
05.05.13 1 : 2 Kaybetmek
BKV Elore BKV Elore
L
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
11.05.13 2 : 0 Kaybetmek
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
W
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
19.05.13 3 : 1 Zafer
Soproni VSE Soproni VSE
W
Bajai LSE Bajai LSE
26.05.13 0 : 1 Zafer
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
L
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
01.06.13 0 : 2 Kaybetmek
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
14 Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II 30 6 7 17 40:51 -11 25 W
Szombathelyi II Szombathelyi II
04.05.13 0 : 2 Zafer
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
L
Paksi FC II Paksi FC II
11.05.13 1 : 0 Kaybetmek
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
L
Tatabanja Tatabanja
18.05.13 3 : 0 Kaybetmek
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
L
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
24.05.13 0 : 1 Kaybetmek
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
L
FC Ajka FC Ajka
01.06.13 3 : 1 Kaybetmek
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
15 Bajai LSE Bajai LSE 30 5 2 23 29:75 -46 17 L
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
05.05.13 2 : 0 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
W
Bajai LSE Bajai LSE
11.05.13 2 : 1 Zafer
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
L
Veszprem FC Veszprem FC
18.05.13 3 : 0 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
L
Bajai LSE Bajai LSE
26.05.13 0 : 1 Kaybetmek
Kaposvari Rakoczi FC II Kaposvari Rakoczi FC II
L
BKV Elore BKV Elore
01.06.13 2 : 1 Kaybetmek
Bajai LSE Bajai LSE
16 Paksi FC II Paksi FC II 30 4 4 22 21:59 -38 16 L
Tatabanja Tatabanja
04.05.13 1 : 0 Kaybetmek
Paksi FC II Paksi FC II
W
Paksi FC II Paksi FC II
11.05.13 1 : 0 Zafer
Gyori Eto FC II Gyori Eto FC II
L
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
18.05.13 3 : 0 Kaybetmek
Paksi FC II Paksi FC II
W
Paksi FC II Paksi FC II
26.05.13 1 : 0 Zafer
FC Ajka FC Ajka
L
Szigetszentmiklos Szigetszentmiklos
01.06.13 2 : 0 Kaybetmek
Paksi FC II Paksi FC II
Promotion
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

NB II Nyugati - şampiyona, organize eden Macaristan. Iştirak eden yarışma 16 futbol takımları. Bugün en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Puskas Akademia FC - 70 puan, kazanılan maçlar 21, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Kozarmisleny - 60 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz maçlar 6, beraberlik 6.
Gyirmot FC Gyor - 56 madde, parlak başarılar 17, kaybedilen oyunlar 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca NB II Nyugati (Macaristan) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında NB II Nyugati (Macaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.