NB 2
Macaristan

NB 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NB II
1 Debreceni VSC Debreceni VSC 9 6 2 1 20:7 13 20 L
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Debreceni VSC Debreceni VSC
W
Debreceni VSC Debreceni VSC
26.08.20 3 : 0 Zafer
Szeged 2011 Szeged 2011
D
Vasas SC Vasas SC
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Debreceni VSC Debreceni VSC
W
Debreceni VSC Debreceni VSC
13.09.20 5 : 3 Zafer
FC Ajka FC Ajka
W
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
16.09.20 1 : 3 Zafer
Debreceni VSC Debreceni VSC
Pécsi MFC
2 Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE 9 4 5 0 11:5 6 17 D
Pécsi MFC Pécsi MFC
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
D
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Soroksár SC Soroksár SC
W
Dorogi FC Dorogi FC
30.08.20 0 : 2 Zafer
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
W
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
13.09.20 2 : 0 Zafer
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
D
Győri ETO Győri ETO
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
Kazincbarcikai SC
3 Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet 8 5 1 2 14:7 7 16 W
Budaörsi SC Budaörsi SC
16.08.20 1 : 3 Zafer
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
W
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
23.08.20 1 : 0 Zafer
Debreceni VSC Debreceni VSC
L
BFC Siófok BFC Siófok
26.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
D
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
W
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
13.09.20 3 : 0 Zafer
DEAC DEAC
Vasas SC
4 Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC 9 5 1 3 8:6 2 16 L
DEAC DEAC
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
L
Győri ETO Győri ETO
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
W
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
30.08.20 1 : 0 Zafer
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
L
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
W
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
16.09.20 2 : 1 Zafer
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
Szentlorinc SE
5 Budaörsi SC Budaörsi SC 9 5 0 4 15:12 3 15 W
Szeged 2011 Szeged 2011
23.08.20 0 : 2 Zafer
Budaörsi SC Budaörsi SC
W
Budaörsi SC Budaörsi SC
26.08.20 3 : 1 Zafer
Vasas SC Vasas SC
W
FC Ajka FC Ajka
30.08.20 1 : 5 Zafer
Budaörsi SC Budaörsi SC
L
Budaörsi SC Budaörsi SC
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
W
Pécsi MFC Pécsi MFC
16.09.20 0 : 1 Zafer
Budaörsi SC Budaörsi SC
Soroksár SC
6 Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC 9 4 3 2 9:9 2 15 W
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
23.08.20 3 : 1 Zafer
BFC Siófok BFC Siófok
W
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
26.08.20 1 : 0 Zafer
DEAC DEAC
D
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
L
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Szeged 2011 Szeged 2011
D
Vasas SC Vasas SC
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
FC Ajka
7 Soroksár SC Soroksár SC 9 4 2 3 11:11 -1 14 L
Soroksár SC Soroksár SC
23.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
D
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Soroksár SC Soroksár SC
W
Soroksár SC Soroksár SC
30.08.20 4 : 3 Zafer
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
W
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
13.09.20 1 : 2 Zafer
Soroksár SC Soroksár SC
W
Soroksár SC Soroksár SC
16.09.20 2 : 1 Zafer
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
Budaörsi SC
8 FC Ajka FC Ajka 9 4 1 4 19:15 4 13 W
FC Ajka FC Ajka
23.08.20 4 : 0 Zafer
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
L
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Ajka FC Ajka
L
FC Ajka FC Ajka
30.08.20 1 : 5 Kaybetmek
Budaörsi SC Budaörsi SC
L
Debreceni VSC Debreceni VSC
13.09.20 5 : 3 Kaybetmek
FC Ajka FC Ajka
D
FC Ajka FC Ajka
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
BFC Siófok BFC Siófok
Kazincbarcikai SC
9 Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás 9 3 4 2 13:8 5 13 D
Vasas SC Vasas SC
23.08.20 2 : 2 Beraberlik
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
W
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
26.08.20 1 : 0 Zafer
FC Ajka FC Ajka
D
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
D
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Pécsi MFC Pécsi MFC
L
Soroksár SC Soroksár SC
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
Dorogi FC
10 Pécsi MFC Pécsi MFC 9 3 4 2 9:5 4 13 D
Pécsi MFC Pécsi MFC
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
D
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Pécsi MFC Pécsi MFC
W
Pécsi MFC Pécsi MFC
30.08.20 2 : 0 Zafer
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
D
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Pécsi MFC Pécsi MFC
L
Pécsi MFC Pécsi MFC
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Budaörsi SC Budaörsi SC
Debreceni VSC
11 Dorogi FC Dorogi FC 8 3 3 2 7:9 -2 12 D
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
16.08.20 1 : 1 Beraberlik
Dorogi FC Dorogi FC
W
Dorogi FC Dorogi FC
23.08.20 2 : 0 Zafer
Győri ETO Győri ETO
D
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Dorogi FC Dorogi FC
L
Dorogi FC Dorogi FC
30.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
D
Dorogi FC Dorogi FC
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
Szombathelyi Haladás
12 BFC Siófok BFC Siófok 9 3 2 4 14:18 -4 11 L
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
BFC Siófok BFC Siófok
W
BFC Siófok BFC Siófok
26.08.20 2 : 1 Zafer
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
L
Szeged 2011 Szeged 2011
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
BFC Siófok BFC Siófok
W
BFC Siófok BFC Siófok
13.09.20 2 : 0 Zafer
Vasas SC Vasas SC
D
FC Ajka FC Ajka
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
BFC Siófok BFC Siófok
Kaposvári Rákóczi
13 Vasas SC Vasas SC 9 2 5 2 14:13 1 11 D
Vasas SC Vasas SC
23.08.20 2 : 2 Beraberlik
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
L
Budaörsi SC Budaörsi SC
26.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Vasas SC Vasas SC
D
Vasas SC Vasas SC
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Debreceni VSC Debreceni VSC
L
BFC Siófok BFC Siófok
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Vasas SC Vasas SC
D
Vasas SC Vasas SC
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
Gyirmot Sportegyesulet
14 Győri ETO Győri ETO 9 2 4 3 13:11 2 10 L
Dorogi FC Dorogi FC
23.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Győri ETO Győri ETO
W
Győri ETO Győri ETO
26.08.20 1 : 0 Zafer
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
L
DEAC DEAC
30.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Győri ETO Győri ETO
W
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
13.09.20 0 : 5 Zafer
Győri ETO Győri ETO
D
Győri ETO Győri ETO
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE
Aqvital Csakvar
15 Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC 9 2 3 4 7:13 -6 9 W
Soroksár SC Soroksár SC
23.08.20 0 : 2 Zafer
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
D
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Dorogi FC Dorogi FC
L
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
L
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
13.09.20 0 : 5 Kaybetmek
Győri ETO Győri ETO
W
DEAC DEAC
16.09.20 0 : 1 Zafer
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
FC Ajka
16 Szeged 2011 Szeged 2011 8 2 2 4 7:12 -5 8 L
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
16.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Szeged 2011 Szeged 2011
L
Szeged 2011 Szeged 2011
23.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Budaörsi SC Budaörsi SC
L
Debreceni VSC Debreceni VSC
26.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Szeged 2011 Szeged 2011
W
Szeged 2011 Szeged 2011
30.08.20 2 : 1 Zafer
BFC Siófok BFC Siófok
W
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
13.09.20 0 : 2 Zafer
Szeged 2011 Szeged 2011
DEAC
17 Szentlorinc SE Szentlorinc SE 9 2 2 5 8:16 -8 8 L
FC Ajka FC Ajka
23.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
W
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
26.08.20 3 : 1 Zafer
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
L
Pécsi MFC Pécsi MFC
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
L
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Soroksár SC Soroksár SC
D
Dorogi FC Dorogi FC
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
Nyíregyháza Spartacus FC
18 Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi 9 1 5 3 11:13 -2 8 D
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
23.08.20 2 : 2 Beraberlik
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
L
Szentlorinc SE Szentlorinc SE
26.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
D
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás
W
Budaörsi SC Budaörsi SC
13.09.20 0 : 3 Zafer
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
L
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
16.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Debreceni VSC Debreceni VSC
BFC Siófok
19 DEAC DEAC 9 2 0 7 7:16 -9 6 W
DEAC DEAC
23.08.20 1 : 0 Zafer
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
L
Szolnoki MÁV FC Szolnoki MÁV FC
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
DEAC DEAC
W
DEAC DEAC
30.08.20 3 : 2 Zafer
Győri ETO Győri ETO
L
Gyirmot Sportegyesulet Gyirmot Sportegyesulet
13.09.20 3 : 0 Kaybetmek
DEAC DEAC
L
DEAC DEAC
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
Szeged 2011
20 Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar 8 0 3 5 8:19 -11 3 L
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
16.08.20 0 : 5 Kaybetmek
FC Ajka FC Ajka
D
Kaposvári Rákóczi Kaposvári Rákóczi
23.08.20 2 : 2 Beraberlik
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
D
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Pécsi MFC Pécsi MFC
L
Soroksár SC Soroksár SC
30.08.20 4 : 3 Kaybetmek
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
L
Nyíregyháza Spartacus FC Nyíregyháza Spartacus FC
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Aqvital Csakvar Aqvital Csakvar
Győri ETO
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

NB 2 - turnuva, organize eden Macaristan. Katılmak için başvuru veren lig 20 katılımcılar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Debreceni VSC - 20 madde, yengi 6, yenilme 1, beraberlik 2.
Békéscsaba 1912 Előre SE - 17 kabul edilen puan, yengi 4, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Gyirmot Sportegyesulet - 16 madde, kazanılan maçlar 5, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca NB 2 (Macaristan) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - NB 2 (Macaristan):
Gyirmot Sportegyesulet - Vasas SC (27.09.2020 08:15)
Budaörsi SC - Soroksár SC (27.09.2020 10:00)
Szentlorinc SE - Nyíregyháza Spartacus FC (27.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında NB 2 (Macaristan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.