Reserve Division
Hong Kong, Çin

Reserve Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Reserve Division
1 Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II 9 7 1 1 27:12 15 22 W
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
11.12.19 2 : 1 Zafer
Lee Man II Lee Man II
W
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
18.12.19 5 : 2 Zafer
R&F II R&F II
W
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
08.01.20 0 : 5 Zafer
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
W
Pegasus II Pegasus II
15.01.20 3 : 5 Zafer
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
W
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
22.01.20 2 : 0 Zafer
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
2 Happy Valley AA II Happy Valley AA II 9 6 1 2 37:8 29 19 L
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
11.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Kitchee SC II Kitchee SC II
L
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
18.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
D
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
08.01.20 3 : 3 Beraberlik
Pegasus II Pegasus II
W
R&F II R&F II
15.01.20 0 : 12 Zafer
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
W
Lee Man II Lee Man II
22.01.20 0 : 7 Zafer
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
3 Kitchee SC II Kitchee SC II 9 5 3 1 25:12 13 18 L
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
04.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Kitchee SC II Kitchee SC II
W
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
11.12.19 0 : 1 Zafer
Kitchee SC II Kitchee SC II
W
Kitchee SC II Kitchee SC II
18.12.19 6 : 0 Zafer
Southern District RSA II Southern District RSA II
W
Lee Man II Lee Man II
08.01.20 1 : 4 Zafer
Kitchee SC II Kitchee SC II
D
Yuen Long II Yuen Long II
15.01.20 3 : 3 Beraberlik
Kitchee SC II Kitchee SC II
4 Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II 9 6 0 3 22:21 1 18 W
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
04.12.19 3 : 2 Zafer
Kitchee SC II Kitchee SC II
L
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
11.12.19 3 : 7 Kaybetmek
R&F II R&F II
W
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
18.12.19 2 : 1 Zafer
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
W
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
08.01.20 2 : 1 Zafer
Yuen Long II Yuen Long II
L
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
22.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
5 Yuen Long II Yuen Long II 9 4 2 3 23:23 3 14 L
Yuen Long II Yuen Long II
04.12.19 2 : 8 Kaybetmek
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
W
Yuen Long II Yuen Long II
18.12.19 2 : 1 Zafer
Pegasus II Pegasus II
L
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
08.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Yuen Long II Yuen Long II
D
Yuen Long II Yuen Long II
15.01.20 3 : 3 Beraberlik
Kitchee SC II Kitchee SC II
L
Southern District RSA II Southern District RSA II
22.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Yuen Long II Yuen Long II
6 Southern District RSA II Southern District RSA II 10 4 1 5 16:17 -1 13 W
Southern District RSA II Southern District RSA II
11.12.19 3 : 0 Zafer
Pegasus II Pegasus II
L
Kitchee SC II Kitchee SC II
18.12.19 6 : 0 Kaybetmek
Southern District RSA II Southern District RSA II
D
R&F II R&F II
08.01.20 1 : 1 Beraberlik
Southern District RSA II Southern District RSA II
W
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
15.01.20 0 : 3 Zafer
Southern District RSA II Southern District RSA II
W
Southern District RSA II Southern District RSA II
22.01.20 4 : 1 Zafer
Yuen Long II Yuen Long II
7 Lee Man II Lee Man II 9 3 0 6 20:24 -4 9 W
Pegasus II Pegasus II
04.12.19 1 : 7 Zafer
Lee Man II Lee Man II
L
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
11.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Lee Man II Lee Man II
W
Lee Man II Lee Man II
18.12.19 7 : 1 Zafer
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
L
Lee Man II Lee Man II
08.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Kitchee SC II Kitchee SC II
L
Lee Man II Lee Man II
22.01.20 0 : 7 Kaybetmek
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
8 Pegasus II Pegasus II 9 2 2 5 20:27 -7 8 L
Southern District RSA II Southern District RSA II
11.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Pegasus II Pegasus II
L
Yuen Long II Yuen Long II
18.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Pegasus II Pegasus II
D
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
08.01.20 3 : 3 Beraberlik
Pegasus II Pegasus II
L
Pegasus II Pegasus II
15.01.20 3 : 5 Kaybetmek
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
W
Pegasus II Pegasus II
22.01.20 5 : 1 Zafer
R&F II R&F II
9 Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II 10 2 0 8 16:37 -21 6 L
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
27.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
W
Yuen Long II Yuen Long II
04.12.19 2 : 8 Zafer
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
L
Lee Man II Lee Man II
18.12.19 7 : 1 Kaybetmek
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
L
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
08.01.20 0 : 5 Kaybetmek
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
L
Woofoo Tai Po II Woofoo Tai Po II
15.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Southern District RSA II Southern District RSA II
10 R&F II R&F II 9 1 2 6 13:38 -25 5 W
Eastern Sports Club II Eastern Sports Club II
11.12.19 3 : 7 Zafer
R&F II R&F II
L
Hong Kong Rangers II Hong Kong Rangers II
18.12.19 5 : 2 Kaybetmek
R&F II R&F II
D
R&F II R&F II
08.01.20 1 : 1 Beraberlik
Southern District RSA II Southern District RSA II
L
R&F II R&F II
15.01.20 0 : 12 Kaybetmek
Happy Valley AA II Happy Valley AA II
L
Pegasus II Pegasus II
22.01.20 5 : 1 Kaybetmek
R&F II R&F II
Daha fazla göster

Reserve Division - turnuva, organize eden Hong Kong, Çin. Katılmak için başvuru veren turnuva 10 katılan takımlar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Hong Kong Rangers II - 22 madde, parlak başarılar 7, yenilmeler 1, beraberlik 1.
Happy Valley AA II - 19 madde, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 1.
Kitchee SC II - 18 madde, parlak başarılar 5, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Reserve Division (Hong Kong, Çin) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Reserve Division (Hong Kong, Çin) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.