Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
16
Yunanistan

U19 Super League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U19 Super League
1 PAOK U19 21 17 4 0 57:10 47 55 W
PAOK U19
18.01.20 5 : 0 Zafer
Asteras Tripolis
W
PAOK U19
25.01.20 2 : 0 Zafer
Volos U19
D
Panathinaikos
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
PAOK U19
W
PAOK U19
09.02.20 5 : 2 Zafer
OFI
W
AE Larissa FC
16.02.20 0 : 2 Zafer
PAOK U19
2 Panathinaikos 21 16 3 2 56:12 44 51 W
AO Xanthi FC
19.01.20 1 : 4 Zafer
Panathinaikos
W
AE Larissa FC
26.01.20 0 : 3 Zafer
Panathinaikos
D
Panathinaikos
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
PAOK U19
W
AEK Athens U19
09.02.20 2 : 4 Zafer
Panathinaikos
D
Panathinaikos
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Panaitolikos
3 Olympiacos FC U19 21 13 5 3 41:22 19 44 W
Olympiacos FC U19
18.01.20 1 : 0 Zafer
Aris
W
AEK Athens U19
25.01.20 0 : 2 Zafer
Olympiacos FC U19
W
Olympiacos FC U19
01.02.20 3 : 0 Zafer
AO Xanthi FC
W
Atromitos Athinon
09.02.20 0 : 1 Zafer
Olympiacos FC U19
W
Olympiacos FC U19
16.02.20 4 : 2 Zafer
Panionios
4 Aris 21 12 6 3 38:20 18 42 L
Olympiacos FC U19
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Aris
W
Panaitolikos
25.01.20 1 : 3 Zafer
Aris
W
Aris
01.02.20 5 : 0 Zafer
Panionios
D
Asteras Tripolis
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aris
W
Aris
15.02.20 3 : 1 Zafer
AEK Athens U19
5 AEK Athens U19 21 10 3 8 36:24 12 33 W
AEK Athens U19
18.01.20 4 : 1 Zafer
AE Larissa FC
L
AEK Athens U19
25.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Olympiacos FC U19
L
Atromitos Athinon
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AEK Athens U19
L
AEK Athens U19
09.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Panathinaikos
L
Aris
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
AEK Athens U19
6 Asteras Tripolis 21 9 4 8 31:29 2 31 L
PAOK U19
18.01.20 5 : 0 Kaybetmek
Asteras Tripolis
W
Lamia 1964
25.01.20 1 : 3 Zafer
Asteras Tripolis
W
Asteras Tripolis
01.02.20 3 : 1 Zafer
Panaitolikos
D
Asteras Tripolis
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aris
D
Volos U19
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asteras Tripolis
7 Atromitos Athinon 21 8 5 8 29:32 -3 29 W
Atromitos Athinon
19.01.20 3 : 2 Zafer
Volos U19
L
Panionios
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Atromitos Athinon
W
Atromitos Athinon
01.02.20 1 : 0 Zafer
AEK Athens U19
L
Atromitos Athinon
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Olympiacos FC U19
D
OFI
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atromitos Athinon
8 OFI 21 6 5 10 30:41 -11 23 D
Panionios
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
OFI
L
AO Xanthi FC
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
OFI
W
OFI
01.02.20 2 : 0 Zafer
AE Larissa FC
L
PAOK U19
09.02.20 5 : 2 Kaybetmek
OFI
D
OFI
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atromitos Athinon
9 Panionios 21 6 5 10 27:41 -14 23 D
Panionios
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
OFI
W
Panionios
25.01.20 2 : 1 Zafer
Atromitos Athinon
L
Aris
01.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Panionios
W
Panionios
08.02.20 2 : 0 Zafer
AO Xanthi FC
L
Olympiacos FC U19
16.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Panionios
10 AO Xanthi FC 21 6 5 10 25:40 -15 23 L
AO Xanthi FC
19.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Panathinaikos
W
AO Xanthi FC
26.01.20 2 : 1 Zafer
OFI
L
Olympiacos FC U19
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
AO Xanthi FC
L
Panionios
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AO Xanthi FC
W
AO Xanthi FC
15.02.20 2 : 0 Zafer
Lamia 1964
11 Volos U19 21 5 4 12 28:40 -12 19 L
Atromitos Athinon
19.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Volos U19
L
PAOK U19
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Volos U19
W
Volos U19
01.02.20 2 : 0 Zafer
Lamia 1964
W
Panaitolikos
09.02.20 1 : 3 Zafer
Volos U19
D
Volos U19
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Asteras Tripolis
12 AE Larissa FC 21 5 2 14 24:48 -24 17 L
AEK Athens U19
18.01.20 4 : 1 Kaybetmek
AE Larissa FC
L
AE Larissa FC
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Panathinaikos
L
OFI
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AE Larissa FC
L
Lamia 1964
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
AE Larissa FC
L
AE Larissa FC
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
PAOK U19
13 Panaitolikos 21 4 3 14 16:42 -26 15 W
Panaitolikos
18.01.20 3 : 0 Zafer
Lamia 1964
L
Panaitolikos
25.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Aris
L
Asteras Tripolis
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Panaitolikos
L
Panaitolikos
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Volos U19
D
Panathinaikos
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Panaitolikos
14 Lamia 1964 21 2 2 17 14:51 -37 8 D
Panathinaikos
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Lamia 1964
L
Lamia 1964
25.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Asteras Tripolis
L
Volos U19
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Lamia 1964
W
Lamia 1964
09.02.20 3 : 0 Zafer
AE Larissa FC
L
AO Xanthi FC
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Lamia 1964
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U19 Super League - şampiyona, organize eden Yunanistan. Kayıt yaptıran turnuva 14 futbol takımları. Şu anda favoriler yarışmalar. Bunlar:
PAOK U19 - 55 madde, kazanılan yarışmalar 17, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Panathinaikos - 51 madde, yengi 16, yenilme 2, beraberlik 3.
Olympiacos FC U19 - 44 kabul edilen puan, parlak başarılar 13, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U19 Super League (Yunanistan) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - U19 Super League (Yunanistan):
Panaitolikos - Panionios (23.02.2020 02:00)
Lamia 1964 - Aris (23.02.2020 02:00)
PAOK U19 - Olympiacos FC U19 (23.02.2020 02:00)

skorexpress.com internet sayfasında U19 Super League (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.