Süper Lig 1
Yunanistan

Süper Lig 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Super League 1
1 Olympiacos F.C. Olympiacos F.C. 26 20 6 0 53:9 44 66 D
Panathinaikos Panathinaikos
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
W
Aris Aris
08.07.20 2 : 4 Zafer
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
L
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
12.07.20 0 : 1 Kaybetmek
P.A.O.K. P.A.O.K.
W
OFI Crete OFI Crete
15.07.20 1 : 3 Zafer
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
W
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
19.07.20 3 : 0 Zafer
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
2 P.A.O.K. P.A.O.K. 26 18 5 3 50:23 27 59 D
OFI Crete OFI Crete
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panathinaikos Panathinaikos
W
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
12.07.20 0 : 1 Zafer
P.A.O.K. P.A.O.K.
D
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
15.07.20 0 : 0 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
19.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aris Aris
3 AEK Athens F.C. AEK Athens F.C. 26 15 6 5 42:22 20 51 W
Aris Aris
05.07.20 1 : 4 Zafer
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
W
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
08.07.20 2 : 0 Zafer
OFI Crete OFI Crete
W
Panathinaikos Panathinaikos
12.07.20 1 : 3 Zafer
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
D
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
15.07.20 0 : 0 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
L
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
19.07.20 3 : 0 Kaybetmek
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
4 Panathinaikos Panathinaikos 26 12 8 6 35:23 12 44 D
Panathinaikos Panathinaikos
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panathinaikos Panathinaikos
L
Panathinaikos Panathinaikos
12.07.20 1 : 3 Kaybetmek
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
W
Aris Aris
15.07.20 0 : 1 Zafer
Panathinaikos Panathinaikos
W
Panathinaikos Panathinaikos
19.07.20 3 : 2 Zafer
OFI Crete OFI Crete
5 OFI Crete OFI Crete 26 10 4 12 35:35 -3 34 D
OFI Crete OFI Crete
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
L
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
08.07.20 2 : 0 Kaybetmek
OFI Crete OFI Crete
L
OFI Crete OFI Crete
11.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Aris Aris
L
OFI Crete OFI Crete
15.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
L
Panathinaikos Panathinaikos
19.07.20 3 : 2 Kaybetmek
OFI Crete OFI Crete
6 Aris Aris 26 8 10 8 38:32 6 34 L
Aris Aris
05.07.20 1 : 4 Kaybetmek
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
L
Aris Aris
08.07.20 2 : 4 Kaybetmek
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
W
OFI Crete OFI Crete
11.07.20 0 : 1 Zafer
Aris Aris
L
Aris Aris
15.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Panathinaikos Panathinaikos
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
19.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aris Aris
7 Atromitos Atromitos 26 9 5 12 31:36 -5 32 L
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
24.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Atromitos Atromitos
W
Atromitos Atromitos
29.06.20 3 : 0 Zafer
Larissa Larissa
D
Atromitos Atromitos
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Panetolikos Panetolikos
W
Volos NFC Volos NFC
11.07.20 2 : 3 Zafer
Atromitos Atromitos
D
Atromitos Atromitos
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
8 Larissa Larissa 26 7 9 10 28:33 -5 30 W
Larissa Larissa
22.06.20 3 : 1 Zafer
Volos NFC Volos NFC
L
Atromitos Atromitos
29.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Larissa Larissa
D
Larissa Larissa
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Larissa Larissa
D
Larissa Larissa
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
9 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 26 8 6 12 33:37 -4 30 D
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
Atromitos Atromitos
D
Panetolikos Panetolikos
28.06.20 1 : 1 Beraberlik
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
W
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
04.07.20 4 : 0 Zafer
Volos NFC Volos NFC
W
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
11.07.20 1 : 2 Zafer
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
D
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
10 Lamia F.C. Lamia F.C. 26 5 12 9 19:33 -14 27 L
Lamia F.C. Lamia F.C.
22.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
D
Volos NFC Volos NFC
29.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Larissa Larissa
D
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
11 Volos NFC Volos NFC 26 7 6 13 23:42 -19 27 L
Larissa Larissa
22.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Volos NFC Volos NFC
D
Volos NFC Volos NFC
29.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
L
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
04.07.20 4 : 0 Kaybetmek
Volos NFC Volos NFC
L
Volos NFC Volos NFC
11.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Atromitos Atromitos
L
Panetolikos Panetolikos
18.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Volos NFC Volos NFC
12 Skoda Xanthi Skoda Xanthi 26 8 6 12 21:32 -11 18 W
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
24.06.20 1 : 0 Zafer
Atromitos Atromitos
L
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
L
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
11.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
D
Larissa Larissa
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
13 Panetolikos Panetolikos 26 3 8 15 20:42 -22 17 D
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
Panetolikos Panetolikos
D
Panetolikos Panetolikos
28.06.20 1 : 1 Beraberlik
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
D
Atromitos Atromitos
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Panetolikos Panetolikos
W
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
11.07.20 0 : 2 Zafer
Panetolikos Panetolikos
W
Panetolikos Panetolikos
18.07.20 1 : 0 Zafer
Volos NFC Volos NFC
14 Panionios G.S.S. Panionios G.S.S. 26 4 5 17 16:45 -29 11 W
Lamia F.C. Lamia F.C.
22.06.20 0 : 1 Zafer
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
W
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
27.06.20 2 : 1 Zafer
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
D
Larissa Larissa
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
L
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
11.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Panetolikos Panetolikos
D
Atromitos Atromitos
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Super League 1
1 Olympiacos F.C. Olympiacos F.C. 36 28 7 1 74:16 58 91 D
Panathinaikos Panathinaikos
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
W
Aris Aris
08.07.20 2 : 4 Zafer
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
L
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
12.07.20 0 : 1 Kaybetmek
P.A.O.K. P.A.O.K.
W
OFI Crete OFI Crete
15.07.20 1 : 3 Zafer
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
W
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
19.07.20 3 : 0 Zafer
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
2 P.A.O.K. P.A.O.K. 36 21 10 5 58:29 29 73 D
OFI Crete OFI Crete
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panathinaikos Panathinaikos
W
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
12.07.20 0 : 1 Zafer
P.A.O.K. P.A.O.K.
D
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
15.07.20 0 : 0 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
19.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aris Aris
3 AEK Athens F.C. AEK Athens F.C. 36 20 9 7 59:32 27 69 W
Aris Aris
05.07.20 1 : 4 Zafer
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
W
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
08.07.20 2 : 0 Zafer
OFI Crete OFI Crete
W
Panathinaikos Panathinaikos
12.07.20 1 : 3 Zafer
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
D
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
15.07.20 0 : 0 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
L
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
19.07.20 3 : 0 Kaybetmek
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
4 Panathinaikos Panathinaikos 36 15 13 8 43:32 11 58 D
Panathinaikos Panathinaikos
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
08.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panathinaikos Panathinaikos
L
Panathinaikos Panathinaikos
12.07.20 1 : 3 Kaybetmek
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
W
Aris Aris
15.07.20 0 : 1 Zafer
Panathinaikos Panathinaikos
W
Panathinaikos Panathinaikos
19.07.20 3 : 2 Zafer
OFI Crete OFI Crete
5 Aris Aris 36 10 12 14 48:51 -3 42 L
Aris Aris
05.07.20 1 : 4 Kaybetmek
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
L
Aris Aris
08.07.20 2 : 4 Kaybetmek
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
W
OFI Crete OFI Crete
11.07.20 0 : 1 Zafer
Aris Aris
L
Aris Aris
15.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Panathinaikos Panathinaikos
D
P.A.O.K. P.A.O.K.
19.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aris Aris
6 OFI Crete OFI Crete 36 10 6 20 43:56 -13 36 D
OFI Crete OFI Crete
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
P.A.O.K. P.A.O.K.
L
AEK Athens F.C. AEK Athens F.C.
08.07.20 2 : 0 Kaybetmek
OFI Crete OFI Crete
L
OFI Crete OFI Crete
11.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Aris Aris
L
OFI Crete OFI Crete
15.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Olympiacos F.C. Olympiacos F.C.
L
Panathinaikos Panathinaikos
19.07.20 3 : 2 Kaybetmek
OFI Crete OFI Crete
Champions League Qualification
Europa League Qualification
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Super League 1
1 Asteras Tripolis Asteras Tripolis 33 11 10 12 44:42 2 43 D
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
Atromitos Atromitos
D
Panetolikos Panetolikos
28.06.20 1 : 1 Beraberlik
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
W
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
04.07.20 4 : 0 Zafer
Volos NFC Volos NFC
W
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
11.07.20 1 : 2 Zafer
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
D
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
2 Atromitos Atromitos 33 11 9 13 41:43 -2 42 L
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
24.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Atromitos Atromitos
W
Atromitos Atromitos
29.06.20 3 : 0 Zafer
Larissa Larissa
D
Atromitos Atromitos
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Panetolikos Panetolikos
W
Volos NFC Volos NFC
11.07.20 2 : 3 Zafer
Atromitos Atromitos
D
Atromitos Atromitos
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
3 Larissa Larissa 33 8 12 13 32:42 -10 36 W
Larissa Larissa
22.06.20 3 : 1 Zafer
Volos NFC Volos NFC
L
Atromitos Atromitos
29.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Larissa Larissa
D
Larissa Larissa
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Larissa Larissa
D
Larissa Larissa
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
4 Lamia F.C. Lamia F.C. 33 6 17 10 23:36 -13 35 L
Lamia F.C. Lamia F.C.
22.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
D
Volos NFC Volos NFC
29.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Larissa Larissa
D
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
5 Volos NFC Volos NFC 33 8 7 18 27:54 -27 31 L
Larissa Larissa
22.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Volos NFC Volos NFC
D
Volos NFC Volos NFC
29.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lamia F.C. Lamia F.C.
L
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
04.07.20 4 : 0 Kaybetmek
Volos NFC Volos NFC
L
Volos NFC Volos NFC
11.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Atromitos Atromitos
L
Panetolikos Panetolikos
18.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Volos NFC Volos NFC
6 Panetolikos Panetolikos 33 6 11 16 30:48 -18 29 D
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
Panetolikos Panetolikos
D
Panetolikos Panetolikos
28.06.20 1 : 1 Beraberlik
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
D
Atromitos Atromitos
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Panetolikos Panetolikos
W
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
11.07.20 0 : 2 Zafer
Panetolikos Panetolikos
W
Panetolikos Panetolikos
18.07.20 1 : 0 Zafer
Volos NFC Volos NFC
7 Skoda Xanthi Skoda Xanthi 33 9 9 15 25:38 -13 24 W
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
24.06.20 1 : 0 Zafer
Atromitos Atromitos
L
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
D
Lamia F.C. Lamia F.C.
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
L
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
11.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
D
Larissa Larissa
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
8 Panionios G.S.S. Panionios G.S.S. 33 7 8 18 20:48 -28 23 W
Lamia F.C. Lamia F.C.
22.06.20 0 : 1 Zafer
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
W
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
27.06.20 2 : 1 Zafer
Skoda Xanthi Skoda Xanthi
D
Larissa Larissa
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
L
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
11.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Panetolikos Panetolikos
D
Atromitos Atromitos
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Panionios G.S.S. Panionios G.S.S.
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Süper Lig 1 - şampiyona, düzenleyen Yunanistan.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Süper Lig 1 (Yunanistan) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Süper Lig 1 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.