Super League 2
Yunanistan

Super League 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Super League 2
1 PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C. 20 15 4 1 44:11 33 49 W
Apollon Pontou Apollon Pontou
09.02.20 1 : 6 Zafer
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
W
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
16.02.20 5 : 1 Zafer
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
W
Platanias Platanias
24.02.20 0 : 2 Zafer
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
W
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
28.02.20 1 : 2 Zafer
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
W
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
08.03.20 4 : 1 Zafer
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
2 Apollon Smyrni Apollon Smyrni 20 13 3 4 36:13 23 42 W
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
09.02.20 4 : 0 Zafer
Platanias Platanias
L
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
16.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
W
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
23.02.20 2 : 1 Zafer
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
W
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
01.03.20 1 : 2 Zafer
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
W
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
09.03.20 3 : 0 Zafer
Apollon Larissa Apollon Larissa
3 Kissamikos F.C Kissamikos F.C 20 11 5 4 32:10 22 38 W
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
07.02.20 4 : 0 Zafer
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
W
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
16.02.20 5 : 1 Zafer
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
W
Apollon Larissa Apollon Larissa
23.02.20 0 : 1 Zafer
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
W
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
01.03.20 2 : 1 Zafer
Panachaiki Panachaiki
D
Levadiakos Levadiakos
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
4 Levadiakos Levadiakos 20 11 5 4 27:15 12 38 D
Apollon Larissa Apollon Larissa
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Levadiakos Levadiakos
W
Levadiakos Levadiakos
17.02.20 2 : 1 Zafer
Panachaiki Panachaiki
W
Levadiakos Levadiakos
21.02.20 3 : 2 Zafer
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
W
Ergotelis Ergotelis
02.03.20 1 : 3 Zafer
Levadiakos Levadiakos
D
Levadiakos Levadiakos
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
5 A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C. 20 9 4 7 32:29 3 31 W
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
09.02.20 3 : 0 Zafer
Ergotelis Ergotelis
L
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
16.02.20 5 : 1 Kaybetmek
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
W
Apollon Pontou Apollon Pontou
22.02.20 1 : 3 Zafer
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
L
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
L
Platanias Platanias
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
6 Apollon Larissa Apollon Larissa 20 9 3 8 27:25 2 30 D
Apollon Larissa Apollon Larissa
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Levadiakos Levadiakos
L
Ergotelis Ergotelis
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Apollon Larissa Apollon Larissa
L
Apollon Larissa Apollon Larissa
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
W
Apollon Pontou Apollon Pontou
28.02.20 0 : 3 Zafer
Apollon Larissa Apollon Larissa
L
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
09.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Apollon Larissa Apollon Larissa
7 Ergotelis Ergotelis 20 9 2 9 31:33 -2 29 L
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Ergotelis Ergotelis
W
Ergotelis Ergotelis
14.02.20 1 : 0 Zafer
Apollon Larissa Apollon Larissa
L
Panachaiki Panachaiki
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ergotelis Ergotelis
L
Ergotelis Ergotelis
02.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Levadiakos Levadiakos
D
Ergotelis Ergotelis
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
8 Panachaiki Panachaiki 20 8 4 8 34:19 15 28 L
Panachaiki Panachaiki
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
L
Levadiakos Levadiakos
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Panachaiki Panachaiki
W
Panachaiki Panachaiki
23.02.20 2 : 0 Zafer
Ergotelis Ergotelis
L
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Panachaiki Panachaiki
W
Panachaiki Panachaiki
10.03.20 7 : 0 Zafer
Apollon Pontou Apollon Pontou
9 Platanias Platanias 20 8 2 10 26:32 -6 26 L
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Platanias Platanias
L
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Platanias Platanias
L
Platanias Platanias
24.02.20 0 : 2 Kaybetmek
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
W
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
29.02.20 0 : 2 Zafer
Platanias Platanias
W
Platanias Platanias
06.03.20 1 : 0 Zafer
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
10 Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C. 20 6 6 8 25:25 1 24 W
Panachaiki Panachaiki
10.02.20 0 : 1 Zafer
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
W
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
16.02.20 1 : 0 Zafer
Platanias Platanias
L
Levadiakos Levadiakos
21.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
L
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
D
Ergotelis Ergotelis
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Doxa Drama F.C. Doxa Drama F.C.
11 PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra 20 1 0 19 6:52 -46 -3 L
Kissamikos F.C Kissamikos F.C
07.02.20 4 : 0 Kaybetmek
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
W
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
17.02.20 1 : 0 Zafer
Apollon Pontou Apollon Pontou
L
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
L
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Platanias Platanias
L
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
12 Apollon Pontou Apollon Pontou 20 1 0 19 5:61 -56 -3 L
Apollon Pontou Apollon Pontou
09.02.20 1 : 6 Kaybetmek
PAS Giannina F.C. PAS Giannina F.C.
L
PAE AO Kerkyra PAE AO Kerkyra
17.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Apollon Pontou Apollon Pontou
L
Apollon Pontou Apollon Pontou
22.02.20 1 : 3 Kaybetmek
A.E. Karaiskakis F.C. A.E. Karaiskakis F.C.
L
Apollon Pontou Apollon Pontou
28.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Apollon Larissa Apollon Larissa
L
Panachaiki Panachaiki
10.03.20 7 : 0 Kaybetmek
Apollon Pontou Apollon Pontou
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Super League 2 - şampiyona, düzenleyen Yunanistan. Katılmak için başvuru veren yarışma 12 katılımcılar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
PAS Giannina F.C. - 49 madde, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Apollon Smyrni - 42 madde, kazanılan yarışmalar 13, yenilme 4, beraberlik 3.
Kissamikos F.C - 38 madde, parlak başarılar 11, yenilme 4, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Super League 2 (Yunanistan) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Super League 2 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.