Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
25
Yunanistan

Super League 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Super League 2
1 Giannina 18 13 4 1 38:9 29 43 W
Ergotelis Chania
26.01.20 1 : 2 Zafer
Giannina
D
Giannina
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aoc-Kissamikos
W
Apollon Pontou
09.02.20 1 : 6 Zafer
Giannina
W
Giannina
16.02.20 5 : 1 Zafer
Apollon Smirnis
W
AO Platanias
24.02.20 0 : 2 Zafer
Giannina
2 Apollon Smirnis 18 11 3 4 31:12 19 36 W
Apollon Pontou
26.01.20 0 : 5 Zafer
Apollon Smirnis
W
Doxa Dramas
03.02.20 0 : 1 Zafer
Apollon Smirnis
W
Apollon Smirnis
09.02.20 4 : 0 Zafer
AO Platanias
L
Giannina
16.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Apollon Smirnis
W
Apollon Smirnis
23.02.20 2 : 1 Zafer
Aok Kerkyra
3 Aoc-Kissamikos 18 10 4 4 30:9 21 34 W
Aoc-Kissamikos
24.01.20 3 : 0 Zafer
AO Platanias
D
Giannina
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Aoc-Kissamikos
W
Aoc-Kissamikos
07.02.20 4 : 0 Zafer
Aok Kerkyra
W
Aoc-Kissamikos
16.02.20 5 : 1 Zafer
Karaiskakis
W
Apollon Larissa FC
23.02.20 0 : 1 Zafer
Aoc-Kissamikos
4 APO Levadeiakos FC 18 10 4 4 24:14 10 34 W
Aok Kerkyra
27.01.20 0 : 4 Zafer
APO Levadeiakos FC
D
APO Levadeiakos FC
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Karaiskakis
D
Apollon Larissa FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
APO Levadeiakos FC
W
APO Levadeiakos FC
17.02.20 2 : 1 Zafer
Panachaiki 1891 FC
W
APO Levadeiakos FC
21.02.20 3 : 2 Zafer
Doxa Dramas
5 Karaiskakis 18 9 4 5 31:26 5 31 W
Karaiskakis
27.01.20 2 : 0 Zafer
Panachaiki 1891 FC
D
APO Levadeiakos FC
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Karaiskakis
W
Karaiskakis
09.02.20 3 : 0 Zafer
Ergotelis Chania
L
Aoc-Kissamikos
16.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Karaiskakis
W
Apollon Pontou
22.02.20 1 : 3 Zafer
Karaiskakis
6 Ergotelis Chania 18 9 1 8 28:28 2 28 L
Ergotelis Chania
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Giannina
W
Aok Kerkyra
31.01.20 0 : 4 Zafer
Ergotelis Chania
L
Karaiskakis
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Ergotelis Chania
W
Ergotelis Chania
14.02.20 1 : 0 Zafer
Apollon Larissa FC
L
Panachaiki 1891 FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ergotelis Chania
7 Apollon Larissa FC 18 8 3 7 24:22 2 27 W
Apollon Larissa FC
26.01.20 4 : 1 Zafer
Doxa Dramas
L
Panachaiki 1891 FC
31.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Apollon Larissa FC
D
Apollon Larissa FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
APO Levadeiakos FC
L
Ergotelis Chania
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Apollon Larissa FC
L
Apollon Larissa FC
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Aoc-Kissamikos
8 Panachaiki 1891 FC 18 7 4 7 26:17 9 25 L
Karaiskakis
27.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Panachaiki 1891 FC
W
Panachaiki 1891 FC
31.01.20 4 : 0 Zafer
Apollon Larissa FC
L
Panachaiki 1891 FC
10.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Doxa Dramas
L
APO Levadeiakos FC
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Panachaiki 1891 FC
W
Panachaiki 1891 FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Ergotelis Chania
9 Doxa Dramas 18 6 5 7 22:21 1 23 L
Apollon Larissa FC
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Doxa Dramas
L
Doxa Dramas
03.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Apollon Smirnis
W
Panachaiki 1891 FC
10.02.20 0 : 1 Zafer
Doxa Dramas
W
Doxa Dramas
16.02.20 1 : 0 Zafer
AO Platanias
L
APO Levadeiakos FC
21.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Doxa Dramas
10 AO Platanias 18 6 2 10 23:32 -9 20 L
Aoc-Kissamikos
24.01.20 3 : 0 Kaybetmek
AO Platanias
W
AO Platanias
03.02.20 2 : 0 Zafer
Apollon Pontou
L
Apollon Smirnis
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
AO Platanias
L
Doxa Dramas
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AO Platanias
L
AO Platanias
24.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Giannina
11 Aok Kerkyra 18 1 0 17 5:46 -41 -3 L
Aok Kerkyra
27.01.20 0 : 4 Kaybetmek
APO Levadeiakos FC
L
Aok Kerkyra
31.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Ergotelis Chania
L
Aoc-Kissamikos
07.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Aok Kerkyra
W
Aok Kerkyra
17.02.20 1 : 0 Zafer
Apollon Pontou
L
Apollon Smirnis
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Aok Kerkyra
12 Apollon Pontou 18 1 0 17 5:51 -46 -3 L
Apollon Pontou
26.01.20 0 : 5 Kaybetmek
Apollon Smirnis
L
AO Platanias
03.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Apollon Pontou
L
Apollon Pontou
09.02.20 1 : 6 Kaybetmek
Giannina
L
Aok Kerkyra
17.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Apollon Pontou
L
Apollon Pontou
22.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Karaiskakis
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Super League 2 - turnuva, düzenleyen Yunanistan. Iştirak eden şampiyona 12 futbol takımları. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Giannina - 43 sayı, kazanılan yarışmalar 13, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 4.
Apollon Smirnis - 36 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 11, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Aoc-Kissamikos - 34 kabul edilen puan, yengi 10, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Super League 2 (Yunanistan) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Super League 2 (Yunanistan):
Apollon Pontou - Apollon Larissa FC (28.02.2020 08:00)
Doxa Dramas - Giannina (28.02.2020 09:00)
Aok Kerkyra - AO Platanias (29.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Super League 2 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.