3rd League, Group 8
Yunanistan

3rd League, Group 8

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 8
1 Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos 26 21 3 2 67:10 57 66 W
Ypato Ypato
17.03.19 0 : 1 Zafer
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
W
AE Ermionidas AE Ermionidas
24.03.19 2 : 4 Zafer
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
W
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
31.03.19 5 : 0 Zafer
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
W
Panarkadikos Panarkadikos
07.04.19 0 : 3 Zafer
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
W
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
14.04.19 5 : 0 Zafer
AE Lernas AE Lernas
2 Kalamata F.C. Kalamata F.C. 26 20 3 3 45:12 33 63 W
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
17.03.19 0 : 1 Zafer
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
W
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
24.03.19 1 : 0 Zafer
Ypato Ypato
L
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
31.03.19 5 : 0 Kaybetmek
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
W
AE Ermionidas AE Ermionidas
07.04.19 0 : 2 Zafer
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
D
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
14.04.19 2 : 2 Beraberlik
Panarkadikos Panarkadikos
3 Panargiakos Panargiakos 26 18 3 5 49:12 37 57 W
Panargiakos Panargiakos
17.03.19 1 : 0 Zafer
AE Ermionidas AE Ermionidas
W
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
24.03.19 0 : 2 Zafer
Panargiakos Panargiakos
W
Panargiakos Panargiakos
31.03.19 2 : 0 Zafer
AO Katastariou AO Katastariou
W
Mandraikos Mandraikos
07.04.19 1 : 3 Zafer
Panargiakos Panargiakos
W
Panargiakos Panargiakos
14.04.19 4 : 0 Zafer
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
4 Ypato Ypato 26 12 6 8 34:14 20 42 L
Ypato Ypato
17.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
L
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
24.03.19 1 : 0 Kaybetmek
Ypato Ypato
D
Ypato Ypato
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Panarkadikos Panarkadikos
W
AE Lernas AE Lernas
07.04.19 1 : 3 Zafer
Ypato Ypato
W
Ypato Ypato
14.04.19 5 : 0 Zafer
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
5 AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU 26 10 10 6 30:21 9 40 W
AO Eikosimias AO Eikosimias
17.03.19 0 : 2 Zafer
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
L
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
24.03.19 0 : 2 Kaybetmek
Panargiakos Panargiakos
D
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
30.03.19 0 : 0 Beraberlik
AE Ermionidas AE Ermionidas
D
AO Katastariou AO Katastariou
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
W
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
14.04.19 4 : 1 Zafer
Mandraikos Mandraikos
6 AE Ermionidas AE Ermionidas 26 11 7 8 31:24 7 40 L
Panargiakos Panargiakos
17.03.19 1 : 0 Kaybetmek
AE Ermionidas AE Ermionidas
L
AE Ermionidas AE Ermionidas
24.03.19 2 : 4 Kaybetmek
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
D
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
30.03.19 0 : 0 Beraberlik
AE Ermionidas AE Ermionidas
L
AE Ermionidas AE Ermionidas
07.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
W
AO Katastariou AO Katastariou
14.04.19 2 : 3 Zafer
AE Ermionidas AE Ermionidas
7 AO Katastariou AO Katastariou 26 10 8 8 38:26 12 38 D
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
AO Katastariou AO Katastariou
W
AO Katastariou AO Katastariou
24.03.19 8 : 0 Zafer
AO Eikosimias AO Eikosimias
L
Panargiakos Panargiakos
31.03.19 2 : 0 Kaybetmek
AO Katastariou AO Katastariou
D
AO Katastariou AO Katastariou
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
L
AO Katastariou AO Katastariou
14.04.19 2 : 3 Kaybetmek
AE Ermionidas AE Ermionidas
8 AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti 26 11 4 11 29:44 -15 37 D
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
AO Katastariou AO Katastariou
W
Mandraikos Mandraikos
24.03.19 1 : 2 Zafer
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
W
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
31.03.19 1 : 2 Zafer
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
L
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
07.04.19 2 : 5 Kaybetmek
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
L
Ypato Ypato
14.04.19 5 : 0 Kaybetmek
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
9 Panarkadikos Panarkadikos 26 9 8 9 37:34 3 35 D
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
17.03.19 0 : 0 Beraberlik
Panarkadikos Panarkadikos
D
Panarkadikos Panarkadikos
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
D
Ypato Ypato
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Panarkadikos Panarkadikos
L
Panarkadikos Panarkadikos
07.04.19 0 : 3 Kaybetmek
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
D
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
14.04.19 2 : 2 Beraberlik
Panarkadikos Panarkadikos
10 Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou 26 9 6 11 36:29 7 33 L
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
17.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Kalamata F.C. Kalamata F.C.
D
Panarkadikos Panarkadikos
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
W
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
31.03.19 4 : 0 Zafer
AE Lernas AE Lernas
W
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
07.04.19 2 : 5 Zafer
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
W
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
14.04.19 2 : 1 Zafer
AO Eikosimias AO Eikosimias
11 Mandraikos Mandraikos 26 6 7 13 27:40 -13 25 L
Mandraikos Mandraikos
17.03.19 0 : 1 Kaybetmek
AE Lernas AE Lernas
L
Mandraikos Mandraikos
24.03.19 1 : 2 Kaybetmek
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
W
AO Eikosimias AO Eikosimias
31.03.19 2 : 6 Zafer
Mandraikos Mandraikos
L
Mandraikos Mandraikos
07.04.19 1 : 3 Kaybetmek
Panargiakos Panargiakos
L
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
14.04.19 4 : 1 Kaybetmek
Mandraikos Mandraikos
12 AE Lernas AE Lernas 26 5 3 18 17:40 -23 18 W
Mandraikos Mandraikos
17.03.19 0 : 1 Zafer
AE Lernas AE Lernas
L
AE Lernas AE Lernas
24.03.19 1 : 2 Kaybetmek
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
L
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
31.03.19 4 : 0 Kaybetmek
AE Lernas AE Lernas
L
AE Lernas AE Lernas
07.04.19 1 : 3 Kaybetmek
Ypato Ypato
L
Enosi Panaspropyrgiakos Enosi Panaspropyrgiakos
14.04.19 5 : 0 Kaybetmek
AE Lernas AE Lernas
13 Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC 26 3 3 20 13:60 -47 12 D
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
17.03.19 0 : 0 Beraberlik
Panarkadikos Panarkadikos
W
AE Lernas AE Lernas
24.03.19 1 : 2 Zafer
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
L
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
31.03.19 1 : 2 Kaybetmek
AE Asteras Vlachioti AE Asteras Vlachioti
D
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
AO Eikosimias AO Eikosimias
L
Panargiakos Panargiakos
14.04.19 4 : 0 Kaybetmek
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
14 AO Eikosimias AO Eikosimias 26 0 3 23 4:91 -87 3 L
AO Eikosimias AO Eikosimias
17.03.19 0 : 2 Kaybetmek
AE PELLANAS KASTORIOU AE PELLANAS KASTORIOU
L
AO Katastariou AO Katastariou
24.03.19 8 : 0 Kaybetmek
AO Eikosimias AO Eikosimias
L
AO Eikosimias AO Eikosimias
31.03.19 2 : 6 Kaybetmek
Mandraikos Mandraikos
D
Pamissos Messini GFC Pamissos Messini GFC
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
AO Eikosimias AO Eikosimias
L
Ambrysseas Distomou Ambrysseas Distomou
14.04.19 2 : 1 Kaybetmek
AO Eikosimias AO Eikosimias
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

3rd League, Group 8 - şampiyona, düzenleyen Yunanistan. Katılan lig 14 katılan takımlar. Bugün liderler futbol maratonu. Bunlar:
Enosi Panaspropyrgiakos - 66 puan, yengi 21, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 3.
Kalamata F.C. - 63 puan, yengi 20, yenilmeler 3, beraberlik 3.
Panargiakos - 57 madde, yengi 18, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd League, Group 8 (Yunanistan) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd League, Group 8 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.