3rd League, Group 6
Yunanistan

3rd League, Group 6

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 6
1 Ialyssos Ialyssos 24 19 4 1 49:7 42 61 D
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
17.03.19 0 : 0 Beraberlik
Ialyssos Ialyssos
W
Ialyssos Ialyssos
24.03.19 1 : 0 Zafer
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
W
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
31.03.19 0 : 4 Zafer
Ialyssos Ialyssos
D
Ialyssos Ialyssos
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
Paniliakos Paniliakos
W
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
14.04.19 0 : 5 Zafer
Ialyssos Ialyssos
2 Diagoras F.C. Diagoras F.C. 24 16 6 2 42:9 33 54 W
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
03.03.19 1 : 0 Zafer
Paniliakos Paniliakos
W
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
17.03.19 1 : 2 Zafer
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
W
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
23.03.19 8 : 0 Zafer
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
D
Pao Vardas Pao Vardas
31.03.19 0 : 0 Beraberlik
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
W
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
07.04.19 1 : 0 Zafer
AO Palliniakos AO Palliniakos
3 AO Palliniakos AO Palliniakos 24 11 7 6 36:23 13 40 W
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
17.03.19 0 : 1 Zafer
AO Palliniakos AO Palliniakos
D
AO Palliniakos AO Palliniakos
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Paniliakos Paniliakos
W
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
31.03.19 0 : 4 Zafer
AO Palliniakos AO Palliniakos
L
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
07.04.19 1 : 0 Kaybetmek
AO Palliniakos AO Palliniakos
W
AO Palliniakos AO Palliniakos
14.04.19 3 : 1 Zafer
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
4 Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon 24 10 8 6 31:18 13 38 W
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
17.03.19 3 : 1 Zafer
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
L
Ialyssos Ialyssos
24.03.19 1 : 0 Kaybetmek
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
D
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Niki Traganou Niki Traganou
W
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
07.04.19 1 : 0 Zafer
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
W
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
14.04.19 0 : 3 Zafer
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
5 Pao Vardas Pao Vardas 24 10 7 7 31:26 5 37 W
Pao Vardas Pao Vardas
03.03.19 1 : 0 Zafer
Niki Traganou Niki Traganou
L
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
17.03.19 2 : 1 Kaybetmek
Pao Vardas Pao Vardas
L
Pao Vardas Pao Vardas
24.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
D
Pao Vardas Pao Vardas
31.03.19 0 : 0 Beraberlik
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
L
Pao Vardas Pao Vardas
14.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
6 Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo 24 9 7 8 25:20 5 34 D
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
03.03.19 0 : 0 Beraberlik
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
W
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
17.03.19 2 : 1 Zafer
Pao Vardas Pao Vardas
L
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
31.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
L
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
07.04.19 1 : 0 Kaybetmek
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
D
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
14.04.19 0 : 0 Beraberlik
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
7 Paniliakos Paniliakos 24 8 8 8 32:26 6 32 W
Paniliakos Paniliakos
17.03.19 5 : 1 Zafer
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
D
AO Palliniakos AO Palliniakos
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Paniliakos Paniliakos
L
Paniliakos Paniliakos
31.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
D
Ialyssos Ialyssos
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
Paniliakos Paniliakos
L
Paniliakos Paniliakos
14.04.19 2 : 3 Kaybetmek
Niki Traganou Niki Traganou
8 Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos 24 8 7 9 25:17 8 31 D
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
17.03.19 0 : 0 Beraberlik
Ialyssos Ialyssos
D
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Niki Traganou Niki Traganou
W
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
31.03.19 0 : 1 Zafer
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
W
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
07.04.19 2 : 0 Zafer
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
W
Pao Vardas Pao Vardas
14.04.19 1 : 2 Zafer
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
9 Niki Traganou Niki Traganou 24 6 10 8 25:33 -8 28 L
Pao Vardas Pao Vardas
03.03.19 1 : 0 Kaybetmek
Niki Traganou Niki Traganou
D
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Niki Traganou Niki Traganou
D
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Niki Traganou Niki Traganou
D
Niki Traganou Niki Traganou
07.04.19 2 : 2 Beraberlik
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
W
Paniliakos Paniliakos
14.04.19 2 : 3 Zafer
Niki Traganou Niki Traganou
10 Panegialios F.C. Panegialios F.C. 24 6 9 9 25:36 -11 27 L
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
17.03.19 3 : 1 Kaybetmek
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
W
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
24.03.19 3 : 1 Zafer
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
W
Paniliakos Paniliakos
31.03.19 0 : 1 Zafer
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
W
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
07.04.19 3 : 0 Zafer
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
L
AO Palliniakos AO Palliniakos
14.04.19 3 : 1 Kaybetmek
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
11 Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou 24 4 9 11 21:36 -15 21 L
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
17.03.19 0 : 1 Kaybetmek
AO Palliniakos AO Palliniakos
L
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
24.03.19 3 : 1 Kaybetmek
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
L
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
31.03.19 0 : 4 Kaybetmek
Ialyssos Ialyssos
D
Niki Traganou Niki Traganou
07.04.19 2 : 2 Beraberlik
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
D
Panmovriakos Riolou Panmovriakos Riolou
14.04.19 0 : 0 Beraberlik
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
12 Fivos Kremastis Fivos Kremastis 24 3 7 14 11:36 -25 16 D
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
03.03.19 0 : 0 Beraberlik
Thyella Rafinas Apo Thyella Rafinas Apo
L
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
17.03.19 1 : 2 Kaybetmek
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
W
Pao Vardas Pao Vardas
24.03.19 0 : 1 Zafer
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
L
Neos Acharnaikos Neos Acharnaikos
07.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
L
Fivos Kremastis Fivos Kremastis
14.04.19 0 : 3 Kaybetmek
Diagoras Vrachneikon Diagoras Vrachneikon
13 Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou 24 0 3 21 4:70 -66 3 L
Paniliakos Paniliakos
17.03.19 5 : 1 Kaybetmek
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
L
Diagoras F.C. Diagoras F.C.
23.03.19 8 : 0 Kaybetmek
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
L
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
31.03.19 0 : 4 Kaybetmek
AO Palliniakos AO Palliniakos
L
Panegialios F.C. Panegialios F.C.
07.04.19 3 : 0 Kaybetmek
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
L
Asteras Amaliados- Panopoulou Asteras Amaliados- Panopoulou
14.04.19 0 : 5 Kaybetmek
Ialyssos Ialyssos
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

3rd League, Group 6 - turnuva, organize eden Yunanistan. Kayıt yaptıran yarışma 13 takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Ialyssos - 61 madde, yengi 19, skorsuz maçlar 1, beraberlik 4.
Diagoras F.C. - 54 puan, yengi 16, yenilmeler 2, beraberlik 6.
AO Palliniakos - 40 madde, parlak başarılar 11, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd League, Group 6 (Yunanistan) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd League, Group 6 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.