3rd League, Group 5
Yunanistan

3rd League, Group 5

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 5
1 OF Ierapetra OF Ierapetra 24 15 5 4 43:14 29 50 W
OF Ierapetra OF Ierapetra
03.03.19 5 : 1 Zafer
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
W
OF Ierapetra OF Ierapetra
17.03.19 3 : 1 Zafer
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
W
Proodeftiki Proodeftiki
24.03.19 0 : 1 Zafer
OF Ierapetra OF Ierapetra
W
Ampelakiakos Ampelakiakos
07.04.19 0 : 2 Zafer
OF Ierapetra OF Ierapetra
W
OF Ierapetra OF Ierapetra
14.04.19 2 : 0 Zafer
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
2 Ionikos F.C. Ionikos F.C. 24 13 8 3 32:11 21 47 D
Proodeftiki Proodeftiki
03.03.19 0 : 0 Beraberlik
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
W
Ampelakiakos Ampelakiakos
24.03.19 1 : 2 Zafer
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
D
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
31.03.19 0 : 0 Beraberlik
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
W
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
07.04.19 2 : 0 Zafer
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
W
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
14.04.19 1 : 2 Zafer
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
3 Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C. 24 12 8 4 32:17 15 44 W
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
17.03.19 3 : 0 Zafer
APO Keratsini APO Keratsini
D
AE Neapolis AE Neapolis
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
D
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
31.03.19 0 : 0 Beraberlik
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
W
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
07.04.19 3 : 0 Zafer
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
L
OF Ierapetra OF Ierapetra
14.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
4 Episkopi F.C. Episkopi F.C. 24 12 6 6 43:23 20 42 D
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Giouchtas Giouchtas
W
APO Keratsini APO Keratsini
24.03.19 1 : 3 Zafer
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
W
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
31.03.19 6 : 1 Zafer
AE Neapolis AE Neapolis
L
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
07.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
W
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
14.04.19 2 : 0 Zafer
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
5 Giouchtas Giouchtas 24 10 10 4 31:19 12 40 D
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Giouchtas Giouchtas
L
Giouchtas Giouchtas
24.03.19 1 : 3 Kaybetmek
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
L
Aeek Synka Aeek Synka
31.03.19 1 : 0 Kaybetmek
Giouchtas Giouchtas
D
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
Giouchtas Giouchtas
W
Giouchtas Giouchtas
14.04.19 2 : 1 Zafer
APO Keratsini APO Keratsini
6 Aeek Synka Aeek Synka 24 8 11 5 30:23 7 35 D
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Aeek Synka Aeek Synka
W
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
24.03.19 2 : 5 Zafer
Aeek Synka Aeek Synka
W
Aeek Synka Aeek Synka
31.03.19 1 : 0 Zafer
Giouchtas Giouchtas
L
APO Keratsini APO Keratsini
07.04.19 3 : 2 Kaybetmek
Aeek Synka Aeek Synka
W
Aeek Synka Aeek Synka
14.04.19 4 : 0 Zafer
AE Neapolis AE Neapolis
7 Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou 24 8 10 6 25:18 7 34 D
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Aeek Synka Aeek Synka
W
Giouchtas Giouchtas
24.03.19 1 : 3 Zafer
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
W
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
31.03.19 1 : 0 Zafer
APO Keratsini APO Keratsini
W
AE Neapolis AE Neapolis
07.04.19 0 : 3 Zafer
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
L
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
14.04.19 1 : 2 Kaybetmek
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
8 APO Keratsini APO Keratsini 24 9 6 9 27:30 -3 33 L
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
17.03.19 3 : 0 Kaybetmek
APO Keratsini APO Keratsini
L
APO Keratsini APO Keratsini
24.03.19 1 : 3 Kaybetmek
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
L
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
31.03.19 1 : 0 Kaybetmek
APO Keratsini APO Keratsini
W
APO Keratsini APO Keratsini
07.04.19 3 : 2 Zafer
Aeek Synka Aeek Synka
L
Giouchtas Giouchtas
14.04.19 2 : 1 Kaybetmek
APO Keratsini APO Keratsini
9 Proodeftiki Proodeftiki 24 7 8 9 17:21 -4 29 W
AE Neapolis AE Neapolis
09.03.19 0 : 1 Zafer
Proodeftiki Proodeftiki
D
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Proodeftiki Proodeftiki
L
Proodeftiki Proodeftiki
24.03.19 0 : 1 Kaybetmek
OF Ierapetra OF Ierapetra
D
Proodeftiki Proodeftiki
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
W
Proodeftiki Proodeftiki
14.04.19 1 : 0 Zafer
Ampelakiakos Ampelakiakos
10 Ampelakiakos Ampelakiakos 24 6 7 11 18:27 -9 25 W
Ampelakiakos Ampelakiakos
17.03.19 2 : 0 Zafer
AE Neapolis AE Neapolis
L
Ampelakiakos Ampelakiakos
24.03.19 1 : 2 Kaybetmek
Ionikos F.C. Ionikos F.C.
W
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
31.03.19 0 : 1 Zafer
Ampelakiakos Ampelakiakos
L
Ampelakiakos Ampelakiakos
07.04.19 0 : 2 Kaybetmek
OF Ierapetra OF Ierapetra
L
Proodeftiki Proodeftiki
14.04.19 1 : 0 Kaybetmek
Ampelakiakos Ampelakiakos
11 AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC 24 5 5 14 23:45 -22 20 W
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
09.03.19 3 : 2 Zafer
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
D
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Proodeftiki Proodeftiki
L
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
31.03.19 0 : 1 Kaybetmek
Ampelakiakos Ampelakiakos
L
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
07.04.19 3 : 0 Kaybetmek
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
L
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
14.04.19 2 : 0 Kaybetmek
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
12 Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia 24 1 8 15 19:50 -31 11 L
AO PALEOCHORA FC AO PALEOCHORA FC
09.03.19 3 : 2 Kaybetmek
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
L
OF Ierapetra OF Ierapetra
17.03.19 3 : 1 Kaybetmek
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
L
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
24.03.19 2 : 5 Kaybetmek
Aeek Synka Aeek Synka
D
Proodeftiki Proodeftiki
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
D
Atromitos Peiraia Atromitos Peiraia
07.04.19 1 : 1 Beraberlik
Giouchtas Giouchtas
13 AE Neapolis AE Neapolis 24 2 4 18 14:56 -42 10 L
Ampelakiakos Ampelakiakos
17.03.19 2 : 0 Kaybetmek
AE Neapolis AE Neapolis
D
AE Neapolis AE Neapolis
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Ethnikos Piraeus F.C. Ethnikos Piraeus F.C.
L
Episkopi F.C. Episkopi F.C.
31.03.19 6 : 1 Kaybetmek
AE Neapolis AE Neapolis
L
AE Neapolis AE Neapolis
07.04.19 0 : 3 Kaybetmek
Panathlitikos Omililos Atsaleniou Panathlitikos Omililos Atsaleniou
L
Aeek Synka Aeek Synka
14.04.19 4 : 0 Kaybetmek
AE Neapolis AE Neapolis
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

3rd League, Group 5 - turnuva, organize eden Yunanistan. Katılan lig 13 takımlar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
OF Ierapetra - 50 madde, yengi 15, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Ionikos F.C. - 47 puan, parlak başarılar 13, yenilme 3, beraberlik 8.
Ethnikos Piraeus F.C. - 44 puan, parlak başarılar 12, yenilmeler 4, beraberlik 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd League, Group 5 (Yunanistan) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd League, Group 5 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.