3rd League, Group 2
Yunanistan

3rd League, Group 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 2
1 Veria Veria 26 17 6 3 51:15 36 57 W
Veria Veria
17.03.19 3 : 0 Zafer
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
W
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
24.03.19 0 : 3 Zafer
Veria Veria
L
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
31.03.19 2 : 1 Kaybetmek
Veria Veria
W
Veria Veria
07.04.19 2 : 0 Zafer
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
W
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
14.04.19 0 : 2 Zafer
Veria Veria
2 PO Triglia PO Triglia 26 17 4 5 39:19 20 55 W
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
17.03.19 1 : 2 Zafer
PO Triglia PO Triglia
W
PO Triglia PO Triglia
24.03.19 3 : 0 Zafer
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
W
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
31.03.19 0 : 3 Zafer
PO Triglia PO Triglia
W
PO Triglia PO Triglia
07.04.19 3 : 1 Zafer
AS Giannitsa AS Giannitsa
W
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
14.04.19 0 : 2 Zafer
PO Triglia PO Triglia
3 Niki Agkathias Niki Agkathias 26 14 11 1 31:11 20 53 D
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Niki Agkathias Niki Agkathias
W
Niki Agkathias Niki Agkathias
24.03.19 1 : 0 Zafer
Edessaikos Edessaikos
W
Niki Agkathias Niki Agkathias
31.03.19 1 : 0 Zafer
Pao Koufalion Pao Koufalion
W
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
07.04.19 0 : 1 Zafer
Niki Agkathias Niki Agkathias
W
Niki Agkathias Niki Agkathias
14.04.19 4 : 0 Zafer
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
4 Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou 26 15 7 4 45:27 18 52 L
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
17.03.19 1 : 2 Kaybetmek
PO Triglia PO Triglia
D
Almopos Arideas Almopos Arideas
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
W
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
31.03.19 2 : 1 Zafer
Veria Veria
W
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
07.04.19 2 : 0 Zafer
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
D
Edessaikos Edessaikos
14.04.19 1 : 1 Beraberlik
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
5 Edessaikos Edessaikos 26 12 9 5 45:14 31 45 D
Edessaikos Edessaikos
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Pao Koufalion Pao Koufalion
L
Niki Agkathias Niki Agkathias
24.03.19 1 : 0 Kaybetmek
Edessaikos Edessaikos
W
Edessaikos Edessaikos
31.03.19 3 : 0 Zafer
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
W
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
07.04.19 0 : 3 Zafer
Edessaikos Edessaikos
D
Edessaikos Edessaikos
14.04.19 1 : 1 Beraberlik
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
6 Almopos Arideas Almopos Arideas 26 11 9 6 37:18 19 42 W
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
17.03.19 0 : 3 Zafer
Almopos Arideas Almopos Arideas
D
Almopos Arideas Almopos Arideas
24.03.19 1 : 1 Beraberlik
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
D
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Almopos Arideas Almopos Arideas
W
Almopos Arideas Almopos Arideas
07.04.19 3 : 0 Zafer
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
L
AS Giannitsa AS Giannitsa
14.04.19 2 : 1 Kaybetmek
Almopos Arideas Almopos Arideas
7 AS Giannitsa AS Giannitsa 26 10 7 9 31:25 6 37 L
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
17.03.19 1 : 0 Kaybetmek
AS Giannitsa AS Giannitsa
W
Pao Koufalion Pao Koufalion
24.03.19 0 : 2 Zafer
AS Giannitsa AS Giannitsa
D
AS Giannitsa AS Giannitsa
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
L
PO Triglia PO Triglia
07.04.19 3 : 1 Kaybetmek
AS Giannitsa AS Giannitsa
W
AS Giannitsa AS Giannitsa
14.04.19 2 : 1 Zafer
Almopos Arideas Almopos Arideas
8 Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa 26 10 6 10 32:30 2 36 W
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
17.03.19 1 : 3 Zafer
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
W
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
24.03.19 2 : 1 Zafer
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
D
AS Giannitsa AS Giannitsa
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
L
Pao Koufalion Pao Koufalion
07.04.19 1 : 0 Kaybetmek
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
L
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
14.04.19 0 : 2 Kaybetmek
PO Triglia PO Triglia
9 Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C. 26 9 7 10 25:29 -4 34 W
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
17.03.19 1 : 0 Zafer
AS Giannitsa AS Giannitsa
L
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
24.03.19 2 : 1 Kaybetmek
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
L
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
31.03.19 0 : 3 Kaybetmek
PO Triglia PO Triglia
L
Almopos Arideas Almopos Arideas
07.04.19 3 : 0 Kaybetmek
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
L
Agrotikos Asteras F.C. Agrotikos Asteras F.C.
14.04.19 0 : 2 Kaybetmek
Veria Veria
10 Pao Koufalion Pao Koufalion 26 5 7 14 20:39 -19 22 D
Edessaikos Edessaikos
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Pao Koufalion Pao Koufalion
L
Pao Koufalion Pao Koufalion
24.03.19 0 : 2 Kaybetmek
AS Giannitsa AS Giannitsa
L
Niki Agkathias Niki Agkathias
31.03.19 1 : 0 Kaybetmek
Pao Koufalion Pao Koufalion
W
Pao Koufalion Pao Koufalion
07.04.19 1 : 0 Zafer
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
D
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
14.04.19 0 : 0 Beraberlik
Pao Koufalion Pao Koufalion
11 OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON 26 5 7 14 12:32 -20 22 L
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
17.03.19 1 : 3 Kaybetmek
Makedonikos Foufa Makedonikos Foufa
L
PO Triglia PO Triglia
24.03.19 3 : 0 Kaybetmek
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
D
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
31.03.19 1 : 1 Beraberlik
Almopos Arideas Almopos Arideas
L
Veria Veria
07.04.19 2 : 0 Kaybetmek
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
W
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
14.04.19 1 : 0 Zafer
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
12 Meliteas Melitis Meliteas Melitis 26 5 3 18 28:66 -38 18 D
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
17.03.19 1 : 1 Beraberlik
Niki Agkathias Niki Agkathias
W
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
24.03.19 1 : 2 Zafer
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
W
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
31.03.19 5 : 1 Zafer
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
L
Aris Palaiochoriou Aris Palaiochoriou
07.04.19 2 : 0 Kaybetmek
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
L
OLYMPIAKOS KYMINON OLYMPIAKOS KYMINON
14.04.19 1 : 0 Kaybetmek
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
13 Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC 26 2 7 17 20:52 -32 13 L
Veria Veria
17.03.19 3 : 0 Kaybetmek
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
L
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
24.03.19 1 : 2 Kaybetmek
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
L
Edessaikos Edessaikos
31.03.19 3 : 0 Kaybetmek
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
L
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
07.04.19 0 : 1 Kaybetmek
Niki Agkathias Niki Agkathias
D
Ermis Amyntaiou FC Ermis Amyntaiou FC
14.04.19 0 : 0 Beraberlik
Pao Koufalion Pao Koufalion
14 Ape Langadas FC Ape Langadas FC 26 3 4 19 14:53 -39 13 L
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
17.03.19 0 : 3 Kaybetmek
Almopos Arideas Almopos Arideas
L
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
24.03.19 0 : 3 Kaybetmek
Veria Veria
L
Meliteas Melitis Meliteas Melitis
31.03.19 5 : 1 Kaybetmek
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
L
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
07.04.19 0 : 3 Kaybetmek
Edessaikos Edessaikos
L
Niki Agkathias Niki Agkathias
14.04.19 4 : 0 Kaybetmek
Ape Langadas FC Ape Langadas FC
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

3rd League, Group 2 - turnuva, organize eden Yunanistan. Iştirak eden yarışma 14 futbol takımları. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Veria - 57 madde, kazanılan maçlar 17, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
PO Triglia - 55 madde, kazanılan maçlar 17, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Niki Agkathias - 53 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 14, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 11.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3rd League, Group 2 (Yunanistan) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 3rd League, Group 2 (Yunanistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.