Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Gana

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Ashanti Gold FC 10 5 3 2 8:2 6 18 L
Medeama SC
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Ashanti Gold FC
W
Ashanti Gold FC
02.02.20 1 : 0 Zafer
Ebusua Dwarfs
D
Hearts of Oak
06.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ashanti Gold FC
W
Ashanti Gold FC
09.02.20 1 : 0 Zafer
Liberty Professionals
D
Asante Kotoko
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ashanti Gold FC
2 Asante Kotoko 10 5 3 2 10:5 5 18 W
Hearts of Oak
26.01.20 1 : 2 Zafer
Asante Kotoko
D
Asante Kotoko
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Liberty Professionals
D
Sogakope Wafa
05.02.20 0 : 0 Beraberlik
Asante Kotoko
W
Dreams
09.02.20 0 : 1 Zafer
Asante Kotoko
D
Asante Kotoko
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ashanti Gold FC
3 Medeama SC 10 5 2 3 12:7 5 17 W
Medeama SC
25.01.20 1 : 0 Zafer
Ashanti Gold FC
L
Aduana Stars
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Medeama SC
W
Medeama SC
05.02.20 1 : 0 Zafer
Bechem United
D
Karela FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Medeama SC
L
Medeama SC
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Elmina Sharks
4 Aduana Stars 10 5 2 3 14:11 3 17 D
Berekum Chelsea Fc
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Aduana Stars
W
Aduana Stars
02.02.20 1 : 0 Zafer
Medeama SC
L
Ebusua Dwarfs
05.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Aduana Stars
D
Aduana Stars
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hearts of Oak
L
Liberty Professionals
16.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Aduana Stars
5 Berekum Chelsea Fc 10 5 2 3 9:9 2 17 D
Berekum Chelsea Fc
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Aduana Stars
L
Bechem United
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Berekum Chelsea Fc
W
Berekum Chelsea Fc
05.02.20 1 : 0 Zafer
Karela FC
L
Elmina Sharks
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Berekum Chelsea Fc
L
Berekum Chelsea Fc
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Inter Allies FC
6 Sogakope Wafa 10 3 6 1 7:4 3 15 L
Sogakope Wafa
24.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Liberty Professionals
W
Accra Great Olympics
02.02.20 0 : 1 Zafer
Sogakope Wafa
D
Sogakope Wafa
05.02.20 0 : 0 Beraberlik
Asante Kotoko
D
King Faisal
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sogakope Wafa
D
Sogakope Wafa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dreams
7 Hearts of Oak 10 4 3 3 9:10 -1 15 L
Hearts of Oak
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Asante Kotoko
W
Dreams
02.02.20 0 : 1 Zafer
Hearts of Oak
D
Hearts of Oak
06.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ashanti Gold FC
D
Aduana Stars
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hearts of Oak
W
Hearts of Oak
16.02.20 3 : 2 Zafer
Bechem United
8 Dreams 10 4 2 4 9:7 2 14 L
Ebusua Dwarfs
27.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Dreams
L
Dreams
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Hearts of Oak
W
Liberty Professionals
05.02.20 1 : 2 Zafer
Dreams
L
Dreams
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Asante Kotoko
D
Sogakope Wafa
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dreams
9 Bechem United 10 4 2 4 11:10 1 14 L
All Stars
24.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Bechem United
W
Bechem United
02.02.20 2 : 1 Zafer
Berekum Chelsea Fc
L
Medeama SC
05.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Bechem United
D
Bechem United
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ebusua Dwarfs
L
Hearts of Oak
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Bechem United
10 Inter Allies FC 10 4 2 4 17:16 1 14 L
Accra Great Olympics
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Inter Allies FC
W
Inter Allies FC
31.01.20 4 : 2 Zafer
King Faisal
W
Eleven Wonders FC
05.02.20 0 : 3 Zafer
Inter Allies FC
D
Inter Allies FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
All Stars
W
Berekum Chelsea Fc
15.02.20 1 : 3 Zafer
Inter Allies FC
11 Elmina Sharks 10 3 5 2 12:11 1 14 D
King Faisal
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Elmina Sharks
D
Elmina Sharks
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Eleven Wonders FC
L
All Stars
05.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Elmina Sharks
W
Elmina Sharks
09.02.20 3 : 1 Zafer
Berekum Chelsea Fc
W
Medeama SC
16.02.20 1 : 2 Zafer
Elmina Sharks
12 Liberty Professionals 10 3 4 3 15:13 2 13 W
Sogakope Wafa
24.01.20 1 : 2 Zafer
Liberty Professionals
D
Asante Kotoko
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Liberty Professionals
L
Liberty Professionals
05.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Dreams
L
Ashanti Gold FC
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Liberty Professionals
W
Liberty Professionals
16.02.20 5 : 2 Zafer
Aduana Stars
13 Eleven Wonders FC 10 4 1 5 8:11 -3 13 W
Eleven Wonders FC
25.01.20 2 : 0 Zafer
Karela FC
D
Elmina Sharks
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Eleven Wonders FC
L
Eleven Wonders FC
05.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Inter Allies FC
W
Accra Great Olympics
09.02.20 1 : 2 Zafer
Eleven Wonders FC
W
Eleven Wonders FC
14.02.20 2 : 1 Zafer
King Faisal
14 Accra Great Olympics 10 3 2 5 10:13 -3 11 W
Accra Great Olympics
25.01.20 1 : 0 Zafer
Inter Allies FC
L
Accra Great Olympics
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sogakope Wafa
W
King Faisal
05.02.20 3 : 4 Zafer
Accra Great Olympics
L
Accra Great Olympics
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Eleven Wonders FC
D
All Stars
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Accra Great Olympics
15 All Stars 10 2 5 3 7:12 -5 11 W
All Stars
24.01.20 1 : 0 Zafer
Bechem United
L
Karela FC
31.01.20 3 : 0 Kaybetmek
All Stars
W
All Stars
05.02.20 1 : 0 Zafer
Elmina Sharks
D
Inter Allies FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
All Stars
D
All Stars
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Accra Great Olympics
16 Ebusua Dwarfs 10 3 1 6 10:15 -5 10 W
Ebusua Dwarfs
27.01.20 2 : 1 Zafer
Dreams
L
Ashanti Gold FC
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ebusua Dwarfs
W
Ebusua Dwarfs
05.02.20 3 : 1 Zafer
Aduana Stars
D
Bechem United
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ebusua Dwarfs
W
Ebusua Dwarfs
16.02.20 2 : 1 Zafer
Karela FC
17 Karela FC 10 2 3 5 9:12 -3 9 L
Eleven Wonders FC
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Karela FC
W
Karela FC
31.01.20 3 : 0 Zafer
All Stars
L
Berekum Chelsea Fc
05.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Karela FC
D
Karela FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Medeama SC
L
Ebusua Dwarfs
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Karela FC
18 King Faisal 10 0 4 6 13:22 -9 4 D
King Faisal
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Elmina Sharks
L
Inter Allies FC
31.01.20 4 : 2 Kaybetmek
King Faisal
L
King Faisal
05.02.20 3 : 4 Kaybetmek
Accra Great Olympics
D
King Faisal
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sogakope Wafa
L
Eleven Wonders FC
14.02.20 2 : 1 Kaybetmek
King Faisal
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, düzenleyen Gana. Kayıt yaptıran lig 18 katılan takımlar. Bu sezonda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Ashanti Gold FC - 18 madde, kazanılan yarışmalar 5, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 3.
Asante Kotoko - 18 puan, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 2, beraberlik 3.
Medeama SC - 17 sayı, yengi 5, yenilme 3, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Gana) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Premier Lig (Gana):
Aduana Stars - Asante Kotoko (19.02.2020 10:00)
Ashanti Gold FC - Dreams (19.02.2020 10:00)
Eleven Wonders FC - Sogakope Wafa (19.02.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Gana) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.