Schleswig-Holstein-Liga
Almanya

Schleswig-Holstein-Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Schleswig-Holstein-Liga
1 SV Eichede SV Eichede 3 3 0 0 12:1 11 9 W
SV Eichede SV Eichede
20.09.20 6 : 0 Zafer
FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck
W
TSV Pansdorf
23.09.20 0 : 3 Zafer
SV Eichede SV Eichede
W
SV Todesfelde SV Todesfelde
27.09.20 1 : 3 Zafer
SV Eichede SV Eichede
VfB Lübeck II
2 SV Todesfelde SV Todesfelde 3 2 0 1 7:3 4 6 W
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
20.09.20 0 : 2 Zafer
SV Todesfelde SV Todesfelde
W
SV Todesfelde SV Todesfelde
23.09.20 4 : 0 Zafer
FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck
L
SV Todesfelde SV Todesfelde
27.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SV Eichede SV Eichede
PSV Union Neumünster
3 Oldenburger Oldenburger 2 1 1 0 4:3 1 4 W
Eutin 08 Eutin 08
19.09.20 1 : 2 Zafer
Oldenburger Oldenburger
D
Oldenburger Oldenburger
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
TSV Pansdorf
4 PSV Union Neumünster PSV Union Neumünster 2 1 1 0 3:2 1 4 D
PSV Union Neumünster PSV Union Neumünster
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Pansdorf
W
FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck
26.09.20 1 : 2 Zafer
PSV Union Neumünster PSV Union Neumünster
SV Todesfelde
5 Eutin 08 Eutin 08 2 1 0 1 4:4 -1 3 L
Eutin 08 Eutin 08
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Oldenburger Oldenburger
W
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
23.09.20 2 : 3 Zafer
Eutin 08 Eutin 08
FC Dornbreite Lübeck
6 VfB Lübeck II VfB Lübeck II 3 0 1 2 4:7 -3 1 L
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Todesfelde SV Todesfelde
L
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
23.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Eutin 08 Eutin 08
D
Oldenburger Oldenburger
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
SV Eichede
7 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 2 0 1 1 1:4 -3 1 D
PSV Union Neumünster PSV Union Neumünster
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Pansdorf
L
TSV Pansdorf
23.09.20 0 : 3 Kaybetmek
SV Eichede SV Eichede
Oldenburger
8 SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld 0 0 0 0 0:0 0 0 FC Dornbreite Lübeck
9 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck 3 0 0 3 1:12 -11 0 L
SV Eichede SV Eichede
20.09.20 6 : 0 Kaybetmek
FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck
L
SV Todesfelde SV Todesfelde
23.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck
L
FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite Lübeck
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
PSV Union Neumünster PSV Union Neumünster
SV Preussen 09 Reinfeld
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Schleswig-Holstein-Liga - şampiyona, düzenleyen Almanya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Schleswig-Holstein-Liga (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Schleswig-Holstein-Liga (Almanya):
TSV Altenholz - TSV Bordesholm (03.10.2020 08:00)
PSV Union Neumünster - SV Todesfelde (03.10.2020 08:00)
VfB Lübeck II - SV Eichede (04.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Schleswig-Holstein-Liga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.