Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Almanya

Schleswig-Holstein-Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Schleswig-Holstein-Liga
1 FC Phonix Lubeck 20 15 2 3 63:21 42 47 W
FC Phonix Lubeck
09.11.19 6 : 1 Zafer
PSV Neumunster
D
SV Eichede
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Phonix Lubeck
W
FC Phonix Lubeck
23.11.19 2 : 1 Zafer
TSB Flensburg
W
FC Phonix Lubeck
29.02.20 6 : 1 Zafer
Eckernförder
W
SV Eutin 08
07.03.20 0 : 2 Zafer
FC Phonix Lubeck
2 SV Todesfelde 19 15 2 2 51:21 30 47 W
Inter Turkspor Kiel
09.11.19 0 : 3 Zafer
SV Todesfelde
W
SV Todesfelde
17.11.19 2 : 1 Zafer
TSV Bordesholm
W
Kropp
23.11.19 0 : 1 Zafer
SV Todesfelde
W
SV Todesfelde
01.12.19 3 : 0 Zafer
SV Frisia 03
D
SV Todesfelde
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Eckernförder
3 TSB Flensburg 19 12 3 4 64:31 33 39 W
TSB Flensburg
16.11.19 3 : 0 Zafer
SV Frisia 03
L
FC Phonix Lubeck
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
TSB Flensburg
L
TSB Flensburg
30.11.19 1 : 4 Kaybetmek
VfB Lubeck II
W
Inter Turkspor Kiel
29.02.20 2 : 3 Zafer
TSB Flensburg
W
TSB Flensburg
07.03.20 5 : 1 Zafer
Husumer
4 SC Weiche Flensburg 08 II 17 12 0 5 49:26 23 36 L
SC Weiche Flensburg 08 II
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SV Todesfelde
L
SV PREUSSEN 09 REINFELD
10.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SC Weiche Flensburg 08 II
W
Inter Turkspor Kiel
23.11.19 1 : 2 Zafer
SC Weiche Flensburg 08 II
L
SC Weiche Flensburg 08 II
30.11.19 2 : 3 Kaybetmek
TSV Bordesholm
W
SC Weiche Flensburg 08 II
07.03.20 6 : 3 Zafer
VfB Lubeck II
5 SV Eichede 20 11 3 6 44:29 15 36 W
SV Eichede
10.11.19 3 : 0 Zafer
Eckernförder
D
SV Eichede
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Phonix Lubeck
W
SV Eichede
24.11.19 6 : 2 Zafer
Husumer
D
PSV Neumunster
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Eichede
W
VfB Lubeck II
29.02.20 0 : 3 Zafer
SV Eichede
6 VfB Lubeck II 21 11 3 7 55:44 11 36 W
VfB Lubeck II
23.11.19 5 : 1 Zafer
Oldenburger SV
W
TSB Flensburg
30.11.19 1 : 4 Zafer
VfB Lubeck II
L
VfB Lubeck II
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
SV Eichede
L
SC Weiche Flensburg 08 II
07.03.20 6 : 3 Kaybetmek
VfB Lubeck II
D
VfB Lubeck II
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Kropp
7 Oldenburger SV 21 10 4 7 62:53 9 34 L
VfB Lubeck II
23.11.19 5 : 1 Kaybetmek
Oldenburger SV
W
Oldenburger SV
30.11.19 5 : 1 Zafer
Kropp
W
TSV Bordesholm
29.02.20 1 : 2 Zafer
Oldenburger SV
D
Oldenburger SV
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
PSV Neumunster
D
Oldenburger SV
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Eutin 08
8 TSV Bordesholm 20 9 4 7 42:33 9 31 L
SV Todesfelde
17.11.19 2 : 1 Kaybetmek
TSV Bordesholm
W
TSV Bordesholm
23.11.19 3 : 1 Zafer
SV PREUSSEN 09 REINFELD
W
SC Weiche Flensburg 08 II
30.11.19 2 : 3 Zafer
TSV Bordesholm
L
TSV Bordesholm
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Oldenburger SV
W
TSV Bordesholm
07.03.20 7 : 0 Zafer
SV Frisia 03
9 SV PREUSSEN 09 REINFELD 19 9 1 9 37:43 -6 28 D
SV PREUSSEN 09 REINFELD
03.11.19 3 : 3 Beraberlik
Oldenburger SV
W
SV PREUSSEN 09 REINFELD
10.11.19 3 : 1 Zafer
SC Weiche Flensburg 08 II
L
TSV Bordesholm
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SV PREUSSEN 09 REINFELD
W
Eckernförder
01.12.19 1 : 3 Zafer
SV PREUSSEN 09 REINFELD
L
SV Eutin 08
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SV PREUSSEN 09 REINFELD
10 PSV Neumunster 19 7 3 9 32:46 -14 24 D
PSV Neumunster
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
VfB Lubeck II
W
PSV Neumunster
23.11.19 5 : 1 Zafer
Eckernförder
D
PSV Neumunster
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Eichede
D
Oldenburger SV
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
PSV Neumunster
D
TSV Bordesholm
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
PSV Neumunster
11 SV Eutin 08 20 6 6 8 28:29 -1 21 D
TSV Bordesholm
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Eutin 08
D
SV Frisia 03
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Eutin 08
L
SV Eutin 08
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Inter Turkspor Kiel
W
SV Eutin 08
22.02.20 3 : 1 Zafer
SV PREUSSEN 09 REINFELD
L
SV Eutin 08
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Phonix Lubeck
12 SV Frisia 03 21 5 6 10 31:59 -28 21 L
TSB Flensburg
16.11.19 3 : 0 Kaybetmek
SV Frisia 03
D
SV Frisia 03
24.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Eutin 08
L
SV Todesfelde
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
SV Frisia 03
W
SV Frisia 03
01.03.20 2 : 0 Zafer
Husumer
L
TSV Bordesholm
07.03.20 7 : 0 Kaybetmek
SV Frisia 03
13 Husumer 19 5 4 10 41:55 -14 19 L
VfB Lubeck II
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Husumer
D
Husumer
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
Kropp
L
SV Eichede
24.11.19 6 : 2 Kaybetmek
Husumer
L
SV Frisia 03
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Husumer
L
TSB Flensburg
07.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Husumer
14 Inter Turkspor Kiel 20 5 1 14 29:54 -25 16 L
Inter Turkspor Kiel
09.11.19 0 : 3 Kaybetmek
SV Todesfelde
L
Oldenburger SV
16.11.19 7 : 4 Kaybetmek
Inter Turkspor Kiel
L
Inter Turkspor Kiel
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Weiche Flensburg 08 II
W
SV Eutin 08
30.11.19 0 : 2 Zafer
Inter Turkspor Kiel
L
Inter Turkspor Kiel
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
TSB Flensburg
15 Kropp 17 0 3 14 17:52 -35 3 L
Kropp
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SV Eichede
D
Husumer
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
Kropp
L
Kropp
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SV Todesfelde
L
Oldenburger SV
30.11.19 5 : 1 Kaybetmek
Kropp
D
VfB Lubeck II
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Kropp
16 Eckernförder 18 0 1 17 20:69 -49 1 L
SV Eichede
10.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Eckernförder
L
PSV Neumunster
23.11.19 5 : 1 Kaybetmek
Eckernförder
L
Eckernförder
01.12.19 1 : 3 Kaybetmek
SV PREUSSEN 09 REINFELD
L
FC Phonix Lubeck
29.02.20 6 : 1 Kaybetmek
Eckernförder
D
SV Todesfelde
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Eckernförder
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Schleswig-Holstein-Liga - turnuva, düzenleyen Almanya. Katılan lig 16 futbol takımları. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
FC Phonix Lubeck - 47 kabul edilen puan, parlak başarılar 15, yenilmeler 3, beraberlik 2.
SV Todesfelde - 47 sayı, yengi 15, yenilmeler 2, beraberlik 2.
TSB Flensburg - 39 sayı, kazanılan yarışmalar 12, yenilme 4, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Schleswig-Holstein-Liga (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Schleswig-Holstein-Liga (Almanya):
SV Todesfelde - Oldenburger SV (05.04.2020 08:00)
SV PREUSSEN 09 REINFELD - PSV Neumunster (05.04.2020 09:00)
SV Frisia 03 - VfB Lubeck II (05.04.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Schleswig-Holstein-Liga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.