Regionalliga Batı
Almanya

Regionalliga Batı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga West
1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 4 4 0 0 11:3 8 12 W
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
05.09.20 0 : 2 Zafer
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
W
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
12.09.20 3 : 0 Zafer
SV Straelen SV Straelen
W
VfB Homberg VfB Homberg
16.09.20 1 : 3 Zafer
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
W
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
19.09.20 3 : 2 Zafer
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
1 FC Cologne II
2 Preussen Munster Preussen Munster 4 3 1 0 9:3 6 10 D
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
04.09.20 1 : 1 Beraberlik
Preussen Munster Preussen Munster
W
Preussen Munster Preussen Munster
12.09.20 4 : 0 Zafer
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
W
SV Straelen SV Straelen
16.09.20 1 : 2 Zafer
Preussen Munster Preussen Munster
W
Preussen Munster Preussen Munster
19.09.20 2 : 1 Zafer
VfB Homberg VfB Homberg
Wuppertaler SV
3 Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II 4 3 1 0 6:2 4 10 W
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
05.09.20 0 : 1 Zafer
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
W
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
12.09.20 2 : 1 Zafer
1 FC Cologne II 1 FC Cologne II
W
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
16.09.20 0 : 2 Zafer
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
D
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
SC Wiedenbrück 2000
4 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3 2 1 0 8:1 7 7 D
SV Straelen SV Straelen
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
W
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
12.09.20 4 : 0 Zafer
VfB Homberg VfB Homberg
W
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
16.09.20 0 : 3 Zafer
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
1 FC Cologne II
5 Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II 3 2 1 0 5:2 3 7 W
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
12.09.20 2 : 0 Zafer
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
D
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
W
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
19.09.20 2 : 1 Zafer
SV Straelen SV Straelen
VfB Homberg
6 FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II 3 2 1 0 3:0 3 7 D
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
W
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
16.09.20 0 : 1 Zafer
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
W
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
19.09.20 2 : 0 Zafer
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
SV Bergisch Gladbach 09
7 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 3 1 2 0 5:3 2 5 W
VfB Homberg VfB Homberg
05.09.20 0 : 2 Zafer
SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
D
SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
D
SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
1 FC Cologne II 1 FC Cologne II
Sportfreunde Lotte
8 SC Wiedenbrück 2000 SC Wiedenbrück 2000 2 1 1 0 3:2 1 4 D
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
SC Wiedenbrück 2000 SC Wiedenbrück 2000
W
SC Wiedenbrück 2000 SC Wiedenbrück 2000
16.09.20 2 : 1 Zafer
Bonner SC Bonner SC
Borussia Dortmund II
9 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 4 1 1 2 3:4 -1 4 L
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
L
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
D
1 FC Cologne II 1 FC Cologne II
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
W
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
19.09.20 2 : 1 Zafer
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
Rot-Weiss Essen
10 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 4 1 1 2 5:8 -3 4 W
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
05.09.20 1 : 0 Zafer
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
D
SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
L
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
16.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
L
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
19.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Preussen Munster
11 Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck 2 1 0 1 2:1 1 3 L
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
W
Bonner SC Bonner SC
19.09.20 0 : 2 Zafer
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
SV Rodinghausen
12 Alemannia Aachen Alemannia Aachen 2 1 0 1 1:1 -1 3 L
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
W
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
12.09.20 0 : 1 Zafer
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
Borussia Mönchengladbach II
13 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 3 0 3 0 1:1 0 3 D
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
D
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
D
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
SV Straelen
14 Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen 2 0 2 0 2:2 0 2 D
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
SC Wiedenbrück 2000 SC Wiedenbrück 2000
D
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
Rot Weiss Ahlen
15 1 FC Cologne II 1 FC Cologne II 3 0 2 1 3:4 -1 2 L
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
1 FC Cologne II 1 FC Cologne II
D
1 FC Cologne II 1 FC Cologne II
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
D
SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
1 FC Cologne II 1 FC Cologne II
Fortuna Düsseldorf II
16 SV Rodinghausen SV Rodinghausen 4 0 2 2 1:5 -4 2 D
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
04.09.20 1 : 1 Beraberlik
Preussen Munster Preussen Munster
L
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
D
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
L
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
Wegberg-Beeck
17 SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 4 0 2 2 2:8 -6 2 L
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
L
Preussen Munster Preussen Munster
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
D
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
16.09.20 1 : 1 Beraberlik
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
D
Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09
FC Schalke 04 II
18 Bonner SC Bonner SC 3 0 1 2 3:6 -3 1 D
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Bonner SC Bonner SC
L
SC Wiedenbrück 2000 SC Wiedenbrück 2000
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bonner SC Bonner SC
L
Bonner SC Bonner SC
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Borussia Dortmund II
19 Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte 3 0 1 2 3:6 -3 1 D
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Bonner SC Bonner SC
L
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
16.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
L
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
SV Lippstadt 08
20 SV Straelen SV Straelen 4 0 1 3 3:8 -5 1 D
SV Straelen SV Straelen
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
L
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
SV Straelen SV Straelen
L
SV Straelen SV Straelen
16.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Preussen Munster Preussen Munster
L
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Straelen SV Straelen
Rot-Weiß Oberhausen
21 VfB Homberg VfB Homberg 4 0 0 4 2:11 -9 0 L
VfB Homberg VfB Homberg
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
L
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
VfB Homberg VfB Homberg
L
VfB Homberg VfB Homberg
16.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
L
Preussen Munster Preussen Munster
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
VfB Homberg VfB Homberg
Borussia Mönchengladbach II
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Regionalliga Batı - şampiyona, organize eden Almanya. Katılmak için başvuru veren yarışma 21 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
SC Fortuna Köln - 12 madde, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
Preussen Munster - 10 puan, kazanılan yarışmalar 3, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 1.
Borussia Dortmund II - 10 puan, yengi 3, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Regionalliga Batı (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Regionalliga Batı (Almanya):
1 FC Cologne II - Fortuna Düsseldorf II (23.09.2020 08:00)
Wegberg-Beeck - SV Rodinghausen (23.09.2020 13:30)
Sportfreunde Lotte - SV Lippstadt 08 (23.09.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Regionalliga Batı (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.