Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
Almanya

Regionalliga Batı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga West
1 SV Rodinghausen 26 20 3 3 66:19 47 63 W
Wuppertaler
15.02.20 1 : 4 Zafer
SV Rodinghausen
D
SV Rodinghausen
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
Alemannia Aachen
D
TUS Haltern
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
SV Rodinghausen
W
SV Rodinghausen
07.03.20 2 : 0 Zafer
B. Dortmund (A)
D
Wattenscheid 09
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Rodinghausen
2 SC Verl 22 16 5 1 51:14 37 53 W
SC Verl
31.01.20 1 : 0 Zafer
Lippstadt 08
W
Bonner
08.02.20 0 : 3 Zafer
SC Verl
W
SC Verl
16.02.20 2 : 1 Zafer
FC Schalke 04 II
D
SC Verl
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
W
Borussia Monchengladbach II
29.02.20 1 : 3 Zafer
SC Verl
3 Rot Weiss Essen 24 16 3 5 43:25 18 51 L
Rot Weiss Essen
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Rodinghausen
W
Rot Weiss Essen
16.02.20 1 : 0 Zafer
RW Oberhausen
W
Rot Weiss Essen
28.02.20 3 : 1 Zafer
Lippstadt 08
D
TUS Haltern
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
Rot Weiss Essen
W
Bonner
08.03.20 1 : 3 Zafer
Rot Weiss Essen
4 RW Oberhausen 23 13 7 3 42:21 21 46 W
SC Fortuna Cologne
02.02.20 0 : 3 Zafer
RW Oberhausen
W
RW Oberhausen
08.02.20 2 : 1 Zafer
Bergisch Gladbach
L
Rot Weiss Essen
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
RW Oberhausen
D
RW Oberhausen
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
VfL Sportfreunde Lotte 1929
D
RW Oberhausen
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Alemannia Aachen
5 1 FC Cologne II 23 10 5 8 39:29 10 35 L
1 FC Cologne II
24.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Rot Weiss Essen
L
VfL Sportfreunde Lotte 1929
02.02.20 4 : 3 Kaybetmek
1 FC Cologne II
D
1 FC Cologne II
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
TUS Haltern
W
1 FC Cologne II
07.03.20 3 : 0 Zafer
Homberg
D
1 FC Cologne II
28.03.20 0 : 0 Beraberlik
Wattenscheid 09
6 Alemannia Aachen 24 9 8 7 41:34 7 35 L
TUS Haltern
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Alemannia Aachen
D
Alemannia Aachen
01.02.20 3 : 3 Beraberlik
B. Dortmund (A)
W
Homberg
07.02.20 0 : 2 Zafer
Alemannia Aachen
D
SV Rodinghausen
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
Alemannia Aachen
D
RW Oberhausen
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Alemannia Aachen
7 B. Dortmund (A) 25 9 7 9 43:39 4 34 W
B. Dortmund (A)
08.02.20 4 : 0 Zafer
TUS Haltern
D
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
14.02.20 3 : 3 Beraberlik
B. Dortmund (A)
D
Homberg
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
B. Dortmund (A)
L
SV Rodinghausen
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
B. Dortmund (A)
D
B. Dortmund (A)
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Wattenscheid 09
8 Borussia Monchengladbach II 24 10 3 11 47:46 1 33 W
Lippstadt 08
08.02.20 0 : 2 Zafer
Borussia Monchengladbach II
L
Borussia Monchengladbach II
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bonner
D
FC Schalke 04 II
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Borussia Monchengladbach II
L
Borussia Monchengladbach II
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Verl
L
Borussia Monchengladbach II
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
9 FC Schalke 04 II 25 8 7 10 31:27 4 31 D
FC Schalke 04 II
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
L
SC Verl
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Schalke 04 II
D
FC Schalke 04 II
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Borussia Monchengladbach II
W
SC Fortuna Cologne
29.02.20 0 : 2 Zafer
FC Schalke 04 II
D
FC Schalke 04 II
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bergisch Gladbach
10 VfL Sportfreunde Lotte 1929 22 9 4 9 35:33 2 31 D
VfL Sportfreunde Lotte 1929
14.12.19 1 : 1 Beraberlik
B. Dortmund (A)
W
Homberg
25.01.20 0 : 3 Zafer
VfL Sportfreunde Lotte 1929
W
VfL Sportfreunde Lotte 1929
02.02.20 4 : 3 Zafer
1 FC Cologne II
L
SV Rodinghausen
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
VfL Sportfreunde Lotte 1929
D
RW Oberhausen
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
VfL Sportfreunde Lotte 1929
11 Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II 24 8 6 10 36:40 -4 30 D
FC Schalke 04 II
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
D
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
14.02.20 3 : 3 Beraberlik
B. Dortmund (A)
D
SC Verl
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
W
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
29.02.20 2 : 0 Zafer
Homberg
W
Borussia Monchengladbach II
08.03.20 2 : 3 Zafer
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
12 SC Fortuna Cologne 22 8 5 9 19:26 -7 29 L
SC Fortuna Cologne
13.12.19 0 : 1 Kaybetmek
SV Rodinghausen
L
SC Fortuna Cologne
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
RW Oberhausen
W
SC Fortuna Cologne
14.02.20 1 : 0 Zafer
Lippstadt 08
D
Bonner
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Fortuna Cologne
L
SC Fortuna Cologne
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Schalke 04 II
13 Bonner 25 7 4 14 28:43 -15 25 W
Borussia Monchengladbach II
14.02.20 0 : 1 Zafer
Bonner
D
Bonner
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Fortuna Cologne
L
Bergisch Gladbach
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Bonner
L
Bonner
04.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Lippstadt 08
L
Bonner
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Rot Weiss Essen
14 Wuppertaler 22 6 5 11 28:46 -18 23 W
Alemannia Aachen
07.12.19 1 : 2 Zafer
Wuppertaler
L
B. Dortmund (A)
25.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Wuppertaler
W
Wuppertaler
01.02.20 3 : 1 Zafer
Homberg
L
Wuppertaler
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SV Rodinghausen
W
Wuppertaler
07.03.20 2 : 0 Zafer
TUS Haltern
15 TUS Haltern 23 6 5 12 28:47 -19 23 W
TUS Haltern
15.02.20 3 : 0 Zafer
Homberg
D
1 FC Cologne II
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
TUS Haltern
D
TUS Haltern
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
SV Rodinghausen
D
TUS Haltern
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
Rot Weiss Essen
L
Wuppertaler
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
TUS Haltern
16 Lippstadt 08 22 5 4 13 21:43 -22 19 L
SC Verl
31.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Lippstadt 08
L
Lippstadt 08
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Borussia Monchengladbach II
L
SC Fortuna Cologne
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Lippstadt 08
L
Rot Weiss Essen
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Lippstadt 08
W
Bonner
04.03.20 0 : 2 Zafer
Lippstadt 08
17 Homberg 25 4 4 17 21:51 -30 16 L
Homberg
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Alemannia Aachen
L
TUS Haltern
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Homberg
D
Homberg
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
B. Dortmund (A)
L
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Homberg
L
1 FC Cologne II
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Homberg
18 Bergisch Gladbach 23 4 3 16 17:53 -36 15 D
Bergisch Gladbach
14.12.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Cologne II
L
SV Rodinghausen
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Bergisch Gladbach
L
RW Oberhausen
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Bergisch Gladbach
W
Bergisch Gladbach
29.02.20 1 : 0 Zafer
Bonner
D
FC Schalke 04 II
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bergisch Gladbach
19 Wattenscheid 09 13 4 4 5 20:16 4 7 D
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
Wattenscheid 09
D
RW Oberhausen
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Wattenscheid 09
D
Lippstadt 08
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Wattenscheid 09
D
Wattenscheid 09
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Bonner
D
FC Schalke 04 II
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Wattenscheid 09
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Regionalliga Batı - şampiyona, düzenleyen Almanya. Kayıt yaptıran lig 19 kulüpler. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
SV Rodinghausen - 63 puan, kazanılan yarışmalar 20, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
SC Verl - 53 sayı, yengi 16, yenilme 1, beraberlik 5.
Rot Weiss Essen - 51 sayı, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Regionalliga Batı (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Regionalliga Batı (Almanya):
Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II - TUS Haltern (08.04.2020 13:30)
SV Rodinghausen - RW Oberhausen (11.04.2020 08:00)
Rot Weiss Essen - Bergisch Gladbach (11.04.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Regionalliga Batı (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.