Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
Almanya

Bölgesel Ligi Güneybatı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Southwest
1 1. FC Saarbrucken 21 17 1 3 48:17 31 52 W
1. FC Saarbrucken
10.11.19 2 : 1 Zafer
FC 08 Homburg-Saar
W
1. FC Saarbrucken
23.11.19 1 : 0 Zafer
FK 03 Pirmasens
L
TSV Steinbach 1921
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
1. FC Saarbrucken
W
1. FC Saarbrucken
07.12.19 7 : 0 Zafer
TUS Rot-Weiss Koblenz
W
FSV Frankfurt 1899
22.02.20 0 : 1 Zafer
1. FC Saarbrucken
2 SV 07 Elversberg 21 15 3 3 48:22 26 48 W
FC Bayern Alzenau 1920
09.11.19 1 : 2 Zafer
SV 07 Elversberg
W
FC Giessen
23.11.19 2 : 3 Zafer
SV 07 Elversberg
W
SV 07 Elversberg
30.11.19 1 : 0 Zafer
Ulm 1846
D
Freiburg (A)
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
SV 07 Elversberg
W
SV 07 Elversberg
22.02.20 1 : 0 Zafer
VfR 1921 Aalen
3 TSV Steinbach 1921 20 14 3 3 37:15 22 45 W
TSV Steinbach 1921
02.11.19 2 : 1 Zafer
TSG Balingen 1848
W
FC-Astoria Walldorf
08.11.19 2 : 4 Zafer
TSV Steinbach 1921
W
1. FSV Mainz 05 II
23.11.19 0 : 2 Zafer
TSV Steinbach 1921
W
TSV Steinbach 1921
30.11.19 1 : 0 Zafer
1. FC Saarbrucken
W
TSV Steinbach 1921
22.02.20 2 : 1 Zafer
FC Giessen
4 FC 08 Homburg-Saar 21 12 4 5 37:28 9 40 L
1. FC Saarbrucken
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC 08 Homburg-Saar
W
FC Bayern Alzenau 1920
23.11.19 0 : 2 Zafer
FC 08 Homburg-Saar
D
FC 08 Homburg-Saar
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Giessen
L
Ulm 1846
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
FC 08 Homburg-Saar
W
FC 08 Homburg-Saar
22.02.20 3 : 0 Zafer
Freiburg (A)
5 1. FSV Mainz 05 II 21 10 4 7 33:27 6 34 D
1. FSV Mainz 05 II
08.11.19 4 : 4 Beraberlik
FK 03 Pirmasens
L
1. FSV Mainz 05 II
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
TSV Steinbach 1921
W
TUS Rot-Weiss Koblenz
01.12.19 1 : 4 Zafer
1. FSV Mainz 05 II
W
1. FSV Mainz 05 II
07.12.19 2 : 1 Zafer
FSV Frankfurt 1899
W
TSG Balingen 1848
21.02.20 1 : 5 Zafer
1. FSV Mainz 05 II
6 Ulm 1846 21 10 2 9 36:23 13 32 W
Ulm 1846
09.11.19 5 : 0 Zafer
Bahlinger
W
Ulm 1846
25.11.19 1 : 0 Zafer
Offenbacher FC Kickers 1901
L
SV 07 Elversberg
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Ulm 1846
W
Ulm 1846
07.12.19 2 : 0 Zafer
FC 08 Homburg-Saar
D
FK 03 Pirmasens
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ulm 1846
7 FC-Astoria Walldorf 21 8 7 6 39:31 8 31 L
FC-Astoria Walldorf
08.11.19 2 : 4 Kaybetmek
TSV Steinbach 1921
W
FC-Astoria Walldorf
23.11.19 3 : 0 Zafer
TUS Rot-Weiss Koblenz
L
FSV Frankfurt 1899
30.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC-Astoria Walldorf
W
FC-Astoria Walldorf
07.12.19 4 : 0 Zafer
TSG Balingen 1848
W
Hoffenheim (A)
21.02.20 2 : 3 Zafer
FC-Astoria Walldorf
8 Hoffenheim (A) 21 8 5 8 36:30 6 29 D
FSV Frankfurt 1899
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
Hoffenheim (A)
L
VfR 1921 Aalen
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Hoffenheim (A)
W
Hoffenheim (A)
29.11.19 4 : 1 Zafer
TSG Balingen 1848
W
Bahlinger
07.12.19 0 : 1 Zafer
Hoffenheim (A)
L
Hoffenheim (A)
21.02.20 2 : 3 Kaybetmek
FC-Astoria Walldorf
9 Offenbacher FC Kickers 1901 21 8 5 8 27:28 -1 29 D
FC Giessen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Offenbacher FC Kickers 1901
L
Ulm 1846
25.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Offenbacher FC Kickers 1901
W
Offenbacher FC Kickers 1901
01.12.19 3 : 1 Zafer
Freiburg (A)
L
VfR 1921 Aalen
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Offenbacher FC Kickers 1901
W
Offenbacher FC Kickers 1901
22.02.20 3 : 0 Zafer
Bahlinger
10 Bahlinger 21 8 3 10 32:36 -4 27 L
Ulm 1846
09.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Bahlinger
W
Freiburg (A)
24.11.19 1 : 2 Zafer
Bahlinger
W
Bahlinger
30.11.19 1 : 0 Zafer
VfR 1921 Aalen
L
Bahlinger
07.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Hoffenheim (A)
L
Offenbacher FC Kickers 1901
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Bahlinger
11 VfR 1921 Aalen 21 6 8 7 26:22 4 26 L
Freiburg (A)
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
VfR 1921 Aalen
W
VfR 1921 Aalen
23.11.19 1 : 0 Zafer
Hoffenheim (A)
L
Bahlinger
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
VfR 1921 Aalen
W
VfR 1921 Aalen
15.02.20 3 : 0 Zafer
Offenbacher FC Kickers 1901
L
SV 07 Elversberg
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
VfR 1921 Aalen
12 FC Bayern Alzenau 1920 20 6 7 7 25:27 -2 25 W
Offenbacher FC Kickers 1901
01.11.19 0 : 2 Zafer
FC Bayern Alzenau 1920
L
FC Bayern Alzenau 1920
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SV 07 Elversberg
L
FC Bayern Alzenau 1920
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC 08 Homburg-Saar
L
FK 03 Pirmasens
30.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Bayern Alzenau 1920
D
TUS Rot-Weiss Koblenz
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Bayern Alzenau 1920
13 FSV Frankfurt 1899 21 6 7 8 23:30 -7 25 D
FSV Frankfurt 1899
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
Hoffenheim (A)
W
TSG Balingen 1848
23.11.19 1 : 4 Zafer
FSV Frankfurt 1899
W
FSV Frankfurt 1899
30.11.19 2 : 0 Zafer
FC-Astoria Walldorf
L
1. FSV Mainz 05 II
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FSV Frankfurt 1899
L
FSV Frankfurt 1899
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
1. FC Saarbrucken
14 Freiburg (A) 21 7 4 10 26:35 -9 25 W
Freiburg (A)
10.11.19 2 : 1 Zafer
VfR 1921 Aalen
L
Freiburg (A)
24.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Bahlinger
L
Offenbacher FC Kickers 1901
01.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Freiburg (A)
D
Freiburg (A)
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
SV 07 Elversberg
L
FC 08 Homburg-Saar
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Freiburg (A)
15 FC Giessen 21 4 7 10 19:38 -19 19 D
FC Giessen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Offenbacher FC Kickers 1901
L
FC Giessen
23.11.19 2 : 3 Kaybetmek
SV 07 Elversberg
D
FC 08 Homburg-Saar
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Giessen
D
FC Giessen
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
FK 03 Pirmasens
L
TSV Steinbach 1921
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Giessen
16 FK 03 Pirmasens 21 3 9 9 19:32 -13 18 D
1. FSV Mainz 05 II
08.11.19 4 : 4 Beraberlik
FK 03 Pirmasens
L
1. FC Saarbrucken
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK 03 Pirmasens
W
FK 03 Pirmasens
30.11.19 2 : 0 Zafer
FC Bayern Alzenau 1920
D
FC Giessen
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
FK 03 Pirmasens
D
FK 03 Pirmasens
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ulm 1846
17 TSG Balingen 1848 21 3 2 16 23:51 -28 11 W
TSG Balingen 1848
16.11.19 1 : 0 Zafer
TUS Rot-Weiss Koblenz
L
TSG Balingen 1848
23.11.19 1 : 4 Kaybetmek
FSV Frankfurt 1899
L
Hoffenheim (A)
29.11.19 4 : 1 Kaybetmek
TSG Balingen 1848
L
FC-Astoria Walldorf
07.12.19 4 : 0 Kaybetmek
TSG Balingen 1848
L
TSG Balingen 1848
21.02.20 1 : 5 Kaybetmek
1. FSV Mainz 05 II
18 TUS Rot-Weiss Koblenz 21 0 5 16 11:53 -42 5 L
TSG Balingen 1848
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
TUS Rot-Weiss Koblenz
L
FC-Astoria Walldorf
23.11.19 3 : 0 Kaybetmek
TUS Rot-Weiss Koblenz
L
TUS Rot-Weiss Koblenz
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
1. FSV Mainz 05 II
L
1. FC Saarbrucken
07.12.19 7 : 0 Kaybetmek
TUS Rot-Weiss Koblenz
D
TUS Rot-Weiss Koblenz
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Bayern Alzenau 1920
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Güneybatı - turnuva, organize eden Almanya. Kayıt yaptıran turnuva 18 kulüpler. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
1. FC Saarbrucken - 52 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 17, yenilmeler 3, beraberlik 1.
SV 07 Elversberg - 48 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
TSV Steinbach 1921 - 45 puan, kazanılan maçlar 14, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Güneybatı (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Bölgesel Ligi Güneybatı (Almanya):
1. FC Saarbrucken - TSG Balingen 1848 (28.02.2020 13:00)
Offenbacher FC Kickers 1901 - Hoffenheim (A) (29.02.2020 08:00)
FC Giessen - TUS Rot-Weiss Koblenz (29.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Güneybatı (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.