Bölgesel Ligi Güneybatı
Almanya

Bölgesel Ligi Güneybatı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Southwest
1 SC Freiburg II SC Freiburg II 4 3 1 0 13:4 9 10 D
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
SC Freiburg II SC Freiburg II
W
SC Freiburg II SC Freiburg II
16.09.20 4 : 0 Zafer
VfR Aalen VfR Aalen
W
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
19.09.20 2 : 6 Zafer
SC Freiburg II SC Freiburg II
W
SC Freiburg II SC Freiburg II
23.09.20 1 : 0 Zafer
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
SG Sonnenhof Großaspach
2 Kickers Offenbach Kickers Offenbach 4 3 1 0 7:0 7 10 D
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Bahlinger SC Bahlinger SC
W
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
11.09.20 0 : 2 Zafer
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
W
FK Pirmasens FK Pirmasens
15.09.20 0 : 2 Zafer
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
W
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
19.09.20 3 : 0 Zafer
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
TSG Balingen
3 TSV Steinbach TSV Steinbach 4 3 0 1 11:3 8 9 L
VfR Aalen VfR Aalen
02.09.20 1 : 0 Kaybetmek
TSV Steinbach TSV Steinbach
W
TSV Steinbach TSV Steinbach
05.09.20 5 : 1 Zafer
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
W
TSV Steinbach TSV Steinbach
16.09.20 2 : 0 Zafer
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
W
Bahlinger SC Bahlinger SC
19.09.20 1 : 4 Zafer
TSV Steinbach TSV Steinbach
SG Sonnenhof Großaspach
4 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 4 3 0 1 8:5 3 9 W
FC Giessen FC Giessen
05.09.20 1 : 2 Zafer
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
W
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
11.09.20 3 : 0 Zafer
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
L
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
15.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
W
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
19.09.20 3 : 1 Zafer
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
KSV Hessen Kassel
5 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 4 2 2 0 5:1 4 8 D
Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
01.09.20 0 : 0 Beraberlik
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
W
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
05.09.20 2 : 0 Zafer
SV Elversberg SV Elversberg
W
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
16.09.20 3 : 1 Zafer
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
D
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
VfR Aalen
6 KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 4 2 2 0 8:5 3 8 W
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
05.09.20 0 : 2 Zafer
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
W
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
12.09.20 2 : 1 Zafer
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
D
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
15.09.20 3 : 3 Beraberlik
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
D
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Pirmasens FK Pirmasens
FC 08 Homburg
7 TSG Balingen TSG Balingen 4 2 1 1 8:5 3 7 W
TSG Balingen TSG Balingen
05.09.20 4 : 1 Zafer
VfR Aalen VfR Aalen
L
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
TSG Balingen TSG Balingen
W
TSG Balingen TSG Balingen
16.09.20 1 : 0 Zafer
Bahlinger SC Bahlinger SC
D
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
TSG Balingen TSG Balingen
Kickers Offenbach
8 FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 4 2 1 1 7:5 2 7 W
Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
06.09.20 0 : 2 Zafer
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
L
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
D
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
15.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
W
VfR Aalen VfR Aalen
20.09.20 1 : 2 Zafer
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
1. FSV Mainz 05 II
9 SV Elversberg SV Elversberg 4 2 0 2 7:4 3 6 W
SV Elversberg SV Elversberg
01.09.20 1 : 0 Zafer
FC Giessen FC Giessen
L
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Elversberg SV Elversberg
L
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Elversberg SV Elversberg
W
SV Elversberg SV Elversberg
19.09.20 5 : 0 Zafer
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
TSV Eintracht Stadtallendorf
10 TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz 4 2 0 2 8:9 -1 6 W
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
06.09.20 4 : 2 Zafer
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
L
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
W
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
15.09.20 3 : 0 Zafer
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
L
SV Elversberg SV Elversberg
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
FSV Frankfurt
11 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 4 2 0 2 4:5 -1 6 W
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
12.09.20 2 : 1 Zafer
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
L
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
16.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
W
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
19.09.20 1 : 0 Zafer
FC Giessen FC Giessen
L
SC Freiburg II SC Freiburg II
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
VfB Stuttgart II
12 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II 4 2 0 2 6:10 -4 6 W
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
05.09.20 1 : 2 Zafer
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
W
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
12.09.20 2 : 1 Zafer
TSG Balingen TSG Balingen
L
TSV Steinbach TSV Steinbach
16.09.20 2 : 0 Kaybetmek
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
L
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
19.09.20 2 : 6 Kaybetmek
SC Freiburg II SC Freiburg II
FC Bayern Alzenau
13 FK Pirmasens FK Pirmasens 4 1 2 1 2:3 -1 5 W
FK Pirmasens FK Pirmasens
05.09.20 1 : 0 Zafer
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
D
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Pirmasens FK Pirmasens
L
FK Pirmasens FK Pirmasens
15.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
D
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Pirmasens FK Pirmasens
TSG 1899 Hoffenheim II
14 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach 4 1 1 2 6:6 -3 4 L
FK Pirmasens FK Pirmasens
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
L
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
11.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
W
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
15.09.20 1 : 4 Zafer
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
D
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
TSG Balingen TSG Balingen
TSV Steinbach
15 Bahlinger SC Bahlinger SC 4 1 1 2 2:5 -3 4 D
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Bahlinger SC Bahlinger SC
W
Bahlinger SC Bahlinger SC
12.09.20 1 : 0 Zafer
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
L
TSG Balingen TSG Balingen
16.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Bahlinger SC Bahlinger SC
L
Bahlinger SC Bahlinger SC
19.09.20 1 : 4 Kaybetmek
TSV Steinbach TSV Steinbach
SSV Ulm 1846
16 FC Giessen FC Giessen 4 1 0 3 4:6 -2 3 L
SV Elversberg SV Elversberg
01.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Giessen FC Giessen
L
FC Giessen FC Giessen
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
W
FC Giessen FC Giessen
12.09.20 3 : 2 Zafer
Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
L
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Giessen FC Giessen
Bahlinger SC
17 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf 4 0 3 1 5:9 -4 3 L
TSV Steinbach TSV Steinbach
05.09.20 5 : 1 Kaybetmek
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
D
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
SC Freiburg II SC Freiburg II
D
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
15.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
D
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
VfB Stuttgart II
18 VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II 3 1 0 2 2:6 -4 3 L
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
L
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
11.09.20 3 : 0 Kaybetmek
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
W
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
16.09.20 2 : 1 Zafer
SV Elversberg SV Elversberg
FSV Frankfurt
19 VfR Aalen VfR Aalen 4 1 0 3 3:10 -7 3 W
VfR Aalen VfR Aalen
02.09.20 1 : 0 Zafer
TSV Steinbach TSV Steinbach
L
TSG Balingen TSG Balingen
05.09.20 4 : 1 Kaybetmek
VfR Aalen VfR Aalen
L
SC Freiburg II SC Freiburg II
16.09.20 4 : 0 Kaybetmek
VfR Aalen VfR Aalen
L
VfR Aalen VfR Aalen
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
SSV Ulm 1846
20 TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf 4 0 2 2 6:10 -4 2 L
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
06.09.20 4 : 2 Kaybetmek
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
D
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Pirmasens FK Pirmasens
D
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
15.09.20 3 : 3 Beraberlik
KSV Hessen Kassel KSV Hessen Kassel
L
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
TSV Eintracht Stadtallendorf TSV Eintracht Stadtallendorf
SV Elversberg
21 Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz 3 0 1 2 2:5 -3 1 D
Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
01.09.20 0 : 0 Beraberlik
SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
L
Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
L
FC Giessen FC Giessen
12.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Rot-Weiss Koblenz Rot-Weiss Koblenz
KSV Hessen Kassel
22 TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 4 0 0 4 2:10 -8 0 L
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II
L
Bahlinger SC Bahlinger SC
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
L
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
15.09.20 1 : 4 Kaybetmek
SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach
L
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
TSG 1899 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II
FK Pirmasens
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Güneybatı - şampiyona, düzenleyen Almanya. Kayıt yaptıran lig 22 katılımcılar. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
SC Freiburg II - 10 sayı, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Kickers Offenbach - 10 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 3, yenilmeler 0, beraberlik 1.
TSV Steinbach - 9 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 1, beraberlik 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Güneybatı (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Bölgesel Ligi Güneybatı (Almanya):
FK Pirmasens - TSG 1899 Hoffenheim II (25.09.2020 12:00)
TSV Steinbach - SG Sonnenhof Großaspach (25.09.2020 12:30)
SSV Ulm 1846 - VfR Aalen (25.09.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Güneybatı (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.