Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Almanya

Bölgesel Ligi Kuzeydoğu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Northeast
1 VSG Altglienicke VSG Altglienicke 23 15 2 6 59:31 28 47 L
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Berliner AK 07 Berliner AK 07
W
Dynamo Dynamo
21.02.20 1 : 2 Zafer
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
W
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
07.03.20 2 : 4 Zafer
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
D
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
D
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
2 Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig 22 13 8 1 43:24 19 47 D
Energie Cottbus Energie Cottbus
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
W
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
16.02.20 3 : 1 Zafer
Auerbach 1906 Auerbach 1906
W
Optik Rathenow Optik Rathenow
22.02.20 1 : 3 Zafer
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
W
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
28.02.20 4 : 2 Zafer
Meuselwitz Meuselwitz
D
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
3 Energie Cottbus Energie Cottbus 23 13 6 4 53:32 21 45 D
Energie Cottbus Energie Cottbus
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
L
Auerbach 1906 Auerbach 1906
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Energie Cottbus Energie Cottbus
W
Energie Cottbus Energie Cottbus
29.02.20 4 : 0 Zafer
Optik Rathenow Optik Rathenow
D
Meuselwitz Meuselwitz
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Energie Cottbus Energie Cottbus
D
Energie Cottbus Energie Cottbus
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
4 FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde 24 11 7 6 45:32 13 40 W
Babelsberg 03 Babelsberg 03
22.02.20 1 : 2 Zafer
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
W
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
01.03.20 2 : 0 Zafer
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
W
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
08.03.20 0 : 2 Zafer
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
D
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
5 Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II 23 12 2 9 59:42 17 38 W
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
14.02.20 2 : 0 Zafer
Meuselwitz Meuselwitz
L
Berliner AK 07 Berliner AK 07
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
L
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
28.02.20 4 : 7 Kaybetmek
Dynamo Dynamo
D
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
6 Dynamo Dynamo 23 10 7 6 35:29 6 37 D
Dynamo Dynamo
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
D
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dynamo Dynamo
L
Dynamo Dynamo
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
W
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
28.02.20 4 : 7 Zafer
Dynamo Dynamo
D
Dynamo Dynamo
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
7 Berliner AK 07 Berliner AK 07 22 9 6 7 47:35 12 33 D
Berliner AK 07 Berliner AK 07
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
W
Berliner AK 07 Berliner AK 07
09.02.20 4 : 1 Zafer
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
W
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
16.02.20 1 : 3 Zafer
Berliner AK 07 Berliner AK 07
W
Berliner AK 07 Berliner AK 07
23.02.20 3 : 1 Zafer
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Berliner AK 07 Berliner AK 07
8 FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 21 6 11 4 20:17 3 29 D
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Babelsberg 03 Babelsberg 03
W
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
09.02.20 1 : 0 Zafer
Babelsberg 03 Babelsberg 03
D
Energie Cottbus Energie Cottbus
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
L
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
D
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
12.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
9 Auerbach 1906 Auerbach 1906 22 9 2 11 37:46 -9 29 W
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
02.02.20 1 : 2 Zafer
Auerbach 1906 Auerbach 1906
D
Auerbach 1906 Auerbach 1906
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
L
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Auerbach 1906 Auerbach 1906
W
Auerbach 1906 Auerbach 1906
22.02.20 3 : 2 Zafer
Energie Cottbus Energie Cottbus
L
Optik Rathenow Optik Rathenow
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Auerbach 1906 Auerbach 1906
10 Meuselwitz Meuselwitz 22 6 7 9 33:39 -6 25 W
Meuselwitz Meuselwitz
09.02.20 2 : 1 Zafer
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
L
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Meuselwitz Meuselwitz
D
Meuselwitz Meuselwitz
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
L
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
28.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Meuselwitz Meuselwitz
D
Meuselwitz Meuselwitz
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Energie Cottbus Energie Cottbus
11 SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 22 6 7 9 27:36 -9 25 L
Berliner AK 07 Berliner AK 07
09.02.20 4 : 1 Kaybetmek
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
D
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Dynamo Dynamo
D
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
21.02.20 4 : 4 Beraberlik
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
L
Babelsberg 03 Babelsberg 03
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
12 Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig 23 4 11 8 20:26 -6 23 D
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
D
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
D
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
L
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
D
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
13 Optik Rathenow Optik Rathenow 23 5 5 13 20:48 -28 20 L
Optik Rathenow Optik Rathenow
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Optik Rathenow Optik Rathenow
L
Optik Rathenow Optik Rathenow
22.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
L
Energie Cottbus Energie Cottbus
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Optik Rathenow Optik Rathenow
W
Optik Rathenow Optik Rathenow
07.03.20 1 : 0 Zafer
Auerbach 1906 Auerbach 1906
14 FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen 20 8 4 8 44:36 8 19 L
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
L
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
D
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
21.02.20 4 : 4 Beraberlik
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
D
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
15 VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt 23 3 10 10 24:40 -16 19 W
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
15.02.20 3 : 2 Zafer
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
D
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
D
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Babelsberg 03 Babelsberg 03
D
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
D
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
16 Babelsberg 03 Babelsberg 03 22 3 8 11 22:38 -16 17 L
Babelsberg 03 Babelsberg 03
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
D
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Babelsberg 03 Babelsberg 03
W
Babelsberg 03 Babelsberg 03
07.03.20 4 : 1 Zafer
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
D
Babelsberg 03 Babelsberg 03
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Babelsberg 03 Babelsberg 03
17 Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908 20 2 5 13 16:53 -37 11 D
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
D
Bsg Chemie Leipzig Bsg Chemie Leipzig
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
L
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
D
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
D
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
12.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
18 FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt 19 4 7 8 18:27 -9 19 D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FSV Union Fuerstenwalde FSV Union Fuerstenwalde
D
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
D
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
10.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
D
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hertha BSC Berlin II Hertha BSC Berlin II
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Kuzeydoğu - şampiyona, düzenleyen Almanya. Katılan şampiyona 18 futbol kulüpleri. Bugün en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
VSG Altglienicke - 47 puan, parlak başarılar 15, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Lokomotiv Leipzig - 47 puan, yengi 13, yenilme 1, beraberlik 8.
Energie Cottbus - 45 puan, yengi 13, yenilme 4, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Kuzeydoğu (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Kuzeydoğu (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.