Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Almanya

Bölgesel Ligi Kuzeydoğu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Northeast
1 BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889 7 7 0 0 15:4 11 21 W
Energie Cottbus Energie Cottbus
29.08.20 1 : 2 Zafer
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
W
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
02.09.20 2 : 1 Zafer
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
W
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
06.09.20 1 : 2 Zafer
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
W
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
20.09.20 2 : 0 Zafer
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
W
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
23.09.20 0 : 3 Zafer
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
BSG Chemie Leipzig
2 VSG Altglienicke VSG Altglienicke 7 5 1 1 16:9 7 16 W
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
29.08.20 3 : 1 Zafer
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
L
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
W
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
05.09.20 2 : 1 Zafer
VfB Auerbach VfB Auerbach
W
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
19.09.20 0 : 2 Zafer
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
D
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
FSV Union Furstenwalde
3 Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo 7 4 1 2 18:11 7 13 W
Berliner AK 07 Berliner AK 07
30.08.20 1 : 3 Zafer
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
D
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
02.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
W
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
06.09.20 2 : 5 Zafer
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
W
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
19.09.20 6 : 2 Zafer
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
W
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
23.09.20 0 : 1 Zafer
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
FSV Optik Rathenow
4 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 7 3 3 1 14:7 7 12 D
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
D
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
02.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
W
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
05.09.20 3 : 0 Zafer
Hertha II Hertha II
W
Berliner AK 07 Berliner AK 07
19.09.20 1 : 5 Zafer
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
W
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
23.09.20 0 : 2 Zafer
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
FSV 63 Luckenwalde
5 BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 7 3 3 1 11:6 5 12 D
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hertha II Hertha II
D
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
01.09.20 0 : 0 Beraberlik
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
D
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Berliner AK 07 Berliner AK 07
W
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
18.09.20 1 : 4 Zafer
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
L
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
BFC Viktoria 1889
6 FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde 7 4 0 3 17:13 4 12 W
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
30.08.20 1 : 2 Zafer
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
W
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
02.09.20 2 : 1 Zafer
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
L
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
06.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
W
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
20.09.20 5 : 1 Zafer
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
L
Energie Cottbus Energie Cottbus
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
VSG Altglienicke
7 1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig 7 3 3 1 12:8 4 12 D
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
W
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
02.09.20 3 : 0 Zafer
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
W
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
06.09.20 0 : 2 Zafer
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
D
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
D
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
23.09.20 2 : 2 Beraberlik
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
Energie Cottbus
8 FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 7 3 1 3 10:13 -3 10 L
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
L
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
02.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
L
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
06.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
W
Hertha II Hertha II
20.09.20 1 : 2 Zafer
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
D
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Berliner AK 07 Berliner AK 07
FC Carl Zeiss Jena
9 Energie Cottbus Energie Cottbus 7 3 0 4 11:11 -2 9 L
Energie Cottbus Energie Cottbus
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
W
VfB Auerbach VfB Auerbach
02.09.20 2 : 5 Zafer
Energie Cottbus Energie Cottbus
L
Energie Cottbus Energie Cottbus
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
W
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
20.09.20 0 : 1 Zafer
Energie Cottbus Energie Cottbus
W
Energie Cottbus Energie Cottbus
23.09.20 3 : 1 Zafer
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
1. FC Lokomotive Leipzig
10 Chemnitzer FC Chemnitzer FC 7 2 2 3 9:10 -1 8 W
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
29.08.20 1 : 0 Zafer
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
D
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
02.09.20 2 : 2 Beraberlik
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
W
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
06.09.20 3 : 2 Zafer
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
D
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
L
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
23.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
Hertha II
11 Berliner AK 07 Berliner AK 07 7 2 2 3 12:15 -3 8 L
Berliner AK 07 Berliner AK 07
30.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
W
Hertha II Hertha II
02.09.20 2 : 5 Zafer
Berliner AK 07 Berliner AK 07
D
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Berliner AK 07 Berliner AK 07
L
Berliner AK 07 Berliner AK 07
19.09.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
D
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Berliner AK 07 Berliner AK 07
Bischofswerdaer 08
12 Hertha II Hertha II 7 2 2 3 10:14 -4 8 D
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hertha II Hertha II
L
Hertha II Hertha II
02.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Berliner AK 07 Berliner AK 07
L
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
05.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Hertha II Hertha II
L
Hertha II Hertha II
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
D
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hertha II Hertha II
Chemnitzer FC
13 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 7 2 2 3 9:13 -4 8 L
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
D
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
02.09.20 2 : 2 Beraberlik
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
D
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
L
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
18.09.20 1 : 4 Kaybetmek
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
L
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
23.09.20 0 : 3 Kaybetmek
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
VfB Auerbach
14 Lichtenberg 47 Lichtenberg 47 7 2 2 3 8:12 -4 8 L
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
29.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
D
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
01.09.20 0 : 0 Beraberlik
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
D
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
L
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
W
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
23.09.20 3 : 2 Zafer
VfB Auerbach VfB Auerbach
VFB Germania Halberstadt
15 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 7 1 4 2 8:10 -2 7 W
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
30.08.20 1 : 2 Zafer
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
D
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
02.09.20 2 : 2 Beraberlik
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
D
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
L
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Energie Cottbus Energie Cottbus
D
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
Tennis Borussia Berlin
16 VfB Auerbach VfB Auerbach 7 2 1 4 12:15 -3 7 W
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
29.08.20 1 : 4 Zafer
VfB Auerbach VfB Auerbach
L
VfB Auerbach VfB Auerbach
02.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Energie Cottbus Energie Cottbus
L
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
VfB Auerbach VfB Auerbach
D
VfB Auerbach VfB Auerbach
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
L
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
23.09.20 3 : 2 Kaybetmek
VfB Auerbach VfB Auerbach
ZFC Meuselwitz
17 Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08 7 2 1 4 10:15 -5 7 L
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
L
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
L
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
L
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
19.09.20 6 : 2 Kaybetmek
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
D
Bischofswerdaer 08 Bischofswerdaer 08
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hertha II Hertha II
Berliner AK 07
18 Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin 7 1 3 3 10:12 -2 6 W
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
29.08.20 2 : 0 Zafer
Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
D
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
02.09.20 2 : 2 Beraberlik
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
L
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
BFC Viktoria 1889 BFC Viktoria 1889
D
VfB Auerbach VfB Auerbach
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
D
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
SV Babelsberg 03
19 FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 7 1 2 4 8:16 -8 5 L
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
29.08.20 1 : 4 Kaybetmek
VfB Auerbach VfB Auerbach
W
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
02.09.20 0 : 3 Zafer
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
D
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
L
FSV Union Furstenwalde FSV Union Furstenwalde
20.09.20 5 : 1 Kaybetmek
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
D
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
23.09.20 2 : 2 Beraberlik
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
Berliner FC Dynamo
20 VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt 7 1 1 5 5:11 -6 4 L
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
L
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
02.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FSV Optik Rathenow FSV Optik Rathenow
W
Energie Cottbus Energie Cottbus
06.09.20 0 : 2 Zafer
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
L
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
VSG Altglienicke VSG Altglienicke
D
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
VFB Germania Halberstadt VFB Germania Halberstadt
Lichtenberg 47
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Kuzeydoğu - şampiyona, organize eden Almanya. Kayıt yaptıran şampiyona 20 futbol kulüpleri. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
BFC Viktoria 1889 - 21 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 7, yenilmeler 0, beraberlik 0.
VSG Altglienicke - 16 sayı, parlak başarılar 5, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 1.
Berliner FC Dynamo - 13 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 4, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Kuzeydoğu (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu (Almanya):
SV Babelsberg 03 - Tennis Borussia Berlin (26.09.2020 07:30)
VFB Germania Halberstadt - Lichtenberg 47 (26.09.2020 07:30)
BFC Viktoria 1889 - BSG Chemie Leipzig (26.09.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Kuzeydoğu (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.