Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
22
Almanya

Bölgesel Ligi, Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga North
1 Lubeck 23 18 1 4 60:22 38 55 W
Lubeck
29.11.19 7 : 0 Zafer
Heider
W
Holstein Kiel II
15.12.19 0 : 5 Zafer
Lubeck
W
Lubeck
21.12.19 2 : 0 Zafer
Altonaer FC Von 1893
W
Saint Pauli (A)
14.02.20 1 : 2 Zafer
Lubeck
W
Lubeck
22.02.20 4 : 0 Zafer
Holstein Kiel II
2 VfL Wolfsburg II 22 17 2 3 67:23 44 53 W
VfL Wolfsburg II
09.11.19 3 : 0 Zafer
SC Weiche Flensburg 08
W
Rehden
16.11.19 0 : 1 Zafer
VfL Wolfsburg II
W
VfL Wolfsburg II
24.11.19 5 : 0 Zafer
Oldenburg
W
Hamburg (A)
30.11.19 2 : 4 Zafer
VfL Wolfsburg II
W
VfL Wolfsburg II
08.12.19 5 : 0 Zafer
Werder Bremen (A)
3 SC Weiche Flensburg 08 20 13 2 5 32:20 12 41 L
VfL Wolfsburg II
09.11.19 3 : 0 Kaybetmek
SC Weiche Flensburg 08
W
SC Weiche Flensburg 08
16.11.19 4 : 1 Zafer
Hannoverscher SC
L
SC Weiche Flensburg 08
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Havelse
W
Rehden
30.11.19 0 : 1 Zafer
SC Weiche Flensburg 08
W
SC Weiche Flensburg 08
07.12.19 2 : 1 Zafer
Oldenburg
4 SV DROCHTERSEN/ASSEL 23 13 2 8 36:30 6 41 W
Havelse
17.11.19 1 : 2 Zafer
SV DROCHTERSEN/ASSEL
W
SSV Jeddeloh II
23.11.19 0 : 3 Zafer
SV DROCHTERSEN/ASSEL
L
SV DROCHTERSEN/ASSEL
29.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Altonaer FC Von 1893
W
Hansa Lüneburg
07.12.19 0 : 1 Zafer
SV DROCHTERSEN/ASSEL
W
SV DROCHTERSEN/ASSEL
21.02.20 1 : 0 Zafer
Heider
5 E. Norderstedt 22 12 2 8 38:29 9 38 W
Altonaer FC Von 1893
10.11.19 0 : 3 Zafer
E. Norderstedt
W
E. Norderstedt
17.11.19 1 : 0 Zafer
Hansa Lüneburg
W
Heider
23.11.19 1 : 3 Zafer
E. Norderstedt
D
E. Norderstedt
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
Saint Pauli (A)
W
Holstein Kiel II
07.12.19 1 : 2 Zafer
E. Norderstedt
6 Werder Bremen (A) 23 11 5 7 38:35 3 38 W
Werder Bremen (A)
15.11.19 5 : 0 Zafer
Heider
D
Saint Pauli (A)
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
Werder Bremen (A)
W
Werder Bremen (A)
30.11.19 3 : 1 Zafer
Holstein Kiel II
L
VfL Wolfsburg II
08.12.19 5 : 0 Kaybetmek
Werder Bremen (A)
W
Werder Bremen (A)
21.02.20 1 : 0 Zafer
Hannoverscher SC
7 Rehden 22 9 6 7 35:23 12 33 W
Holstein Kiel II
10.11.19 1 : 5 Zafer
Rehden
L
Rehden
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
VfL Wolfsburg II
L
Rehden
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SC Weiche Flensburg 08
D
Rehden
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Havelse
D
Hannoverscher SC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rehden
8 Holstein Kiel II 22 10 3 9 39:44 -5 33 W
Holstein Kiel II
23.11.19 1 : 0 Zafer
Hamburg (A)
L
Werder Bremen (A)
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Holstein Kiel II
L
Holstein Kiel II
07.12.19 1 : 2 Kaybetmek
E. Norderstedt
L
Holstein Kiel II
15.12.19 0 : 5 Kaybetmek
Lubeck
L
Lubeck
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Holstein Kiel II
9 Havelse 22 9 5 8 38:38 -2 32 W
Hannoverscher SC
10.11.19 1 : 2 Zafer
Havelse
L
Havelse
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SV DROCHTERSEN/ASSEL
W
SC Weiche Flensburg 08
23.11.19 0 : 2 Zafer
Havelse
D
Havelse
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SSV Jeddeloh II
D
Rehden
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Havelse
10 Oldenburg 22 9 4 9 37:41 -4 31 L
Saint Pauli (A)
08.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Oldenburg
W
Oldenburg
17.11.19 2 : 1 Zafer
Holstein Kiel II
L
VfL Wolfsburg II
24.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Oldenburg
D
Oldenburg
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Hannoverscher SC
L
SC Weiche Flensburg 08
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Oldenburg
11 Hansa Lüneburg 22 8 3 11 33:40 -7 27 L
E. Norderstedt
17.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Hansa Lüneburg
L
Hansa Lüneburg
24.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Lubeck
L
Hannover 96 (A)
30.11.19 5 : 3 Kaybetmek
Hansa Lüneburg
D
Hamburg (A)
04.12.19 0 : 0 Beraberlik
Hansa Lüneburg
L
Hansa Lüneburg
07.12.19 0 : 1 Kaybetmek
SV DROCHTERSEN/ASSEL
12 Hannover 96 (A) 21 8 2 11 29:40 -11 26 L
SV DROCHTERSEN/ASSEL
08.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Hannover 96 (A)
W
Hannover 96 (A)
16.11.19 2 : 1 Zafer
SSV Jeddeloh II
W
Hannover 96 (A)
30.11.19 5 : 3 Zafer
Hansa Lüneburg
W
Hannover 96 (A)
07.12.19 2 : 1 Zafer
Heider
W
Hannover 96 (A)
17.02.20 2 : 1 Zafer
Hamburg (A)
13 Hamburg (A) 22 6 5 11 37:35 2 23 L
Hamburg (A)
30.11.19 2 : 4 Kaybetmek
VfL Wolfsburg II
D
Hamburg (A)
04.12.19 0 : 0 Beraberlik
Hansa Lüneburg
D
Hamburg (A)
14.12.19 1 : 1 Beraberlik
Saint Pauli (A)
L
Hannoverscher SC
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hamburg (A)
L
Hannover 96 (A)
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Hamburg (A)
14 Saint Pauli (A) 22 5 7 10 31:33 -2 22 W
Saint Pauli (A)
08.11.19 3 : 0 Zafer
Oldenburg
D
Saint Pauli (A)
24.11.19 1 : 1 Beraberlik
Werder Bremen (A)
D
E. Norderstedt
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
Saint Pauli (A)
D
Hamburg (A)
14.12.19 1 : 1 Beraberlik
Saint Pauli (A)
L
Saint Pauli (A)
14.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Lubeck
15 SSV Jeddeloh II 22 4 7 11 41:48 -7 19 D
SSV Jeddeloh II
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
Lubeck
L
Hannover 96 (A)
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
SSV Jeddeloh II
L
SSV Jeddeloh II
23.11.19 0 : 3 Kaybetmek
SV DROCHTERSEN/ASSEL
D
Havelse
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SSV Jeddeloh II
W
Altonaer FC Von 1893
16.02.20 1 : 4 Zafer
SSV Jeddeloh II
16 Altonaer FC Von 1893 21 4 4 13 26:48 -22 16 L
Altonaer FC Von 1893
03.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Werder Bremen (A)
L
Altonaer FC Von 1893
10.11.19 0 : 3 Kaybetmek
E. Norderstedt
W
SV DROCHTERSEN/ASSEL
29.11.19 0 : 2 Zafer
Altonaer FC Von 1893
L
Lubeck
21.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Altonaer FC Von 1893
L
Altonaer FC Von 1893
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SSV Jeddeloh II
17 Hannoverscher SC 23 2 9 12 19:44 -25 15 L
SC Weiche Flensburg 08
16.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Hannoverscher SC
D
Oldenburg
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Hannoverscher SC
W
Hannoverscher SC
08.02.20 2 : 0 Zafer
Hamburg (A)
D
Hannoverscher SC
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rehden
L
Werder Bremen (A)
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hannoverscher SC
18 Heider 22 4 3 15 21:64 -43 15 L
Werder Bremen (A)
15.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Heider
L
Heider
23.11.19 1 : 3 Kaybetmek
E. Norderstedt
L
Lubeck
29.11.19 7 : 0 Kaybetmek
Heider
L
Hannover 96 (A)
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Heider
L
SV DROCHTERSEN/ASSEL
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Heider
Promotion
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi, Kuzey - şampiyona, düzenleyen Almanya. Kayıt yaptıran turnuva 18 futbol takımları. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Lubeck - 55 puan, parlak başarılar 18, skorsuz maçlar 4, beraberlik 1.
VfL Wolfsburg II - 53 madde, yengi 17, yenilmeler 3, beraberlik 2.
SC Weiche Flensburg 08 - 41 kabul edilen puan, parlak başarılar 13, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi, Kuzey (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - Bölgesel Ligi, Kuzey (Almanya):
Hannover 96 (A) - Saint Pauli (A) (23.02.2020 07:30)
E. Norderstedt - VfL Wolfsburg II (23.02.2020 08:00)
Oldenburg - Rehden (23.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi, Kuzey (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.