Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
Almanya

Bölgesel Ligi Bavaria

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Bavaria
1 Turkgucu Ataspor Munchen 22 17 2 3 50:19 31 53 W
Turkgucu Ataspor Munchen
02.11.19 3 : 0 Zafer
SV Schalding-Heining
W
SV Viktoria Aschaffenburg
09.11.19 0 : 1 Zafer
Turkgucu Ataspor Munchen
W
Turkgucu Ataspor Munchen
16.11.19 3 : 1 Zafer
VFR Garching
W
Memmingen
23.11.19 3 : 4 Zafer
Turkgucu Ataspor Munchen
W
Turkgucu Ataspor Munchen
30.11.19 4 : 1 Zafer
Buchbach
2 1. FC Schweinfurt 05 22 14 3 5 48:26 22 45 D
TSV Aubstadt
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
1. FC Schweinfurt 05
W
1. FC Schweinfurt 05
09.11.19 1 : 0 Zafer
SpVgg Greuther Furth II
W
SV Wacker Burghausen
16.11.19 0 : 3 Zafer
1. FC Schweinfurt 05
W
1. FC Schweinfurt 05
23.11.19 6 : 0 Zafer
TSV RAIN/LECH
W
1. FC Schweinfurt 05
30.11.19 4 : 3 Zafer
TSV 1860 Rosenheim
3 Nürnberg (A) 22 11 7 4 47:25 22 40 W
Nürnberg (A)
02.11.19 6 : 0 Zafer
VFR Garching
D
Memmingen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Nürnberg (A)
W
Nürnberg (A)
16.11.19 2 : 1 Zafer
Buchbach
D
FC Augsburg II
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Nürnberg (A)
W
Nürnberg (A)
30.11.19 4 : 1 Zafer
FV Illertissen
4 Bayreuth 22 10 8 4 44:26 18 38 D
Bayreuth
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Viktoria Aschaffenburg
D
VFR Garching
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Bayreuth
W
Bayreuth
16.11.19 4 : 0 Zafer
Memmingen
L
Buchbach
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Bayreuth
D
Bayreuth
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Augsburg II
5 SV Viktoria Aschaffenburg 22 11 5 6 44:27 17 38 D
Bayreuth
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Viktoria Aschaffenburg
L
SV Viktoria Aschaffenburg
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Turkgucu Ataspor Munchen
W
VFB Eichstatt
16.11.19 1 : 2 Zafer
SV Viktoria Aschaffenburg
W
SV Viktoria Aschaffenburg
23.11.19 4 : 0 Zafer
TSV Aubstadt
D
SpVgg Greuther Furth II
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Viktoria Aschaffenburg
6 VFB Eichstatt 22 10 6 6 39:21 18 36 W
VFB Eichstatt
02.11.19 5 : 2 Zafer
Heimstetten
D
SV Schalding-Heining
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
VFB Eichstatt
L
VFB Eichstatt
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SV Viktoria Aschaffenburg
W
VFR Garching
23.11.19 0 : 2 Zafer
VFB Eichstatt
W
VFB Eichstatt
30.11.19 1 : 0 Zafer
Memmingen
7 SpVgg Greuther Furth II 22 10 4 8 29:25 4 34 L
SpVgg Greuther Furth II
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
TSV RAIN/LECH
L
1. FC Schweinfurt 05
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SpVgg Greuther Furth II
W
SpVgg Greuther Furth II
16.11.19 2 : 0 Zafer
Heimstetten
L
SV Schalding-Heining
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SpVgg Greuther Furth II
D
SpVgg Greuther Furth II
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Viktoria Aschaffenburg
8 Buchbach 22 9 6 7 27:29 -2 33 D
FC Augsburg II
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Buchbach
W
Buchbach
08.11.19 2 : 0 Zafer
FV Illertissen
L
Nürnberg (A)
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Buchbach
W
Buchbach
23.11.19 3 : 1 Zafer
Bayreuth
L
Turkgucu Ataspor Munchen
30.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Buchbach
9 TSV Aubstadt 21 9 5 7 37:34 3 32 W
TSV Aubstadt
26.10.19 2 : 1 Zafer
TSV RAIN/LECH
D
TSV Aubstadt
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
1. FC Schweinfurt 05
L
Heimstetten
09.11.19 3 : 1 Kaybetmek
TSV Aubstadt
L
TSV Aubstadt
16.11.19 2 : 3 Kaybetmek
SV Schalding-Heining
L
SV Viktoria Aschaffenburg
23.11.19 4 : 0 Kaybetmek
TSV Aubstadt
10 FC Augsburg II 22 7 7 8 37:33 4 28 D
FC Augsburg II
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Buchbach
W
TSV 1860 Rosenheim
09.11.19 0 : 4 Zafer
FC Augsburg II
W
FV Illertissen
16.11.19 1 : 3 Zafer
FC Augsburg II
D
FC Augsburg II
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Nürnberg (A)
D
Bayreuth
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Augsburg II
11 FV Illertissen 22 7 4 11 32:44 -12 25 D
Memmingen
31.10.19 1 : 1 Beraberlik
FV Illertissen
L
Buchbach
08.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FV Illertissen
L
FV Illertissen
16.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Augsburg II
L
TSV 1860 Rosenheim
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FV Illertissen
L
Nürnberg (A)
30.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FV Illertissen
12 TSV RAIN/LECH 22 7 3 12 24:40 -16 24 W
SpVgg Greuther Furth II
02.11.19 1 : 2 Zafer
TSV RAIN/LECH
W
TSV RAIN/LECH
09.11.19 4 : 2 Zafer
SV Wacker Burghausen
W
TSV RAIN/LECH
16.11.19 3 : 2 Zafer
TSV 1860 Rosenheim
L
1. FC Schweinfurt 05
23.11.19 6 : 0 Kaybetmek
TSV RAIN/LECH
W
TSV RAIN/LECH
30.11.19 2 : 1 Zafer
Heimstetten
13 SV Wacker Burghausen 22 6 5 11 26:32 -6 23 L
SV Wacker Burghausen
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
TSV 1860 Rosenheim
L
TSV RAIN/LECH
09.11.19 4 : 2 Kaybetmek
SV Wacker Burghausen
L
SV Wacker Burghausen
16.11.19 0 : 3 Kaybetmek
1. FC Schweinfurt 05
D
Heimstetten
22.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Wacker Burghausen
D
SV Wacker Burghausen
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Schalding-Heining
14 SV Schalding-Heining 22 6 5 11 26:47 -21 23 L
Turkgucu Ataspor Munchen
02.11.19 3 : 0 Kaybetmek
SV Schalding-Heining
D
SV Schalding-Heining
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
VFB Eichstatt
W
TSV Aubstadt
16.11.19 2 : 3 Zafer
SV Schalding-Heining
W
SV Schalding-Heining
23.11.19 1 : 0 Zafer
SpVgg Greuther Furth II
D
SV Wacker Burghausen
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Schalding-Heining
15 TSV 1860 Rosenheim 22 6 3 13 27:52 -25 21 W
SV Wacker Burghausen
02.11.19 0 : 1 Zafer
TSV 1860 Rosenheim
L
TSV 1860 Rosenheim
09.11.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Augsburg II
L
TSV RAIN/LECH
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
TSV 1860 Rosenheim
W
TSV 1860 Rosenheim
23.11.19 1 : 0 Zafer
FV Illertissen
L
1. FC Schweinfurt 05
30.11.19 4 : 3 Kaybetmek
TSV 1860 Rosenheim
16 Heimstetten 22 6 2 14 35:51 -16 20 L
VFB Eichstatt
02.11.19 5 : 2 Kaybetmek
Heimstetten
W
Heimstetten
09.11.19 3 : 1 Zafer
TSV Aubstadt
L
SpVgg Greuther Furth II
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Heimstetten
D
Heimstetten
22.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Wacker Burghausen
L
TSV RAIN/LECH
30.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Heimstetten
17 Memmingen 21 4 6 11 22:36 -14 18 D
Memmingen
31.10.19 1 : 1 Beraberlik
FV Illertissen
D
Memmingen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Nürnberg (A)
L
Bayreuth
16.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Memmingen
L
Memmingen
23.11.19 3 : 4 Kaybetmek
Turkgucu Ataspor Munchen
L
VFB Eichstatt
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Memmingen
18 VFR Garching 20 4 3 13 23:50 -27 15 L
FV Illertissen
26.10.19 3 : 1 Kaybetmek
VFR Garching
L
Nürnberg (A)
02.11.19 6 : 0 Kaybetmek
VFR Garching
D
VFR Garching
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Bayreuth
L
Turkgucu Ataspor Munchen
16.11.19 3 : 1 Kaybetmek
VFR Garching
L
VFR Garching
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
VFB Eichstatt
Promotion
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Bavaria - turnuva, düzenleyen Almanya. Kayıt yaptıran lig 18 katılan takımlar. Bu sezonda favoriler turnuva. Bunlar:
Turkgucu Ataspor Munchen - 53 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 17, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
1. FC Schweinfurt 05 - 45 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 14, yenilmeler 5, beraberlik 3.
Nürnberg (A) - 40 puan, kazanılan maçlar 11, yenilme 4, beraberlik 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Bavaria (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Bölgesel Ligi Bavaria (Almanya):
TSV Aubstadt - VFR Garching (29.02.2020 08:00)
Memmingen - TSV Aubstadt (07.03.2020 08:00)
VFR Garching - SpVgg Greuther Furth II (07.03.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Bavaria (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.