Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Almanya

Bölgesel Ligi Bavaria

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Bavaria
1 Turkgucu Ataspor Munchen 23 17 3 3 51:20 31 54 W
SV Viktoria Aschaffenburg
09.11.19 0 : 1 Zafer
Turkgucu Ataspor Munchen
W
Turkgucu Ataspor Munchen
16.11.19 3 : 1 Zafer
VFR Garching
W
Memmingen
23.11.19 3 : 4 Zafer
Turkgucu Ataspor Munchen
W
Turkgucu Ataspor Munchen
30.11.19 4 : 1 Zafer
Buchbach
D
FC Augsburg II
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Turkgucu Ataspor Munchen
2 1. FC Schweinfurt 05 23 14 3 6 49:28 21 45 W
1. FC Schweinfurt 05
09.11.19 1 : 0 Zafer
SpVgg Greuther Furth II
W
SV Wacker Burghausen
16.11.19 0 : 3 Zafer
1. FC Schweinfurt 05
W
1. FC Schweinfurt 05
23.11.19 6 : 0 Zafer
TSV RAIN/LECH
W
1. FC Schweinfurt 05
30.11.19 4 : 3 Zafer
TSV 1860 Rosenheim
L
Heimstetten
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
1. FC Schweinfurt 05
3 Nürnberg (A) 23 12 7 4 51:27 24 43 D
Memmingen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Nürnberg (A)
W
Nürnberg (A)
16.11.19 2 : 1 Zafer
Buchbach
D
FC Augsburg II
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Nürnberg (A)
W
Nürnberg (A)
30.11.19 4 : 1 Zafer
FV Illertissen
W
TSV 1860 Rosenheim
07.03.20 2 : 4 Zafer
Nürnberg (A)
4 Bayreuth 23 11 8 4 48:27 21 41 D
VFR Garching
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Bayreuth
W
Bayreuth
16.11.19 4 : 0 Zafer
Memmingen
L
Buchbach
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Bayreuth
D
Bayreuth
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Augsburg II
W
FV Illertissen
07.03.20 1 : 4 Zafer
Bayreuth
5 SV Viktoria Aschaffenburg 23 11 5 7 45:29 16 38 L
SV Viktoria Aschaffenburg
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Turkgucu Ataspor Munchen
W
VFB Eichstatt
16.11.19 1 : 2 Zafer
SV Viktoria Aschaffenburg
W
SV Viktoria Aschaffenburg
23.11.19 4 : 0 Zafer
TSV Aubstadt
D
SpVgg Greuther Furth II
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Viktoria Aschaffenburg
L
SV Viktoria Aschaffenburg
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Wacker Burghausen
6 VFB Eichstatt 23 10 7 6 41:23 18 37 D
SV Schalding-Heining
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
VFB Eichstatt
L
VFB Eichstatt
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SV Viktoria Aschaffenburg
W
VFR Garching
23.11.19 0 : 2 Zafer
VFB Eichstatt
W
VFB Eichstatt
30.11.19 1 : 0 Zafer
Memmingen
D
Buchbach
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
VFB Eichstatt
7 SpVgg Greuther Furth II 23 10 5 8 29:25 4 35 L
1. FC Schweinfurt 05
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SpVgg Greuther Furth II
W
SpVgg Greuther Furth II
16.11.19 2 : 0 Zafer
Heimstetten
L
SV Schalding-Heining
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SpVgg Greuther Furth II
D
SpVgg Greuther Furth II
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Viktoria Aschaffenburg
D
VFR Garching
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
SpVgg Greuther Furth II
8 Buchbach 23 9 7 7 29:31 -2 34 W
Buchbach
08.11.19 2 : 0 Zafer
FV Illertissen
L
Nürnberg (A)
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Buchbach
W
Buchbach
23.11.19 3 : 1 Zafer
Bayreuth
L
Turkgucu Ataspor Munchen
30.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Buchbach
D
Buchbach
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
VFB Eichstatt
9 TSV Aubstadt 22 9 6 7 37:34 3 33 D
TSV Aubstadt
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
1. FC Schweinfurt 05
L
Heimstetten
09.11.19 3 : 1 Kaybetmek
TSV Aubstadt
L
TSV Aubstadt
16.11.19 2 : 3 Kaybetmek
SV Schalding-Heining
L
SV Viktoria Aschaffenburg
23.11.19 4 : 0 Kaybetmek
TSV Aubstadt
D
Memmingen
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
TSV Aubstadt
10 FC Augsburg II 23 7 8 8 38:34 4 29 W
TSV 1860 Rosenheim
09.11.19 0 : 4 Zafer
FC Augsburg II
W
FV Illertissen
16.11.19 1 : 3 Zafer
FC Augsburg II
D
FC Augsburg II
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Nürnberg (A)
D
Bayreuth
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Augsburg II
D
FC Augsburg II
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Turkgucu Ataspor Munchen
11 SV Wacker Burghausen 23 7 5 11 28:33 -5 26 L
TSV RAIN/LECH
09.11.19 4 : 2 Kaybetmek
SV Wacker Burghausen
L
SV Wacker Burghausen
16.11.19 0 : 3 Kaybetmek
1. FC Schweinfurt 05
D
Heimstetten
22.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Wacker Burghausen
D
SV Wacker Burghausen
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Schalding-Heining
W
SV Viktoria Aschaffenburg
07.03.20 1 : 2 Zafer
SV Wacker Burghausen
12 FV Illertissen 23 7 4 12 33:48 -15 25 L
Buchbach
08.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FV Illertissen
L
FV Illertissen
16.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Augsburg II
L
TSV 1860 Rosenheim
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FV Illertissen
L
Nürnberg (A)
30.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FV Illertissen
L
FV Illertissen
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Bayreuth
13 TSV RAIN/LECH 22 7 3 12 24:40 -16 24 W
SpVgg Greuther Furth II
02.11.19 1 : 2 Zafer
TSV RAIN/LECH
W
TSV RAIN/LECH
09.11.19 4 : 2 Zafer
SV Wacker Burghausen
W
TSV RAIN/LECH
16.11.19 3 : 2 Zafer
TSV 1860 Rosenheim
L
1. FC Schweinfurt 05
23.11.19 6 : 0 Kaybetmek
TSV RAIN/LECH
W
TSV RAIN/LECH
30.11.19 2 : 1 Zafer
Heimstetten
14 Heimstetten 23 7 2 14 37:52 -15 23 W
Heimstetten
09.11.19 3 : 1 Zafer
TSV Aubstadt
L
SpVgg Greuther Furth II
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Heimstetten
D
Heimstetten
22.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Wacker Burghausen
L
TSV RAIN/LECH
30.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Heimstetten
W
Heimstetten
07.03.20 2 : 1 Zafer
1. FC Schweinfurt 05
15 SV Schalding-Heining 22 6 5 11 26:47 -21 23 L
Turkgucu Ataspor Munchen
02.11.19 3 : 0 Kaybetmek
SV Schalding-Heining
D
SV Schalding-Heining
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
VFB Eichstatt
W
TSV Aubstadt
16.11.19 2 : 3 Zafer
SV Schalding-Heining
W
SV Schalding-Heining
23.11.19 1 : 0 Zafer
SpVgg Greuther Furth II
D
SV Wacker Burghausen
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
SV Schalding-Heining
16 TSV 1860 Rosenheim 23 6 3 14 29:56 -27 21 L
TSV 1860 Rosenheim
09.11.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Augsburg II
L
TSV RAIN/LECH
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
TSV 1860 Rosenheim
W
TSV 1860 Rosenheim
23.11.19 1 : 0 Zafer
FV Illertissen
L
1. FC Schweinfurt 05
30.11.19 4 : 3 Kaybetmek
TSV 1860 Rosenheim
L
TSV 1860 Rosenheim
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Nürnberg (A)
17 Memmingen 22 4 7 11 22:36 -14 19 D
Memmingen
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Nürnberg (A)
L
Bayreuth
16.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Memmingen
L
Memmingen
23.11.19 3 : 4 Kaybetmek
Turkgucu Ataspor Munchen
L
VFB Eichstatt
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Memmingen
D
Memmingen
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
TSV Aubstadt
18 VFR Garching 21 4 4 13 23:50 -27 16 L
Nürnberg (A)
02.11.19 6 : 0 Kaybetmek
VFR Garching
D
VFR Garching
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Bayreuth
L
Turkgucu Ataspor Munchen
16.11.19 3 : 1 Kaybetmek
VFR Garching
L
VFR Garching
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
VFB Eichstatt
D
VFR Garching
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
SpVgg Greuther Furth II
Promotion
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Bavaria - turnuva, organize eden Almanya. Iştirak eden yarışma 18 futbol takımları. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Turkgucu Ataspor Munchen - 54 sayı, kazanılan yarışmalar 17, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
1. FC Schweinfurt 05 - 45 sayı, kazanılan yarışmalar 14, kaybedilen oyunlar 6, beraberlik 3.
Nürnberg (A) - 43 madde, parlak başarılar 12, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Bavaria (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Bölgesel Ligi Bavaria (Almanya):
Buchbach - TSV RAIN/LECH (03.04.2020 13:00)
Memmingen - 1. FC Schweinfurt 05 (03.04.2020 13:30)
FV Illertissen - SpVgg Greuther Furth II (04.04.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Bavaria (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.