Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
26
Almanya

Oberliga Westfalen

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Westfalen
1 SC Wiedenbruck 19 12 5 2 35:22 13 41 W
1. FC Kaan-Marienborn
17.11.19 1 : 2 Zafer
SC Wiedenbruck
L
SC Paderborn 07 II
01.12.19 5 : 0 Kaybetmek
SC Wiedenbruck
W
SC Wiedenbruck
08.12.19 1 : 0 Zafer
ASC 09 Dortmund
D
SC Wiedenbruck
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
RSV Meinerzhagen
W
SC Wiedenbruck
21.02.20 2 : 0 Zafer
FC Gutersloh 2000
2 RSV Meinerzhagen 18 10 6 2 39:17 22 36 W
RSV Meinerzhagen
10.11.19 5 : 0 Zafer
Holzwickeder SC
D
Preussen Munster II
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
RSV Meinerzhagen
W
RSV Meinerzhagen
01.12.19 6 : 1 Zafer
Eintracht Rheine
D
TUS Ennepetal
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
RSV Meinerzhagen
D
SC Wiedenbruck
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
RSV Meinerzhagen
3 Rot Weiss Ahlen 16 10 3 3 29:14 15 33 W
Rot Weiss Ahlen
27.10.19 3 : 1 Zafer
Hammer
W
Sportfreunde Siegen 1899
03.11.19 1 : 3 Zafer
Rot Weiss Ahlen
W
Rot Weiss Ahlen
10.11.19 3 : 1 Zafer
SV Schermbeck 1912
W
SC Westfalia 1904 Herne
17.11.19 0 : 1 Zafer
Rot Weiss Ahlen
L
Rot Weiss Ahlen
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Holzwickeder SC
4 Eintracht Rheine 18 9 3 6 34:25 9 30 D
FC Gutersloh 2000
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Eintracht Rheine
W
Eintracht Rheine
17.11.19 2 : 1 Zafer
TSG 1881 Sprockhovel
L
RSV Meinerzhagen
01.12.19 6 : 1 Kaybetmek
Eintracht Rheine
W
Eintracht Rheine
08.12.19 6 : 0 Zafer
TuS Erndtebruck 1895
W
Eintracht Rheine
16.02.20 2 : 1 Zafer
Sportfreunde Siegen 1899
5 SC Paderborn 07 II 20 8 4 8 36:34 2 28 W
SC Paderborn 07 II
01.12.19 5 : 0 Zafer
SC Wiedenbruck
L
SV Schermbeck 1912
08.12.19 2 : 1 Kaybetmek
SC Paderborn 07 II
W
ASC 09 Dortmund
15.12.19 1 : 2 Zafer
SC Paderborn 07 II
D
SC Paderborn 07 II
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Westfalia 1904 Herne
D
FC Gutersloh 2000
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Paderborn 07 II
6 Holzwickeder SC 18 8 4 6 34:34 -2 28 L
RSV Meinerzhagen
10.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Holzwickeder SC
W
Holzwickeder SC
17.11.19 7 : 1 Zafer
TuS Erndtebruck 1895
W
Rot Weiss Ahlen
01.12.19 1 : 2 Zafer
Holzwickeder SC
W
Holzwickeder SC
08.12.19 4 : 2 Zafer
Hammer
D
Holzwickeder SC
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportfreunde Siegen 1899
7 SV Schermbeck 1912 19 7 7 5 23:25 -2 28 D
SV Schermbeck 1912
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
Hammer
D
Sportfreunde Siegen 1899
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SV Schermbeck 1912
W
SV Schermbeck 1912
08.12.19 2 : 1 Zafer
SC Paderborn 07 II
W
SC Westfalia 1904 Herne
15.12.19 1 : 2 Zafer
SV Schermbeck 1912
D
Preussen Munster II
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Schermbeck 1912
8 TUS Ennepetal 19 7 6 6 37:33 4 27 D
TUS Ennepetal
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Gutersloh 2000
L
TSG 1881 Sprockhovel
29.11.19 2 : 1 Kaybetmek
TUS Ennepetal
D
TUS Ennepetal
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
RSV Meinerzhagen
D
TUS Ennepetal
15.12.19 4 : 4 Beraberlik
TuS Erndtebruck 1895
W
TUS Ennepetal
16.02.20 2 : 0 Zafer
Hammer
9 FC Gutersloh 2000 19 6 8 5 26:24 2 26 D
TUS Ennepetal
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Gutersloh 2000
W
FC Gutersloh 2000
01.12.19 3 : 0 Zafer
SV Westfalia Rhynern
D
1. FC Kaan-Marienborn
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
FC Gutersloh 2000
D
FC Gutersloh 2000
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Paderborn 07 II
L
SC Wiedenbruck
21.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Gutersloh 2000
10 SV Westfalia Rhynern 17 6 7 4 26:15 11 25 W
SV Westfalia Rhynern
03.11.19 2 : 0 Zafer
1. FC Kaan-Marienborn
L
SC Wiedenbruck
08.11.19 3 : 2 Kaybetmek
SV Westfalia Rhynern
D
SV Westfalia Rhynern
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
ASC 09 Dortmund
L
FC Gutersloh 2000
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
SV Westfalia Rhynern
W
SV Westfalia Rhynern
08.12.19 4 : 1 Zafer
TSG 1881 Sprockhovel
11 Preussen Munster II 18 6 7 5 25:22 3 25 W
TSG 1881 Sprockhovel
10.11.19 1 : 2 Zafer
Preussen Munster II
D
Preussen Munster II
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
RSV Meinerzhagen
D
TuS Erndtebruck 1895
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Preussen Munster II
W
Preussen Munster II
14.12.19 3 : 0 Zafer
Hammer
D
Preussen Munster II
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Schermbeck 1912
12 1. FC Kaan-Marienborn 19 7 3 9 33:30 3 24 L
1. FC Kaan-Marienborn
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Wiedenbruck
W
ASC 09 Dortmund
01.12.19 1 : 2 Zafer
1. FC Kaan-Marienborn
D
1. FC Kaan-Marienborn
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
FC Gutersloh 2000
W
1. FC Kaan-Marienborn
15.12.19 3 : 1 Zafer
TSG 1881 Sprockhovel
D
1. FC Kaan-Marienborn
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
TuS Erndtebruck 1895
13 Sportfreunde Siegen 1899 19 5 7 7 34:33 1 22 D
SC Paderborn 07 II
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
Sportfreunde Siegen 1899
D
Sportfreunde Siegen 1899
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SV Schermbeck 1912
W
SC Westfalia 1904 Herne
08.12.19 0 : 3 Zafer
Sportfreunde Siegen 1899
L
Eintracht Rheine
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sportfreunde Siegen 1899
D
Holzwickeder SC
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportfreunde Siegen 1899
14 ASC 09 Dortmund 19 6 3 10 27:29 -2 21 D
SV Westfalia Rhynern
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
ASC 09 Dortmund
L
ASC 09 Dortmund
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
1. FC Kaan-Marienborn
L
SC Wiedenbruck
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
ASC 09 Dortmund
L
ASC 09 Dortmund
15.12.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Paderborn 07 II
D
ASC 09 Dortmund
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
TSG 1881 Sprockhovel
15 TSG 1881 Sprockhovel 19 5 4 10 24:37 -13 19 L
Eintracht Rheine
17.11.19 2 : 1 Kaybetmek
TSG 1881 Sprockhovel
W
TSG 1881 Sprockhovel
29.11.19 2 : 1 Zafer
TUS Ennepetal
L
SV Westfalia Rhynern
08.12.19 4 : 1 Kaybetmek
TSG 1881 Sprockhovel
L
1. FC Kaan-Marienborn
15.12.19 3 : 1 Kaybetmek
TSG 1881 Sprockhovel
D
ASC 09 Dortmund
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
TSG 1881 Sprockhovel
16 SC Westfalia 1904 Herne 19 6 5 8 24:31 -7 14 L
SC Westfalia 1904 Herne
17.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Rot Weiss Ahlen
W
Hammer
01.12.19 1 : 2 Zafer
SC Westfalia 1904 Herne
L
SC Westfalia 1904 Herne
08.12.19 0 : 3 Kaybetmek
Sportfreunde Siegen 1899
L
SC Westfalia 1904 Herne
15.12.19 1 : 2 Kaybetmek
SV Schermbeck 1912
D
SC Paderborn 07 II
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
SC Westfalia 1904 Herne
17 TuS Erndtebruck 1895 19 3 5 11 25:51 -26 14 L
Holzwickeder SC
17.11.19 7 : 1 Kaybetmek
TuS Erndtebruck 1895
D
TuS Erndtebruck 1895
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Preussen Munster II
L
Eintracht Rheine
08.12.19 6 : 0 Kaybetmek
TuS Erndtebruck 1895
D
TUS Ennepetal
15.12.19 4 : 4 Beraberlik
TuS Erndtebruck 1895
D
1. FC Kaan-Marienborn
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
TuS Erndtebruck 1895
18 Hammer 19 0 5 14 15:50 -35 5 D
SV Schermbeck 1912
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
Hammer
L
Hammer
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Westfalia 1904 Herne
L
Holzwickeder SC
08.12.19 4 : 2 Kaybetmek
Hammer
L
Preussen Munster II
14.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Hammer
L
TUS Ennepetal
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hammer
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Westfalen - şampiyona, düzenleyen Almanya. Katılan yarışma 18 futbol takımları. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
SC Wiedenbruck - 41 madde, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
RSV Meinerzhagen - 36 madde, yengi 10, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Rot Weiss Ahlen - 33 sayı, yengi 10, yenilmeler 3, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Westfalen (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Oberliga Westfalen (Almanya):
Sportfreunde Siegen 1899 - TUS Ennepetal (28.02.2020 13:00)
Hammer - SV Westfalia Rhynern (01.03.2020 09:00)
Rot Weiss Ahlen - 1. FC Kaan-Marienborn (01.03.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Westfalen (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.