Oberliga Westfalen
Almanya

Oberliga Westfalen

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Westfalen
1 FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000 8 7 1 0 15:3 12 22 W
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
24.09.20 1 : 2 Zafer
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
W
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
30.09.20 0 : 1 Zafer
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
W
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
04.10.20 2 : 0 Zafer
SV Schermbeck SV Schermbeck
W
Hammer SpVg Hammer SpVg
11.10.20 1 : 2 Zafer
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
D
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
TuS Haltern
2 Holzwickeder Holzwickeder 6 6 0 0 20:4 16 18 W
Holzwickeder Holzwickeder
20.09.20 4 : 1 Zafer
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
W
TuS Haltern TuS Haltern
24.09.20 0 : 4 Zafer
Holzwickeder Holzwickeder
W
Holzwickeder Holzwickeder
27.09.20 3 : 0 Zafer
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
W
Holzwickeder Holzwickeder
04.10.20 4 : 0 Zafer
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
W
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
11.10.20 2 : 3 Zafer
Holzwickeder Holzwickeder
TSG Sprockhövel
3 SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern 8 5 3 0 21:10 11 18 D
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Schermbeck SV Schermbeck
W
Hammer SpVg Hammer SpVg
01.10.20 1 : 2 Zafer
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
W
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
04.10.20 1 : 0 Zafer
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
W
TuS Haltern TuS Haltern
11.10.20 0 : 5 Zafer
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
D
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
14.10.20 3 : 3 Beraberlik
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
TuS Erndtebrück
4 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 7 6 0 1 19:10 9 18 W
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
24.09.20 0 : 2 Zafer
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
W
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
27.09.20 2 : 1 Zafer
TuS Haltern TuS Haltern
W
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
01.10.20 0 : 2 Zafer
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
W
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
11.10.20 1 : 4 Zafer
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
L
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
18.10.20 2 : 3 Kaybetmek
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Holzwickeder
5 1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn 7 5 1 1 27:7 20 16 W
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
20.09.20 8 : 1 Zafer
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
W
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
24.09.20 0 : 3 Zafer
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
W
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
04.10.20 6 : 1 Zafer
Hammer SpVg Hammer SpVg
L
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
11.10.20 2 : 0 Kaybetmek
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
W
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
18.10.20 5 : 0 Zafer
TuS Haltern TuS Haltern
TSV Victoria Clarholz
6 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 8 5 0 3 18:11 7 15 W
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
01.10.20 0 : 2 Zafer
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
W
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
04.10.20 0 : 2 Zafer
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
L
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
08.10.20 1 : 0 Kaybetmek
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
L
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
11.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Holzwickeder Holzwickeder
W
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
18.10.20 2 : 3 Zafer
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
SpVgg Vreden 1921
7 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 8 5 0 3 18:16 2 15 L
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
24.09.20 0 : 3 Kaybetmek
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
W
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
01.10.20 4 : 2 Zafer
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
W
Preussen Munster II Preussen Munster II
04.10.20 0 : 1 Zafer
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
W
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
11.10.20 3 : 2 Zafer
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
W
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
18.10.20 0 : 3 Zafer
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
SC Westfalia Herne
8 SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921 8 4 2 2 19:12 7 14 D
SV Schermbeck SV Schermbeck
24.09.20 2 : 2 Beraberlik
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
W
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
27.09.20 2 : 1 Zafer
Hammer SpVg Hammer SpVg
D
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
01.10.20 1 : 1 Beraberlik
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
W
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
04.10.20 3 : 0 Zafer
TuS Haltern TuS Haltern
W
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
11.10.20 1 : 3 Zafer
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
TuS Erndtebrück
9 SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 9 4 2 3 14:10 4 14 W
Preussen Munster II Preussen Munster II
27.09.20 0 : 1 Zafer
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
W
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
01.10.20 3 : 1 Zafer
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
W
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
04.10.20 4 : 1 Zafer
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
L
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
11.10.20 3 : 2 Kaybetmek
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
L
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
18.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
SV Schermbeck
10 Preussen Munster II Preussen Munster II 9 4 0 5 14:15 -1 12 L
Preussen Munster II Preussen Munster II
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
W
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
01.10.20 0 : 1 Zafer
Preussen Munster II Preussen Munster II
L
Preussen Munster II Preussen Munster II
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
L
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
11.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Preussen Munster II Preussen Munster II
W
Preussen Munster II Preussen Munster II
18.10.20 5 : 1 Zafer
SV Schermbeck SV Schermbeck
Hammer SpVg
11 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 7 3 2 2 18:14 4 11 D
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
SV Schermbeck SV Schermbeck
W
Hammer SpVg Hammer SpVg
24.09.20 1 : 5 Zafer
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
W
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
27.09.20 2 : 1 Zafer
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
L
TuS Haltern TuS Haltern
01.10.20 2 : 1 Kaybetmek
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
L
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
04.10.20 2 : 3 Kaybetmek
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
Holzwickeder
12 Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen 9 3 2 4 8:11 -3 11 D
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
01.10.20 1 : 1 Beraberlik
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
L
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
W
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
08.10.20 1 : 0 Zafer
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
W
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
11.10.20 2 : 0 Zafer
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
D
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen
SG Finnentrop-Bamenohl
13 TuS Haltern TuS Haltern 8 3 0 5 8:22 -14 9 L
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
TuS Haltern TuS Haltern
W
TuS Haltern TuS Haltern
01.10.20 2 : 1 Zafer
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
L
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
TuS Haltern TuS Haltern
L
TuS Haltern TuS Haltern
11.10.20 0 : 5 Kaybetmek
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
L
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
18.10.20 5 : 0 Kaybetmek
TuS Haltern TuS Haltern
FC Gütersloh 2000
14 Paderborn 07 II Paderborn 07 II 8 2 2 4 18:22 -4 8 L
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
30.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
L
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
04.10.20 5 : 4 Kaybetmek
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
W
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
11.10.20 3 : 2 Zafer
Preussen Munster II Preussen Munster II
D
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
14.10.20 3 : 3 Beraberlik
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
W
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
18.10.20 0 : 1 Zafer
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
FC Eintracht Rheine
15 FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine 9 2 1 6 13:25 -12 7 D
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
L
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
01.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Preussen Munster II Preussen Munster II
L
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
04.10.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
W
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
11.10.20 4 : 0 Zafer
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
L
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
18.10.20 0 : 3 Kaybetmek
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Paderborn 07 II
16 SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl 8 1 3 4 10:15 -5 6 L
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
24.09.20 1 : 0 Kaybetmek
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
D
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
L
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
01.10.20 4 : 2 Kaybetmek
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
W
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
04.10.20 5 : 4 Zafer
Paderborn 07 II Paderborn 07 II
D
SV Schermbeck SV Schermbeck
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
Sportfreunde Siegen
17 TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz 7 2 0 5 9:17 -8 6 L
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
24.09.20 1 : 4 Kaybetmek
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
L
Holzwickeder Holzwickeder
27.09.20 3 : 0 Kaybetmek
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
L
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
01.10.20 0 : 2 Kaybetmek
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
W
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
04.10.20 2 : 3 Zafer
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
L
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
11.10.20 1 : 3 Kaybetmek
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
1. Kaan-Marienborn
18 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 7 2 0 5 5:14 -9 6 W
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
20.09.20 2 : 1 Zafer
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
W
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
27.09.20 1 : 2 Zafer
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
L
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
01.10.20 0 : 2 Kaybetmek
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
L
Holzwickeder Holzwickeder
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
L
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
11.10.20 1 : 4 Kaybetmek
TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
SpVgg Vreden 1921
19 SV Schermbeck SV Schermbeck 6 0 4 2 7:13 -6 4 D
SV Schermbeck SV Schermbeck
24.09.20 2 : 2 Beraberlik
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
D
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Schermbeck SV Schermbeck
L
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Schermbeck SV Schermbeck
D
SV Schermbeck SV Schermbeck
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
SG Finnentrop-Bamenohl SG Finnentrop-Bamenohl
L
Preussen Munster II Preussen Munster II
18.10.20 5 : 1 Kaybetmek
SV Schermbeck SV Schermbeck
SG Wattenscheid 09
20 SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne 7 0 1 6 4:17 -13 1 L
Preussen Munster II Preussen Munster II
24.09.20 3 : 1 Kaybetmek
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
L
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
L
SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09
01.10.20 3 : 1 Kaybetmek
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
L
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
L
FC Eintracht Rheine FC Eintracht Rheine
11.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SC Westfalia Herne SC Westfalia Herne
ASC 09 Dortmund
21 Hammer SpVg Hammer SpVg 8 0 0 8 8:25 -17 0 L
Hammer SpVg Hammer SpVg
24.09.20 1 : 5 Kaybetmek
TuS Ennepetal TuS Ennepetal
L
SpVgg Vreden 1921 SpVgg Vreden 1921
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Hammer SpVg Hammer SpVg
L
Hammer SpVg Hammer SpVg
01.10.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
L
1. Kaan-Marienborn 1. Kaan-Marienborn
04.10.20 6 : 1 Kaybetmek
Hammer SpVg Hammer SpVg
L
Hammer SpVg Hammer SpVg
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Gütersloh 2000 FC Gütersloh 2000
Preussen Munster II
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Westfalen - şampiyona, organize eden Almanya. Kayıt yaptıran yarışma 21 katılımcılar. Şu anda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
FC Gütersloh 2000 - 22 puan, kazanılan yarışmalar 7, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 1.
Holzwickeder - 18 madde, kazanılan maçlar 6, yenilmeler 0, beraberlik 0.
SV Westfalia Rhynern - 18 madde, parlak başarılar 5, skorsuz maçlar 0, beraberlik 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Westfalen (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Oberliga Westfalen (Almanya):
RSV Meinerzhagen - TuS Ennepetal (23.10.2020 12:45)
Paderborn 07 II - FC Eintracht Rheine (25.10.2020 09:00)
TuS Haltern - FC Gütersloh 2000 (25.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Westfalen (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.