Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Oberliga Güneybatı
Almanya

Oberliga Güneybatı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Güneybatı
1 FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar 34 21 8 5 71:34 37 71 W
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
05.05.12 2 : 4 Zafer
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
W
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
12.05.12 2 : 0 Zafer
Betzdorf Betzdorf
W
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
15.05.12 1 : 2 Zafer
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
W
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
19.05.12 0 : 1 Zafer
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
W
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
26.05.12 1 : 0 Zafer
Mechtersheim Mechtersheim
2 Zweibrücken Zweibrücken 34 18 7 9 52:34 18 61 W
Zweibrücken Zweibrücken
05.05.12 2 : 0 Zafer
S. Köllerbach S. Köllerbach
W
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
13.05.12 0 : 2 Zafer
Zweibrücken Zweibrücken
D
Zweibrücken Zweibrücken
16.05.12 0 : 0 Beraberlik
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
W
Betzdorf Betzdorf
19.05.12 0 : 1 Zafer
Zweibrücken Zweibrücken
W
Zweibrücken Zweibrücken
26.05.12 3 : 1 Zafer
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
3 FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens 34 16 12 6 58:36 22 60 W
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
04.05.12 2 : 0 Zafer
Mechtersheim Mechtersheim
W
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
11.05.12 2 : 3 Zafer
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
L
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
15.05.12 0 : 1 Kaybetmek
Wirges Wirges
W
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
19.05.12 0 : 5 Zafer
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
D
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
26.05.12 3 : 3 Beraberlik
S. Köllerbach S. Köllerbach
4 Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 34 17 6 11 59:49 10 57 W
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
05.05.12 5 : 2 Zafer
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
W
S. Köllerbach S. Köllerbach
12.05.12 0 : 1 Zafer
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
D
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
15.05.12 0 : 0 Beraberlik
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
L
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
19.05.12 3 : 1 Kaybetmek
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
W
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
26.05.12 2 : 0 Zafer
Betzdorf Betzdorf
5 Hauenstein 1919 Hauenstein 1919 34 14 9 11 57:52 5 51 W
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
05.05.12 1 : 4 Zafer
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
L
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
11.05.12 2 : 3 Kaybetmek
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
L
Salmrohr Salmrohr
15.05.12 3 : 1 Kaybetmek
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
D
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
19.05.12 1 : 1 Beraberlik
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
L
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
26.05.12 2 : 0 Kaybetmek
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
6 Salmrohr Salmrohr 34 14 8 12 63:45 18 50 L
Salmrohr Salmrohr
05.05.12 0 : 1 Kaybetmek
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
L
Mechtersheim Mechtersheim
12.05.12 2 : 0 Kaybetmek
Salmrohr Salmrohr
W
Salmrohr Salmrohr
15.05.12 3 : 1 Zafer
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
W
Wirges Wirges
19.05.12 0 : 1 Zafer
Salmrohr Salmrohr
W
Salmrohr Salmrohr
26.05.12 5 : 0 Zafer
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
7 B. Neunkirschen B. Neunkirschen 34 14 8 12 55:49 6 50 L
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
05.05.12 1 : 4 Kaybetmek
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
D
Wirges Wirges
12.05.12 2 : 2 Beraberlik
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
W
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
15.05.12 1 : 0 Zafer
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
D
S. Köllerbach S. Köllerbach
19.05.12 1 : 1 Beraberlik
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
W
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
26.05.12 4 : 1 Zafer
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
8 SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim 34 14 7 13 53:58 -5 49 L
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
06.05.12 1 : 2 Kaybetmek
Wirges Wirges
L
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
12.05.12 5 : 2 Kaybetmek
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
D
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
15.05.12 2 : 2 Beraberlik
S. Köllerbach S. Köllerbach
L
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
19.05.12 4 : 1 Kaybetmek
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
W
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
26.05.12 1 : 0 Zafer
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
9 Saarbrücken (A) Saarbrücken (A) 34 13 7 14 49:45 4 46 L
Betzdorf Betzdorf
05.05.12 3 : 1 Kaybetmek
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
D
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
13.05.12 0 : 0 Beraberlik
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
D
Zweibrücken Zweibrücken
16.05.12 0 : 0 Beraberlik
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
W
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
19.05.12 3 : 1 Zafer
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
L
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
26.05.12 1 : 0 Kaybetmek
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
10 Wirges Wirges 34 13 7 14 41:43 -2 46 W
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
06.05.12 1 : 2 Zafer
Wirges Wirges
D
Wirges Wirges
12.05.12 2 : 2 Beraberlik
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
W
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
15.05.12 0 : 1 Zafer
Wirges Wirges
L
Wirges Wirges
19.05.12 0 : 1 Kaybetmek
Salmrohr Salmrohr
W
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
26.05.12 0 : 1 Zafer
Wirges Wirges
11 Mechtersheim Mechtersheim 34 13 6 15 37:42 -5 45 L
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
04.05.12 2 : 0 Kaybetmek
Mechtersheim Mechtersheim
W
Mechtersheim Mechtersheim
12.05.12 2 : 0 Zafer
Salmrohr Salmrohr
W
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
16.05.12 0 : 3 Zafer
Mechtersheim Mechtersheim
W
Mechtersheim Mechtersheim
19.05.12 1 : 0 Zafer
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
L
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
26.05.12 1 : 0 Kaybetmek
Mechtersheim Mechtersheim
12 Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A) 34 12 7 15 51:52 -1 43 W
Salmrohr Salmrohr
05.05.12 0 : 1 Zafer
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
W
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
11.05.12 2 : 1 Zafer
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
L
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
15.05.12 1 : 2 Kaybetmek
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
L
Mechtersheim Mechtersheim
19.05.12 1 : 0 Kaybetmek
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
W
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
26.05.12 2 : 0 Zafer
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
13 Rochling Volklingen Rochling Volklingen 34 11 10 13 49:54 -5 43 L
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
05.05.12 2 : 4 Kaybetmek
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
L
Elversberg 07 (A) Elversberg 07 (A)
11.05.12 2 : 1 Kaybetmek
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
L
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
16.05.12 0 : 3 Kaybetmek
Mechtersheim Mechtersheim
D
Hauenstein 1919 Hauenstein 1919
19.05.12 1 : 1 Beraberlik
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
L
Rochling Volklingen Rochling Volklingen
26.05.12 0 : 1 Kaybetmek
Wirges Wirges
14 Betzdorf Betzdorf 34 12 7 15 51:58 -7 43 W
Betzdorf Betzdorf
05.05.12 3 : 1 Zafer
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
L
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
12.05.12 2 : 0 Kaybetmek
Betzdorf Betzdorf
L
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
15.05.12 4 : 0 Kaybetmek
Betzdorf Betzdorf
L
Betzdorf Betzdorf
19.05.12 0 : 1 Kaybetmek
Zweibrücken Zweibrücken
L
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
26.05.12 2 : 0 Kaybetmek
Betzdorf Betzdorf
15 SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID 34 12 5 17 50:64 -14 41 L
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
05.05.12 5 : 2 Kaybetmek
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
W
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
12.05.12 5 : 2 Zafer
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
L
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
15.05.12 1 : 0 Kaybetmek
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
L
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
19.05.12 0 : 5 Kaybetmek
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
L
Salmrohr Salmrohr
26.05.12 5 : 0 Kaybetmek
SV ROSSBACH/VERSCHEID SV ROSSBACH/VERSCHEID
16 S. Köllerbach S. Köllerbach 34 10 8 16 48:65 -17 38 L
Zweibrücken Zweibrücken
05.05.12 2 : 0 Kaybetmek
S. Köllerbach S. Köllerbach
L
S. Köllerbach S. Köllerbach
12.05.12 0 : 1 Kaybetmek
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
D
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
15.05.12 2 : 2 Beraberlik
S. Köllerbach S. Köllerbach
D
S. Köllerbach S. Köllerbach
19.05.12 1 : 1 Beraberlik
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
D
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
26.05.12 3 : 3 Beraberlik
S. Köllerbach S. Köllerbach
17 A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim 34 10 7 17 41:57 -16 37 W
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
05.05.12 2 : 1 Zafer
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
D
Saarbrücken (A) Saarbrücken (A)
13.05.12 0 : 0 Beraberlik
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
W
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
15.05.12 4 : 0 Zafer
Betzdorf Betzdorf
L
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
19.05.12 0 : 1 Kaybetmek
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
L
Zweibrücken Zweibrücken
26.05.12 3 : 1 Kaybetmek
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
18 Eintracht Trier II Eintracht Trier II 34 5 5 24 38:86 -48 20 L
A. Waldalgesheim A. Waldalgesheim
05.05.12 2 : 1 Kaybetmek
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
L
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
13.05.12 0 : 2 Kaybetmek
Zweibrücken Zweibrücken
D
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
15.05.12 0 : 0 Beraberlik
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
W
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
19.05.12 4 : 1 Zafer
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
L
B. Neunkirschen B. Neunkirschen
26.05.12 4 : 1 Kaybetmek
Eintracht Trier II Eintracht Trier II
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Oberliga Güneybatı - turnuva, organize eden Almanya. Kayıt yaptıran yarışma 18 futbol kulüpleri. Şu anda liderler turnuva. Bunlar:
FC 08 Homburg-Saar - 71 sayı, yengi 21, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Zweibrücken - 61 sayı, yengi 18, yenilme 9, beraberlik 7.
FK 03 Pirmasens - 60 puan, kazanılan yarışmalar 16, skorsuz yarışmalar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 12.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Güneybatı (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Güneybatı (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.