Oberliga Rheinland-Pfa
Almanya

Oberliga Rheinland-Pfa

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North
1 SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05 8 7 1 0 21:2 19 22 D
Engers Engers
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
W
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
26.09.20 5 : 0 Zafer
Hassia Bingen Hassia Bingen
W
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
03.10.20 0 : 2 Zafer
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
W
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
10.10.20 2 : 0 Zafer
TuS Koblenz TuS Koblenz
W
Karbach Karbach
17.10.20 1 : 4 Zafer
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
SV Gonsenheim
2 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II 8 5 1 2 16:9 7 16 W
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
20.09.20 4 : 1 Zafer
Emmelshausen Emmelshausen
W
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
25.09.20 1 : 3 Zafer
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
D
Hassia Bingen Hassia Bingen
09.10.20 2 : 2 Beraberlik
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
W
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
17.10.20 1 : 3 Zafer
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
L
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
24.10.20 0 : 1 Kaybetmek
TuS Koblenz TuS Koblenz
SG 2000 Mulheim-Karlich
3 Hassia Bingen Hassia Bingen 9 5 1 3 19:15 4 16 L
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
26.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Hassia Bingen Hassia Bingen
W
Hassia Bingen Hassia Bingen
02.10.20 4 : 0 Zafer
Emmelshausen Emmelshausen
D
Hassia Bingen Hassia Bingen
09.10.20 2 : 2 Beraberlik
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
W
Hassia Bingen Hassia Bingen
17.10.20 3 : 0 Zafer
Engers Engers
W
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
24.10.20 1 : 3 Zafer
Hassia Bingen Hassia Bingen
TuS Koblenz
4 Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim 8 4 1 3 16:11 5 13 L
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
TuS Koblenz TuS Koblenz
W
Karbach Karbach
03.10.20 2 : 4 Zafer
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
W
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
10.10.20 3 : 0 Zafer
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
W
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
17.10.20 1 : 0 Zafer
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
D
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
Emmelshausen
5 TuS Koblenz TuS Koblenz 9 4 1 4 7:10 -3 13 W
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
26.09.20 1 : 2 Zafer
TuS Koblenz TuS Koblenz
L
TuS Koblenz TuS Koblenz
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
L
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
TuS Koblenz TuS Koblenz
W
TuS Koblenz TuS Koblenz
17.10.20 1 : 0 Zafer
Emmelshausen Emmelshausen
W
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
24.10.20 0 : 1 Zafer
TuS Koblenz TuS Koblenz
Hassia Bingen
6 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 8 3 2 3 12:8 4 11 W
Hassia Bingen Hassia Bingen
19.09.20 0 : 3 Zafer
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
W
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
27.09.20 4 : 0 Zafer
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
W
TuS Koblenz TuS Koblenz
03.10.20 0 : 1 Zafer
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
L
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Karbach Karbach
D
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
SG 2000 Mulheim-Karlich
7 Engers Engers 6 3 1 2 13:8 5 10 W
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
16.09.20 2 : 4 Zafer
Engers Engers
D
Engers Engers
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
W
Emmelshausen Emmelshausen
26.09.20 1 : 4 Zafer
Engers Engers
L
Hassia Bingen Hassia Bingen
17.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Engers Engers
L
Engers Engers
23.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Karbach
8 SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich 6 3 0 3 10:13 -3 9 W
Hassia Bingen Hassia Bingen
09.09.20 2 : 3 Zafer
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
W
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
13.09.20 1 : 0 Zafer
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
L
TuS Koblenz TuS Koblenz
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
W
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
25.09.20 5 : 1 Zafer
Karbach Karbach
L
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
SV Gonsenheim
9 Karbach Karbach 8 2 2 4 8:17 -9 8 D
Karbach Karbach
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
L
SG 2000 Mulheim-Karlich SG 2000 Mulheim-Karlich
25.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Karbach Karbach
L
Karbach Karbach
03.10.20 2 : 4 Kaybetmek
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
W
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
11.10.20 1 : 2 Zafer
Karbach Karbach
L
Karbach Karbach
17.10.20 1 : 4 Kaybetmek
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
Emmelshausen
10 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 9 2 0 7 8:18 -10 6 L
SV Gonsenheim SV Gonsenheim
27.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
L
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
03.10.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Eintracht Trier 05 SV Eintracht Trier 05
L
Emmelshausen Emmelshausen
10.10.20 3 : 2 Kaybetmek
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
L
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
17.10.20 1 : 3 Kaybetmek
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
W
Engers Engers
23.10.20 0 : 2 Zafer
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
11 Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. 7 1 2 4 5:12 -7 5 D
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Emmelshausen Emmelshausen
D
Karbach Karbach
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
L
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
25.09.20 1 : 3 Kaybetmek
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
L
Alemannia Waldalgesheim Alemannia Waldalgesheim
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
L
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
24.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Hassia Bingen Hassia Bingen
FSV Salmrohr
12 Emmelshausen Emmelshausen 8 1 2 5 6:18 -12 5 L
1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Emmelshausen Emmelshausen
L
Emmelshausen Emmelshausen
26.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Engers Engers
L
Hassia Bingen Hassia Bingen
02.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Emmelshausen Emmelshausen
W
Emmelshausen Emmelshausen
10.10.20 3 : 2 Zafer
FSV Salmrohr FSV Salmrohr
L
TuS Koblenz TuS Koblenz
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Emmelshausen Emmelshausen
Karbach
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
South
1 Wormatia Worms Wormatia Worms 9 8 0 1 29:8 21 24 W
Wormatia Worms Wormatia Worms
26.09.20 2 : 1 Zafer
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
W
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
03.10.20 0 : 3 Zafer
Wormatia Worms Wormatia Worms
W
Wormatia Worms Wormatia Worms
11.10.20 3 : 0 Zafer
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
W
FV Eppelborn FV Eppelborn
17.10.20 0 : 5 Zafer
Wormatia Worms Wormatia Worms
W
Wormatia Worms Wormatia Worms
25.10.20 3 : 2 Zafer
Dudenhofen Dudenhofen
SV 07 Elversberg II
2 Dudenhofen Dudenhofen 9 5 2 2 17:11 6 17 W
Dudenhofen Dudenhofen
26.09.20 2 : 1 Zafer
FV Eppelborn FV Eppelborn
W
Dudenhofen Dudenhofen
03.10.20 3 : 1 Zafer
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
W
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
10.10.20 1 : 2 Zafer
Dudenhofen Dudenhofen
W
Dudenhofen Dudenhofen
17.10.20 4 : 0 Zafer
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
L
Wormatia Worms Wormatia Worms
25.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Dudenhofen Dudenhofen
Speyer
3 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 9 4 2 3 17:13 4 14 L
Wormatia Worms Wormatia Worms
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
W
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
03.10.20 3 : 0 Zafer
Speyer Speyer
W
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
10.10.20 0 : 2 Zafer
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
W
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
17.10.20 1 : 0 Zafer
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
L
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
24.10.20 4 : 2 Kaybetmek
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
FC Arminia Ludwigshafen 03
4 SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II 9 3 5 1 9:10 -1 14 D
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
D
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
D
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
FV Eppelborn FV Eppelborn
L
Dudenhofen Dudenhofen
17.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
W
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
25.10.20 3 : 2 Zafer
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
Wormatia Worms
5 FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03 9 3 4 2 14:13 1 13 W
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
26.09.20 1 : 2 Zafer
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
D
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
L
Wormatia Worms Wormatia Worms
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
D
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Speyer Speyer
D
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
26.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
FV 07 Diefflen
6 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 9 4 1 4 17:24 -7 13 D
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
L
Dudenhofen Dudenhofen
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
W
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
10.10.20 2 : 0 Zafer
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
L
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
16.10.20 4 : 0 Kaybetmek
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
W
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
24.10.20 4 : 2 Zafer
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
TSG Pfeddersheim
7 SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen 9 3 2 4 13:13 1 11 W
Speyer Speyer
27.09.20 3 : 5 Zafer
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
D
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
L
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
L
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
D
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
FV Eppelborn
8 TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 9 2 5 2 15:16 -1 11 D
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
L
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
03.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Wormatia Worms Wormatia Worms
D
Speyer Speyer
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
D
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
17.10.20 3 : 3 Beraberlik
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
D
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
FSV Jägersburg
9 Speyer Speyer 8 2 2 4 13:16 -3 8 W
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
19.09.20 1 : 4 Zafer
Speyer Speyer
L
Speyer Speyer
27.09.20 3 : 5 Kaybetmek
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
L
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
03.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Speyer Speyer
D
Speyer Speyer
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
D
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Speyer Speyer
Dudenhofen
10 TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim 9 1 5 3 7:13 -6 8 D
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
D
SV Röchling Völklingen SV Röchling Völklingen
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
L
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
D
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
17.10.20 3 : 3 Beraberlik
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
D
TuS Mechtersheim TuS Mechtersheim
26.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
Dudenhofen
11 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 9 2 1 6 23:22 1 7 L
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Arminia Ludwigshafen 03 FC Arminia Ludwigshafen 03
W
FV Eppelborn FV Eppelborn
02.10.20 1 : 8 Zafer
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
L
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Dudenhofen Dudenhofen
W
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
16.10.20 4 : 0 Zafer
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
L
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
25.10.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
Speyer
12 FV Eppelborn FV Eppelborn 8 1 1 6 11:26 -15 4 L
FV Eppelborn FV Eppelborn
19.09.20 3 : 4 Kaybetmek
FSV Jägersburg FSV Jägersburg
L
Dudenhofen Dudenhofen
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FV Eppelborn FV Eppelborn
L
FV Eppelborn FV Eppelborn
02.10.20 1 : 8 Kaybetmek
FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
D
SV 07 Elversberg II SV 07 Elversberg II
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
FV Eppelborn FV Eppelborn
L
FV Eppelborn FV Eppelborn
17.10.20 0 : 5 Kaybetmek
Wormatia Worms Wormatia Worms
SV Röchling Völklingen
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Rheinland-Pfa - şampiyona, düzenleyen Almanya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Rheinland-Pfa (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Oberliga Rheinland-Pfa (Almanya):
TuS Koblenz - Engers (01.11.2020 08:00)
SV Gonsenheim - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. (01.11.2020 09:00)
Dudenhofen - Speyer (02.11.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Rheinland-Pfa (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.