Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Oberliga Kuzey
Almanya

Oberliga Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga North
1 Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893 34 19 8 7 80:35 45 65 W
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
04.05.08 4 : 0 Zafer
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
D
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
W
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
17.05.08 0 : 2 Zafer
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
W
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
25.05.08 9 : 0 Zafer
Bergedorf 85 Bergedorf 85
W
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
30.05.08 2 : 4 Zafer
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
2 Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven 34 18 11 5 73:38 35 65 L
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
02.05.08 0 : 4 Kaybetmek
Oberneuland Oberneuland
D
Oberneuland Oberneuland
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
W
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
17.05.08 0 : 2 Zafer
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
D
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
25.05.08 2 : 2 Beraberlik
Oldenburg Oldenburg
W
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
30.05.08 1 : 4 Zafer
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
3 Hannover 96 (A) Hannover 96 (A) 34 17 8 9 50:36 14 59 W
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
04.05.08 2 : 0 Zafer
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
D
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
W
Oldenburg Oldenburg
18.05.08 1 : 3 Zafer
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
W
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
25.05.08 1 : 0 Zafer
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
W
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
30.05.08 0 : 3 Zafer
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
4 Cloppenburg Cloppenburg 34 16 10 8 59:42 17 58 L
Heeslingen Heeslingen
04.05.08 3 : 1 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
W
Oldenburg Oldenburg
12.05.08 0 : 1 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
W
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
18.05.08 0 : 2 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
L
Cloppenburg Cloppenburg
23.05.08 1 : 2 Kaybetmek
Oberneuland Oberneuland
W
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
30.05.08 2 : 4 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
5 Heeslingen Heeslingen 34 16 8 10 60:49 11 56 W
Heeslingen Heeslingen
20.04.08 3 : 0 Zafer
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
Heeslingen Heeslingen
W
Heeslingen Heeslingen
04.05.08 3 : 1 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
W
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
25.05.08 2 : 3 Zafer
Heeslingen Heeslingen
L
Heeslingen Heeslingen
30.05.08 3 : 5 Kaybetmek
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
6 Oldenburg Oldenburg 34 15 8 11 61:43 18 53 D
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
08.05.08 1 : 1 Beraberlik
Oldenburg Oldenburg
L
Oldenburg Oldenburg
12.05.08 0 : 1 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
L
Oldenburg Oldenburg
18.05.08 1 : 3 Kaybetmek
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
D
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
25.05.08 2 : 2 Beraberlik
Oldenburg Oldenburg
W
Oldenburg Oldenburg
30.05.08 6 : 0 Zafer
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
7 SV Meppen 1912 SV Meppen 1912 34 14 11 9 58:49 9 53 D
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
20.04.08 1 : 1 Beraberlik
Oldenburg Oldenburg
W
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
27.04.08 0 : 2 Zafer
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
W
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
04.05.08 2 : 1 Zafer
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
W
Bergedorf 85 Bergedorf 85
17.05.08 0 : 1 Zafer
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
W
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
23.05.08 3 : 2 Zafer
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
8 Oberneuland Oberneuland 34 14 8 12 51:42 9 50 W
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
02.05.08 0 : 4 Zafer
Oberneuland Oberneuland
D
Oberneuland Oberneuland
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
W
Oberneuland Oberneuland
16.05.08 2 : 1 Zafer
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
W
Cloppenburg Cloppenburg
23.05.08 1 : 2 Zafer
Oberneuland Oberneuland
W
Oberneuland Oberneuland
30.05.08 5 : 1 Zafer
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
9 Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A) 34 13 10 11 49:43 6 49 D
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
29.04.08 1 : 1 Beraberlik
Oberneuland Oberneuland
W
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
04.05.08 1 : 0 Zafer
Bergedorf 85 Bergedorf 85
D
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
09.05.08 0 : 0 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
18.05.08 1 : 1 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
W
Heeslingen Heeslingen
30.05.08 3 : 5 Zafer
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
10 Osnabrück (A) Osnabrück (A) 34 13 9 12 54:43 11 48 W
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
03.05.08 2 : 0 Zafer
Oldenburg Oldenburg
D
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
09.05.08 0 : 0 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
W
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
17.05.08 1 : 2 Zafer
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
W
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
24.05.08 3 : 1 Zafer
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
D
Bergedorf 85 Bergedorf 85
30.05.08 1 : 1 Beraberlik
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
11 Saint Pauli (A) Saint Pauli (A) 34 14 6 14 47:41 6 48 D
Oldenburg Oldenburg
30.04.08 0 : 0 Beraberlik
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
L
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
04.05.08 2 : 1 Kaybetmek
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
L
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
17.05.08 0 : 2 Kaybetmek
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
L
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
24.05.08 3 : 1 Kaybetmek
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
L
Saint Pauli (A) Saint Pauli (A)
30.05.08 0 : 3 Kaybetmek
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
12 Bergedorf 85 Bergedorf 85 34 11 6 17 44:74 -30 39 W
Bergedorf 85 Bergedorf 85
23.04.08 2 : 0 Zafer
Oberneuland Oberneuland
L
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
04.05.08 1 : 0 Kaybetmek
Bergedorf 85 Bergedorf 85
L
Bergedorf 85 Bergedorf 85
17.05.08 0 : 1 Kaybetmek
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
L
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
25.05.08 9 : 0 Kaybetmek
Bergedorf 85 Bergedorf 85
D
Bergedorf 85 Bergedorf 85
30.05.08 1 : 1 Beraberlik
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
13 Lurup Hamburg Lurup Hamburg 34 9 9 16 47:67 -20 36 D
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
L
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
04.05.08 2 : 0 Kaybetmek
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
L
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
17.05.08 0 : 2 Kaybetmek
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
W
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
24.05.08 1 : 2 Zafer
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
L
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
30.05.08 2 : 4 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
14 Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn 34 9 6 19 40:74 -34 33 L
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
20.04.08 1 : 3 Kaybetmek
Bergedorf 85 Bergedorf 85
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
Heeslingen Heeslingen
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
18.05.08 1 : 1 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
L
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
23.05.08 3 : 2 Kaybetmek
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
L
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
30.05.08 2 : 4 Kaybetmek
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
15 O. Scharmbeck O. Scharmbeck 34 8 8 18 53:81 -28 32 D
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
W
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
03.05.08 2 : 5 Zafer
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
L
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
18.05.08 0 : 2 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
L
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
25.05.08 2 : 3 Kaybetmek
Heeslingen Heeslingen
L
Oberneuland Oberneuland
30.05.08 5 : 1 Kaybetmek
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
16 VfB Lubeck II VfB Lubeck II 34 5 5 24 37:94 -57 20 L
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
04.05.08 4 : 0 Kaybetmek
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
D
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
08.05.08 1 : 1 Beraberlik
Oldenburg Oldenburg
L
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
17.05.08 1 : 2 Kaybetmek
Osnabrück (A) Osnabrück (A)
L
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
25.05.08 1 : 0 Kaybetmek
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
L
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
30.05.08 1 : 4 Kaybetmek
Wilmhelmshaven Wilmhelmshaven
17 Henstedt Rhen Henstedt Rhen 34 3 4 27 21:78 -57 13 D
Cloppenburg Cloppenburg
27.04.08 2 : 2 Beraberlik
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
L
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
03.05.08 2 : 5 Kaybetmek
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
L
Oberneuland Oberneuland
16.05.08 2 : 1 Kaybetmek
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
L
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
24.05.08 1 : 2 Kaybetmek
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
L
Oldenburg Oldenburg
30.05.08 6 : 0 Kaybetmek
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
Daha fazla göster

Oberliga Kuzey - turnuva, organize eden Almanya. Katılmak için başvuru veren yarışma 17 kulüpler. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Altonaer FC Von 1893 - 65 kabul edilen puan, parlak başarılar 19, yenilme 7, beraberlik 8.
Wilmhelmshaven - 65 kabul edilen puan, parlak başarılar 18, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 11.
Hannover 96 (A) - 59 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 17, skorsuz maçlar 9, beraberlik 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Kuzey (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Kuzey (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.