Oberliga Kuzey
Almanya

Oberliga Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga North
1 Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893 34 19 8 7 80:35 45 65 W
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
04.05.08 4 : 0 Zafer
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
D
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
Hannover 96 II Hannover 96 II
W
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
17.05.08 0 : 2 Zafer
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
W
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
25.05.08 9 : 0 Zafer
Bergedorf 85 Bergedorf 85
W
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
30.05.08 2 : 4 Zafer
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
2 WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven 34 18 11 5 73:38 35 65 L
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
02.05.08 0 : 4 Kaybetmek
FC Oberneuland FC Oberneuland
D
FC Oberneuland FC Oberneuland
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
W
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
17.05.08 0 : 2 Zafer
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
D
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
25.05.08 2 : 2 Beraberlik
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
W
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
30.05.08 1 : 4 Zafer
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
3 Hannover 96 II Hannover 96 II 34 17 8 9 50:36 14 59 W
Hannover 96 II Hannover 96 II
04.05.08 2 : 0 Zafer
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
D
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
Hannover 96 II Hannover 96 II
W
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
18.05.08 1 : 3 Zafer
Hannover 96 II Hannover 96 II
W
Hannover 96 II Hannover 96 II
25.05.08 1 : 0 Zafer
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
W
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
30.05.08 0 : 3 Zafer
Hannover 96 II Hannover 96 II
4 Cloppenburg Cloppenburg 34 16 10 8 59:42 17 58 L
Heeslingen Heeslingen
04.05.08 3 : 1 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
W
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
12.05.08 0 : 1 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
W
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
18.05.08 0 : 2 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
L
Cloppenburg Cloppenburg
23.05.08 1 : 2 Kaybetmek
FC Oberneuland FC Oberneuland
W
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
30.05.08 2 : 4 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
5 Heeslingen Heeslingen 34 16 8 10 60:49 11 56 W
Heeslingen Heeslingen
20.04.08 3 : 0 Zafer
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
Heeslingen Heeslingen
W
Heeslingen Heeslingen
04.05.08 3 : 1 Zafer
Cloppenburg Cloppenburg
W
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
25.05.08 2 : 3 Zafer
Heeslingen Heeslingen
L
Heeslingen Heeslingen
30.05.08 3 : 5 Kaybetmek
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
6 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 34 15 8 11 61:43 18 53 D
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
08.05.08 1 : 1 Beraberlik
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
L
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
12.05.08 0 : 1 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
L
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
18.05.08 1 : 3 Kaybetmek
Hannover 96 II Hannover 96 II
D
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
25.05.08 2 : 2 Beraberlik
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
W
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
30.05.08 6 : 0 Zafer
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
7 SV Meppen SV Meppen 34 14 11 9 58:49 9 53 D
SV Meppen SV Meppen
20.04.08 1 : 1 Beraberlik
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
W
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
27.04.08 0 : 2 Zafer
SV Meppen SV Meppen
W
SV Meppen SV Meppen
04.05.08 2 : 1 Zafer
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
W
Bergedorf 85 Bergedorf 85
17.05.08 0 : 1 Zafer
SV Meppen SV Meppen
W
SV Meppen SV Meppen
23.05.08 3 : 2 Zafer
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
8 FC Oberneuland FC Oberneuland 34 14 8 12 51:42 9 50 W
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
02.05.08 0 : 4 Zafer
FC Oberneuland FC Oberneuland
D
FC Oberneuland FC Oberneuland
09.05.08 1 : 1 Beraberlik
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
W
FC Oberneuland FC Oberneuland
16.05.08 2 : 1 Zafer
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
W
Cloppenburg Cloppenburg
23.05.08 1 : 2 Zafer
FC Oberneuland FC Oberneuland
W
FC Oberneuland FC Oberneuland
30.05.08 5 : 1 Zafer
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
9 Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A) 34 13 10 11 49:43 6 49 D
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
29.04.08 1 : 1 Beraberlik
FC Oberneuland FC Oberneuland
W
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
04.05.08 1 : 0 Zafer
Bergedorf 85 Bergedorf 85
D
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
09.05.08 0 : 0 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
18.05.08 1 : 1 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
W
Heeslingen Heeslingen
30.05.08 3 : 5 Zafer
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
10 VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II 34 13 9 12 54:43 11 48 W
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
03.05.08 2 : 0 Zafer
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
D
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
09.05.08 0 : 0 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
W
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
17.05.08 1 : 2 Zafer
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
W
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
24.05.08 3 : 1 Zafer
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
D
Bergedorf 85 Bergedorf 85
30.05.08 1 : 1 Beraberlik
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
11 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 34 14 6 14 47:41 6 48 D
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
30.04.08 0 : 0 Beraberlik
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
L
SV Meppen SV Meppen
04.05.08 2 : 1 Kaybetmek
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
L
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
17.05.08 0 : 2 Kaybetmek
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
L
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
24.05.08 3 : 1 Kaybetmek
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
L
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
30.05.08 0 : 3 Kaybetmek
Hannover 96 II Hannover 96 II
12 Bergedorf 85 Bergedorf 85 34 11 6 17 44:74 -30 39 W
Bergedorf 85 Bergedorf 85
23.04.08 2 : 0 Zafer
FC Oberneuland FC Oberneuland
L
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
04.05.08 1 : 0 Kaybetmek
Bergedorf 85 Bergedorf 85
L
Bergedorf 85 Bergedorf 85
17.05.08 0 : 1 Kaybetmek
SV Meppen SV Meppen
L
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
25.05.08 9 : 0 Kaybetmek
Bergedorf 85 Bergedorf 85
D
Bergedorf 85 Bergedorf 85
30.05.08 1 : 1 Beraberlik
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
13 Lurup Hamburg Lurup Hamburg 34 9 9 16 47:67 -20 36 D
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
L
Hannover 96 II Hannover 96 II
04.05.08 2 : 0 Kaybetmek
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
L
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
17.05.08 0 : 2 Kaybetmek
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
W
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
24.05.08 1 : 2 Zafer
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
L
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
30.05.08 2 : 4 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
14 Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn 34 9 6 19 40:74 -34 33 L
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
20.04.08 1 : 3 Kaybetmek
Bergedorf 85 Bergedorf 85
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
Heeslingen Heeslingen
D
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
18.05.08 1 : 1 Beraberlik
Eintracht Braunschweig (A) Eintracht Braunschweig (A)
L
SV Meppen SV Meppen
23.05.08 3 : 2 Kaybetmek
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
L
Eintracht Nordhorn Eintracht Nordhorn
30.05.08 2 : 4 Kaybetmek
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
15 O. Scharmbeck O. Scharmbeck 34 8 8 18 53:81 -28 32 D
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
27.04.08 1 : 1 Beraberlik
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
W
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
03.05.08 2 : 5 Zafer
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
L
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
18.05.08 0 : 2 Kaybetmek
Cloppenburg Cloppenburg
L
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
25.05.08 2 : 3 Kaybetmek
Heeslingen Heeslingen
L
FC Oberneuland FC Oberneuland
30.05.08 5 : 1 Kaybetmek
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
16 VfB Lübeck II VfB Lübeck II 34 5 5 24 37:94 -57 20 L
Altonaer FC von 1893 Altonaer FC von 1893
04.05.08 4 : 0 Kaybetmek
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
D
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
08.05.08 1 : 1 Beraberlik
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
L
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
17.05.08 1 : 2 Kaybetmek
VfL Osnabrück II VfL Osnabrück II
L
Hannover 96 II Hannover 96 II
25.05.08 1 : 0 Kaybetmek
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
L
VfB Lübeck II VfB Lübeck II
30.05.08 1 : 4 Kaybetmek
WSC Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia Wilhelmshaven
17 Henstedt Rhen Henstedt Rhen 34 3 4 27 21:78 -57 13 D
Cloppenburg Cloppenburg
27.04.08 2 : 2 Beraberlik
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
L
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
03.05.08 2 : 5 Kaybetmek
O. Scharmbeck O. Scharmbeck
L
FC Oberneuland FC Oberneuland
16.05.08 2 : 1 Kaybetmek
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
L
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
24.05.08 1 : 2 Kaybetmek
Lurup Hamburg Lurup Hamburg
L
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
30.05.08 6 : 0 Kaybetmek
Henstedt Rhen Henstedt Rhen
Daha fazla göster

Oberliga Kuzey - şampiyona, organize eden Almanya. Katılan lig 17 katılan takımlar. Şu anda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Altonaer FC von 1893 - 65 sayı, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz maçlar 7, beraberlik 8.
WSC Frisia Wilhelmshaven - 65 kabul edilen puan, parlak başarılar 18, yenilme 5, beraberlik 11.
Hannover 96 II - 59 madde, parlak başarılar 17, yenilme 9, beraberlik 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Kuzey (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Kuzey (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.