Oberliga NOFV Güney
Almanya

Oberliga NOFV Güney

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga NOFV South
1 VfL Halle 1896 VfL Halle 1896 8 6 2 0 20:8 12 20 W
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
19.09.20 2 : 0 Zafer
Eilenburg Eilenburg
D
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
25.09.20 1 : 1 Beraberlik
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
W
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
03.10.20 3 : 1 Zafer
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
W
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
17.10.20 2 : 4 Zafer
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
W
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
24.10.20 2 : 0 Zafer
SV Merseburg SV Merseburg
Rot-Weiß Erfurt
2 Eilenburg Eilenburg 8 6 1 1 22:9 13 19 W
Eilenburg Eilenburg
23.09.20 4 : 0 Zafer
VFC Plauen VFC Plauen
W
Eilenburg Eilenburg
26.09.20 4 : 1 Zafer
FSV Martinroda FSV Martinroda
W
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
03.10.20 1 : 4 Zafer
Eilenburg Eilenburg
W
Eilenburg Eilenburg
17.10.20 2 : 1 Zafer
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
D
Eilenburg Eilenburg
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
FC Carl Zeiss Jena II
3 Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf 9 6 1 2 14:8 6 19 W
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
19.09.20 2 : 0 Zafer
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
L
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
W
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
03.10.20 4 : 2 Zafer
SV Merseburg SV Merseburg
D
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
W
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
24.10.20 2 : 1 Zafer
Grimma Grimma
SV Blau-Weiss Zorbau
4 Grimma Grimma 9 5 2 2 19:10 9 17 D
International Leipzig International Leipzig
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Grimma Grimma
W
Grimma Grimma
26.09.20 5 : 1 Zafer
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
W
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
03.10.20 0 : 4 Zafer
Grimma Grimma
W
Grimma Grimma
17.10.20 2 : 1 Zafer
VFC Plauen VFC Plauen
L
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Grimma Grimma
VfL Halle 1896
5 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 9 5 2 2 15:6 9 17 W
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
20.09.20 0 : 3 Zafer
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
W
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
23.09.20 0 : 3 Zafer
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
W
VFC Plauen VFC Plauen
03.10.20 2 : 3 Zafer
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
W
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
11.10.20 3 : 0 Zafer
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
D
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
VfL Halle 1896
6 VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow 8 5 1 2 21:12 9 16 W
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
05.09.20 4 : 1 Zafer
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
D
VFC Plauen VFC Plauen
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
W
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
26.09.20 2 : 0 Zafer
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
L
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
17.10.20 2 : 4 Kaybetmek
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
L
FSV Martinroda FSV Martinroda
24.10.20 5 : 1 Kaybetmek
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
Ludwigsfelder FC
7 SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf 9 5 0 4 13:17 -4 15 L
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
20.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
L
Grimma Grimma
26.09.20 5 : 1 Kaybetmek
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
W
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
03.10.20 2 : 1 Zafer
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
W
International Leipzig International Leipzig
17.10.20 0 : 2 Zafer
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
L
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
An der Fahner Hohe
8 FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt 9 4 2 3 16:11 5 14 W
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
20.09.20 3 : 1 Zafer
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
W
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
26.09.20 0 : 3 Zafer
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
W
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
03.10.20 1 : 0 Zafer
International Leipzig International Leipzig
L
Eilenburg Eilenburg
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
W
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
24.10.20 2 : 0 Zafer
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
FSV Wacker 90 Nordhausen
9 VFC Plauen VFC Plauen 9 4 1 4 16:15 1 13 L
Eilenburg Eilenburg
23.09.20 4 : 0 Kaybetmek
VFC Plauen VFC Plauen
L
SV Merseburg SV Merseburg
27.09.20 3 : 0 Kaybetmek
VFC Plauen VFC Plauen
L
VFC Plauen VFC Plauen
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
L
Grimma Grimma
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
VFC Plauen VFC Plauen
W
VFC Plauen VFC Plauen
24.10.20 4 : 0 Zafer
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
International Leipzig
10 An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe 9 4 1 4 7:14 -7 13 W
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
19.09.20 2 : 0 Zafer
SV Merseburg SV Merseburg
L
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
03.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Grimma Grimma
L
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
W
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
17.10.20 0 : 1 Zafer
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
W
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
24.10.20 1 : 0 Zafer
International Leipzig International Leipzig
SG Union Sandersdorf
11 International Leipzig International Leipzig 9 3 1 5 12:13 -1 10 D
International Leipzig International Leipzig
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Grimma Grimma
W
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
26.09.20 2 : 4 Zafer
International Leipzig International Leipzig
L
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
International Leipzig International Leipzig
L
International Leipzig International Leipzig
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
L
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
International Leipzig International Leipzig
VFC Plauen
12 SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau 10 3 0 7 10:20 -10 9 L
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
L
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
26.09.20 2 : 4 Kaybetmek
International Leipzig International Leipzig
L
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
L
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
L
VFC Plauen VFC Plauen
24.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau
Oberlausitz Neugersdorf
13 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC 8 2 2 4 14:16 -2 8 W
FSV Martinroda FSV Martinroda
19.09.20 2 : 5 Zafer
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
L
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
L
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
03.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Eilenburg Eilenburg
W
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
18.10.20 0 : 3 Zafer
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
D
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
25.10.20 3 : 3 Beraberlik
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
VfB 1921 Krieschow
14 FSV Martinroda FSV Martinroda 8 2 2 4 13:19 -6 8 L
FSV Martinroda FSV Martinroda
19.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
L
Eilenburg Eilenburg
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FSV Martinroda FSV Martinroda
W
FSV Martinroda FSV Martinroda
03.10.20 1 : 0 Zafer
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
D
FSV Martinroda FSV Martinroda
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
W
FSV Martinroda FSV Martinroda
24.10.20 5 : 1 Zafer
VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow
SV Merseburg
15 SV Merseburg SV Merseburg 8 2 1 5 8:16 -8 7 L
SV Merseburg SV Merseburg
04.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
L
An der Fahner Hohe An der Fahner Hohe
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Merseburg SV Merseburg
W
SV Merseburg SV Merseburg
27.09.20 3 : 0 Zafer
VFC Plauen VFC Plauen
L
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
03.10.20 4 : 2 Kaybetmek
SV Merseburg SV Merseburg
L
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Merseburg SV Merseburg
FSV Martinroda
16 FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II 10 0 3 7 6:20 -14 3 L
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
L
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
23.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
L
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
D
FSV Martinroda FSV Martinroda
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
D
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
25.10.20 3 : 3 Beraberlik
FC Carl Zeiss Jena II FC Carl Zeiss Jena II
Eilenburg
17 FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen 8 0 2 6 6:18 -12 2 L
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Oberlausitz Neugersdorf Oberlausitz Neugersdorf
D
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
25.09.20 1 : 1 Beraberlik
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
L
FSV Martinroda FSV Martinroda
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
L
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
18.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
D
Eilenburg Eilenburg
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
FSV Wacker 90 Nordhausen FSV Wacker 90 Nordhausen
FC Einheit Rudolstadt
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga NOFV Güney - şampiyona, organize eden Almanya. Katılmak için başvuru veren turnuva 17 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
VfL Halle 1896 - 20 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 2.
Eilenburg - 19 kabul edilen puan, parlak başarılar 6, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Oberlausitz Neugersdorf - 19 madde, kazanılan maçlar 6, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga NOFV Güney (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Oberliga NOFV Güney (Almanya):
International Leipzig - VFC Plauen (31.10.2020 07:30)
FC Carl Zeiss Jena II - Eilenburg (31.10.2020 07:30)
SG Union Sandersdorf - An der Fahner Hohe (31.10.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga NOFV Güney (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.