Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Oberliga NOFV Kuzey
Almanya

Oberliga NOFV Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga NOFV North
1 Borussia Berlin Borussia Berlin 19 15 2 2 61:17 44 47 W
Borussia Berlin Borussia Berlin
13.12.19 3 : 2 Zafer
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
W
FC Strausberg FC Strausberg
21.02.20 1 : 4 Zafer
Borussia Berlin Borussia Berlin
W
Borussia Berlin Borussia Berlin
01.03.20 4 : 0 Zafer
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
W
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
08.03.20 2 : 3 Zafer
Borussia Berlin Borussia Berlin
D
Borussia Berlin Borussia Berlin
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Greifswalder FC Greifswalder FC
MSV Pampow
2 Greifswalder FC Greifswalder FC 18 13 3 2 37:15 22 42 W
Greifswalder FC Greifswalder FC
13.12.19 2 : 1 Zafer
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
W
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
16.02.20 0 : 4 Zafer
Greifswalder FC Greifswalder FC
W
MSV Pampow MSV Pampow
23.02.20 2 : 4 Zafer
Greifswalder FC Greifswalder FC
L
Greifswalder FC Greifswalder FC
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
D
Borussia Berlin Borussia Berlin
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Greifswalder FC Greifswalder FC
FC Hertha 03 Zehlendorf
3 FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II 19 12 3 4 56:22 34 39 W
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
15.12.19 0 : 4 Zafer
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
W
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
23.02.20 5 : 0 Zafer
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
L
Borussia Berlin Borussia Berlin
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
L
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
D
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
Neustrelitz
4 FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf 19 12 3 4 40:20 20 39 L
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
14.12.19 1 : 2 Kaybetmek
MSV Pampow MSV Pampow
D
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
W
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
01.03.20 2 : 0 Zafer
FC Strausberg FC Strausberg
W
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
07.03.20 1 : 2 Zafer
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
D
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
Greifswalder FC
5 Neustrelitz Neustrelitz 19 9 5 5 29:27 2 32 L
Neustrelitz Neustrelitz
15.12.19 0 : 1 Kaybetmek
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
W
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
22.02.20 1 : 4 Zafer
Neustrelitz Neustrelitz
W
Neustrelitz Neustrelitz
01.03.20 2 : 1 Zafer
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
D
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Neustrelitz Neustrelitz
D
Neustrelitz Neustrelitz
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Strausberg FC Strausberg
FC Hansa Rostock II
6 MSV Pampow MSV Pampow 19 9 3 7 41:28 13 30 W
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
14.12.19 1 : 2 Zafer
MSV Pampow MSV Pampow
L
MSV Pampow MSV Pampow
23.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Greifswalder FC Greifswalder FC
W
MSV Pampow MSV Pampow
29.02.20 4 : 0 Zafer
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
L
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
MSV Pampow MSV Pampow
D
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
MSV Pampow MSV Pampow
Borussia Berlin
7 SC Staaken 1919 SC Staaken 1919 19 7 4 8 42:36 6 25 W
Neustrelitz Neustrelitz
15.12.19 0 : 1 Zafer
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
D
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
L
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
L
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Borussia Berlin Borussia Berlin
D
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
Ludwigsfelder
8 SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin 18 6 6 6 25:25 2 24 W
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
07.12.19 4 : 0 Zafer
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
W
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
22.02.20 2 : 1 Zafer
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
L
Neustrelitz Neustrelitz
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
L
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
D
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
Torgelower SV Greif
9 Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif 19 7 3 9 26:30 -4 24 L
Greifswalder FC Greifswalder FC
13.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
D
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
L
MSV Pampow MSV Pampow
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
W
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
07.03.20 1 : 0 Zafer
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
D
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
10 SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin 19 6 3 10 30:37 -7 21 L
Borussia Berlin Borussia Berlin
13.12.19 3 : 2 Kaybetmek
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
D
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
W
Greifswalder FC Greifswalder FC
01.03.20 0 : 1 Zafer
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
W
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
08.03.20 4 : 0 Zafer
MSV Pampow MSV Pampow
D
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
SV Victoria Seelow
11 Ludwigsfelder Ludwigsfelder 19 5 3 11 26:39 -13 18 L
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
07.12.19 1 : 4 Kaybetmek
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
L
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
L
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
L
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
D
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
SC Staaken 1919
12 1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal 18 3 9 6 20:33 -13 18 L
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
16.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Greifswalder FC Greifswalder FC
D
Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
W
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
29.02.20 0 : 3 Zafer
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
D
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Neustrelitz Neustrelitz
D
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
Brandenburger Süd 05
13 SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow 18 4 6 8 25:44 -19 18 D
MSV Pampow MSV Pampow
29.11.19 2 : 2 Beraberlik
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
L
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
08.12.19 2 : 3 Kaybetmek
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
L
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
23.02.20 5 : 0 Kaybetmek
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
W
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
01.03.20 2 : 0 Zafer
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
D
SV Victoria Seelow SV Victoria Seelow
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
MSV Pampow MSV Pampow
SC Tasmania 1900 Berlin
14 Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06 19 4 4 11 18:43 -25 16 L
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
15.12.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Hansa Rostock II FC Hansa Rostock II
D
SC Staaken 1919 SC Staaken 1919
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
D
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
W
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
07.03.20 0 : 2 Zafer
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
D
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Tasmania 1900 Berlin SC Tasmania 1900 Berlin
FC Strausberg
15 Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05 18 2 5 11 12:35 -23 11 D
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
L
1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
L
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Neustrelitz Neustrelitz
D
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
D
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Brandenburger Süd 05 Brandenburger Süd 05
1. FC Lok Stendal
16 FC Strausberg FC Strausberg 18 3 2 13 17:54 -37 11 D
FC Strausberg FC Strausberg
29.11.19 1 : 1 Beraberlik
Neustrelitz Neustrelitz
L
Charlottenburger FC Hertha 06 Charlottenburger FC Hertha 06
08.12.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Strausberg FC Strausberg
L
FC Strausberg FC Strausberg
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Borussia Berlin Borussia Berlin
L
FC Hertha 03 Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Strausberg FC Strausberg
D
Neustrelitz Neustrelitz
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Strausberg FC Strausberg
Charlottenburger FC Hertha 06
Promotion
Relegation
Daha fazla göster


Oberliga NOFV Kuzey - şampiyona, düzenleyen Almanya. Iştirak eden turnuva 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre liderler lig. Bunlar:
Borussia Berlin - 47 kabul edilen puan, parlak başarılar 15, yenilme 2, beraberlik 2.
Greifswalder FC - 42 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, yenilme 2, beraberlik 3.
FC Hansa Rostock II - 39 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 4, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga NOFV Kuzey (Almanya) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Oberliga NOFV Kuzey (Almanya):
MSV Pampow - Borussia Berlin (06.06.2020 08:00)
SC Tasmania 1900 Berlin - SV Victoria Seelow (06.06.2020 08:00)
FC Strausberg - Charlottenburger FC Hertha 06 (06.06.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga NOFV Kuzey (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.