Oberliga NOFV Kuzey
Almanya

Oberliga NOFV Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga NOFV North
1 Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin 19 15 2 2 61:17 44 47 W
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
07.12.19 4 : 1 Zafer
MSV Pampow MSV Pampow
W
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
13.12.19 3 : 2 Zafer
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
W
FC Strausberg FC Strausberg
21.02.20 1 : 4 Zafer
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
W
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
01.03.20 4 : 0 Zafer
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
W
Staaken Staaken
08.03.20 2 : 3 Zafer
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
2 Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04 18 13 3 2 37:15 22 42 W
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
08.12.19 0 : 1 Zafer
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
W
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
13.12.19 2 : 1 Zafer
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
W
Lok Stendal Lok Stendal
16.02.20 0 : 4 Zafer
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
W
MSV Pampow MSV Pampow
23.02.20 2 : 4 Zafer
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
L
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
3 F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II 19 12 3 4 56:22 34 39 W
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
08.12.19 1 : 5 Zafer
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
W
Hertha 06 Hertha 06
15.12.19 0 : 4 Zafer
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
W
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
23.02.20 5 : 0 Zafer
Victoria Seelow Victoria Seelow
L
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
L
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
4 F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf 19 12 3 4 40:20 20 39 L
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
08.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
L
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
14.12.19 1 : 2 Kaybetmek
MSV Pampow MSV Pampow
D
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
W
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
01.03.20 2 : 0 Zafer
FC Strausberg FC Strausberg
W
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
07.03.20 1 : 2 Zafer
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
5 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 19 9 5 5 29:27 2 32 L
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
08.12.19 1 : 5 Kaybetmek
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
L
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
15.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Staaken Staaken
W
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
22.02.20 1 : 4 Zafer
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
W
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
01.03.20 2 : 1 Zafer
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
D
Lok Stendal Lok Stendal
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
6 MSV Pampow MSV Pampow 19 9 3 7 41:28 13 30 L
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
07.12.19 4 : 1 Kaybetmek
MSV Pampow MSV Pampow
W
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
14.12.19 1 : 2 Zafer
MSV Pampow MSV Pampow
L
MSV Pampow MSV Pampow
23.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
W
MSV Pampow MSV Pampow
29.02.20 4 : 0 Zafer
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
L
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
MSV Pampow MSV Pampow
7 Staaken Staaken 19 7 4 8 42:36 6 25 W
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
07.12.19 1 : 4 Zafer
Staaken Staaken
W
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
15.12.19 0 : 1 Zafer
Staaken Staaken
D
Staaken Staaken
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hertha 06 Hertha 06
L
Victoria Seelow Victoria Seelow
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Staaken Staaken
L
Staaken Staaken
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
8 Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 18 6 6 6 25:25 2 24 D
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
W
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
07.12.19 4 : 0 Zafer
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
W
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
22.02.20 2 : 1 Zafer
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
L
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
L
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Hertha 06 Hertha 06
9 FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif 19 7 3 9 26:30 -4 24 L
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
07.12.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
L
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
13.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
D
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lok Stendal Lok Stendal
L
MSV Pampow MSV Pampow
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
W
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
07.03.20 1 : 0 Zafer
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
10 SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin 19 6 3 10 30:37 -7 21 W
Victoria Seelow Victoria Seelow
08.12.19 2 : 3 Zafer
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
L
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
13.12.19 3 : 2 Kaybetmek
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
D
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
W
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
01.03.20 0 : 1 Zafer
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
W
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
08.03.20 4 : 0 Zafer
MSV Pampow MSV Pampow
11 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC 19 5 3 11 26:39 -13 18 L
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
L
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
07.12.19 1 : 4 Kaybetmek
Staaken Staaken
L
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
L
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Lok Stendal Lok Stendal
L
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
12 Lok Stendal Lok Stendal 18 3 9 6 20:33 -13 18 W
Lok Stendal Lok Stendal
08.12.19 1 : 0 Zafer
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
L
Lok Stendal Lok Stendal
16.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
D
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lok Stendal Lok Stendal
W
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
29.02.20 0 : 3 Zafer
Lok Stendal Lok Stendal
D
Lok Stendal Lok Stendal
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
13 Victoria Seelow Victoria Seelow 18 4 6 8 25:44 -19 18 L
Victoria Seelow Victoria Seelow
24.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Greifswalder SV 04 Greifswalder SV 04
D
MSV Pampow MSV Pampow
29.11.19 2 : 2 Beraberlik
Victoria Seelow Victoria Seelow
L
Victoria Seelow Victoria Seelow
08.12.19 2 : 3 Kaybetmek
SC Tasmania Berlin SC Tasmania Berlin
L
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
23.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Victoria Seelow Victoria Seelow
W
Victoria Seelow Victoria Seelow
01.03.20 2 : 0 Zafer
Staaken Staaken
14 Hertha 06 Hertha 06 19 4 4 11 18:43 -25 16 W
Hertha 06 Hertha 06
08.12.19 2 : 0 Zafer
FC Strausberg FC Strausberg
L
Hertha 06 Hertha 06
15.12.19 0 : 4 Kaybetmek
F.C. Hansa Rostock II F.C. Hansa Rostock II
D
Staaken Staaken
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hertha 06 Hertha 06
D
Hertha 06 Hertha 06
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
W
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
07.03.20 0 : 2 Zafer
Hertha 06 Hertha 06
15 FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05 18 2 5 11 12:35 -23 11 L
FC Torgelower SV Greif FC Torgelower SV Greif
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
D
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin
L
Lok Stendal Lok Stendal
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
L
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
D
Hertha 06 Hertha 06
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Brandenburger Sud 05 FC Brandenburger Sud 05
16 FC Strausberg FC Strausberg 18 3 2 13 17:54 -37 11 L
Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Strausberg FC Strausberg
D
FC Strausberg FC Strausberg
29.11.19 1 : 1 Beraberlik
TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
L
Hertha 06 Hertha 06
08.12.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Strausberg FC Strausberg
L
FC Strausberg FC Strausberg
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
L
F.C. Hertha 03 Zehlendorf F.C. Hertha 03 Zehlendorf
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Strausberg FC Strausberg
Promotion
Daha fazla göster

Oberliga NOFV Kuzey - turnuva, organize eden Almanya. Katılan turnuva 16 futbol kulüpleri. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Tennis Borussia Berlin - 47 kabul edilen puan, yengi 15, skorsuz maçlar 2, beraberlik 2.
Greifswalder SV 04 - 42 kabul edilen puan, parlak başarılar 13, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
F.C. Hansa Rostock II - 39 puan, yengi 12, yenilme 4, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga NOFV Kuzey (Almanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga NOFV Kuzey (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.