Oberliga Niedersachsen
Almanya

Oberliga Niedersachsen

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Hannover/Braunschweig
1 SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07 4 3 1 0 10:1 9 10 W
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
06.09.20 1 : 3 Zafer
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
D
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
W
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
19.09.20 0 : 2 Zafer
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
W
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
27.09.20 5 : 0 Zafer
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
FT Braunschweig
2 Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen 4 3 0 1 10:2 8 9 W
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
06.09.20 0 : 3 Zafer
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
W
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
13.09.20 4 : 0 Zafer
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
W
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
20.09.20 0 : 2 Zafer
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
L
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
Lupo Martini Wolfsburg
3 1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf 4 2 1 1 5:4 1 7 D
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
FT Braunschweig FT Braunschweig
L
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
W
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
23.09.20 2 : 0 Zafer
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
W
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
26.09.20 1 : 2 Zafer
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
HSC Tundern
4 HSC Tundern HSC Tundern 4 1 3 0 7:6 1 6 W
HSC Tundern HSC Tundern
05.09.20 1 : 0 Zafer
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
D
HSC Tundern HSC Tundern
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
D
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
HSC Tundern HSC Tundern
D
HSC Tundern HSC Tundern
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
1. FC Germania Egestorf
5 MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel 4 1 2 1 4:4 -1 5 L
HSC Tundern HSC Tundern
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
D
FT Braunschweig FT Braunschweig
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
W
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
20.09.20 2 : 3 Zafer
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
D
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
SV Arminia Hannover
6 MTV Gifhorn MTV Gifhorn 4 1 1 2 6:9 -3 4 L
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
06.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
D
HSC Tundern HSC Tundern
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
L
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
20.09.20 2 : 3 Kaybetmek
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
W
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
27.09.20 2 : 1 Zafer
FT Braunschweig FT Braunschweig
FC Eintracht Northeim
7 Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg 4 1 1 2 4:9 -5 4 D
FT Braunschweig FT Braunschweig
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
L
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
23.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
L
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
27.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
W
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
30.09.20 4 : 2 Zafer
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
Ramlingen-Ehlershausen
8 FT Braunschweig FT Braunschweig 4 0 3 1 3:4 -1 3 D
1. FC Germania Egestorf 1. FC Germania Egestorf
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
FT Braunschweig FT Braunschweig
D
FT Braunschweig FT Braunschweig
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
D
FT Braunschweig FT Braunschweig
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
L
MTV Gifhorn MTV Gifhorn
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FT Braunschweig FT Braunschweig
SVG Göttingen 07
9 SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover 4 0 2 2 5:9 -4 2 D
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
L
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
D
HSC Tundern HSC Tundern
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
L
Lupo Martini Wolfsburg Lupo Martini Wolfsburg
30.09.20 4 : 2 Kaybetmek
SV Arminia Hannover SV Arminia Hannover
MTV Wolfenbuttel
10 FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim 4 0 2 2 2:8 -6 2 L
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
06.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SVG Göttingen 07 SVG Göttingen 07
L
Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-Ehlershausen
13.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
D
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
HSC Tundern HSC Tundern
D
MTV Wolfenbuttel MTV Wolfenbuttel
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Eintracht Northeim FC Eintracht Northeim
MTV Gifhorn
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Weser-Ems/Luneburg
1 SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 4 4 0 0 15:2 13 12 W
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
06.09.20 6 : 1 Zafer
TB Uphusen TB Uphusen
W
VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894
13.09.20 0 : 5 Zafer
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
W
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
18.09.20 2 : 0 Zafer
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
W
Eintracht Celle Eintracht Celle
27.09.20 1 : 2 Zafer
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
Heeslinger
2 Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne 3 2 1 0 8:4 4 7 D
Blau-Weiss Lohne
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894
W
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
13.09.20 0 : 1 Zafer
Blau-Weiss Lohne
W
Blau-Weiss Lohne
20.09.20 6 : 3 Zafer
Eintracht Celle Eintracht Celle
Hagen-Uthlede
3 Kickers Emden Kickers Emden 4 2 1 1 7:5 2 7 W
Kickers Emden Kickers Emden
05.09.20 2 : 0 Zafer
Rotenburger Rotenburger
D
TB Uphusen TB Uphusen
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kickers Emden Kickers Emden
L
Kickers Emden Kickers Emden
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894
W
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
27.09.20 3 : 4 Zafer
Kickers Emden Kickers Emden
Eintracht Celle
4 Heeslinger Heeslinger 3 1 2 0 7:3 4 5 D
Heeslinger Heeslinger
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Eintracht Celle Eintracht Celle
D
Rotenburger Rotenburger
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Heeslinger Heeslinger
W
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
20.09.20 0 : 4 Zafer
Heeslinger Heeslinger
SC Spelle-Venhaus
5 TB Uphusen TB Uphusen 3 1 1 1 4:8 -4 4 L
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
06.09.20 6 : 1 Kaybetmek
TB Uphusen TB Uphusen
D
TB Uphusen TB Uphusen
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Kickers Emden Kickers Emden
W
Rotenburger Rotenburger
19.09.20 2 : 3 Zafer
TB Uphusen TB Uphusen
TuS Bersenbruck
6 VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894 3 1 1 1 3:7 -4 4 D
Blau-Weiss Lohne
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894
L
VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894
13.09.20 0 : 5 Kaybetmek
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
W
Kickers Emden Kickers Emden
19.09.20 1 : 2 Zafer
VfL Oldenburg 1894 VfL Oldenburg 1894
Rotenburger
7 Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede 4 1 1 2 3:8 -5 4 L
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
05.09.20 0 : 3 Kaybetmek
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
L
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
20.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Heeslinger Heeslinger
W
Eintracht Celle Eintracht Celle
23.09.20 1 : 3 Zafer
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
D
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rotenburger Rotenburger
Blau-Weiss Lohne
8 TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck 4 1 0 3 6:7 -1 3 W
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
05.09.20 0 : 3 Zafer
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
L
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Blau-Weiss Lohne
L
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
L
TuS Bersenbruck TuS Bersenbruck
27.09.20 3 : 4 Kaybetmek
Kickers Emden Kickers Emden
TB Uphusen
9 Rotenburger Rotenburger 4 0 2 2 3:6 -3 2 L
Kickers Emden Kickers Emden
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Rotenburger Rotenburger
D
Rotenburger Rotenburger
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Heeslinger Heeslinger
L
Rotenburger Rotenburger
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
TB Uphusen TB Uphusen
D
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rotenburger Rotenburger
VfL Oldenburg 1894
10 Eintracht Celle Eintracht Celle 4 0 1 3 7:13 -6 1 D
Heeslinger Heeslinger
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Eintracht Celle Eintracht Celle
L
Blau-Weiss Lohne
20.09.20 6 : 3 Kaybetmek
Eintracht Celle Eintracht Celle
L
Eintracht Celle Eintracht Celle
23.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hagen-Uthlede Hagen-Uthlede
L
Eintracht Celle Eintracht Celle
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
Kickers Emden
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Niedersachsen - turnuva, düzenleyen Almanya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Niedersachsen (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Oberliga Niedersachsen (Almanya):
Rotenburger - VfL Oldenburg 1894 (03.10.2020 07:30)
Kickers Emden - Eintracht Celle (03.10.2020 08:00)
Lupo Martini Wolfsburg - Ramlingen-Ehlershausen (03.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Niedersachsen (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.